Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Dodávka a montáž technológie

Dodávka a montáž technológie

Predmetom zákazky je dodanie a montáž technológie. Bližšie uvedené v technickej špecifikácii.
Veřejná zakázka vložena:
01.06.2023 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Malý Slavkov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Malý Slavkov

Zadavatel IČ:
31984673

Zadavatel ulice:
Gerlachovská 52

Zadavatel PSČ:
060 01

Zadavatel obec:
Malý Slavkov

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 903 999 947

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecmalyslavkov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31000000-6
"Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ionizátory pro odstranění polétavého prachu - řešení problematiky s elektrostatickým nábojem

Ionizátory pro odstranění polétavého prachu - řešení problematiky s elektrostatickým nábojem

Řešíte problematiku výskytu elektrostatického náboje během výroby? Pak si pořiďte jedno z chytrých zařízení od společnosti YETTY.EU s.r.o., které účinně odstraní jakýkoliv polétavý prach a jiné nečistoty ulpívající na povrchu výrobků, a mohou tak výrazně ovlivnit jejich kvalitu (například čistota odrazné plochy při výrobě světel). Ideálním řešením jsou právě ionizační trysky řady IZN, které odstraní prach a statickou elektřinu v pouhém jediném kroku. Dále tyčové ionizéry řady IZS 31, jež zvládnou dokonale eliminovat nečistoty z různých povrchů. Každý ionizér většinou disponuje snímačem pro optimalizaci a detekci prováděné činnosti. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.


Výroba a prodej komponentů pro automatizační zařízení

Výroba a prodej komponentů pro automatizační zařízení

Hledáte možnosti, jak zefektivnit a zkvalitnit výrobní činnost Vaší firmy? Uvažujete o automatizaci? Vyzkoušejte břeclavského výrobce a dodavatele kvalitních komponentů pro propojení a zapojení modulů v automatizačních zařízeních Teprostroj s.r.o. Naše produkty vyhovují všem platným bezpečnostním normám. Jsme exkluzivními dodavateli značek MAYSER a PATLITE. Mezi naším sortimentem naleznete: - řídící systémy - ovládací prvky - signalizační a osvětlovací zařízení pro průmysl - senzory a bezpečnostní komponenty pro vrata a brány - bezpečnostní komponenty pro stroje - konektory pro zapojení a propojení jednotlivých modulů Přijďte a přesvědčte se sami o našich kvalitách.


Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Je pro vás bezpečnost na prvním místě? Pokud sháníte bezpečnostní komponenty pro vrata a brány, obraťte se na společnost Teprostroj s.r.o. Mezi naším sortimentem naleznete: - ovládací prvky pro vrata a brány - optické senzory a jejich příslušenství - gumové profily - propojovací krabičky - světelnou mříž - reflexní a světelné závory - světelná signalizace - další ochranné prvky Z naší široké nabídky si jistě vyberete. Pro více informací o jednotlivých bezpečnostních komponentech pro vrata a brány navštivte naše webové stránky či se na nás obraťte prostřednictvím emailu.


Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Naše společnost Hronovský s.r.o. se sídlem v Náchodu se specializuje na výrobu mechatronických komponentů včetně systémů do podvolantových modulů pro nejznámější evropské automobilky. Naše portfolio služeb zajišťuje výrobu složitých systémů kombinujících naše plastové a kovové komponenty s našimi znalostmi tisku, montáže i testování. Jsme schopni vyrobit dle požadavků různé ovladače nebo tlačítka. Výroba mechatronických komponentů obsahuje rozmanité součástky jako jsou různé páčky, konektory, spínače, přepínače, senzory, kamerové systémy, dveřní systémy, podvolantový modul a náhradní díly. Otestujte mechatronické komponenty co nejdříve! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Plhovská 1099, Náchod.


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Bondioli & Pavesi Group -  Váš partner pro inteligentní integrované energetické systémy

Bondioli & Pavesi Group - Váš partner pro inteligentní integrované energetické systémy

Společnost Bondioli & Pavesi se dlouhodobě zavazuje k inovacím a investicím do nových technologií, a tím se stala ideálním partnerem pro návrh a výrobu inteligentních integrovaných systémů pro přenos energie v městě. Představujeme vám náš revoluční koncept - Bondioli & Pavesi HUB, který sestává z řady inteligentních komponent integrovaných do systému přenosu energie. Tyto komponenty poskytují jedinečné možnosti ovládání a získávání dat, čímž redefinujeme standardy v této oblasti. Systém HUB je naší odpovědí na rostoucí požadavky trhu a stále složitějších strojů. Vážně bereme snahy o zajištění spolehlivosti a efektivity, a proto jsme vyvinuli elektronické ovládání, které se snadno instaluje a používá. Díky inteligentní integraci elektroniky jsou naše komponenty plně kompatibilní s vzdálenými linkami. To umožňuje odesílání a přijímání dat pro aplikaci technik Internetu věcí (IoT) a ovládání přes mobilní zařízení, což zvyšuje pohodlí a flexibilitu použití. Začlenění komponent HUB do vašeho stroje zlepšuje jeho efektivitu, činí jej produktivnějším a zároveň snadněji ovladatelným. Navíc, implementace systému HUB s cloudovou správou dat otevírá nové možnosti pro využití Průmyslu 4.0, což znamená obrovský potenciál pro budoucí vývoj a inovace. Nechte se inspirovat naší technologií a společně posuneme vaše stroje na novou úroveň inteligence a výkonu. Spolupracujte s námi, a my vám pomůžeme překročit hranice toho, co je technologicky možné v oblasti inteligentních integrovaných energetických systémů ve vašem městě.