Bílá, růžová a červená vína vysoké kvality z vinařství Herůfek v e-shopu

Vinařství Herůfek

Bílá, růžová a červená vína vysoké kvality z vinařství Herůfek v e-shopu

Jakostní a přívlastková vína z rodinného vinařství Herůfek ze Zaječí zakoupíte v e-shopu na webových stránkách vinarstviherufek.cz. Milovníci bílých, růžových i červených vín mohou nákupem oblíbených vín udělat radost nejen sobě, ale obdarovat kvalitním vínem svoje blízké, přátele, obchodní partnery.

Hotelové a cateringové služby pre zabezpečenie odborného stretnutia opytovateľov a supervízorov

Hotelové a cateringové služby pre zabezpečenie odborného stretnutia opytovateľov a supervízorov

Predmetom zákazky je zabezpečenie ubytovania, stravovania a konferenčných priestorov a ďalších služieb pre účastníkov odborného stretnutia opytovateľov a supervízorov - Debriefingu v termíne 15.6.-16.6.2023.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2023 07:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Zadavatel IČ:
00164348

Zadavatel ulice:
Ševčenkova 11

Zadavatel PSČ:
850 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Mgr. Jakub Klikač

Zadavatel telefon:
+421 907 515 088

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinný sklep Bořetice jižní Morava - řízené degustace s vinařem

Vinný sklep Bořetice jižní Morava - řízené degustace s vinařem

Sháníte hotel a ubytování na jižní Moravě? Komfortní pobyt v Hotelu Kraví Hora**** v Bořeticích si můžete zpestřit degustací vín ve vinném sklepě. Degustační vinný sklep je nejstarší hotelovou částí. V našem vinném sklepu pořádáme řízené degustace vín s vinařem nebo školeným someliérem. V naší nabídce naleznete kvalitní vína z produkce Modrohorských vinařů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. Vína jsou pečlivě vybraná, uskladněná v optimálních podmínkách našeho hotelového archivního sklepu. Vinný sklep se nachází přímo pod hotelem, je vytápěn krbem. Ideálním místem pro pořádání různých akcí. Díky členitému prostoru k posezení u vína můžete pozvat až 90 hostů. Rautové pohoštění může být připraveno z tradiční moravské kuchyně. Samozřejmostí je i nabídka tematických rautů či jiných gastronomických zážitků, které vám rádi doporučíme či navrhneme speciální menu. Pro hosty dokážeme zajistit: - audienci u emeritního prezidenta recesistické Svobodné spolkové republiky Kraví hora - vystoupení cimbálové muziky či jiného hudebního žánru. Okolí našeho hotelu nabízí spoustu možností pro aktivně strávenou dovolenou. Těšíme se na vaši návštěvu.


Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Hotel Vyhlídka Luhačovice je ideálním místem pro firemní akce, konference, školení, teambuilding a další příležitosti. Naše moderní zařízení vám poskytne vše, co potřebujete pro příjemný pobyt. Pro vaše firemní akce máme k dispozici variabilní prostor, který můžeme upravit podle vašich požadavků. Můžete využít naši profesionální techniku, jako jsou projektory, flipcharty, ozvučení a další. Naše personál vám rád pomůže s organizací a zajištěním vaší akce. U nás si můžete vybrat z různých možností ubytování a stravování, které odpovídají vašim potřebám. Pro ubytování je k dispozici 12 komfortních pokojů s klimatizací. V naší restauraci připravíme chutné občerstvení i kompletní jídlo - snídaně, oběd, večeře pro ubytované. Večer můžete navštivit naši vinárnu, kde máme široký výběr kvalitních vín. Při teambuilding je ideální najít si čas a využít i relax centrum, kde najdete saunu, masáže, solárium a další služby. Pro zábavu máme také bowlingové dráhy, můžete si tedy zahrát s kolegy. Pro ubytované hosty máme monitorované parkoviště. Hotel Vyhlídka Luhačovice je skvělou volbou.


Teambuilding a firemní akce přímo ve vinici s ubytováním v penzionu ve vinařství

Teambuilding a firemní akce přímo ve vinici s ubytováním v penzionu ve vinařství

Hledáte originální prostředí pro uspořádání teambuildingu? Formovali byste rádi kolektivního ducha a poznali své kolegy u skleničky dobrého vína? Uspořádejte teambuilding a další firemní akce přímo ve vinici Vinařství Červinka v Horních Věstonicích. Společně se svými kolegy se můžete na jeden den vcítit do kůže vinaře – vyzkoušíte si práci na vinici a své síly můžete změřit ve vinařském víceboji. Zábavný program nakonec završíte obědem ve stínu stromů s výhledem na Novomlýnské nádrže. Zajistíme program i ubytování pro velké skupiny.


Ideální místo pro oslavy narozenin, výročí, křtin, pořádání svateb a pohřbů

Ideální místo pro oslavy narozenin, výročí, křtin, pořádání svateb a pohřbů

Plánujete rodinnou oslavu, svatbu, promoci nebo jinou významnou událost? Hledáte místo, které nabídne nejen příjemné prostředí, ale také skvělé služby a prvotřídní gastronomii? Hotel a restaurace Slavia ve Svitavách je tím pravým místem pro Vás. Hotel Slavia se pyšní rozmanitými prostory, které jsou ideální pro různé typy rodinných akcí. Bez ohledu na to, zda plánujete menší rodinnou oslavu nebo velkou svatební hostinu, v našem hotelu najdete vše, co potřebujete. Salónek "Kavárna" je vhodný pro velké oslavy, který pohodlně pojme až 150 hostů. Elegantní interiér, moderní vybavení a profesionální personál zajistí, že každá akce bude nezapomenutelná. Sál je ideální pro svatební hostiny, promoce či velké rodinné oslavy. Pokud plánujete menší rodinnou oslavu nebo klidnější akci, náš hotel má pro vás připraven salonek Porter Klub. Prostor je ideální pro setkání v kruhu nejbližších, například při příležitosti křtu, narozenin nebo menší rodinné oslavy. Nabízí klidnou atmosféru a je vybaven veškerým potřebným zařízením pro pohodlí hostů. Pro ty, kteří dávají přednost oslavám pod širým nebem, nabízí hotel krásnou zahradní terasu, která je ideální pro letní svatby, rodinné grilování nebo jiné oslavy v přírodním prostředí. V Hotelu Slavia víme, že skvělá gastronomie je klíčovou součástí každé úspěšné akce. Tým zkušených kuchařů připraví pro hosty jedinečný kulinářský zážitek. Hotel a restaurace Slavia nabízí také důstojné prostředí pro smuteční obřady a pohřební hostiny. Chápeme, že tyto chvíle jsou pro rodiny náročné, a proto se snažíme zajistit citlivý a profesionální přístup, který ulehčí organizaci této těžké události.


Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Dobré víno nikdy neurazí. Kvalitní vína, která získala již mnoho ocenění vyrábí i rodina Fůkalova, která má menší rodinné vinařství ve Velkých Palvlovicích. Tato tradice se v rodině dědí již po generace a za tu dobu se může Vinařství Fůkalovi pochlubit více jak 17-ti odrůdami vín. Základem jejich dobrých vín je nejen láska k výrobě a tradici, ale především kvalita surovin a kvalita půdy, na kterých se odrůdy pěstují. Mezi jednoznačné favority patří třeba z červených vín Frankovka nebo Modrý Portugal, které jsou vyráběny klasickými postupy. Vinařství Fůkalovi nabízí široký sortiment bílých i červených vín a mezi dalšími nabízí i: - degustace - akce pro firmy - venkovní prodej (sezonní stánky s burčákem a drobné občerstvení) - ubytování (po domluvě) Ochutnejte některá z vín Vinařství Fůkalovi nebo rovnou zajeďte na degustaci.


Pořádání firemních akcí, večírků, teambuildingů, rodinných oslav a svateb - velká kapacita, výborné jídlo právě u nás

Pořádání firemních akcí, večírků, teambuildingů, rodinných oslav a svateb - velká kapacita, výborné jídlo právě u nás

Hotel a restaurace Slavia, Šenk u Viléma, Hotel Ungar a Restaurace pod Hodinami ve Svitavách Vám zajistí kvalitní gastronomické zážitky, příjemnou atmosféru, profesionální obsluhu a možnost ubytování. Můžete u nás pořádat oslavy narozenin, firemní večírky, teambuilding, svatby, pohřby a mnoho dalších významných událostí. Restaurace Slavia a Vilémův Šenk se nachází v přízemí hotelu. V prvním patře je větší salonek ,,Kavárna,, kde se obslouží až 120 hostů. A také menší salonek ,,Porter Klub,, s kapacitou 30 lidí a také velká venkovní terasa.Konají se u nás větší akce jako jsou oslavy narozenin, svatby, pohřby. Firmy u nás pořádají týmové akce, školení, teambuilding,firemní večírky a další. Ve dvou patrech jsme schopni zajistit prostory a kvalitní gastronomický zážitek pro Vaši akci s kapacitou až 180 osob. Ubytování pro hosty zajistíme v Hotelu Slavia a v přilehlém Hotelu Ungar v 11-ti pokojích pro 29 osob a čtyři přistýlky. Při konání větších akcích spolupracujeme s Hotelem Jelen ve Svitavách. Celkem můžeme ubytovat v komfortních pokojích až 80 hostů. Pokud plánujete nějakou akci, rádi splníme Vaše požadavky. Hotel a Restaurace Slavia je tou správnou volbou. Pro firemní akce se sportovními aktivitami využíváme naší Restaurace pod Hodinami, která je umístěna přímo ve sportovním areálu města Svitavy a je zde spousta možností sportovního vyžití.