Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Výmena podlahovej krytiny v telocvični TnUAD, Študentská 2, Trenčín

Výmena podlahovej krytiny v telocvični TnUAD, Študentská 2, Trenčín

Predmetom zákazky je výmena podlahovej krytiny v telocvični RB vrátane súvisiacich služieb v zmysle výkazu - výmeru.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne

Zadavatel IČ:
31118259

Zadavatel ulice:
Študentská 2

Zadavatel PSČ:
911 50

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Anna Dvoráková

Zadavatel telefon:
+421 327 400 123

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://tnuni.sk/aktuality

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236110-4
Stavebné práce na stavbe plôch pre športové ihriská

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojní broušení dubových, jasanových parket a dřevěných podlah

Strojní broušení dubových, jasanových parket a dřevěných podlah

Potřebujete zajistit odstranění nerovností a škrábanců na Vašich podlahách? Jejich strojní broušení ve Žďáru nad Sázavou a Novém Městě na Moravě Vám zajistí BH Podlahy. Strojní broušení masivních dubových, jasanových parket a dřevěných podlah je využíván k obnově povrchu podlah a odstranění nerovností a škrábanců. Broušení zlepšuje vzhled podlah a připravuje je na další úpravy, jako je nátěr nebo lakování. Broušení se provádí postupně s různými druhy brusných kotoučů, které mají různou hrubost. Cílem je dosáhnout hladkého a rovnoměrného povrchu, který je připravený pro další úpravy. Strojní broušení má několik benefitů, jedním z nich je odstranění nerovností. Broušení odstraní drobné nerovnosti, které mohou být viditelné na povrchu podlahy. Staré podlahy mohou mít opotřebený povrch. Broušení obnoví jejich vzhled a odstraní známky opotřebení. Po broušení je povrch připravený pro další úpravy, jako je nátěr nebo lakování. Strojní broušení by mělo provádět odborník, který má zkušenosti s tímto procesem. Je důležité používat správné brusné stroje a techniky, aby nedošlo k poškození podlahy. Proto se obraťte na BH Podlahy, profesionály v oboru.


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Uvažujete o nové podlaze do svého bytu, domu či kanceláře? Pak neváhejte a obraťte se na Podlahářství Svoboda, provádíme podlahářské práce včetně dodávky materiálu! Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah. Provádíme pokládku i vinylových, korkových, vodivých( elektrostatických) PVC (lino, linoleum) podlah, koberců a pomocných materiálů. Vybrat si můžete z různých typů, barevných odstínů, dřevin, vzorů, zkosených hran, zátěžové třídy i tloušťky lamelu. Neváhejte a přijďte navštívit naše Podlahářství Svoboda do Kojetic na Moravě, okr. Třebíč. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených podlah a budete s naší pokládkou spokojeni!


Snižte náklady za topení - ústřední, podlahové plynové vytápění

Snižte náklady za topení - ústřední, podlahové plynové vytápění

Potřebujete do Vašeho nově postaveného či zrekonstruovaného bydlení ústřední nebo podlahové vytápění? Petr Strnad Plynové kotle z Třebíče Vám poskytne kvalitní návrh s kalkulací, dodá a provede montáž ústředního, sálavého nebo podlahového vytápění. Nabídku tvoříme klientům na míru, poradíme při výběru nejvhodnější varianty právě pro Vás. Působíme v Třebíči a okolí. V případě zájmu se obraťte na naši firmu.


Obkládka, pokládka a obložení schodů a schodišťových stupňů pomocí podlahových krytin Brno město a venkov

Obkládka, pokládka a obložení schodů a schodišťových stupňů pomocí podlahových krytin Brno město a venkov

Potřebujete obložit schody či schodišťové stupně? Obložení schodiště umí firma LASPO podlahářství, s r.o. Schody renovujeme pomocí různých podlahových materiálů. Používáme schody hydrokorek, vinyl, laminát, dřevo, PVC, koberec. Obkládku schodů či nášlap uděláme tak, aby barevně korespondovala s položenou plochou. Sjednotíme design vaší podlahy a schodiště v interiéru. Nabízíme obkládání schodů, ať se jedná o renovaci nebo o nové schodiště. Podlahářské práce provádíme jak pro státní instituce, úřady a firmy, tak i pro občanskou výstavbu v oblasti Brně město a venkov, Vyškov, Břeclav, Znojmo, Blansko, Hodonín. Pokud si přejete dokonalé schodiště, využijte služeb firmy LASPO podlahářství, s r.o. a nechte si vytvořit obklad Vašeho schodiště.


Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Koberce patří k velmi oblíbeným podlahovým krytinám a můžete si vybrat s opravdu velkého množství barev a vzorů jak v metráži tak kusových. Ve Zlíně můžete pořídit koberce i další podlahové krytiny u firmy Podlahy Haloda. Další provozovnu najdete ve Slavkově u Uherského Hradiště. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin dle Vašich požadavků. Firma Haloda zajistí i pokládku koberců a krytin všeho druhu. Máme dlouholeté zkušenosti jak v podlahářství, tak v oboru malířských, natěračských prací. Při rekonstrukci tedy zajistíme nejen položení podlahy či koberce, ale i výmalbu místností.


Anhydritové podlahy ideální do Vašeho rodinného domu – vysoká pevnost, dobrá tepelná vodivost

Anhydritové podlahy ideální do Vašeho rodinného domu – vysoká pevnost, dobrá tepelná vodivost

Zvažujete anhydritové podlahy? S jejich pokládkou Vám pomůže Zednictví Jeneš, s.r.o. z Brna. Anhydritová podlaha je vhodná pro různé typy interiérů, od bytových domů po sportovní haly a administrativní prostory. Je snadno zpracovatelná, umožňuje rychlou pokládku a má vysokou finální pevnost. Ideální je pro dokonale rovnou podlahovou plochu pod finální nášlapné vrstvy, jako jsou koberce, dlažba, laminátové podlahy, syntetické nátěry, dřevěné vlysy a parkety. Anhydritové podlahy jsou velmi rovné, což je výhodné při pokládce dlažby nebo dřevěných podlah. Zároveň je anhydrit pružný, který mu umožňuje odolávat konstrukčním pohybům bez poškození. Vyrábějí se z recyklovaných materiálů a jejich výroba a pokládka vyžaduje méně energie. Dalším benefitem je snížení přenosu hluku mezi podlahami. Díky jejich tepelné vodivosti jsou ideální pro podlahové topení. Pokud hledáte firmu, která realizuje anhydritové podlahy v Brně či Blansku můžete se podívat na webové stránky firmy Zednictví Jeneš. Jejich specializací jsou lité anhydritové podlahy. Poskytují profesionální služby i v dalších městech na Moravě jako je například Olomouc, Prostějov.