Poptáváme výrobu fanouškovských šál

Poptáváme výrobu fanouškovských šál

Dobrý den,
rádi bychom udělali pro klienty z recese fanouškovské šály. Jako nosíme na fotbal nebo na hokej. Bude to malá edice - cca 10-20ks.
Uměli byste si s takovou věcí poradit? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
01.06.2023 08:20

Platnost poptávky:
01.07.2023 07:21

Kontaktní osoba:
4 gimel


Telefon:
+420 724 689 268

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Tradiční technologie potisku, kterou využíváme v naší firmě Jiří Křístek - OFSITO, je Sítotisk. Zaměřujeme se na potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu. Sítotisková technologie je vhodná i pro potisk skla a dřeva. Tiskneme přímými barvami i CMYKem. Barva nanášena na nosný materiál přes síťovinu napnutou na hliníkovém rámu. Potisk: - technické štítky - R.O.P. a R.O.S materiály - světelná reklama - samolepící etikety - reklamní poutače - brandové cenové lišty. Poptávku nám můžete zaslat přímo z webu. Stačí upřesnit materiál, který chcete potisknou, barevnost a zda nám dodáte vlastní grafiku, nebo budete chtít zpracovat celý návrh.


Reklamní předměty Liberec – obdarujte své zaměstnance netradičním dárkem

Reklamní předměty Liberec – obdarujte své zaměstnance netradičním dárkem

Jsme firma ROMMY AGENCY a poskytujeme reklamní a propagační servis v Liberci. Chcete potisknout hrníčky vlastním motivem? Sháníte reklamní předměty s potiskem, gravírem nebo ražbou? Od toho jsme tady, naše služby poskytujeme dlouhých 31 let, a proto se na nás můžete s jistotou obrátit. Vyrobíme vám puzzle A4 nebo A3, firemní prezenty a zakoupit u nás můžete nejen hrníčky, ale také plecháčky, a to s potiskem už od jednoho kusu. Přání zákazníka je u nás na prvním místě, proto se budeme snažit vyhovět všem vašim požadavkům. Pokud si chcete prohlídnout naší práci není nic jednoduššího než navštívit webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné, a nejen to můžete se podívat například na naše malování ledu na zimních stadionech nebo si od nás můžete nechat ilustrovat pexesa pro děti. Těšíme se na vaši návštěvu.


Objevte nejnovější trendy a produkty s AREI v roce 2024 - naše produkty oživí vaši značku

Objevte nejnovější trendy a produkty s AREI v roce 2024 - naše produkty oživí vaši značku

V AREI se od roku 2004 věnujeme tvorbě a prodeji propagačních a dárkových předmětů, včetně reklamního potisku. Naše nabídka zahrnuje rozsáhlou paletu více než 5000 produktů, které jsou k dispozici v široké škále barev. Vždy dbáme na to, aby produkty odpovídaly firemní identitě a splňovaly očekávání našich klientů. Naším týmem prochází každá objednávka s maximální péčí, od konzultace vhodného tisku až po dodání produktů v nejkratším možném čase, s ohledem na finanční možnosti a kvalitu. Vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o kvalitě a individuálním přístupu, kterým se řídí naše krédo: "Jsme spokojení, až když je spokojený náš klient". Pro více informací navštivte naši webovou stránku.


Víno jako reklamní předmět s logem firmy na lahvi, visačce, etiketě, dárkovém obal

Víno jako reklamní předmět s logem firmy na lahvi, visačce, etiketě, dárkovém obal

Chcete obdarovat své obchodní partnery dárkem v podobě vína s logem vaší firmy? Hledáte vinařství, které dodává vína, která lze použít jak reklamní předmět? Pak si objednejte vína s logem firmy u vinařství Herůfek ze Zaječí. Jsme rodinné vinařství, které se zaměřuje na výrobu jakostních a přívlastkových vín. Víno jako reklamní předmět dodáváme v následující podobě: - Logo firmy na etiketě, kartónovém obalu, dřevěném obalu lahve - Visačka, nálepka s logem firmy na lahvi - Vaše vlastní etiketa


Přenosné stojany a poutače s potiskem i bez potisku - Světelný box LED BOX light

Přenosné stojany a poutače s potiskem i bez potisku - Světelný box LED BOX light

Hledáte světelné poutače s integrovanými LED žárovkami bez nutnosti dodatečné montáže napájení? Hledáte varianty s jednostranným i oboustranným potiskem? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. Společnost Activity promotion s.r.o. má k dispozici světelný box LED BOX light. Výhodou tohoto systému je stabilita a perfektní efekt grafiky díky LED žárovkám. Samotná grafika je tištěna na tkaninu, která se následně připevňuje silikonovou páskou. Jednotlivé stěny je možné propojovat a využívat tak libovolné délky. Mějte originální poutače a objednejte si naše světelné boxy co nejdříve!


Průmyslový, reklamní potisk plechu, kovu, plastu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla

Průmyslový, reklamní potisk plechu, kovu, plastu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla

Potiskem výrobků a reklamních předmětů z různých materiálů se zabýváme ve společnosti Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. - specializujeme se na průmyslový, reklamní potisk plechu, kovu, plastu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla i kartonových a papírových obalů. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, Brno, Hodonín. Potiskneme kovové štítky, tabule z plechu, skleněné panely, stojany z plastu, obaly na výrobky, nábytek, reklamní předměty všeho druhu. Používané technologie potisku: - Flatbed digitální tisk Jetrix - touto technologií lze potisknout téměř cokoliv - Sítotisková technologie ofsito - pro potisk hotových výrobků. Výrobky dále dostaneme do požadovaného tvaru - provádíme vakuové tvarování plastů, ohýbání i řezání laserem.