Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

TOM střechy

Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

Plechové taškové střešní krytiny i velkoformátové plechové střechy jsou dnes velmi populární pro svoji nízkou hmotnost, dlouhou životnost, snadnou montáž a stálobarevnost. Specialistou na pokládku plechových střešních krytiny je pokrývačská a klempířská firma TOM střechy z Uherskohradišťska.

Geodetické zmapovanie územia mesta mobilným mapovacím systémom MMS

Geodetické zmapovanie územia mesta mobilným mapovacím systémom MMS

Predmet zákazky sa člení na nasledujúce časti:
Časť 1 Geodetické zmapovanie územia mesta mobilným mapovacím systémom MMS, vrátane postprocessingu a spracovania dát
Časť 2 Centrálna GIS platforma na integráciu priestorových dát.
Podrobná technická špecifikácia sa nachádza v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Komárno

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Komárno

Zadavatel IČ:
00306525

Zadavatel ulice:
Nám. gen. Klapku 1

Zadavatel PSČ:
945 01

Zadavatel obec:
Komárno

Kontaktní osoba:
Mgr. Vojtech Valkó

Zadavatel telefon:
+421 352 851 337

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.komarno.sk/index.php?lang=slovak

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72222300-0
Služby informačných technológií

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní a přesné laserové skenování budov - tvorba 3D modelů budov a fasád

Moderní a přesné laserové skenování budov - tvorba 3D modelů budov a fasád

Pokud hledáte firmu, která se zabývá laserovým skenováním budov, pak se obraťte na brněnskou firmu ADITIS s.r.o., která se zabývá geodetickými prácemi a také laserovým skenováním budov a fasád. Laserové skenování je v poslední době stále populárnější a není se čemu divit. Nejen že je přesné, ale také umožňuje vytvořit následné výstupy ve 2D, 3D CAD programech a PDF souborech. Detailní skenování pomocí laserových paprsků umožňuje přesné zachycení dat v prostoru a to až 1 000 000 bodů za sekundu. Další výhody laserového skenování: - přesnost - věrohodné zachycení skutečnosti - možnost změřit i náročné prvky - možnost měřit za provozu - možnost měřit za tmy nebo ve stínu - možnost importovat výsledky měření do CAD programů - možnost předat výsledky v HTML formátu do několika hodin od skenování - možnost skenovat až do výšky 5 metrů a do hloubky 4 metrů Laserové skenování je moderní záležitostí, která je vhodná nejen pro stavebnictví, ale uplatňuje se čím dál tím více v dalších odvětvích jako je kriminalistika, archeologie nebo historie. Pro více informací neváhejte navštívit webové stránky firmy ADITIS s.r.o., kde Vám rádi poradí a také pomůžou pomocí laserového skenování změřit Vaši budovu nebo fasádu.


Vyřiďte si s odborníky dodatečné povolení k legalizaci černé stavby

Vyřiďte si s odborníky dodatečné povolení k legalizaci černé stavby

Máte na svém pozemku stavbu bez stavebního povolení? Od komunikace se stavebním úřadem, geodetickým zaměřením, vypracováním projektové dokumentace až k zápisu stavby do katastru nemovitostí Vám pomůže firma Gepas group s.r.o. z Frýdku – Místku působící v celém Moravskoslezském kraji. Zkušený tým bude za Vás jednat s úřadem a zjistí, jaké kroky jsou nutné pro dodatečné povolení. Provedou přesné zaměření stavby, poté se v rámci projektové dokumentace připraví potřebné náležitosti, včetně návrhu na dodatečné povolení. Nakonec za Vás zařídí zápis do katastru nemovitostí. Služby společnosti Gepas group s.r.o. z Frýdku – Místku jsou profesionální a transparentní. Rádi Vám pomohou s legalizací Vaší stavby v rámci celého Moravskoslezského kraje.


Nechte si vytýčit pozemky a stavby rodinných domů specialisty s bohatými zkušenostmi

Nechte si vytýčit pozemky a stavby rodinných domů specialisty s bohatými zkušenostmi

Vytyčení pozemku je zeměměřický technický úkon, při kterém geodet vyznačuje hranice pozemku přímo v terénu. Předtím než začnete stavět, je nutné přesně určit hranice pozemku. Specialisté v oboru jsou ve firmě Geodézie Harašta. Geodeti z firmy Geodézie Harašta mají bohaté zkušenosti v oboru. V případě oplocení pozemku Vám zajistí vyměření přesné polohy hranic. Jestliže chcete mít jistotu, že je hranice pozemku správně určená, vyžádejte si kontrolní vytyčení. To je důležité zejména při koupi nebo prodeji nemovitosti. Pokud máte v plánu stavbu rodinného domu nebo potřebujete vytyčit pozemek, obraťte se na Geometraky. Jsou tu pro vás ve městech Svitavy, Polička, Moravská Třebová a okolí.


Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

NV Engineering s.r.o. je společností, která vznikla v roce 2008 sloučením více pracovníků s bohatými zkušenostmi v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb. S dlouholetou přítomností na českém stavebním trhu jsme se etablovali jako stabilní a důvěryhodný partner pro realizaci bezpečných staveb. Naše aktivity v oblasti stavební činnosti jsou prováděny vysoce kvalifikovanými inženýry a techniky, kteří jsou autorizováni v oboru pozemní stavby, statika a dynamika staveb. Díky jejich odbornosti a zkušenostem můžeme garantovat vysokou kvalitu našich služeb. Specializujeme se na stavebně geologický průzkum, který je klíčovým krokem při plánování a realizaci stavby. Poskytujeme komplexní průzkumné činnosti, včetně posouzení základové spáry objektů a hloubení průzkumných vrtů pro inženýrsko-geologické účely. Kromě toho zajišťujeme také laboratorní analýzy vzorků zemin, hornin a vody, které přispívají k důkladnému posouzení geologických podmínek na staveništi. Jsme hrdí na to, že naše služby jsou nejen profesionální, ale také cenově dostupné. Snažíme se poskytovat nejlevnější služby ve svém oboru, aniž bychom přitom ubírali na jejich kvalitě a spolehlivosti. Pokud plánujete stavbu a potřebujete stavebně geologický průzkum nebo posouzení základové spáry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme zajistit bezpečné a spolehlivé základy pro vaši stavbu.


Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Hledáte zkušenou geodetickou firmu? Chybějící plány a výkresovou dokumentaci pro rekonstrukce budov zajišťuje společnost ADITIS s.r.o. z Brna. Provádíme kompletní zpracování podkladů a jednoduchý pasport staveb. Zachytíme skutečný grafický a technický stav konkrétního objektu, a to rozměry, tvar i souřadnice. V rámci dokumentace obdržíte průvodní a souhrnnou zprávu (stavební a územní parametry, dopravní informace, vyhodnocení technického stavu, vliv stavby na životní prostředí), katastrální a koordinační situační výkres. Dále polohopis, přesný seznam souřadnic, zaměření stavby a finální technickou zprávu. Cena služeb se odvíjí podle velikosti a stavbu objektu. V případě jakéhokoliv dotazu nás oslovte na výše uvedených kontaktech.


Etapy vytyčení hranic pozemků – geodetická kancelář Geodézie Dvůr Králové s.r.o.

Etapy vytyčení hranic pozemků – geodetická kancelář Geodézie Dvůr Králové s.r.o.

Přesné etapy vytyčení hranic a vyhotovení vytyčovacího protokolu vám zajistí firma Geodézie Dvůr Králové s.r.o. Vytyčení hranice pozemku se provádí v případě neznatelné nebo sporné vlastnické hranice. Zajištění podkladů pro co nejpřesnější vytyčení hranice. Vlastní vytyčovací práce v terénu včetně stabilizace hranice dle katastrální vyhlášky. Pozvání všech vlastníků sousedních dotčených pozemků, seznámení je s vytyčenou hranicí a vyhotovení vytyčovacího protokolu. V případě zájmu a souhlasu vlastníků je možné sepsat a podepsat souhlasné prohlášení a vyhotovit geometrický plán pro vytyčenou nebo vlastníky zpřesněnou hranici pozemku. Tak má vlastník jistotu, že jeho hranice nemůže být nikdy zpochybněna. Pokud jste z Trutnova a okolí neváhejte nás kontaktovat.