Stelma spol. s.r.o,  -  Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Stelma spol. s r.o.

Stelma spol. s.r.o, - Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Společnost Stelma spol. s r.o., založená v roce 1998, je specializovaným poskytovatelem projektové a dotační činnosti. Naše služby zahrnují dotační management, monitorování výzev, zpracování a administrování žádostí o dotace z evropských fondů a dalších zdrojů. V oblasti vzdělávání nabízíme další vzdělávání dospělých, rekvalifikace a jazykové kurzy. Realizujeme také analýzy, evaluace a studie v oblasti vzdělávání. Naším cílem je profesionální poskytování služeb s důrazem na kvalitu. Pomáháme klientům naplnit jejich záměry v oblasti dotací a vzdělávání. Jsme držiteli autorizací v cestovním ruchu a personalistice a máme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT. Naše společnost má bohatou historii a zkušenosti, které přispívají k úspěchu našich klientů.

Betón

Betón

Zákazka pozostáva z obstarania betónu - tovaru resp. umelého kompozičného materiálu, ktorí vzniká primiešaním cementu kameniva a vody.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.

Zadavatel IČ:
53538773

Zadavatel ulice:
Levočská 21

Zadavatel PSČ:
064 01

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
Michala Musalová

Zadavatel telefon:
+421 524 315 213


Slovník veřejné zakázky (CPV)

24957200-9
Prísady do cementov, malty alebo betónu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební materiál všeho druhu - zdící, izolační, drenážní materiály, cement, sádrokartony

Stavební materiál všeho druhu - zdící, izolační, drenážní materiály, cement, sádrokartony

Objednávat stavební materiál všeho druhu můžete na Zlínsku u firmy Stavebniny Doubravy - Jaroslav Mrázek. Zakoupíte u nás stavební materiály za příznovou ceny - zdící, izolační, drenážní materiál, zateplovací systémy, sádrokartony, suché omítkové směsi, zámkové dlažby, betonové i ocelové výrobky, písek, štěrk, kamenivo i střešní ktytiny nebo nářadí. Postaráme se o dopravu až na místo stavby - v okolí Luhačovic, Uherského Brodu, Uherského Hradiště. Vše pro Vaši stavbu - levně i s dovozem!


Stavby zděných plotů se zámečnickými a kovářskými prvky – osobitý charakter a moderní design

Stavby zděných plotů se zámečnickými a kovářskými prvky – osobitý charakter a moderní design

Chcete získat funkční a estetický plot s moderním designem, který Vám zvýší hodnotu Vaší nemovitosti a zároveň poskytne bezpečí a soukromí? V tom případě se obraťte na společnost ReSpol s.r.o., která přinese řemeslnou dokonalost i do Vašeho domova. ReSpol s.r.o. je společností s bohatými zkušenostmi a širokým spektrem služeb v oblasti stavebnictví, včetně zděných plotů s kovářskými a zámečnickými prvky. Využívány jsou tradiční techniky i moderní design, aby ploty byly pevné, odolné a také vizuálně působivé. Klíčovým prvkem je detailní zpracování a kvalita použitých materiálů, která zaručí, že plot vydrží po generace. Pořiďte si originální zděný plot s kovářskými prvky a kontaktujte nás co nejdříve!


Hrubá stavba Pardubice – základy, desky, obvodové zdivo a příčky

Hrubá stavba Pardubice – základy, desky, obvodové zdivo a příčky

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Hrubá stavba Obvodové zdivo a příčky Obvodové a příčkové zdivo dodáváme dle katalogových listů výrobců,  porobetonových tvárnic. Základové pásy a základová deska. Základy a deska Pro základy používáme materiály od firem Diton - betonové výrobky a dále od firmy Best. Betonovou směs Vám dodáme přímo na stavbu, od firmy betonárna M-Bet. Veškerou betonářskou ocel, třmínky, veškerý hutní materiál profil U a I dle nabídky Ferrotip s.r.o.


Stavebniny Knauf Kozák -  Váš expert na stavební materiály v Náchodě

Stavebniny Knauf Kozák - Váš expert na stavební materiály v Náchodě

Zdeněk Kozák s.r.o., vaše důvěryhodná společnost v oblasti stavebních materiálů, nabízí široký sortiment kvalitních produktů od Knauf. Naše nabídka zahrnuje sádrokartony pro všechny typy interiérů, vysoce efektivní zateplovací systémy, a špičkové tepelné a zvukové izolace. Nabízíme také fasádní systémy, OSB a Cetris desky, což jsou klíčové komponenty pro moderní stavby. Kromě toho máme v nabídce i interiérové dveře, které dodají každému prostoru eleganci, a širokou škálu suchých maltových směsí pro různé stavební potřeby. Pro dokončení vašich projektů nabízíme i kvalitní lepenky a folie, jakož i bohatý výběr stavební chemie a nářadí. Naše interiérové barvy v mnoha barevných odstínech pomohou oživit každý interiér. S více než 20letými zkušenostmi na trhu jsme hrdi na to, že jsme hodnoceni jako jeden z nejlepších prodejců v ČR. Naše kamenná prodejna v Náchodě je místem, kde můžete získat nejen produkty, ale i odborné poradenství a dokonalý servis. Naším cílem je vyhovět vašim požadavkům a přáním a nabídnout profesionální služby za výhodné ceny.


Dodavatel stavebního materiálu na Zlínsku - výhodný nákup stavebnin, levně rozvoz až na místo

Dodavatel stavebního materiálu na Zlínsku - výhodný nákup stavebnin, levně rozvoz až na místo

Kompletní sortiment stavebního materiálu můžete na Zlínsku objednávat ve Stavebninách Doubravy - Jaroslav Mrázek. Jako dodavatel zajistíme levně rozvoz stavebnin až na místo stavby. Nákup u nás je výhodný. Poskytujeme akční slevy při výstavbě RD. Najdete u nás stavební materiály všeho druhu za rozumné ceny - zdící, izolační materiál, zateplovací systémy, sádrokartony, suché omítkové směsi, zámkové dlažby, betonové i ocelové výrobky, písky, štěrky, drtě, střešní ktytiny i nářadí a malou stavební mechanizaci.


Zakupte pórobetonové zdivo, tvárnice a příčkovky u nás na prodejně

Zakupte pórobetonové zdivo, tvárnice a příčkovky u nás na prodejně

Pokud plánujete stavbu nebo rekonstrukci, zvažte použití pórobetonového zdiva od firmy POROBET GROUP s.r.o., která má prodejnu v Paskově. Jedná se o inovativní produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality a přispívají k udržitelnému stavitelství. Pórobeton, známý také jako Ytong nebo Porotherm, je materiál, který se vyznačuje lehkostí a dobrou izolační schopností. Jeho lehkost usnadňuje manipulaci a snižuje náklady na dopravu. Jeho struktura s póry umožňuje vynikající tepelnou izolaci. Vaše domácnost zůstane v zimě teplejší a v létě chladnější. Pórobetonové zdivo snižuje pronikání hluku, což je výhodné zejména v oblastech s rušnou dopravou. Při výrobě pórobetonu nedochází ke spalování, což má menší dopad na životní prostředí. V nabídce najdete i U-profily, které jsou výborným řešením pro posilování stavebních konstrukcí. U-profily jsou pevné, odolné a snadno se montují. Veškerý stavební sortiment zakoupíte na eshopu společnosti a na prodejně v Paskově, kterou navštěvují i zákazníci z regionů Paskov, Sviadnov, Žabeň, Vratimov, Řepiště a okolí.