Dekarbonizace spalovacích motorů, čištění a údržba spalovací soustavy motoru

Hampl a spol. servis s.r.o.

Dekarbonizace spalovacích motorů, čištění a údržba spalovací soustavy motoru

Pneuservis, autoservis Hampl a spol. servis s.r.o. v Ostravě se specializuje na dekarbonizaci motorů osobních, nákladních, dodávkových vozidel, ale i bagrů a traktorů. Dekarbonizaci – čištění a údržbu motoru lze provádět u všech spalovacích motorů. Dekarbonizací motoru dochází ke snížení spotřeby paliva, zvýšení výkonu motoru, snížení kouřivosti.

Dodanie družicových snímok pre výkon kontroly metódou diaľkového prieskumu trhu

Dodanie družicových snímok pre výkon kontroly metódou diaľkového prieskumu trhu

Zabezpečenie družicových snímok ako podklad pre výkon kontrol metódou diaľkového prieskumu Zeme v zmysle opisu predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 07:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pôdohospodárska platobná agentúra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pôdohospodárska platobná agentúra

Zadavatel IČ:
30794323

Zadavatel ulice:
Hraničná 12

Zadavatel PSČ:
815 26

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Lucia Pintová

Zadavatel telefon:
+421 918 612 184

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72310000-1
Spracovanie údajov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pasport budovy, informační model stavby - BIM, zpracování dat v digitální podobě

Pasport budovy, informační model stavby - BIM, zpracování dat v digitální podobě

Důkladným zpracováním stavitelských informací v digitální podobě se zabývá firma ADITIS s.r.o. z Brna, která se specializuje na BIM, informační modely staveb a pasporty budov. Své služby poskytujeme pro stavební inženýry, statiky, architekty, správce budov, konstruktéry a další odborníky z pozemního a dopravního stavitelství. V rámci služeb (BIM) poskytujeme širokou zásobu informací pro jakýkoliv typ objektu: - reálný fyzický stav, specifické vlastnosti - prvotní návrhy, výstavbové podklady - provozní data za celou existenci budovy (historické, demoliční) Zpracované materiály jsou k dispozici v digitální podobě tak, aby se daly použít v nejrůznějších systémech (pro běžné i náročné uživatele). Využít je můžete pro získání provozních informací, 2D a 3D grafických náhledů nebo vytvoření virtuálního prototypu.


Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

NV Engineering s.r.o. je společností, která vznikla v roce 2008 sloučením více pracovníků s bohatými zkušenostmi v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb. S dlouholetou přítomností na českém stavebním trhu jsme se etablovali jako stabilní a důvěryhodný partner pro realizaci bezpečných staveb. Naše aktivity v oblasti stavební činnosti jsou prováděny vysoce kvalifikovanými inženýry a techniky, kteří jsou autorizováni v oboru pozemní stavby, statika a dynamika staveb. Díky jejich odbornosti a zkušenostem můžeme garantovat vysokou kvalitu našich služeb. Specializujeme se na stavebně geologický průzkum, který je klíčovým krokem při plánování a realizaci stavby. Poskytujeme komplexní průzkumné činnosti, včetně posouzení základové spáry objektů a hloubení průzkumných vrtů pro inženýrsko-geologické účely. Kromě toho zajišťujeme také laboratorní analýzy vzorků zemin, hornin a vody, které přispívají k důkladnému posouzení geologických podmínek na staveništi. Jsme hrdí na to, že naše služby jsou nejen profesionální, ale také cenově dostupné. Snažíme se poskytovat nejlevnější služby ve svém oboru, aniž bychom přitom ubírali na jejich kvalitě a spolehlivosti. Pokud plánujete stavbu a potřebujete stavebně geologický průzkum nebo posouzení základové spáry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme zajistit bezpečné a spolehlivé základy pro vaši stavbu.


Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Hledáte zkušenou geodetickou firmu? Chybějící plány a výkresovou dokumentaci pro rekonstrukce budov zajišťuje společnost ADITIS s.r.o. z Brna. Provádíme kompletní zpracování podkladů a jednoduchý pasport staveb. Zachytíme skutečný grafický a technický stav konkrétního objektu, a to rozměry, tvar i souřadnice. V rámci dokumentace obdržíte průvodní a souhrnnou zprávu (stavební a územní parametry, dopravní informace, vyhodnocení technického stavu, vliv stavby na životní prostředí), katastrální a koordinační situační výkres. Dále polohopis, přesný seznam souřadnic, zaměření stavby a finální technickou zprávu. Cena služeb se odvíjí podle velikosti a stavbu objektu. V případě jakéhokoliv dotazu nás oslovte na výše uvedených kontaktech.


Moderní a přesné laserové skenování budov - tvorba 3D modelů budov a fasád

Moderní a přesné laserové skenování budov - tvorba 3D modelů budov a fasád

Pokud hledáte firmu, která se zabývá laserovým skenováním budov, pak se obraťte na brněnskou firmu ADITIS s.r.o., která se zabývá geodetickými prácemi a také laserovým skenováním budov a fasád. Laserové skenování je v poslední době stále populárnější a není se čemu divit. Nejen že je přesné, ale také umožňuje vytvořit následné výstupy ve 2D, 3D CAD programech a PDF souborech. Detailní skenování pomocí laserových paprsků umožňuje přesné zachycení dat v prostoru a to až 1 000 000 bodů za sekundu. Další výhody laserového skenování: - přesnost - věrohodné zachycení skutečnosti - možnost změřit i náročné prvky - možnost měřit za provozu - možnost měřit za tmy nebo ve stínu - možnost importovat výsledky měření do CAD programů - možnost předat výsledky v HTML formátu do několika hodin od skenování - možnost skenovat až do výšky 5 metrů a do hloubky 4 metrů Laserové skenování je moderní záležitostí, která je vhodná nejen pro stavebnictví, ale uplatňuje se čím dál tím více v dalších odvětvích jako je kriminalistika, archeologie nebo historie. Pro více informací neváhejte navštívit webové stránky firmy ADITIS s.r.o., kde Vám rádi poradí a také pomůžou pomocí laserového skenování změřit Vaši budovu nebo fasádu.


Vyřiďte si s odborníky dodatečné povolení k legalizaci černé stavby

Vyřiďte si s odborníky dodatečné povolení k legalizaci černé stavby

Máte na svém pozemku stavbu bez stavebního povolení? Od komunikace se stavebním úřadem, geodetickým zaměřením, vypracováním projektové dokumentace až k zápisu stavby do katastru nemovitostí Vám pomůže firma Gepas group s.r.o. z Frýdku – Místku působící v celém Moravskoslezském kraji. Zkušený tým bude za Vás jednat s úřadem a zjistí, jaké kroky jsou nutné pro dodatečné povolení. Provedou přesné zaměření stavby, poté se v rámci projektové dokumentace připraví potřebné náležitosti, včetně návrhu na dodatečné povolení. Nakonec za Vás zařídí zápis do katastru nemovitostí. Služby společnosti Gepas group s.r.o. z Frýdku – Místku jsou profesionální a transparentní. Rádi Vám pomohou s legalizací Vaší stavby v rámci celého Moravskoslezského kraje.


Nechte si vytýčit pozemky a stavby rodinných domů specialisty s bohatými zkušenostmi

Nechte si vytýčit pozemky a stavby rodinných domů specialisty s bohatými zkušenostmi

Vytyčení pozemku je zeměměřický technický úkon, při kterém geodet vyznačuje hranice pozemku přímo v terénu. Předtím než začnete stavět, je nutné přesně určit hranice pozemku. Specialisté v oboru jsou ve firmě Geodézie Harašta. Geodeti z firmy Geodézie Harašta mají bohaté zkušenosti v oboru. V případě oplocení pozemku Vám zajistí vyměření přesné polohy hranic. Jestliže chcete mít jistotu, že je hranice pozemku správně určená, vyžádejte si kontrolní vytyčení. To je důležité zejména při koupi nebo prodeji nemovitosti. Pokud máte v plánu stavbu rodinného domu nebo potřebujete vytyčit pozemek, obraťte se na Geometraky. Jsou tu pro vás ve městech Svitavy, Polička, Moravská Třebová a okolí.