Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

REMIVA, s.r.o.

Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nejen plastové compoundy, ale i plastové regranuláty tvoří stěžejní výrobní činnost společnosti REMIVA s.r.o., předního českého zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby. Vyrábíme kvalitní regranuláty vhodné pro vstřikování, extruzi a vyfukování.

Verejné osvetlenie - inštalácia 28 ks solárnych svietidiel

Verejné osvetlenie - inštalácia 28 ks solárnych svietidiel

Predmetom zákazky je dodávka a inštalácia 28 ks solárnych svietidiel, vrátane montáže a revízií, v zmysle zadania výkazu-výmer a výkresovej situácie v 3 lokalitách vnútroblokov v k.ú. Brezno.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2023 07:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Brezno

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Brezno

Zadavatel IČ:
00313319

Zadavatel ulice:
Nám. M.R.Štefánika 1

Zadavatel PSČ:
977 01

Zadavatel obec:
Brezno

Kontaktní osoba:
Dana Ridzoňová

Zadavatel telefon:
+421 486 306 284

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.brezno.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31520000-7
Lampy/svietidlá a príslušenstvo k nim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Hledáte spolehlivé elektromontážní služby pro váš provoz? Společnost ReSpol s.r.o. z Hlavnice disponuje pouze zkušenými a řádně proškolenými zaměstnanci, kteří provádí elektromontážní práce i v průmyslových objektech. Zabýváme se elektroinstalací a osvětlením ve výrobě i veřejném osvětlení komunikací a areálů. Nedílnou součástí je její využití pro technologie výroby, zásobníky ve skladech či zásuvkové instalace. V oblasti zemědělské výroby aplikujeme elektromontáže pro osvětlení, automatické napáječky, temperaci, odsávání i dojírny. Provádíme také aplikaci NN přípojek elektrické energie, uzemnění a bleskovodu. V rámci služeb zajistíme projektovou dokumentaci a revizní zprávu po dokončení celého procesu. Servis, oprava i pravidelná revize je typická pro naši odbornou způsobilost. Zvolte si nás za vašeho pracovního partnera a nebudete litovat.


Výstavba, údržba a servis veřejného osvětlení – pro obce i velká města

Výstavba, údržba a servis veřejného osvětlení – pro obce i velká města

Sháníte do vaší obce či města veřejné osvětlení a nevíte, na koho se obrátit? Výstavbou a údržbou a také následným servisem veřejného osvětlení se zabývá společnost Eltom, která je schopná zajistit dodávky pro celý Moravskoslezský a Zlínský kraj, včetně těch největších měst, kterými jsou Ostrava a Zlín. Jestliže i vy pocházíte z některého z těchto krajů, rozhodně vsaďte na naši firmu. Abychom mohli ulicí vést veřejné osvětlení, je nutné nejdříve postavit venkovní i zemní kabelové vedení. To jsou přesně naše služby, které s radostí poskytneme i vám. Kromě toho se nemusíte bát, že byste v případě problému s veřejným osvětlením zůstali na holičkách. K tomu slouží naše další údržbové služby: - odstraňování poruch rozvodu - provizorní opravy veřejného osvětlení - identifikace poruch - výměna vyhořelých zdrojů - oprava předřadníků - jištění svítidel - promazání pohyblivých částí - dotažení spojů - čištění krytů svítidel veřejného osvětlení Společnost Eltom je pro vás ve všech těchto ohledech k dispozici. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků s nabízenými službami v oblasti veřejného osvětlení, kdy chceme maximálně naplnit vaše požadavky. Snažíme se tu být pro vás, a proto jestli máte zájem o veřejné osvětlení, neváhejte nás kontaktovat.


Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Chcete oslovit spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá ocelovými sloupy a stožáry pro veřejné a venkovní osvětlení vysoké kvality? Pak se neváhejte obrátit na společnost AMAKO, spol. s r.o. poblíž města Břeclav. Výroba sloupů veřejného osvětlení v Amako Strachotín probíhá za přispění automatických, poloautomatických i počítačově řízených výrobních strojů. Při spojení těchto výrobních technologií se zkušenostmi kvalifikovaných pracovníků tak vznikají vysoce odolné sloupy veřejného osvětlení i další stožáry. Společnost Amako nabízí stožáry a sloupy veřejného osvětlení i další typy sloupů a stožárů vhodných pro signalizaci, jako například: - stožáry a sloupy dopravní signalizace - stožáry a sloupy pro dekorativní účely - stožáry a sloupy určené pro železniční dopravu.


Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, široký sortiment

Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, široký sortiment

Velký důraz klade na poskytování profesionálních služeb klientům nejen v České republice. Kanlux zákazníkům nabízí: - světelné zdroje - interiérová svítidla - exteriérová svítidla - technická svítidla - jističe - ventilátory - ostatní příslušenství


Úsporné led osvětlení pro moderní domovy

Úsporné led osvětlení pro moderní domovy

Pro nákup domovních, bytových úsporných led světel, svítidel či lustrů navštivte prodejnu firmy KOVER, spol. s r.o. v Jeseníku. Od úsporných LED panelů po svítidla a lustry, KOVER nabízí estetická a kvalitní řešení pro každý prostor. V sortimentu najdete osvětlení značek Greenlux, Ecolite, Nowodvorski nebo Massive. Vzhledem k bohatým zkušenostem má firma proaktivní poradenský přístup, snaží se najít to nejlepší řešení pro osvětlení Vašeho domova či kanceláře. Společnost má také praktické zkušenosti z oblasti instalatérství, topení a elektroinstalací. Jsou připraveni poradit a pomoci vám s vašimi projekty. Pokud hledáte efektivní a stylové osvětlení, KOVER je tím pravým místem. Navštivte prodejnu v Jeseníku a nechte si poradit.


LED technické svítidlo na lištový systém - vynikající osvětlení vnitřních prostor

LED technické svítidlo na lištový systém - vynikající osvětlení vnitřních prostor

Potřebujete vybavit muzeum, výstavní či prodejní prostory LED osvětlením? Společnost Greenlux, jako dodavatel osvětlení, nabízí LED technické svítidlo na liště, které díky kloubové konstrukci zajistí vynikající světelné podmínky v uzavřených prostorech. Je možno nastavit směr světelného paprsku, otáčení 360°, výkyv 90°. Na eshopu si ho můžete vybrat z černého a bílého provedení. Navštivte náš eshop.