Tlač novín PSK PO kraji v roku 2023

Tlač novín PSK PO kraji v roku 2023

Podrobné informácie o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky.
Verejný obstarávateľ Prešovský samosprávny kraj realizuje proces verejného obstarávania za účelom výberu úspešného uchádzača polygrafických služieb súvisiacich s tlačou novín PSK PO kraji v roku 2023 a následne podľa aktuálnych potrieb a požiadaviek v súlade s technickou a funkčnou špecifikáciou predmetu zákazky a osobitnými požiadavkami na plnenie.
Veřejná zakázka vložena:
01.06.2023 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37870475

Zadavatel ulice:
Námestie mieru 2

Zadavatel PSČ:
080 01

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
JUDr. Marek Čuchran

Zadavatel telefon:
+421 517 081 338

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.po-kraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79810000-5
Tlačiarenské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Speciální efekty pro potisk textilu – barvy ředitelné vodou, discharge nebo plastizolové barvy

Speciální efekty pro potisk textilu – barvy ředitelné vodou, discharge nebo plastizolové barvy

Chcete si nechat potisknout textil a hledáte zajímavé možnosti, které by vynikly? Hledáte kreativní společnost s velkým množstvím speciálních efektů? V tom případě se obraťte na společnost Tiskárna textilu Čepera Tiskárna textilu Čepera využívá speciální efekty pro potisk textilu. Jedná se například o barvy ředitelné vodou k tisku tmavších barev na světlé a discharge používající leptací barvy s pigmentem. Kromě toho je možné vytvořit třpytivé glitry, tisky svítící ve tmě, metalické barvy nebo lesklé laky. Mějte unikátní a kreativní design na Vašich tričkách či jiném textilu a kontaktujte nás nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Krásné foto obrazy na plátně, fotoplátno s vysokou kvalitou tisku pro celou ČR

Krásné foto obrazy na plátně, fotoplátno s vysokou kvalitou tisku pro celou ČR

Zvěčněte své nejkrásnější momenty na fotoplátnu - vysokou kvalitu tisku za velmi přijatelnou cenu vám poskytne reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. z Kravař. Nejkrásnější tisky obrazů z vlastních fotografií nebo oblíbených vzorů na kvalitním plátně a dřevěném rámu zajistíme pro celou Českou republiku. Tisk je možný do šíře od 3,2 m při zachování vysoké kvality tisku až 1440 dpi UV tiskem. Jsme přímý výrobci, standardně 180gr jemn. plátno. Také provádíme atypickou výrobu 2D, 3D, 4D a 5D obrazů. Využíváme 8smi barevný tisk. Aktuální ceník si můžete stáhnout na našich webových stránkách - v ceně je zahrnuta grafická úprava nadstavení grafiky pro přehnutí, dále následné rámování a zahnutí fotoplátna.


Kvalitní zpracování firemních katalogů za výhodné ceny – poradenství, grafický návrh, tisk

Kvalitní zpracování firemních katalogů za výhodné ceny – poradenství, grafický návrh, tisk

Přejete si pro své firemní produkty efektivní reklamu? Potřebujete zviditelnit služby, které poskytujete svým klientům? Tím nejlepším řešením pro reklamu je katalog. Se zpracováním firemních katalogů Vám rádi poradí v Tiskárně Kleinwächter ve Frýdku-Místku. Katalog se řadí mezi nejúčinnější reklamní nástroje, ale je potřeba dodržovat několik pravidel při jeho tvorbě: - dobrá strukturovanost, čitelnost a přehlednost - nápaditá grafika - garance kvalitního tisku - vhodně zvolená vazba Poradíme Vám a zrealizujeme grafické zpracování, kvalitní tisk a knihařské zpracování. Vytvoříme Vám firemní katalog tak, aby vzbuzoval u potencionálních klientů důvěru v dobrou značku a spolehlivou firmu. Neváhejte se na nás obrátit.


Sektové, whiskové, pivní a maturitní skleničky – kvalita z renomovaných skláren

Sektové, whiskové, pivní a maturitní skleničky – kvalita z renomovaných skláren

Chcete obdarovat sebe nebo své blízké kvalitními skleničkami z renomovaných skláren s dlouhou tradicí? Maturuje Vaše dítě a chcete mu pořídit pískovanou maturitní skleničku? V tom případě se obraťte na společnost Reklamní potisk, s.r.o. Společnost Reklamní potisk, s.r.o. má široké portfolio skleniček. Jedná se například o whiskové, sektové, pivní a maturitní skleničky. Maturitní skleničky jsou včetně pískování s nápisem „Maturant 2024“. Doprava skleniček je zdarma od počtu 12 kusů. Pořiďte maturantům skleničku přesně dle jejich představ a vkusu a objednejte ještě dnes!


Digitální, ofsetový tisk letáků, vizitek, firemních materiálů

Digitální, ofsetový tisk letáků, vizitek, firemních materiálů

Kompletní polygrafické služby v regionu Zlínský kraj zajistí tiskárna KODIAK print s.r.o. . Provádíme velkoplošný digitální tisk a ofsetový archový tisk letáků, vizitek, katalogů, kalendářů a dalších firemních materiálů. Dodáme pro Vaši firmu tyto polygrafické výrobky - katalogy, skládačky, brožury, kalendáře, časopisy a knihy (formáty A5 až B4), letáky, plakáty, formuláře, doklady, dopisní papíry, etikety, samolepky, vizitky, visačky, krabičky, lepené bloky, obaly, vysekávané obálky s jednoduchým a dvojitým hřbetem, velkoplošné plakáty i mapy, pohlednice klasické i panoramatické a leporela. Naše nová provozovna v Holešově je vybavena novým ofsetovým strojem MAN ROLAND 504LV a knihařskými stroji V1 Theisen Bonitz 315 VP a V2 Wohlenberg Quickbinder. Kontaktujte nás na tel.: 577430187.


Reklamní a propagační předměty s potiskem a textem od Arei reklamní předměty s.r.o.

Reklamní a propagační předměty s potiskem a textem od Arei reklamní předměty s.r.o.

Každá společnost ke své prezentaci potřebuje propagační a reklamní předměty, kterými může obdarovat jak své zaměstnance, tak své klienty nebo partnery. Na široký výběr propagačních a reklamních předmětů se podívejte na nabídku společnosti Arei reklamní předměty s.r.o., která sídlí v Praze. Ať už se chcete prezentovat malým reklamními předměty nebo většími, s široké nabídky společnosti Arei reklamní předměty s.r.o. si vybere každý. Společnost nabízí více jak 5000 tisíc reklamních a propagačních předmětů, na které vytiskne text dle Vašeho přání a firemní logo. Vybrat si můžete z: - psacích potřeb - potřeb do kanceláří - domácích potřeb - hraček - nožů nebo svítilen - deštníky, tašky nebo batohy - textilní výrobky a čepice - powerbanky, reproduktory nebo flash disky a mnoho dalšího. Že nevíte, co si vlastně vybrat. Podívejte se do katalogu společnosti Arei nebo si nechte poradit. Pro společnost Arei reklamní předměty s.r.o. je spokojený zákazník na prvním místě.