Poptáváme výrobu fanouškovských šál

Poptáváme výrobu fanouškovských šál

Dobrý den,
rádi bychom udělali pro klienty z recese fanouškovské šály. Jako nosíme na fotbal nebo na hokej. Bude to malá edice - cca 10-20ks.
Uměli byste si s takovou věcí poradit? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
01.06.2023 08:20

Platnost poptávky:
01.07.2023 07:21

Kontaktní osoba:
4 gimel


Telefon:
+420 724 689 268

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Materiály pro výrobu reklamy, samolepicí fólie, aplikační a montážní fólie, bannery, plachty

Materiály pro výrobu reklamy, samolepicí fólie, aplikační a montážní fólie, bannery, plachty

Objevte nekonečné možnosti reklamy s firmou Fólie HK, s.r.o. Specializujeme se na prodej širokého sortimentu materiálů, které z vaší reklamy udělají nezapomenutelný zážitek. Od kvalitních fólií, přes tisková média až po bannery – máme vše, co potřebujete pro kreativní a efektivní reklamu. Proč právě Fólie HK? Široký výběr: Nabízíme různé typy fólií, včetně samolepicích, přenosových a speciálních fólií. Kvalita: Naše materiály jsou vysoce kvalitní, odolné a vhodné pro různé aplikace. Poradenství: Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem toho správného materiálu pro váš projekt. Rychlé dodání: Garantujeme rychlé a spolehlivé dodání přímo k vám. Produkty, které zvýší viditelnost vaší značky Samolepicí fólie: Ideální pro výrobu štítků, dekorací a grafických aplikací. Tisková média: Papíry a fólie určené pro digitální tisk, které zajišťují ostrý a živý tisk. Bannery a plachty: Perfektní pro venkovní reklamu, která odolá počasí a času. Kreativita bez hranic Nechte svou představivost volně plynout s našimi inovativními produkty. Ať už jste designér, reklamní agentura nebo výrobce, Fólie HK, s.r.o. vám poskytne vše, co potřebujete pro realizaci vašich nápadů. Navštivte nás na foliehk.cz a objevte, jak vám můžeme pomoci oslnit svět reklamy. Vaše značka si zaslouží být vidět!


Reklamní firemní předměty – polštářky s logem, výšivkou nebo kuchyňské chňapky

Reklamní firemní předměty – polštářky s logem, výšivkou nebo kuchyňské chňapky

Hledáte efektivní a zároveň originální způsob, jak zviditelnit firmu a budovat brand? Chcete svým zákazníkům darovat originální kuchyňské chňapky či polštářky s Vaším logem? V tom případě se obraťte na společnost DISTING s.r.o. Společnost DISTING s.r.o., která se specializuje na sériovou textilní a oděvní výrobu, provádí také zakázkovou výrobu firemních reklamních předmětů jako jsou dekorativní polštářky s vyvedenou výšivkou, aplikací nebo logem nebo kuchyňské chňapky, které usnadní manipulaci s horkými hrnci a pánvemi. Vyberte si design, barvu a rozměr a objednejte si u nás polštářky nebo chňapky co nejdříve!


Reklamní nafukovadla - nafukovací brána pro veletrhy i venkovní akce bez napájení

Reklamní nafukovadla - nafukovací brána pro veletrhy i venkovní akce bez napájení

Pořádáte venkovní sportovní akci, veletrh a potřebovali by jste nafukovací bránu, která je odolná a nemusí být připojená k napájení? Kontaktujte společnost Activity Promotion z Brna. Pneumatická vrata lze díky své konstrukci použít v exteriéru i interiéru. Jejich využití je rozsáhlé. Využijete je na veletrzích, koncertech, venkovních, sportovních akcích, rodinných piknicích jako obchodní stánky. Nepromokavá polyesterová tkanina s vlastní grafikou nebo logem vám umožní odlišit se od konkurence a přizpůsobit systém vašim vlastním potřebám. Další výhodou je možnost výměny stávajících tisků za nové bez nutnosti nákupu celého nového systému. Originalita reklamních bran společnosti Activity Promotion z Brna spočívá především v tom, že jsou v současnosti jediné na trhu, které po nafouknutí udržují neustálý tlak. To znamená, že nevyžadují trvalé připojení vzduchového kompresoru k napájení. Dokáží tedy ušetřit náklady na elektřinu. Navštivte vzorkovnu v Brně a nechte si poradit ten správný výběr.


Ekologické a elegantní dárkové krabice a papírové tašky na pivo, víno s potiskem dle vlastního výběru

Ekologické a elegantní dárkové krabice a papírové tašky na pivo, víno s potiskem dle vlastního výběru

Ukažte svou značku světu – Model Pack Shop Praha vám ušije dárkový obal na míru. Ať už potřebuje dárkovou krabici nebo papírovou tašku na víno či pivo, obraťte se právě na nás. Za pomocí digitálního tisku dodáme vašim dárkovým obalům originalitu – krabice či tašky můžeme potisknout vlastním logem firmy nebo grafikou dle vašeho výběru. Personalizované obaly vyrábíme již od 50 kusů. Dodáme Vám obaly, kam se vejdou 1,2 nebo 3 lahve piva či vína – výběr záleží zcela na vás. Výroba papírových tašek nebo krabic je navíc rychlá, levná, ekologická. Personalizované obaly Vám také pomohou posílit brand firmy - každá taška, kterou zákazník vezme do ruky, je mini billboard, který propaguje vaši značku kdekoliv jde. Tímto způsobem můžete zvýšit povědomí o vaší firmě a oslovit nové potenciální zákazníky.


Speciální efekty pro potisk textilu – barvy ředitelné vodou, discharge nebo plastizolové barvy

Speciální efekty pro potisk textilu – barvy ředitelné vodou, discharge nebo plastizolové barvy

Chcete si nechat potisknout textil a hledáte zajímavé možnosti, které by vynikly? Hledáte kreativní společnost s velkým množstvím speciálních efektů? V tom případě se obraťte na společnost Tiskárna textilu Čepera Tiskárna textilu Čepera využívá speciální efekty pro potisk textilu. Jedná se například o barvy ředitelné vodou k tisku tmavších barev na světlé a discharge používající leptací barvy s pigmentem. Kromě toho je možné vytvořit třpytivé glitry, tisky svítící ve tmě, metalické barvy nebo lesklé laky. Mějte unikátní a kreativní design na Vašich tričkách či jiném textilu a kontaktujte nás nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Sektové, whiskové, pivní a maturitní skleničky – kvalita z renomovaných skláren

Sektové, whiskové, pivní a maturitní skleničky – kvalita z renomovaných skláren

Chcete obdarovat sebe nebo své blízké kvalitními skleničkami z renomovaných skláren s dlouhou tradicí? Maturuje Vaše dítě a chcete mu pořídit pískovanou maturitní skleničku? V tom případě se obraťte na společnost Reklamní potisk, s.r.o. Společnost Reklamní potisk, s.r.o. má široké portfolio skleniček. Jedná se například o whiskové, sektové, pivní a maturitní skleničky. Maturitní skleničky jsou včetně pískování s nápisem „Maturant 2024“. Doprava skleniček je zdarma od počtu 12 kusů. Pořiďte maturantům skleničku přesně dle jejich představ a vkusu a objednejte ještě dnes!