Máme pro vás ideální místo na Jižní Moravě pro pořádání firemních akcí a teambuildingů

Vinařství Herůfek

Máme pro vás ideální místo na Jižní Moravě pro pořádání firemních akcí a teambuildingů

Hledáte skvělé místo pro firemní akci, které zanechá trvalé vzpomínky a posílí týmové vazby? Vinařství Herůfek v Zaječí na Jižní Moravě je tím pravým místem pro vynikající jídlo, zábavu i nocleh. Díky krásnému prostředí, široké nabídce aktivit a profesionálnímu přístupu se vaše akce stane nezapomenutelným zážitkem.

Vodoinštalačný materiál

Vodoinštalačný materiál

Predmetom zákazky je dodanie vodoinštalačných materiálov, ktorých množstvo a druh sú uvedené v Prílohe č. 2 Výzvy. Množstvo a druh vodárenských materiálov sú uvedené ako predpokladané počas 12 mesiacov. Plnenie bude realizované na základe aktuálnych prevádzkových potrieb verejného obstarávateľa. Rozsah a špecifikácia vodoinštalačných materiálov je uvedená v Prílohe č. 2 Výzvy a podmienky a požiadavky verejného obstarávateľa sú uvedené v ostatných prílohách Výzvy na predkladanie ponúk.
Veřejná zakázka vložena:
01.06.2023 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Zadavatel IČ:
00606707

Zadavatel ulice:
Rastislavova 43

Zadavatel PSČ:
041 90

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Juh

Kontaktní osoba:
Ing. Františka Šováriová, MBA, MPH

Zadavatel telefon:
+421 556 153 153


Zadavatel web:
http://www.unlp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44411000-4
Sanitárne výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Naše společnost Thermoquell CZ s.r.o. se na českém trhu věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji armatur, čerpadel, expanzních nádob, kotlů, termostatů, potrubí a dalšího instalatérského a topenářského materiálu. Naše produkty prodáváme jak napřímo, tak také skrze náš e-shop, který slouží jak stálým zákazníkům, tak také malým jednorázovým odběratelům. Vzhledem k tomu, že jsme součástí nadnárodní velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH, dokážeme našim zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější produkty za velmi příznivé ceny. Jestliže tedy hledáte produkty, které vám můžeme dodat, neváhejte se na nás obrátit buď osobně na adrese K Cihelně 425, Praha 9, anebo navštivte náš e-shop www.eshop.thermoquell.cz Těšíme se na naši budoucí spolupráci.


Velkoobchodní prodej armatur – klapky, filtry a rozdělovače na našem e-shopu

Velkoobchodní prodej armatur – klapky, filtry a rozdělovače na našem e-shopu

Společnost Thermoquell CZ s.r.o. se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej instalatérského a topenářského materiálu. Náš široký sortiment zahrnuje regulační, pojistné a uzavírací ventily, klapky, šoupátka a kulové kohouty, které dodáváme v expresních dodacích lhůtách společně s ocelovými potrubními díly jako jsou příruby, redukce, kolena a T-kusy. Poskytujeme také poradenství při výběru správného typu armatur pro konkrétní aplikace, technickou podporu během instalace a servisní služby po zakoupení produktu. Naši zákazníci mohou vždy spolehnout na kvalitní a spolehlivé produkty, které splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a účinnosti.


Prodejna instalačního materiálu vodo topo plyn, hutní materiál, trubky, armatury

Prodejna instalačního materiálu vodo topo plyn, hutní materiál, trubky, armatury

Prodejna instalačního materiálu vodo topo plyn firmy VTP Pelka Staré Město je k dispozici nejen živnostníkům v oboru, ale především běžným spotřebitelům a kutilům z regionu Zlínský kraj. Zakoupíte zde běžný instalační materiál vodo topo plyn, hutní materiál, trubky, armatury, radiátory, plynové kotle i sanitární keramiku, koupelnové zařízení i zahradní hadice. Prodej výrobků známých firem: - Teiko, Ravak, Jiika, Junkers, Protherm, Dražice, Quantum, Viadrus, Baxi, Cosmoflex, Cosmonova, Dražice, Geberit, Gabotherm, Korado, Novaservis, Sagitarius a dalších. Kvalitní instalační materiál pro obor vodo-topo-plyn: - zámky, kliky, šrouby, vruty, brusné a řezné kotouče - radiátory - deskové, hliníkové a litinové i radiátorové ventily, termohlavice - trubky plastové, pozinkované a černé, měděné - armatury výrokové, uzavírací - elektromagnetické úpravny vody INKRUST - sanitární keramika a zařízení koupelen - plynové kotle - solární systémy.


Sanitární keramika, radiátory, plynové kotle - prodej živnostníkům i kutilům

Sanitární keramika, radiátory, plynové kotle - prodej živnostníkům i kutilům

Na prodejně instalačního materiálu firmy VTP Pelka s.r.o. mohou běžní spotřebitelé, kutilové i živnostníci z oboru vodo-topo-plyn zakoupit ucelený sortiment zboží - najdete zde sanitární keramiku, plynové kotle, radiátory i solární systémy, armatury, šrouby, vruty a mnoho dalšího. Prodejna byla zřízena pro potřeby zákazníků v lokalitě Uherské Hradiště. Prodej instalačního materiálu nejvyšší kvality: - sanitární keramika - sprchové kouty, umyvadla, WC mísy - výtokové armatury, uzavírací armatury - šrouby a vruty - brusné a řezné kotouče - plynové kotle - radiátory - radiátorové ventily, termostatické ventily, termohlavice - trubky - plastové, pozinkované, měděné - solární systémy - Inkrust elektromagnetické úpravny vody. Prodáváme výrobky známých značek - Alpha Innotec, Baxi, Cosmoflex, Cosmonova, Dražice, Gabotherm, Geberit, Ideal Standard, Jiika, Junkers, Korado, Mec Queen, Novaservis, Protherm, Quantum, Ravak, Sagitarius, Teiko, Viadrus a dalších.


Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Pokud hledáte dodavatele kvalitních materiálů pro realizaci projektů z oblasti vodovodů, kanalizačních systémů, ALITRON-OST, s.r.o. z Tečovic u Zlína je tu pro vás! Náš velkoobchod dodá vše, co potřebujete. Patříme mezi přední dodavatele materiálů pro výstavbu i rekonstrukce kanalizací, vodovodních a plynovodních sítí i venkovních systémů - mnoho zákazníků máme po celé České republice i na Slovensku Pro vodovodní systémy dodáme: - litinové roury a tvarovky: Ideální pro dlouhodobou životnost a odolnost proti korozi - potrubí PE a PVC - lehké, snadno instalovatelné a vhodné pro různé druhy vodovodních aplikací - armatury - široký výběr zahrnuje šoupátka, zemní soupravy, hydranty, WAGA spojky, navrtávací pásy a poklopy (hydrantové, šoupátkové, ventilové) - elektrotvarovky a tvarovky na tupo pro spolehlivé spojování plastových potrubí - mechanické spojky pro rychlou montáž - vodoměrné šachty - v kruhovém a čtvercovém provedení - nerezová stavítka - odolná a hygienická volba pro řízení průtoku vody. V oblasti kanalizace poskytujeme: - odolné betonové prefabrikované šachty a skruže (DN 600, 800, 1000) - šachtová dna a studniční skruže, které mají vysokou pevnost a dlouhou životnost - uliční vpusti a nerezová stavítka pro efektivní odvádění dešťové vody a spolehlivou regulace průtoku - betonové a železobetonové roury pro odolné kanalizační systémy - PVC a PP roury: Lehké a odolné proti chemikáliím - revizní šachty a tvarovky (DN 200-DN 1000): Umožňují snadnou údržbu a kontrolu - PE roury pro tlakovou a podtlakovou kanalizaci: Vysoká odolnost proti tlaku - roury a tvarovky z kameniny a litiny: Tradiční materiály s dlouhou životností - poklopy a mříže pro bezpečný přístup a ochranu kanalizačních systémů. Společnost ALITRON-OST Tečovice je vhodným obchodním partnerem nejen pro oblast vodohospodářství, ale také při dodávkách materiálu pro komunikace a venkovní systémy odvodnění, drenáží. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Vstřikování termoplastů na zakázku pro výrobce elektrotechniky, topenářských materiálů

Vstřikování termoplastů na zakázku pro výrobce elektrotechniky, topenářských materiálů

RS Plast je specializovaná společnost, která se zabývá výrobou plastových obalů a dílů. vstřikováním termoplastů. Vyrábíme na lisech renomované značky Engel a jsme držitelem certifikátu kvality dle norem ISO 9001:2008. Díky modernímu vybavení jsme schopni zajistit výrobu prototypových forem a výtisků. Při výrobě zpracováváme širokou škálu termoplastů (PE, PP, PS, ABS, SAN, PC, PA6,PA6.6, PA12, PBT,POM PVC, TPU, TPE, PMMA a jiné). Působíme na trhu více než 30 let. Na zakázku vyrábíme nejen pro výrobce elektrotechniky, topenářských a vodoinstalatérských materiálů, ale naše produkty jsou využívány v různých odvětvích průmyslu, včetně automobilového, elektrotechnického, farmaceutického, zahradní techniky, bílé techniky a elektroniky. Kontaktujte naši společnost RS Plast Strachoň, s.r.o.