Výmena výťahu v BDNR Banská Bystrica

Výmena výťahu v BDNR Banská Bystrica

Predmetom verejného obstarávania je výmena výťahu vrátane súvisiacich prác v budove Bábkového divadla na Rázcestí v Banskej Bystrici.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 07:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bábkové divadlo na Rázcestí v Banskej Bystrici

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bábkové divadlo na Rázcestí v Banskej Bystrici

Zadavatel IČ:
35985381

Zadavatel ulice:
Skuteckého 14

Zadavatel PSČ:
974 00

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PhDr. Lívia Pyšná

Zadavatel telefon:
+421 484 125 623

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bdnr.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45313100-5
Inštalovanie výťahov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Teleskopický autojeřáb Tatra AD 28 je skvělým pomocníkem v terénu - pronájem, půjčovna

Teleskopický autojeřáb Tatra AD 28 je skvělým pomocníkem v terénu - pronájem, půjčovna

Firma Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský vám vždy poradí, který z našich autojeřábů je pro vaši práci nejvhodnější. Stačí nás kontaktovat! Technické údaje autojeřábu AD 28 - Teleskopický autojeřáb na podvozku Tatra 815 - délka 10,75 m, šířka 2,5 m, výška 3,42 m - hmotnost 28,3 t, maximální nosnost 28 t - délka teleskopického výložníku 26 m - délka ramene i s nástavcem 31,2 m. Disponujeme dvěma autojeřáby Tatra AD 28 - jeden z nich je vybaven nákladním navijákem jako jeden z mála strojů v regionu! Pro další informace nás kontaktuje na telefonním čísle 733 367 036.


Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Máte v plánu montovat krovy či střešní panely? Chcete si zjednodušit práci a hledáte společnost, u které byste si mohli pořídit kvalitní autojeřáb? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. půjčuje různé typy jeřábů s různou nosností, které přemisťují těžké materiály na požadované místo tak, aby docházelo ke zjednodušení práce a snížení rizika poškození nebo úrazu při manipulaci s břemeny. Nechte si při montáži krovů a stropních panelů pomoct formou půjčení autojeřábu a kontaktujte nás ještě dnes!


Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Vlastníte zdvihací zařízení a chcete, aby dlouho a spolehlivě fungovalo? Pak se neváhejte včas obrátit na naši firmu Giga montáže s.r.o., která se postará nejen o samotné zdvihací zařízení a jeho servis, ale také o elektrické rozvaděče, které musí být v perfektním stavu! Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je velmi důležitá, proto nenechávejte nic na náhodě a zajistěte i pro své průmyslové stroje profesionální služby, díky kterým je udržíte v chodu dlouhodobě a navíc budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost sebe a svých zaměstnanců udělali maximum. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit, rádi vám poradíme a pomůžeme v oblasti průmyslových strojů!


Výroba a servis osobních a nákladních výtahů na klíč

Výroba a servis osobních a nákladních výtahů na klíč

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou osobních i nákladních výtahů na klíč, včetně montáže a servisu? Pak kontaktujte společnost TREBILFIT, s.r.o. v Třebíči. Vyrábíme nákladní výtahy určeny především pro dopravu nákladů doprovázenými osobami. Nosnost výtahu dle požadavků a potřeb klienta. Nabízíme i možnost atypického provedení. Vyrábíme i malé nákladní výtahy, kde je přepravovat osoby zakázáno, tyto výtahy mají využití zejména ve stravovacích provozech, provedení klece i dveří z nerezu. Vyrábíme i osobní výtahy poskytující uživatelům bezpečí a pohodu při jízdě. Jsou umístěny ve zděných šachtách nebo konstrukcích s opláštěním, se strojovnou nebo bez strojovny výtahu. Povrchová úprava i vybavení klece výtahu - dle přání zákazníka. Samozřejmostí je také provádění servisů všech námi montovaných výtahů. Více informací na webových stránkách.


Zakázková výroba zvedacích stolů a zdvihacích plošin na míru včetně atypických

Zakázková výroba zvedacích stolů a zdvihacích plošin na míru včetně atypických

Zvedací stoly a plošiny jsou klíčovými prvky v průmyslových a logistických prostředích. Jejich účelem je umožnit efektivní manipulaci s materiálem, vyrovnání výšek a zajištění bezpečného pracovního prostoru. S výběrem nejvhodnějšího řešení Vám pomůže firma Zvedací plošiny s.r.o. v Ostravě. Zvedací stoly umožňují pracovníkům dosáhnout optimální pracovní výšky při montáži a demontáži komponentů. Využití najdeme i ve skladování a expedici, kde plošiny slouží k vyrovnání výšek na paletách, usnadňují nakládání a vykládání kamionů. Společnost Zvedací plošiny s.r.o. se specializuje na výrobu zvedacích stolů a plošin na míru. Vedle klasických řešení pro automobilový průmysl realizují také atypické zakázky. Výrobní zkušenosti umožňují navrhnout a vyrobit plošiny přesně podle potřeb zákazníků. Zajišťují produkci zvedací plošiny s nůžkovým mechanismem, ať už jednonásobným, dvojnásobným či trojnásobným. Počet nůžek mechanismu závisí na výšce zdvihu a délce požadované ložné plochy. Druhým základním typem jsou plošiny s přímým pístem a řetězovým převodem, jejichž délka ložné plochy není omezením pro zdvih plošiny. Je třeba však počítat s tím, že toto zařízení zabere v půdorysu více místa. Zvedací stoly a plošiny jsou nezbytnými nástroji pro efektivní a bezpečnou práci ve Vašem provozu. Firma Zvedací plošiny s.r.o. nabízí širokou škálu produktů a rádi Vám pomůžou s výběrem nejlepšího řešení.


Zasklívání výškových budov jeřábem – spolehlivý partner pro jeřábnické práce

Zasklívání výškových budov jeřábem – spolehlivý partner pro jeřábnické práce

Chcete spolupracovat se společností, která má moderní autojeřáby, tým zkušených profesionálů a je schopen realizovat i ty nejnáročnější projekty? V tom případě se obraťte na společnost Jiří Velčovský Autojeřáby Znojmo. Jiří Velčovský Autojeřáby Znojmo se zaměřuje na jeřábnické práce na jižní Moravě včetně zasklívání výškových budov. Všechny naše služby jsou prováděny s maximální profesionalitou a pečlivostí, aby byla zajištěna bezpečnost a spokojenost zákazníků. Nechce si poradit a navrhnout nejlepší řešení pro Vaše potřeby a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!