Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí

Objevte skvělé řešení pro uložení více druhů inženýrských sítí do jednoho ochranného systému - kabelovod Flexis®, který dodává společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Systém FlexiS®, splňující kritéria pro ekologické stavby, chrání kabely nejen proti mechanickému poškození, ale i proti vlhkosti, spodní tlakové vodě, zásypu a zabraňuje jejich poškození.

Zabezpečenie  stravovacích kariet pre zamestnancov MK SR

Zabezpečenie stravovacích kariet pre zamestnancov MK SR

Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania zamestnancov verejného obstarávateľa formou stravných poukážok v elektronickej podobe (stravovacie karty), v súlade s aktuálne platnými ustanovenia zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov na obdobie do 30.6.2024 odo dňa nadobudnutia účinnosti rámcovej dohody. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Súťažných podkladoch. .
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00165182

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 33

Zadavatel PSČ:
813 31

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Jana Petrovičová

Zadavatel telefon:
+421 220 482 555


Zadavatel web:
http://www.culture.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Služby hromadného stravovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dárkový poukaz – klíč k nezapomenutelnému zážitku ve Valticích

Dárkový poukaz – klíč k nezapomenutelnému zážitku ve Valticích

Hledáte ten pravý dárek, který potěší vaše blízké a zanechá v nich nezapomenutelné vzpomínky? Penzion Moravský Sommelier ve Valticích představuje ideální řešení. Poskytuje nejen pohodlné ubytování, ale i autentický zážitek z vinného sklepa, který je srdcem moravské vinařské tradice Valtice jsou srdcem vinařské oblasti, která je známá svou pohostinností a krásou. Penzion Moravský Sommelier stojí přímo v této oblasti a je tak ideálním výchozím bodem pro objevování krás Jižní Moravy. Nezáleží na tom, zda je dárkový poukaz určen pro milovníky vína, cyklisty, nebo pro ty, kteří si chtějí jen užít klid a pohodu, vždy zaručuje nezapomenutelný zážitek Penzion Moravský Sommelier je místem, kde se snoubí komfort moderního ubytování s historií a tradicí vinařství. A co víc? Součástí vašeho pobytu může být i návštěva historického vinného sklípku z roku 1890, kde si vychutnáte to nejlepší z místních vín . Dárkový poukaz můžete jednoduše objednat na webových stránkách penzionu. Stačí si vybrat, co vše má poukaz obsahovat.


Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Máte ve svém okolí milovníka piva a přemýšlíte, čím ho obdarovat na narozeniny nebo Vánoce? Chcete potěšit známého dárkovým poukazem na nákup pivních speciálů? Dárkové poukazy v libovolné hodnotě pořídíte v pivotéce Pivní nebe v Prostějově. Obdarovaný si pak může v naší prodejně vybrat z 26 druhů piv z českých minipivovarů v lahvi nebo plechovce, jako je Nachmelená opice, Záhlinice, Proud, Jadrníček, Znojemský pivovar,Pivovar Louka, Hanácký pivovar, Pivovar Pivečka a další. Na výběr máme i tradiční značky piv. V naší pivotéce najdete i delikatesy k pivu, jako je sušené maso, uzeniny, sladké i slané oříšky, nakládaná zelenina, pršuty, salámy a klobásy nebo dobroty z Domácí plumlovské zavařovačky.


Zakupte voucher na ubytování na vrcholu Lysé hory v krásné horské chatě Emila Zátopka

Zakupte voucher na ubytování na vrcholu Lysé hory v krásné horské chatě Emila Zátopka

Chata Emil Zátopek Maraton poskytuje celoroční ubytování přímo na vrcholu Lysé Hory. Je tedy ideálním výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku a lyžování v krásné přírodě Beskyd. Nabízíme Vám možnost zakoupit finanční voucher v jakékoliv hodnotě, který můžete uplatnit na všechny služby Chaty Emil Zátopek - Maraton na Lysé Hoře - ubytování, stravu, bowling, šipky a další nabízené služby. Voucher je platný 1 rok od data vystavení a umožňuje držiteli čerpat služby do výše hodnoty voucheru. Ubytování doporučujeme rezervovat předem. Pro více informací o voucheru nebo ubytování nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Relaxace při masáži je skvělým dárkem pro ženu i muže. Věnujte dárkový poukaz na celotělovou masáž pod stromeček - ve Studiu Soni Hornychové ve Zlíně se zaměřujeme na Kriya masáže, aromaterapeutické celotělové olejové masáže, lávovými kameny i relaxační přes reflexní body. Cílem relaxační-harmonizující masáže je harmonie těla a mysli, hluboké zklidnění. Přes reflexní body na dlaních a ploskách nohou tělo nastartuje svou přirozenou imunitu. Při masírování hlavy se uvolní mysl. Celotělová olejová masáž. Lávovými kameny masírujeme a také se horké kameny přikládají na tělo, teplo pomáhá uvolnit napětí a ztuhlost, povzbudí se krevní a lymfatický oběh. Aromaterapeutická masáž s využitím esenciálních olejů navozuje tělesnou i psychickou pohodu, olejíčky mají specifickou vůni i zdravotní účinky, kombinujeme je podle vašich potřeb. Esence během pár minut prostoupí kůží do těla a působí blahodárně.


Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Máte doma milovníka vína? Chcete známého obdarovat na Vánoce nebo narozeniny originálním dárkem – degustací vína ve sklípku, kde degustoval víno i T.G. Masaryk? Darujte poukaz na zážitkový večer s degustací vína ve Vinařství Kukla v Hustopečích. V našem moravském vinném sklípku T.G. Masaryka pořádáme zážitkové večery plné degustace vína, dobrého jídla a zábavy. Máme připravený program vyladěný do posledního detailu. Zážitkový večer zahrnuje přípitek s večeří podle vlastního výběru, které následuje samotná degustace vína. K ochutnávce předkládáme zhruba 10 vzorků vín z naší produkce včetně odborného výkladu o víně.


Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Máte doma nebo ve své rodině nebo blízkém okruhu přátel milovníka vína a chcete mu darovat nevšední zážitek? Milovníka vína zajisté potěšíte dárkovým voucherem na večerní setkání s velkými víny včetně ubytování přímo ve vinařství. Dárkový voucher zahrnuje ochutnávku vína, kdy obdarovaného seznámíme se třemi světově známými procesy výroby vína. Vysvětlíme, jak jednotlivé procesy výroby ovlivňují výslednou úroveň vína. Pomůžeme také rozeznat rozdílnosti v těchto úrovních. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Dárkový voucher je možné objednat online na webových stránkách vinařství.