Autosalon Mazda, nové, předváděcí a ojeté automobily, prodej a servis

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Autosalon Mazda, nové, předváděcí a ojeté automobily, prodej a servis

Již od roku 1992 jsme autorizovaným prodejcem automobilů Mazda a v našem autosalonu prodáváme nové, předváděcí i ojeté vozy této japonské značky, s možností leasingu či splátkového prodeje. Součástí našich služeb je také kvalitní autorizovaný servis automobilů Mazda, prodej náhradních dílů, stejně tak jako servisní služby i pro ostatní značky aut. Nabízíme možnost online objednání servisu či testovací jízdy.

Poptáváme výrobu fanouškovských šál

Poptáváme výrobu fanouškovských šál

Dobrý den,
rádi bychom udělali pro klienty z recese fanouškovské šály. Jako nosíme na fotbal nebo na hokej. Bude to malá edice - cca 10-20ks.
Uměli byste si s takovou věcí poradit? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
01.06.2023 08:20

Platnost poptávky:
01.07.2023 07:21

Kontaktní osoba:
4 gimel


Telefon:
+420 724 689 268

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Textilní prezentační stolky – klasické a světelné vhodné nejen na promo akce

Textilní prezentační stolky – klasické a světelné vhodné nejen na promo akce

Pořizujete vybavení pro propagaci Vaší společnosti na promo akcích? Chystáte si pořídit prezentační stolek, ale nejste si jisti tvarem a provedením? V tom případě si vyberte na stránkách společnosti Activity promotion s.r.o. Společnost Activity promotion s.r.o. má ve svém portfóliu textilní promo stolky oválné, ve tvaru ledviny, obdelníku, trojúhelníků nebo dlouhé recepce s možností LED osvětlení a snadným složením i rozložením. Vybavte svůj promo stánek kvalitně a objednejte si u nás ještě dnes!


Vánoce se kvapem blíží - vyberte si u AREI reklamní dárky, které oslní vaše klienty!

Vánoce se kvapem blíží - vyberte si u AREI reklamní dárky, které oslní vaše klienty!

Vánoce jsou časem radosti, sdílení a dávání. Pro firmy je to také ideální doba pro posílení vztahů s klienty a zaměstnanci. AREI, renomovaná firma v oblasti reklamních předmětů, přichází s aktuálním vánočním katalogem pro rok 2023. Katalog obsahuje širokou škálu produktů od vánočních ozdob po kalendáře a další tematické předměty. Na webových stránkách AREI naleznete interaktivní flipbook, který vám umožní procházet celý sortiment. Pokud máte zájem o osobní schůzku nebo potřebujete více informací, můžete kontaktovat AREI na telefonním čísle +420 222 312 873 nebo e-mailem na obchod@arei.cz.


Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky

Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky

Rádi byste pro své dítko originální batoh, tričko, mikinu, vaky, či sáčky na přezůvky s vlastním potiskem? Pak zkontaktujte nás, firmu Reklamní potisk, s.r.o. a svěřte nám Vaše požadavky. U nás máte na výběr jak barvy, tak několik motivů, anebo také není problém si poslat svůj vlastní návrh. Po domluvě jsme schopni potisk umístit na jakékoliv místo. Pokud se nemůžete stále rozhodnout, jakým motivem si necháte potisknout daný produkt, pak se nechte inspirovat motivy na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte, anebo navštivte zmíněné webové stránky. Těšíme se na Váš kontakt!


Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

U Telčské společnosti Reklamní potisk s.r.o. si můžete vybrat legrační tematické potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby. Naleznete u nás různé motivy, které Vám natiskneme na trička barvy a střihu podle Vašeho výběru. Navíc Vám můžeme na trička natisknout i Váš vlastní motiv. Reklamní potisky s.r.o. Vám může nabídnout legrační tématické potisky pro trička, jako jsou: - vodácká trička - sportovní trička – basketbal, hokej, fotbal, volejbal, balet, gymnastická, krasobruslení a další - cyklo trička - rybářská trička - táborová trička


Reklamní a propagační předměty s potiskem a textem od Arei reklamní předměty s.r.o.

Reklamní a propagační předměty s potiskem a textem od Arei reklamní předměty s.r.o.

Každá společnost ke své prezentaci potřebuje propagační a reklamní předměty, kterými může obdarovat jak své zaměstnance, tak své klienty nebo partnery. Na široký výběr propagačních a reklamních předmětů se podívejte na nabídku společnosti Arei reklamní předměty s.r.o., která sídlí v Praze. Ať už se chcete prezentovat malým reklamními předměty nebo většími, s široké nabídky společnosti Arei reklamní předměty s.r.o. si vybere každý. Společnost nabízí více jak 5000 tisíc reklamních a propagačních předmětů, na které vytiskne text dle Vašeho přání a firemní logo. Vybrat si můžete z: - psacích potřeb - potřeb do kanceláří - domácích potřeb - hraček - nožů nebo svítilen - deštníky, tašky nebo batohy - textilní výrobky a čepice - powerbanky, reproduktory nebo flash disky a mnoho dalšího. Že nevíte, co si vlastně vybrat. Podívejte se do katalogu společnosti Arei nebo si nechte poradit. Pro společnost Arei reklamní předměty s.r.o. je spokojený zákazník na prvním místě.


Přenosné stojany a poutače s potiskem i bez potisku - Světelný box LED BOX light

Přenosné stojany a poutače s potiskem i bez potisku - Světelný box LED BOX light

Hledáte světelné poutače s integrovanými LED žárovkami bez nutnosti dodatečné montáže napájení? Hledáte varianty s jednostranným i oboustranným potiskem? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. Společnost Activity promotion s.r.o. má k dispozici světelný box LED BOX light. Výhodou tohoto systému je stabilita a perfektní efekt grafiky díky LED žárovkám. Samotná grafika je tištěna na tkaninu, která se následně připevňuje silikonovou páskou. Jednotlivé stěny je možné propojovat a využívat tak libovolné délky. Mějte originální poutače a objednejte si naše světelné boxy co nejdříve!