Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Biogen Praha, s.r.o.

Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Odhalte tajemství genomu s Biogenem a našimi partnery pro sekvenování! Ve spolupráci s GENEWIZ a Nimagen přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka. V Biogenu si uvědomujeme, že cesta k objevování tajemství genomu může být komplikovaná, zejména když nemáte přístup k vlastnímu sekvenátoru. Ale nebojte se, máme pro vás skvělé zprávy! Ve spolupráci s našimi partnery GENEWIZ a Nimagen vám přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka.

Údržba vrtuľníka Leonardo AW189

Údržba vrtuľníka Leonardo AW189

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb Údržba vrtuľníka Leonardo AW189 OM-BYW v. č. 49039 podľa aktuálne platného programu údržby.
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Varga

Zadavatel telefon:
+421 250 944 569

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50210000-0
Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa lietadiel a iných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Letecká škola, vyhlídkové lety, pilotem na zkoušku, Středočeský kraj

Letecká škola, vyhlídkové lety, pilotem na zkoušku, Středočeský kraj

Letecká škola SKY Academy, s.r.o. poskytuje poradenství jak se stát pilotem a také nabízí výcvik na soukromého pilota či výcvik létání v noci. Nabízíme jedinečnou podívanou z říše ptactva, vyhlídkové lety nad hrady, zámky či přehradami. Vyhlídkové lety pořádáme pro jednu až tři osoby a trvají 20 až 60 minut. Můžete se pod dohledem zkušeného lektora stát pilotem na zkoušku a zkusit jaké to je být pilotem. Leteckou školu naleznete na letišti Příbram, adresa Drásov – Skalka 39, Středočeský kraj.


Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Představujeme Vám firmu CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil, která svoji činnost zaměřila na výrobu leteckých podvozků. Součástí nabízených služeb jsou také generální opravy leteckých podvozků, výroba dílů a dalších součástek leteckých motorů a sestav. Zajišťujeme vývoj a výrobu podvozků pro bojové letouny, dopravní letouny, sportovní letadla a zemědělská letadla. Naše společnost CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil je jediná oprávněná provádět opravy a generální opravy podvozků všech modifikací letounů typové řady Z42, Z 43 a Z 37. Pokud Vás naše výroba leteckých podvozků zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 3. května 800, Semily.


Letecká technika pro civilní letouny

Letecká technika pro civilní letouny

Podnikáte v oblasti civilního letectví? Hledáte spolehlivého dodavatele techniky a zařízení potřebné pro Vaše podnikání? Již dále neztrácejte čas hledáním a kontaktujte naši společnost TURBOair s.r.o. Jsme specialisté v dodávce té nejlepší a nejkvalitnější techniky pro letecký průmysl. Dodáme Vám potřebné díly, zařízení a moderní techniku dle Vašich požadavků. Stačí nás oslavit pomocí e-mailu, telefonicky či osobně přímo v sídle naší firmy, a to v Buchlovicích na ulici Hradišťská 157 v okrese Uherské Hradiště. Vlastníme Certifikát ISO 9001:2015 pro nákup a prodej dílu pro letectví.


Výroba celokovových kluzáků Praha – jediný výrobce na světě

Výroba celokovových kluzáků Praha – jediný výrobce na světě

Servisujeme, opravujeme, repasujeme, přestavujeme a vyrábíme celokovové větroně rodiny Blaník, konkrétně typy L-13 Blaník, L-13A, L-13AC, motorový L-13SE Vivat, L-23 SuperBlaník a L-33 Sólo. Jedná se o ideální stroje pro výcvik nových pilotů a to včetně akrobacie. Ať už některý z těchto kluzáků máte nebo uvažujete o pořízení nového či mírně olétaného z druhé ruky, zastavte se u nás na letišti v Letňanech. Rádi Vám poradíme a postaráme se o Vás i Vaše letadlo.


Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Společnost FORTE a.s. z okresu Prostějov poskytuje svým klientům důkladnou údržbu agregátů letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely. Středisko údržby je držitelem oprávnění podle předpisu EASA Part 145 v rozsahu daném oprávněním. Středisko údržby letadlových celků navazuje na kalibrace a opravy radiotechnického vybavení a letecké techniky u letounů a vrtulníků. Zaměřujeme se především na agregáty letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.


Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Představujeme Vám firmu FORTE a.s. Prostějov, která provádí servis a opravy vojenské techniky, které se používají k zabezpečení provozu pozemní vojenské techniky. Naše servisní služby slouží Armádě České republiky, ale také soukromým firmám, organizacím i jednotlivcům a fandům do vojenské techniky. Opravy a servis vojenské techniky: - protiletadlové raketové komplexy - obslužná a kontrolní zařízení - elektrocentrály - kompresory - letecká pozemní zařízení - rekonstrukce muzejních exponátů - ostatní technika a zařízení. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.