Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Zabezpečenie pracovnej zdravotnej služby na pracoviskách VšZP, a.s.

Zabezpečenie pracovnej zdravotnej služby na pracoviskách VšZP, a.s.

Predmetom zákazky je poskytovanie pracovnej zdravotnej služby (ďalej len PZS) pre verejného obstarávateľa ako zamestnávateľa v jeho pracoviskách rozmiestnených na celom území SR pre všetkých jeho zamestnancov v súlade s ustanoveniami zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len zákon o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia), vyhláškou MZ SR č. 208/2014 Z. z o podrobnostiach o rozsahu a náplní výkonu pracovnej zdravotnej služby, o zložení tímu odborníkov, ktorí ju vykonávajú, a o požiadavkách na ich odbornú spôsobilosť (ďalej len vyhláška o podrobnostiach o rozsahu a náplní výkonu pracovnej zdravotnej služby, o zložení tímu odborníkov, ktorí ju vykonávajú, a o požiadavkách na ich odbornú spôsobilosť) vyhláškou MZ SR č. 448/2007 Z. z. o podrobnostiach o faktoroch práce a pracovného prostredia vo vzťahu ku kategorizácii prác z hľadiska zdravotných rizík a o náležitostiach návrhu na zaradenie prác do kategórií v platnom znení, v súlade so zákonom č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ďalších súvisiacich platných právnych predpisov. Súčasťou predmetu zákazky je aj spracovanie, vedenie a aktualizácia dokumentácie k vykonávaným činnostiam.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Zadavatel IČ:
35937874

Zadavatel ulice:
Panónska cesta 2

Zadavatel PSČ:
851 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Miloslav Matonog

Zadavatel telefon:
+421 220 824 678

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vszp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85147000-1
Podnikové zdravotné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově je nestátní zdravotnické zařízení, ve kterém provozujeme diagnostické centrum a mamologickou poradnu. Poskytuje nejen preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření, ale také celou řadu dalších diagnostických metod zaměřených na onemocnění prsu. Provádíme mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu jehož cílem je zachytit vážné nádorové onemocnění prsu v počátku, kdy je léčba ještě možná a především účinná. Objednejte se na preventivní mamografické a ultrazvukové vyšetření prsu i vy!


Volné místo ve zdravotnickém zařízení na pozici lékař internista v ambulanci osteologie

Volné místo ve zdravotnickém zařízení na pozici lékař internista v ambulanci osteologie

Pro zájemce o pozici ambulantního lékaře ve zdravotnickém zařízení ve Zlíně je tu možnost ucházet se o volné místo lékaře internisty v ambulanci osteologie v Mediekos Ambulance, s.r.o. . Očekávat můžete příjemné prostředí, stálou pracovní dobu a volné víkendy. U nás budete vykonávat tyto činnosti - práci ambulantního lékaře internisty v ambulanci osteologie. Budete zodpovídat za správnou diagnostiku a včasné ošetření jednotlivých pacientů a spolupracovat s dalším personálem. Je možné se domluvit na plný i částečný úvazek. Získejte zaměstnání, u nás můžete začít pracovat již zítra.


Kožní ambulance, dermatovenerologie, kožní onemocnění, dermatologie, léčba kožních a pohlavních chorob, Praha

Kožní ambulance, dermatovenerologie, kožní onemocnění, dermatologie, léčba kožních a pohlavních chorob, Praha

Chcete mít zdravou a krásnou pleť? Hledáte odbornou a profesionální péči o vaši kůži? Pak je pro vás Kožní ambulance Fialová, s.r.o. tou pravou volbou! Kožní ambulance Fialová, s.r.o. je moderní a renomovaná klinika, která se zabývá dermatovenerologií, tedy léčbou kožních onemocnění a pohlavních chorob. Nabízíme širokou škálu služeb, které vám pomohou řešit vaše kožní problémy. Mezi naše služby patří: - Prohlídka mateřských znamének: Prevence je nejlepší lék. U nás si můžete nechat zkontrolovat vaše mateřské znaménka pomocí moderního dermatoskopu, který dokáže odhalit případné známky rakoviny kůže. Pokud je potřeba, provádíme i chirurgické odstranění podezřelých znamének. - Odstraňování bradavic: Bradavice jsou nepříjemné a neestetické kožní útvary, které mohou být způsobeny různými typy virů. U nás si můžete nechat odstranit bradavice rychle a bezbolestně. - Kožní alergie: Alergie jsou častým a obtěžujícím jevem, který může způsobit svědění, zarudnutí, otoky nebo vyrážky na kůži. U nás si můžete nechat provést alergologické testy, které vám pomohou identifikovat alergeny, které vám škodí. Následně vám doporučíme vhodnou léčbu a prevenci. - Ekzémy, vyrážky: Ekzémy a vyrážky jsou často spojeny s podrážděním, infekcí nebo autoimunitním onemocněním kůže. U nás si můžete nechat diagnostikovat příčinu vašich kožních potíží a zvolit optimální terapii. - Léčba pohlavních chorob: Nabízíme vám diskrétnost, citlivost a efektivní léčbu. - Korektivní dermatologie: Korektivní dermatologie je obor, který se věnuje opravě vad kůže nebo jejích přídatků. Kožní ambulance Fialová, s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro vaše zdraví a krásu. Naše klinika je vybavena moderním a bezpečným zařízením, které zaručuje maximální komfort a efektivitu pro naše pacienty. Nečekejte a objednejte se k nám ještě dnes!


Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Služby v oboru osteologie poskytuje Osteoambulance společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o. - nové osteologické pracoviště najdete na poliklinice Kroměříž - Náměstí Míru 3760/11. Zabýváme se jak prevencí tak diagnostikou a léčbou osteoporózy. Služby: - vyšetření, diagnostika osteoporózy - léčebná terapie. - na léčbu navazuje preventivní režim. Řídnutí kostí má různé příčiny, nejlepší variantou je začít s prevencí již v dětství. Pokud potřebujete osteologické vyšetření, obraťte na naše pracoviště v Kroměříži, nebo kteroukoliv naši ambulanci. Máme několik dalších specializovaných pracovišť: -Zlín, Třída Tomáše Bati 3910 - 577007354, 577007351 -Vsetín, Mostecká 357 - tel.:571429292 -Bruntál, Nádražní 1875/38 - tel.:554212384 -Ostrava, Sokolská třída 81 - tel.:596018381, 597454262. Od 1.12.2022 máme smlouvu s VZP.


Vyšetření párů z důvodů potíží s otěhotněním – sterilita či opakované potraty

Vyšetření párů z důvodů potíží s otěhotněním – sterilita či opakované potraty

Pokoušíte se minimálně 12 měsíců o dítě a nedaří se? Máte za sebou dva a více spontánních potratů? Čeká Vás umělé oplodnění? Pak navštivte ambulanci Genetika Ostrava s.r.o.. Jak genetické vyšetření probíhá? Klinický genetik s Vámi rozebere Váš zdravotní stav, rodinnou anamnézu a vytvoří rodokmen. Dále Vás bude informovat o tom, jaké vyšetření se u Vás bude provádět. Veškerá vyšetření se provádí z krve a není nutné být před odběrem nalačno. Po obdržení výsledků Vám lékař vysvětlí jak dále postupovat a co nálezy znamenají pro Vás a Vaši rodinu. Pro koho dále je genetické vyšetření vhodné? pro dárce spermatu pro dárkyně vajíček pro páry před umělým oplodněním Objednejte se k nám na genetické vyšetření.


Nová ambulance ortopedie - využití terapie fokusovanou rázovou vlnou při onemocnění pohybového aparátu

Nová ambulance ortopedie - využití terapie fokusovanou rázovou vlnou při onemocnění pohybového aparátu

Profesionální sportovci i veřejnost mají možnost se objednat do nové ambulance ortopedie ve Zlíně, kde jim bude provedena diagnostika problému a navržena vhodná léčba při onemocnění pohybového aparátu nebo po úrazech. Máme moderní vybavení, využíváme i terapii fokusovanou rázovou vlnou, která je alternativou k operaci, máte tedy i možnost neinvazivního řešení bolestí kloubů. V ambulanci ortopedie provádíme výkony nehrazené ze zdrav.pojištění: - diagnostiku funkčních poruch pohybového aparátu - UZ vyšetření - fyzikální terapie – fokusovanou rázovou vlnou - obstřiky kloubů a měkkých tkání - viskosuplementační léčba - apliakce kyseliny hyaluronové do postiženého kloubu - léčbu pomocí kolagenových inj. MD Guna - léčbu pomocí plasmy Cellular Matrix A PRP (+ HA) - tejpování Výše uvedené výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. V případě potřeby zajistíme i zákroky hrazené ze zdravotního pojištění - využít můžete naše vlastní oddělení rehabilitace, zajistíme také případné operační řešení na specializovaných pracovištích.