Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Vybavenie učebne CNC

Vybavenie učebne CNC

Predmetom zákazky je vybavenie učební CNC strojmi v zložení:
- 1ks CNC výukový sústruh s riadiacim systémom a príslušenstvom
- 1ks CNC výuková frézovačka s riadiacim systémom a príslušenstvom.

Bližšie je predmet zákazky opísaný v Súťažných podkladoch v Prílohe č. 2 - Technická špecifikácia.

Pri uvedení konkrétnych značiek a parametrov je možné predloženie ekvivalentu za podmienky, že ekvivalent spĺňa požadované technické parametre a špecifikáciu v rovnakom, alebo vyššom rozsahu.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trenčiansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trenčiansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36126624

Zadavatel ulice:
K dolnej stanici 7282/20A

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Podhorská

Zadavatel telefon:
+421 326 555 865

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42621100-6
CNC sústruhy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, dodávka otočných stolů  - samostatný celek nebo příslušenství k obráběcím strojům

Výroba, dodávka otočných stolů - samostatný celek nebo příslušenství k obráběcím strojům

Zakázkovou výrobu a dodávku otočných stolů vlastní produkce zajišťuje firma VTL Blansko, a.s. Tato zařízení lze použít jako samostatný funkční celek nebo jako příslušenství k různým typům obráběcích strojů. Otočné stoly se skládají z upínací desky, která disponuje T-drážkami pro upevnění čtyř a více upínacích čelistí a samotného lože. Deska je poháněna pomocí pastorkové náhonové skříně se dvěma motory - uspořádání Master-Slave. Co se týče uložení desky, ta je uložena axiálně na hydrostatickém ložisku a radiálně na valivém ložisku. Pro více informací o technických parametrech, výrobě a dodávce zařízení nás neváhejte kontaktovat.


Obráběcí centrum s vynikající schopností obrábění

Obráběcí centrum s vynikající schopností obrábění

Společnost TECNOTRADE z Kuřimi v okrese Brno se zabývá prodejem a servisem CNC obráběcích strojů DN Solutions v České republice a na Slovensku. Řada DNM je nejprodávanější řada vertikálních obráběcích center ve své třídě. Tyto velmi přesné a stabilní stroje jsou plně vybaveny už ve standardním provedení. Momentálně se jedná již o 4. generaci těchto oblíbených strojů. DNM 5700 4. generace se pyšní vysokou přesností. Díky kvalitní konstrukci, prodloužené Y-ose, většímu stolu a moderním technologiím dosahuje vysoké přesnosti obrábění a zvyšuje efektivitu obrábění. Stroj je vybaven vřetenem s vysokým výkonem, což umožňuje efektivní frézování a vrtání. Dosahuje vysokých rychlostí posuvů, což zvyšuje produktivitu. Stroj je vhodný pro různé materiály a tvary dílců. Jde o výkonný stroj, který uspokojí potřeby moderního obrábění. Kontaktujte společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o.


5-ti osé vertikální centrum DVF 5000 pro přesné CNC obrábění

5-ti osé vertikální centrum DVF 5000 pro přesné CNC obrábění

Sháníte kvalitní, přesné vertikální centrum? Jedním z kompaktních a spolehlivých center pro CNC obrábění dodávaných firmou TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. je 5-ti osé vertikální centrum DVF 5000. DVF 5000 je stroj připravený na automatizaci, což znamená, že podporuje automatickou výměnu nástrojů, obrobků a paletizační systémy. Je to vynikající volba pro náročné obrábění s vysokou přesností. Je schopen obrábět různé materiály. Jeho výkonné vřeteno a přesnost umožňují obrábění kovů, kompozitů a dalších materiálů. Můžete s ním pracovat na součástkách pro letecký průmysl, strojírenství a další obory. Toto vertikální centrum je vhodný i pro sériovou výrobu. Jeho přesnost, stabilita a možnost automatizace, včetně automatické výměny nástrojů a obrobků, jsou ideální pro opakované obrábění stejných součástek. To znamená, že můžete efektivně vyrábět sérii dílů s konzistentní kvalitou. Kontaktujte společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o.


Výroba strojů a zařízení pro strojírenskou výrobu – klíčová součást moderního průmyslu

Výroba strojů a zařízení pro strojírenskou výrobu – klíčová součást moderního průmyslu

Chcete se přizpůsobit neustálému vývoji, zavádění nových technologií a hledáte společnost, která má inovativní přístup a široké portfólium produktů? V tom případě se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. s CNC obráběcími stroji, vláknovým laserem a schopností svařovat téměř všechny druhy materiálů Specializované stroje a zařízení jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám strojírenské výroby, což ze společnosti SV Metal spol. s r.o. činí ideálního partnera pro moderní podnikání. Posuňte Vaši výrobu na novou úroveň efektivity a inovace a kontaktujte naši společnost co nejdříve!


Vývoj obráběcích CNC strojů – moderní výkonné, inovativní

Vývoj obráběcích CNC strojů – moderní výkonné, inovativní

Společnost CZ.TECH Čelákovice, a.s. se zabývá se svým týmem špičkových odborníků vývojem a výrobou moderních obráběcích CNC strojů, které vynikají svou výkonností a inovativními technologiemi. Námi navrhované CNC stroje respektují specifika jednotlivých profesí a jsou vyhledávané napříč všemi odvětvími průmyslu. Při vývoji CNC strojů vycházíme z litinové konstrukce lože a kalených a broušených vodících ploch. Prvořadá je pro nás i naše zákazníky vysoká a stálá přesnost pohybu a polohování a maximální využití pracovního prostoru při dosažení minimálních zástavbových rozměrů.


Servis geometrické přesnosti obráběcích strojů v rámci pravidelné prohlídky nebo po poruše strojů

Servis geometrické přesnosti obráběcích strojů v rámci pravidelné prohlídky nebo po poruše strojů

Kontrolu geometrické přesnosti stroje zajistí kvalifikovaní technici společnosti VTL Blansko. Chcete se ujistit o přesnosti geometrie obráběcího stroje? Došlo k havárii na Vašem soustruhu a potřebujete překontrolovat jeho geometrii? Neváhejte a kontaktujte naši společnost. Kontrolu geometrie provádíme jak na přání zákazníka, tak v rámci pravidelné servisní kontroly i po havárii a kolizi strojů. Při servisním výjezdu našeho technika je identifikována vzniklá vada. Součástí je vystavení protokolu s naměřenými hodnotami před a po měření dle platné normy VDI/DGQ 3441. Servisní zásahy jsou vždy konzultovány se zákazníkem před jejich realizací.