Projektová dokumentácia – Obnova budovy Študentského domova Ľ. Štúra TU vo Zvolene

Projektová dokumentácia – Obnova budovy Študentského domova Ľ. Štúra TU vo Zvolene

Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie (ďalej PD) Obnova budovy Študentského domova Ľ. Štúra TU Zvolen v rozsahu pre stavebné povolenie s náležitosťami na realizáciu stavby za účelom zlepšenia stavebnotechnického stavu objektu a zníženia jeho energetickej náročnosti minimálne na úroveň strednej hĺbky obnovy budov požiadavka na úsporu primárnej energie minimálne 30%.
PD bude spracovaná so zámerom podania žiadosti v súlade s Výzvou podľa §15 zákona č.368/2021 Z.z. o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a o zmene niektorých zákonov v nadväznosti na schválený Plán obnovy a odolnosti SR.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technická univerzita vo Zvolene

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická univerzita vo Zvolene

Zadavatel IČ:
00397440

Zadavatel ulice:
T.G.Masaryka 24

Zadavatel PSČ:
960 01

Zadavatel obec:
Zvolen

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Lietava

Zadavatel telefon:
+421 455 206 070

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Inžinierske projektovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inženýrská činnost v oboru pozemního stavitelství včetně zastoupení klienta na úřadech

Inženýrská činnost v oboru pozemního stavitelství včetně zastoupení klienta na úřadech

Potřebujete zajistit dokumentaci a potřebná povolení pro stavbu inženýrských sítí? Hledáte na Znojemsku firmu, která zajišťuje inženýrskou činnost? Obraťte se architektonickou a inženýrskou kancelář ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o., která se zabývá inženýrskou činností v oboru pozemního stavitelství. Naše kancelář se postará o zajištění veškeré potřebné dokumenty a povolení nutných pro výstavbu inženýrských sítí. Navíc klienty zastoupíme i na úřadech. Kde projednáme projektovou dokumentaci a zajistíme nutná povolení, jako je stavební povolení, ohlášení stavby, rozhodnutí o umístění stavby nebo kolaudační rozhodnutí.


Stavby s vizí a kvalitou - Ing. Tomáš Novotný přináší vaše projekty k životu!

Stavby s vizí a kvalitou - Ing. Tomáš Novotný přináší vaše projekty k životu!

Ing. Tomáš Novotný je renomovaným autorizovaným inženýrem v oboru pozemních staveb a stavební projektantem s působností v Praze a Středních Čechách. S naším týmem odborníků nabízíme široké spektrum projekčních prací, zahrnující vyřizování stavebních povolení, kompletní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, územní rozhodnutí, dokumentaci pro provedení stavby a výběr dodavatele, doporučení stavební firmy, statické výpočty a posudky, průzkumy a posouzení poruch konstrukcí. Svou dlouholetou praxí od roku 1988 jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti projektování administrativních budov, bytových a rodinných domů, občanských staveb, výrobních hal, zateplování objektů a rekonstrukcí památkově chráněných objektů. Mezi naše významné reference patří například administrativní budova Festo Modřany, Raiffeisen stavební spořitelna, a desítky rekonstruovaných rodinných domů na Malé Straně v Praze. Spolupracujeme s našimi klienty na každém kroku projektu, abychom zajistili kvalitní výsledky a plnou spokojenost. S důrazem na preciznost, inovace a dodržování stavebních norem se snažíme přinést optimální řešení pro každý stavební projekt. Kontaktujte Ing. Tomáše Novotného, autorizovaného inženýra v oboru pozemních staveb a stavebního projektanta, pro Vaše projekční potřeby v Praze a Středních Čechách. Spolehněte se na naše zkušenosti a profesionalitu při realizaci Vašich stavebních plánů.


Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Jste si vědomi, že je v dnešním vyvíjejícím světe klíčem k úspěchu efektivita a bezpečnost? Chcete transformovat skladové operace a oblast intralogistiky? V tom případě se obraťte na společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Linde Material Handling Česká republika s.r.o. se zaměřuje na návrh, realizaci a implementaci skladové logistiky na míru svým zákazníkům a danému odvětví průmyslu. Postaráno je o celý proces od příjmu zboží, transportu, skladování palet, autonomních robotických vozíků, vychystávání až po balení a expedici. Investujte do budoucnosti Vaší společnosti a kontaktujte nás co nejdříve!


Profesionální projektová dokumentace staveb - rychlé zpracování

Profesionální projektová dokumentace staveb - rychlé zpracování

Potřebujete zpracovat projektovou dokumentaci k vaší stavbě a nevíte na koho se můžete obrátit? Odborníci ze společnosti PROSPECT s.r.o. se sídlem v Ostravě jsou zde pro Vás a rádi vám s touto dokumentací pomohou! V rámci našich projekčních služeb vám zpracujeme: - studie - investiční záměry - dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení - zadávací dokumentace pro veřejné zakázky - dokumentaci realizační i skutečného provedení díla Přestaňte si lámat hlavu se zpracováním projektové dokumentace, obraťte se na nás a staňte se našim dalším spokojeným klientem!


Zpracování projektu administrativní budovy – profesionálové na projekty a realizaci staveb

Zpracování projektu administrativní budovy – profesionálové na projekty a realizaci staveb

Hledáte profesionálního partnera pro zpracování projektu administrativní budovy, který se zaměřuje také na realizaci a kolaudaci? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o., která působí nejen v Olomouci, Ostravě a Praze. ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. zpracovává projekty administrativních budov a používá moderní BIM software, který umožňuje vytvářet detailní 3D modely, fotorealistické vizualizace a kompletní projektovou dokumentaci. Získejte originální a kvalitní řešení pro Vaši administrativní budovu a kontaktujte nás co nejdříve!


Stavba rodinných domů na klíč, stavební práce, projekční činnost, zděné stavby, ocelové i monolitické konstrukce

Stavba rodinných domů na klíč, stavební práce, projekční činnost, zděné stavby, ocelové i monolitické konstrukce

Vlasák Construction s.r.o. je dynamická stavební společnost s bohatými zkušenostmi v oboru. Naše sídlo se nachází v Praze 2 - Vinohradech, ale naše projekty se rozkládají po celé České republice. Jsme hrdí na to, že jsme týmem naprostých profesionálů, kteří se specializují na stavbu rodinných domů na klíč. Naše činnost: Stavba rodinných domů na klíč: Pro naše klienty realizujeme stavbu rodinných domů a jiných staveb převážně dle vlastních projektů. Jsme flexibilní a rádi spolupracujeme i na projektech jiných architektonických kanceláří. Kvalita a Profesionalita: Realizace stavby je náročný proces, který vyžaduje precizní přípravu. Máme kvalitně zpracované podklady – projekt, rozpočet, harmonogram a technologický postup. Materiály pro veškeré stavební činnosti bereme pouze od osvědčených dodavatelů. Zděné, ocelové a monolitické konstrukce: Naše portfolio zahrnuje různé typy staveb. Od zděných rodinných domů až po moderní ocelové a monolitické konstrukce. Každý projekt je pro nás výzvou, kterou rádi přijmeme. Proč Vlasák Construction? Profesionální Přístup: Jsme tým odborníků, kteří se věnují každému detailu. Dodržení Termínů: Realizace probíhá v souladu s domluvenými termíny. Transparentní Financování: Předem sjednané financování a žádné nepříjemné překvapení. Kvalitní Materiály: Používáme pouze materiály od osvědčených dodavatelů. Chcete si postavit svůj vysněný dům? Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 307 507 nebo e-mailem na honza.vlasak@email.cz. Jsme tu pro vás!