Betón

Betón

Zákazka pozostáva z obstarania betónu - tovaru resp. umelého kompozičného materiálu, ktorí vzniká primiešaním cementu kameniva a vody.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o.

Zadavatel IČ:
53538773

Zadavatel ulice:
Levočská 21

Zadavatel PSČ:
064 01

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
Michala Musalová

Zadavatel telefon:
+421 524 315 213


Slovník veřejné zakázky (CPV)

24957200-9
Prísady do cementov, malty alebo betónu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Beton pro revitalizaci pražských náplavek s požadavkem na vodotěsnost

Beton pro revitalizaci pražských náplavek s požadavkem na vodotěsnost

Revitalizace pražských náplavek je projekt, který se řeší během běžného provozu a snahou je pouze minimální omezení provozu na náplavkách. Společnost TBG METROSTAV dodala beton např. pro revitalizaci (vnitřní prostor nábřežích zdí) kobek na Rašínově nábřeží, které byly dříve nevyužité a veřejnosti uzavřené. Vznikly tak nové prostory pro toalety, kavárny a galerie s prosklenými vstupy. Práce jsou ztíženy prosakující spodní vodou, dodává se beton o pevnosti C30/37 s požadavkem na vodotěsnost. Dále se bude pracovat i na náplavkách na Hořejším a Dvořákově nábřeží. Revitalizace bude probíhat až do roku 2020 a výsledkem budou náplavky 21.století. Zlepší se zejména technické a sociální zázemí náplavek, v plánu jsou instalace terminální dopravy, plovoucích toalet a lázní.


Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Díky našim pěti betonárnám v Praze dokážeme dodat kvalitní betonové směsi až na místo určení rychle a efektivně. Naše společnost se specializuje na výrobu betonových směsí na zakázku pro široké spektrum stavebních projektů. S dlouholetou zkušeností v oboru nabízíme našim klientům profesionální služby a kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny. Kromě výroby betonových směsí se věnujeme také jejich dopravě a ukládání na staveniště, abychom zajistili co nejvyšší efektivitu a uspokojili potřeby našich zákazníků. Své služby poskytujeme především v Praze a okolí, kde máme svých pět moderních betonáren: betonárna Rohanský ostrov, betonárna Libeň, betonárna Radlice, betonárna Písnice a betonárna Úvaly. Díky naší síti betonáren dokážeme zajistit rychlé a spolehlivé dodávky betonových směsí na místo určení v Praze a jejím okolí. Za naším úspěchem stojí profesionální tým zkušených pracovníků, moderní technologie a neustálé inovace a vylepšování našich produktů a služeb. Pokud potřebujete výrobu, dopravu nebo ukládku betonových směsí na míru, obraťte se na nás a rádi Vám pomůžeme s Vaším stavebním projektem.


Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Potřebujete stavební materiál? Záleží Vám především na kvalitě, ale uvítali by jste zboží za příznivé ceny? Veškerý sortiment stavebního materiálu, který využijete nejen při stavbě nového domu, ale i při rekonstrukci a při stavebních úprav, najdete pod jednou střechou u firmy KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou. Stavební materiály jsou od prověřených výrobců a za velmi příjemné ceny. Máme velký výběr kvalitního zboží, potřebného ke stavbě: - tepelná izolace - hydroizolace - ploché i šikmé střechy - hrubá stavba – zdící prvky, komíny, betonové prvky, pojiva atd. - dřevo - stavební výplně - zateplovací systémy - suchá výstavba - chemie - barvy - obklady a dlažby - pojiva - malty a omítky - elektromateriál - nářadí a nástroje - klempířské prvky - odpadní trubky - interiérové podlahy - ploty Ale potěšíme i zahrádkáře, protože u nás si mohou zakoupit substráty či zahradní příslušenství a další produkty. Máme i na výběr dekorace. Barvy a omítky Vám namícháme dle Vašeho přání. Navíc Vám i velmi rádi poradíme v oblasti technických záležitostí. Garantujeme Vám rychlou dopravu.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Prodej zeminy a hlíny pro úpravu terénu včetně dopravy

Prodej zeminy a hlíny pro úpravu terénu včetně dopravy

Pokud potřebujete zeminu či hlínu, například pro úpravu terénu oslovte společnost Kamenivo Zlín Rybníky, která se zabývá právě jejich prodejem a dopravou. Zeminu a hlínu, kterou prodáváme můžete využít pro: - vyrovnání zahrady, - vyrovnání okolí domu, - úpravu plotu, - úpravu trávníku, - jiné terénní úpravy. Pokud tedy potřebujete hlínu a zeminu, neváhejte, kontaktujte nás nebo navštivte naše internetové stránky a využijte dalšího sortimentu, který nabízíme. Staňte se našimi spokojenými zákazníky.


Stavebniny Pardubice - Dolur - velkoobchod stavebního materiálu

Stavebniny Pardubice - Dolur - velkoobchod stavebního materiálu

Zavítejte k nám do velkoobchodního oddělení stavebnin v Pardubicích. Stavebniny Dolur jsou vhodné pro malou i velkou stavbu. Stavebniny sídlí v městské části Pardubic - Staré Čivice. Firma Dolur se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem stavebních materiálů, tedy nejen koncovým odběratelům, ale díky svým cenám a dodacím podmínkám i firmám. Mezi základní stavební sortiment patří: - fasádní systémy - zdící materiály - hydroizolace - izolační materiály - dlažby - střešní krytina - kanalizační trubky - kompletní sortiment pro malé i velké stavby Přesto že jsme z Pardubic, máme své klienty i v Přelouči, Chrudimi, Heřmanově Městci a v celém Pardubickém regionu.