Technické zabezpečenie zimnej a letnej údržby - Traktor malý

Technické zabezpečenie zimnej a letnej údržby - Traktor malý

Predmetom zákazky je dodanie záhradnej techniky v zmysle technickej špecifikácie.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Komunálny podnik Bratislavy

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Komunálny podnik Bratislavy

Zadavatel IČ:
54656885

Zadavatel ulice:
Technická 4312/6

Zadavatel PSČ:
821 04

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 903 999 347

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://komunalnypodnikbratislavy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16310000-1
Kosačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Údržba silnic a komunikací pomocí komunálních zametačů a sněhových fréz - AGROMETALL s.r.o.

Údržba silnic a komunikací pomocí komunálních zametačů a sněhových fréz - AGROMETALL s.r.o.

V létě i v zimě je potřeba udržovat ulice i komunikace čisté. Pokud hledáte společnost, která pro Vás nabízí kvalitní a výkonnou techniku pro pěkně uklizené ulice a cesty, pak se podívejte na nabídku společnosti AGROMETALL s.r.o. z Nového Dvora. Společnost vyrábí a prodává kvalitní a výkonné pomocníky pro zemědělskou a zahradní techniku. Vybrat si můžete z široké škály produktů, které si můžete nechat sestrojit na míru, dle Vaši aktuálních potřeb. Je třeba v létě vyčistit silnice od prachu? Na podzim od spadaného listí nebo třeba v zimě od nánosů sněhu? Ani jedno není problém vyberte si například: - komunální zametače - sněhové radlice - sněhové frézy - sypače pro komunikace - podvozky pro rozmetadla a dalšího příslušenství a doplňků pro čelní nakladače a manipulátory. Jelikož společnost dané produkty vyrábí a poskytuje i servis, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu zboží. Pro úplnou nabídku se neváhejte podívat na webové stránky společnosti AGROMETALL s.r.o..


Krásná a udržovaná zahrada po celý rok - Král - zahradnické práce s.r.o. Praha

Krásná a udržovaná zahrada po celý rok - Král - zahradnické práce s.r.o. Praha

Chtěli byste mít krásnou zahradu, ve které si můžete užívat příjemné chvíle? Nemáte však čas na to, aby jste se o zahradu starali nebo prostě nevíte, jak na to? Pak si nezoufejte a obraťte se na odborníky ze společnosti Král - zahradnické práce s.r.o. z Prahy, která poskytuje své služby jak pro veřejný sektor, tak pro soukromé zákazníky. V rukou odborníků bude Vaše zahrada jen vzkvétat, a to po celý rok, od jara až do zimy. Společnost se postará o sázení letniček i květin na jaře až po údržbu trávníku na podzim. Ve své nabídce prací se zaměřují na tyto činnosti: - kosení, údržba a hnojení trávníků - řezání, tvarování keřů a stromů - sázení květin a odplevelení záhonů - kácení stromů běžné i rizikové - výkop pařezů - úklid sněhů a zajištění zmrzlých ploch posypem - likvidace odpadu a mnohé další služby. Pro více informací se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Král - zahradnické práce s.r.o..


Výroba a prodej elektrických, AKU a plynových LPG štěpkovačů Laski – kvalita za příznivou cenou

Výroba a prodej elektrických, AKU a plynových LPG štěpkovačů Laski – kvalita za příznivou cenou

Chcete si pořídit štěpkovač a nejste si jistí jaký zvolit pohon? Přejete si vybrat stroj s vysokým výkonem a nevíte na koho se obrátit? V tom případě se spolehněte na společnost LASKI, s. r. o. Společnost LASKI, s. r. o. prodává elektrické štěpkovače s dvěma řezacími noži a protiostřím, vkládání materiálu je gravitační a ergonomická madla usnadňují manipulaci. Vybírat je také možné štěpkovače na baterie určené k likvidaci větví, listí, jehličí, kmenů a dalšího dřevního odpadu. Zdrojem energie jsou akumulátory a k dispozici je integrovaná nabíječka a měnič. V neposlední řadě je možné si pořídit štěpkovač na benzín s pásovým podvozkem pro maximální průměr vkládaného materiálu 160 mm. Pořiďte si kvalitní štěpkovač a kontaktujte nás ještě dnes!


Traktorové sekačky Kubota splní i ty nejnáročnější úkoly - komunální technika prodej

Traktorové sekačky Kubota splní i ty nejnáročnější úkoly - komunální technika prodej

Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zemědělské a komunální techniky. Svým zákazníkům dokážeme nabídnout široké množství sortimentu skladem nebo dodávkou do druhého dne. Pokud hledáte kvalitní traktorové sekačky, pak se na nás neváhejte obrátit - zaměřujeme se na prodej komunální a zemědělské techniky Kubota. Pomůžeme vám vybrat z našeho bohatého sortimentu traktorových sekaček řady G, které mají vynikající žací výkon, jednoduchou obsluhu, robustní konstrukci a jsou velice spolehlivé. Další výhodou je mezinápravové sečení s pohonem nožů pomocí převodovky z ozubených kol a nejrychlejší vyprazdňování sběrného koše trávy do výšky. Umožňují i provoz na pozemních komunikacích. Dále si u nás vyberete zemědělské nebo univerzální traktory včetně závěsné techniky. Garantujeme vám rychlí a spolehlivý servis včetně profesionálního poradenství.


Zahradní motorové sekačky s pojezdem vítají sezonu - Vysoké Mýto

Zahradní motorové sekačky s pojezdem vítají sezonu - Vysoké Mýto

Jak si správně vybrat? Jaro je totiž nezadržitelně tady a společně s ním také péče o vaši zahradu, která po zimě žádá znovu o pozornost. Že ještě nejste na novou sezonu připravení? Nemáte kvalitní sekačku, která by vám pomohla zkrotit váš trávník? Jestliže hledáte kvalitní zahradní motorové sekačky s pojezdem, volbou pro vás by mohla být společnost Zahradní technika Děd Vysoké Mýto, která se zabývá prodejem zahradní a komunální techniky. S jejich výrobky vás rostoucí tráva už nikdy nezaskočí. Navíc nemusíte mít obavy v případě poruchy sekačky – Zahradní technika Děd zajišťuje i autorizovaný servis, a to nejen pro zahradní motorové sekačky s pojezdem. Podle motoru je dělíme na elektrické a benzínové, podle technologie sečení na sekačky se sběrem, mulčovací, kombinované. jestliže nechcete ztrácet čas a odpočívat zvolte robotickou sekačku. Firma Zahradní technika Děd spolupracuje s několika výrobci zahradní techniky: - Stiga - Stihl - Viking - Honda - Vari - Seco Group – AGS - Dakr ,Brill - Motor Jikov - Spider - Iseki – AS Motor - Ama - WoodStar - Vares - Karsit ,V-Garden Kromě zahradních sekaček nabízí firma také další výrobky zahradní techniky jako jsou křovinořezy, pily, traktory, komunální nosiče nářadí, štěpkovače, drtiče nebo mulčovače. Neváhejte a kontaktujte s vašimi dotazy Zahradní techniku Děd prostřednictvím formuláře na webových stránkách nebo osobně v prodejně ve Vysokém Mýtě.


Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Pro celoroční použití na zahradě jsou ideálním pomocníkem zahradní traktory Seco. Firma Robert Bílka je prodejce firmy Seco Industries pro region Zlín, Uherské Hradiště, dodává snadno ovladatelné zahradní traktory vhodné pro celoroční použití. Vyberte si model, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům, rádi Vám poradíme na naší prodejně v obci Modrá. Challege AJ 92-20 - žací traktor pro náročné uživatele, nejrobustnější traktor na trhu s největším sběrným košem, vhodný i pro sečení odrostlé a vlhké trávy. Starjet UJ 102-247(P2) - vhodný pro domácí použití i údržbu sportovních areálů, nejprodávanější traktor v ČR, široké možnosti použití - sečení, mulčování, úklid listí i sněhu, rozmetání hnojiva, soli apod. Starjet Exclusive UJ 102-23(P6) - doporučujeme pro každodenní použití pro obce a města v komunálních službách, nejlevnější traktor tohoto typu na trhu, široké možnosti použití. Traktory s profesionálním pohonem 4x4 s uzávěrkou diferenciálu: -Starjet Exclusive 4x4 PRO -Crossjet 4x4 - možnost připojení pasivního příslušenství -Goliath 4x4 - lze připojit pasivní i aktivní příslušenství.