Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Hotelové a cateringové služby pre zabezpečenie odborného stretnutia opytovateľov a supervízorov

Hotelové a cateringové služby pre zabezpečenie odborného stretnutia opytovateľov a supervízorov

Predmetom zákazky je zabezpečenie ubytovania, stravovania a konferenčných priestorov a ďalších služieb pre účastníkov odborného stretnutia opytovateľov a supervízorov - Debriefingu v termíne 15.6.-16.6.2023.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2023 07:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Zadavatel IČ:
00164348

Zadavatel ulice:
Ševčenkova 11

Zadavatel PSČ:
850 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Mgr. Jakub Klikač

Zadavatel telefon:
+421 907 515 088

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hotel Trim – více než jen ubytování v Pardubicích: bowling a konference v jednom!

Hotel Trim – více než jen ubytování v Pardubicích: bowling a konference v jednom!

Vítejte v Hotelu Trim, jednom z nejlepších míst pro ubytování v Pardubicích. Naše služby nejsou omezeny pouze na ubytování; nabízíme také bowlingové dráhy, konferenční a školící místnosti, a dokonce i prostory pro svatby a rauty. Naše hodnocení na Hotel.cz je 86%, což z nás činí jedním z nejlépe hodnocených hotelů v regionu. Naše personál je hodnocen na 9.1 bodů, služby na 8.6 bodů a čistota na 8.7 bodů. Všechny tyto faktory nám umožnily získat prestižní Certifikát kvality Hotel.cz. Proč zvolit Hotel Trim v Pardubicích? - komfortní ubytování: Naše pokoje jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální komfort během vašeho pobytu. - různorodé aktivity: Kromě ubytování nabízíme také bowling a konferenční služby. - vynikající hodnocení: Naše vysoké hodnocení a certifikáty jsou důkazem naší kvality a spolehlivosti. Věříme, že náš hotel je ideálním místem pro každého, kdo hledá kvalitní ubytování v Pardubicích. Těšíme se na vaši návštěvu!


Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Dobré víno nikdy neurazí. Kvalitní vína, která získala již mnoho ocenění vyrábí i rodina Fůkalova, která má menší rodinné vinařství ve Velkých Palvlovicích. Tato tradice se v rodině dědí již po generace a za tu dobu se může Vinařství Fůkalovi pochlubit více jak 17-ti odrůdami vín. Základem jejich dobrých vín je nejen láska k výrobě a tradici, ale především kvalita surovin a kvalita půdy, na kterých se odrůdy pěstují. Mezi jednoznačné favority patří třeba z červených vín Frankovka nebo Modrý Portugal, které jsou vyráběny klasickými postupy. Vinařství Fůkalovi nabízí široký sortiment bílých i červených vín a mezi dalšími nabízí i: - degustace - akce pro firmy - venkovní prodej (sezonní stánky s burčákem a drobné občerstvení) - ubytování (po domluvě) Ochutnejte některá z vín Vinařství Fůkalovi nebo rovnou zajeďte na degustaci.


Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Plánujete školení a hledáte na Vysočině školící prostory s kvalitním organizačním zázemím? Chcete si pronajmout školící místnost s dobrou dopravní dostupností do Třebíče? Školící místnosti vybavené moderní prezentační technikou pronajímá Školící středisko DISTING s.r.o. v Dukovanech na Třebíčsku. Školící prostory poskytují komfortní zázemí – všechny místnosti jsou klimatizované a vybavené vzduchotechnikou. K dispozici je také moderní multimediální technika, jako je dataprojektor s projekčním plátnem, flipchart, Smart LED Full HD televizor s úhlopříčkou 168 cm, video a DVD, notebooky a bezdrátové připojení k Wi-fi. Parkování mají hosté zdarma. Zajistíme coffe break a catering dle Vašich požadavků. Možnost zajištění obědu pro všechny zúčastněné přímo ve školícím středisku. K dispozici Vám bude také obsluha.


Relaxační pobyt v hotelu s wellness centrem – masáže, vířivka, finská sauna, skotská sprcha

Relaxační pobyt v hotelu s wellness centrem – masáže, vířivka, finská sauna, skotská sprcha

Plánujete vyrazit do Brna? Chcete si dopřát pořádnou dávku klidu a relaxace v blízkosti centra Brna? Ubytujte se v Hotelu AVANTI, který si pro své hosty připravil lákavé pobytové balíčky, jejichž součástí je i relax ve wellness centru hotelu. V hotelové relaxační zóně na Vás čeká vířivka s talkovou i bublinkovou masáží, finská sauna a skotská sprcha, solární louka, vyhřívané lavice a podlahy a reflexologická zóna. Poskytujeme také hodinové masáže zad, šíje a další typy masáží. Hosté ubytování ve VIP a prezidentském apartmánu mají k dispozici dvě hodiny privátního wellness po předchozí rezervaci zcela zdarma.


Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Hledáte vhodné prostory, které lze využít ke školení? Pak je pro Vás školící středisko Abena tou správnou volbou! Využít můžete také ubytování, které vyřeší problémy s dopravou osob, pokud budete potřebovat několikadenní pronájem. Naše školící středisko se nachází na Pustkovecké 146/11 v Ostravě Porubě a v rámci ubytování nabízí 3* úroveň hotelu s vybavením, sociálním zařízením, Wifi aj. Máme šest dvou-lůžkových pokojů a dva apartmány, které jsou komfortně vybaveny a mají k dispozici také kuchyňský kout. Samozřejmostí je také uzavřené a zabezpečené parkování zdarma. Zároveň je na tomto místě snadno dostupné MHD i obchodní sítě. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.


Parkování autobusů včetně zajištění ubytování poskytuje zájezdová restaurace

Parkování autobusů včetně zajištění ubytování poskytuje zájezdová restaurace

Plánujete firemní či velký rodinný výlet na krátkou nebo delší vzdálenost a hledáte odpočinek popřípadě mezistanoviště pro stravování? Jednoduchým, leč účinným řešením je kontaktovat HOTEL ANTOŇ s.r.o. z Telče, který má funkci zájezdové restaurace. Může to probíhat tak, že předem zavoláte kdy se u nás zastavíte. Nahlásíte počet osob k ubytování a my s vámi budeme dopředu počítat. Připravíme pro vás moderní pokoje s možností přistýlky, přičemž každý z nich má své sociální zařízení. Zaparkovat můžete váš vůz či autobus na našem parkovišti, který máme pro naše klienty zdarma. Nedílnou součástí je stravování, které si můžete zarezervovat spolu s ubytováním předem nebo se kdykoliv během vašeho cestování zastavit na výborný oběd. Usadit se můžete buď v letní zahrádce nebo vnitřním travnatém atriu. Neváhejte a kdykoliv se u nás zastavte. Vždy vás rádi přivítáme.