Výroba a montáž hliníkových garážových stání – kryté přístřešky pro auta ARTOSI

ISOTRA a.s.

Výroba a montáž hliníkových garážových stání – kryté přístřešky pro auta ARTOSI

Hledáte spolehlivého výrobce přístřešků pro Vaše auto? Přejete si snadnou montáž a instalaci přímo u domu nebo s možností samostatného stání? V tom případě se obraťte na některého z dealerů společnosti ISOTRA a.s., které najdete na mnoho místech České republiky. Přístřešky ARTOSI jsou vhodné pro hliníkové garážové státní a výhodou je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, přesnost a kvalita používaných materiálů. Kontaktujte naše dealery a mějte své auto v suchu s našim přístřeškem ARTOSI!

Geodetické zmapovanie územia mesta mobilným mapovacím systémom MMS

Geodetické zmapovanie územia mesta mobilným mapovacím systémom MMS

Predmet zákazky sa člení na nasledujúce časti:
Časť 1 Geodetické zmapovanie územia mesta mobilným mapovacím systémom MMS, vrátane postprocessingu a spracovania dát
Časť 2 Centrálna GIS platforma na integráciu priestorových dát.
Podrobná technická špecifikácia sa nachádza v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Komárno

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Komárno

Zadavatel IČ:
00306525

Zadavatel ulice:
Nám. gen. Klapku 1

Zadavatel PSČ:
945 01

Zadavatel obec:
Komárno

Kontaktní osoba:
Mgr. Vojtech Valkó

Zadavatel telefon:
+421 352 851 337

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.komarno.sk/index.php?lang=slovak

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72222300-0
Služby informačných technológií

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geometrické plány: klíčový krok k úspěšnému stavebnímu projektu - přesnost a spolehlivost

Geometrické plány: klíčový krok k úspěšnému stavebnímu projektu - přesnost a spolehlivost

Geodetická kancelář Semily, vedená Ing. Janem Králem, je specialistou na vytváření geometrických plánů pro různé účely. Nabízí služby jako vyznačení budovy a změnu vnějšího obvodu budovy, rozdělení a změnu hranice pozemku, vymezení rozsahu věcného břemene a průběh vlastníky upřesněné či vytyčené hranice. Firma je situována v Semilech a je kontaktně dostupná na telefonním čísle 776 126 575 nebo e-mailem geo.sm@seznam.cz.


Profesionální hydrogeologické posudky a analýzy od RNDr. Petera Horvátha

Profesionální hydrogeologické posudky a analýzy od RNDr. Petera Horvátha

Jsem RNDr. Peter Horváth a specializuji se na širokou škálu hydrogeologických a geologických služeb. Moje firma, která se nachází na adrese Březová 3232, Teplice - Nová Ves, poskytuje komplexní služby v oblasti hydrogeologie a inženýrské geologie. Naše služby jsou určeny jak soukromým osobám, tak i firmám a obcím. Naše služby: - Hydrogeologické posudky a rešerše: komplexní hodnocení hydrogeologických podmínek a výběr vhodných lokalit pro vrtání studní a vsaků. - Inženýrská geologie: geotechnické posudky a průzkumy na založení staveb. - Archivní rešerše: historický průzkum a analýza dřívějších geologických a hydrogeologických dat. - Hydrogeologické posudky pro získání stavebního povolení: kompletní dokumentace a analýzy potřebné pro získání stavebního povolení. - Analýzy a průzkumy kvality vody: laboratorní testy a terénní průzkumy pro hodnocení kvality vody. Pokud hledáte odborníka v oblasti hydrogeologie, neváhejte využít služeb firmy RNDr. Peter Horváth.


Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

NV Engineering s.r.o. je společností, která vznikla v roce 2008 sloučením více pracovníků s bohatými zkušenostmi v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb. S dlouholetou přítomností na českém stavebním trhu jsme se etablovali jako stabilní a důvěryhodný partner pro realizaci bezpečných staveb. Naše aktivity v oblasti stavební činnosti jsou prováděny vysoce kvalifikovanými inženýry a techniky, kteří jsou autorizováni v oboru pozemní stavby, statika a dynamika staveb. Díky jejich odbornosti a zkušenostem můžeme garantovat vysokou kvalitu našich služeb. Specializujeme se na stavebně geologický průzkum, který je klíčovým krokem při plánování a realizaci stavby. Poskytujeme komplexní průzkumné činnosti, včetně posouzení základové spáry objektů a hloubení průzkumných vrtů pro inženýrsko-geologické účely. Kromě toho zajišťujeme také laboratorní analýzy vzorků zemin, hornin a vody, které přispívají k důkladnému posouzení geologických podmínek na staveništi. Jsme hrdí na to, že naše služby jsou nejen profesionální, ale také cenově dostupné. Snažíme se poskytovat nejlevnější služby ve svém oboru, aniž bychom přitom ubírali na jejich kvalitě a spolehlivosti. Pokud plánujete stavbu a potřebujete stavebně geologický průzkum nebo posouzení základové spáry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme zajistit bezpečné a spolehlivé základy pro vaši stavbu.


Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Hledáte nové zaměstnání a máte vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro nebo geografie? V tom případě se obraťte na společnost ADITIS s.r.o. Náplní pracovní pozice je zpracovávání dat do GIS, výhodou je praxe v GINIUSu, která však není podmínkou, neboť práce je vhodná i pro absolventy. Mezi řadu výhod této pracovní pozice se řadí pružná pracovní doba, možnost práce z domu a příspěvek na dovolenou. Staňte se součástí našeho kolektivu a pošlete nám svůj životopis!


Geodézie v oblasti katastru nemovitostí Semily - vyhotovování geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic

Geodézie v oblasti katastru nemovitostí Semily - vyhotovování geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic

Ing. Jan Král Geodetická kancelář Semily Svým zákazníkům nabízíme geodetické služby zejména pro katastr nemovitostí, kde zajišťujeme vyhotovování geometrických plánů a vytyčování vlastnických hranic. Geometrické plány: -vyznačení budov a změny vnějšího obvodu budovy -rozdělení a změny hranice pozemku -vymezení rozsahu věcného břemene -průběh vlastníky upřesněné či vytyčené hranice Vytyčování vlastnických hranic určuje skutečné označení lomových bodů hranice pozemku v terénu. Působíme v okresech Semily, Jičín, Jablonec nad Nisou a blízkém okolí.


Zpracování mapových podkladů a stavební dokumentace pro ekologické nebo výzkumné účely

Zpracování mapových podkladů a stavební dokumentace pro ekologické nebo výzkumné účely

Hledáte spolehlivého partnera pro zpracování mapových podkladů pro vaše stavební projekty? Potřebujete kvalitní a aktuální informace o terénu, vegetaci, vodních tocích a dalších prvcích, které ovlivňují Vaše rozhodování? V tom případě se obraťte na společnost Geodézie Harašta. Geodézie Harašta poskytuje profesionální a cenově dostupné služby v oblasti mapování, geodézie, fotogrammetrie, kartografie a dalších souvisejících oborů a poradí si i s projekty týkající se obnovitelných zdrojů energie, ochrany přírody, ekologie, archeologie a výzkum. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o našich službách a cenách. Těšíme se na spolupráci s Vámi!