Pokrývačské a klempířské práce, pokládka střešní krytiny, oplechování střech

TOM střechy

Pokrývačské a klempířské práce, pokládka střešní krytiny, oplechování střech

Kompletní výstavbu nové střechy od zhotovení a instalace střešní konstrukce přes pokládku vybrané střešní krytiny až po klempířské práce, tzn. oplechování, montáž okapového systému, střešních bezpečnostních prvků, hromosvodu, nabízí firma TOM střechy ze Zlínského kraje.

Vodoinštalačný materiál

Vodoinštalačný materiál

Predmetom zákazky je dodanie vodoinštalačného materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2023 07:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Komenského v Bratislave

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Komenského v Bratislave

Zadavatel IČ:
00397865

Zadavatel ulice:
Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Sylvia Pavlíková

Zadavatel telefon:
+421 918 110 025


Zadavatel web:
http://www.uniba.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42130000-9
Výpusty, kohúty, ventily a podobné príslušenstvo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ventily a kohouty na vytápění a rozvody vody pro výrobní provozy – bohatý sortiment spolehlivé společnosti

Ventily a kohouty na vytápění a rozvody vody pro výrobní provozy – bohatý sortiment spolehlivé společnosti

Hledáte spolehlivou společnost a dodavatele, která má bohatý výběr ventilů a kohoutů? Potřebujete poradit s rozvody vody pro výrobní provozy? V tom případě se obraťte na společnost P.A.servis spol. s r. o. Společnost P.A.servis spol. s r. o. má ve svém sortimentu ventily redukční, přepouštěcí, pojistné, jehlové, zpětné, uzavírací, regulační a elektromagnetické. Současně je možné pořídit kulové kohouty přírubové a závitové. Pořiďte si příslušenství k rozvodům vody a navštivte naše stránky ještě dnes!


Úprava vody v domácnostech - odstranění kalů, nečistot a bakterií od GORO spol. s.r.o.

Úprava vody v domácnostech - odstranění kalů, nečistot a bakterií od GORO spol. s.r.o.

Řešíte u Vás doma nebo na Vaší chatě čistotu Vaší vody? Máte problém s železitou či přímo kalnou vodou, a chtěli byste ji vyčistit? Pak to není problém. Pořiďte si domácí úpravny vody od společnosti GORO spol. s.r.o.. Společnost GORO spol. s.r.o. nabízí chytré řešení pro domácí úpravu vody pomocí účinných filtračních systémů, které vodu zbaví různých škodlivin jako jsou: - odstranění nečistot jako je písek, rez nebo zákal - odstranění dusičnanů - odstranění bakterií - likvidace bakteriologického znečištění Mimo jiné se filtrace postarají i o změkčení tvrdé vody. Pro úspěšné řešení a filtrace, která Vám sedne na míru pro Vaši domácnost, pro Vás společnost GORO spol. s.r.o. udělá chemický a mikrobiologický rozbor kvality vody. Nechte si udělat nabídku od společnosti GORO spol. s.r.o. a užívejte si ve své domácnosti kvalitní a čistou vodu.


Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Naše společnost Thermoquell CZ s.r.o. se na českém trhu věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji armatur, čerpadel, expanzních nádob, kotlů, termostatů, potrubí a dalšího instalatérského a topenářského materiálu. Naše produkty prodáváme jak napřímo, tak také skrze náš e-shop, který slouží jak stálým zákazníkům, tak také malým jednorázovým odběratelům. Vzhledem k tomu, že jsme součástí nadnárodní velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH, dokážeme našim zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější produkty za velmi příznivé ceny. Jestliže tedy hledáte produkty, které vám můžeme dodat, neváhejte se na nás obrátit buď osobně na adrese K Cihelně 425, Praha 9, anebo navštivte náš e-shop www.eshop.thermoquell.cz Těšíme se na naši budoucí spolupráci.


Efektivní úpravy vody - specialisté na úpravu vody v Praze - Goro spol. s.r.o."

Efektivní úpravy vody - specialisté na úpravu vody v Praze - Goro spol. s.r.o."

Naše společnost Goro spol. s.r.o. se již řadu let zabývá návrhem, výrobou, prodejem a servisem přístrojů na úpravu vody. Máme široké portfolio produktů, které uspokojí potřeby jak menších rodinných domů, tak i průmyslových objektů. Naším cílem je poskytovat nejen kvalitní produkty, ale i komplexní servis a poradenství. Vynikáme konkurenční výhodou, kterou je naše dlouholeté zkušenosti a odbornost v oboru úpravy vody. Naši odborníci jsou pravidelně školeni a získávají zkušenosti s nejnovějšími technologiemi. Díky tomu jsme schopni nabídnout řešení, které splňuje požadavky našich zákazníků. Navštivte naše showroom v Praze, kde si můžete prohlédnout naše produkty a získat bližší informace od našich odborníků. Spojte se s námi a zajistěte si kvalitní úpravu vody pro svůj domov nebo průmyslový objekt."


Bezpečné a kvalitní kanalizační potrubí z polyetylenu

Bezpečné a kvalitní kanalizační potrubí z polyetylenu

LUNA PLAST a.s. se specializuje na výrobu trubek pro kanalizaci z polyetylenu PEMD, PELLD a PEHD, které splňují přísné normy EN 12201-2 pro maximální jmenovitý tlak PN 7,5 až PN16 v závislosti na použitém typu PE. Naše trubky, odpovídající stupni hořlavosti C3 dle ČSN 720823, představují klíčový prvek v moderních kanalizačních systémech, které přinášejí bezpečnost a spolehlivost. Kanalizační potrubí LUNA PLAST se vyrábí ve standardní černé barvě s hnědými pruhy, což zajišťuje snadnou identifikaci a umožňuje správnou instalaci. Certifikáty potvrzující kvalitu a bezpečnost produktů jsou nedílnou součástí nabídky firmy. Každá trubka prochází přísnými kontrolami, můžete si být tedy jistí, že produkty splní nejen evropské normy, ale i vaše očekávání. Navíc jsme tu pro vás s kvalitním zákaznickým servisem, abychom vám poskytli podporu a rady při každém kroku. Potrubí je navrženo pro široké možnosti spojování, zahrnující mechanické spojky, svařování na tupo nebo pomocí elektrotvarovek. Díky této flexibilitě je instalace rychlá a efektivní, což ušetří váš čas a náklady.


Velkoobchodní prodej fitinek - T-kusy, redukce, trubkové oblouky a dna

Velkoobchodní prodej fitinek - T-kusy, redukce, trubkové oblouky a dna

Speciální spojovací díly, které slouží k propojení trubek, ventilů, armatur a dalších prvků rozvodů vody, plynu, topení a vzduchu, prodává firma GELDBACH - CZ s.r.o. z Brna. Naše firma je velkoobchodním prodejcem fitinek pro oblast energetiky, teplárenství, plynárenství, vodárenství a petrochemie. Náš sortiment zahrnuje T-kusy, které se vyrábí v provedení se stejnými hrdly nebo redukované s nestejnými hrdly. Na výběr máme tvarovky s dodrženou sílou stěny v místě sváru - Typ A (EN) / Teil 1 (DIN 2615) nebo T-kusy Typ B (EN 10253) / Teil 2 (DIN), kde je požadovaná síla stěny zaručena v celé části výrobku. Redukce neboli trubkové přechody jsou dostupné v koncentrickém (přímém) nebo excentrickém (jednostranném) provedení v rozměrech dle EN 10253 typ A; typ B, ASME B 16.9 nebo DIN 2616-1 pro koncentrické a DIN 2616-2 excentrické redukce. Zákazníci si mohou vybrat trubkové přechody v dimenzích DN 15 – DN 700, tlak PN 6 – PN 250. Kolena - trubkové oblouky jdou dodávány v provedení 45°, 90° a 180° s rádiusem BA2, BA3 a BA5 a BA 10. Stejně tak je možné si vybrat mezi oblouky s dodrženou sílou stěny v místě sváru nebo kolena (EN 10253 typ A, DIN 2605 teil 1), kde je požadovaná síla stěny zaručena v celé části trubkového oblouku (EN 10253 typ B, DIN 2605 teil 2). Dodáváme také DNA klenutá dle norem EN 10253 typ A, typ B; DIN 2617 nebo ASME B 16.9. Dostupná jsou také DNA hluboce klenutá nebo vysokotlaká. D8le u nás zákazníci pořídí i hrdla, sedla, nátrubky, návarky nebo ohyby.