Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

CENTROPLAST, s.r.o.

Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

Přes tisíc druhů plastových výrobků, plastové pytle, sáčky, hadice, fólie LDPE, HDPE, smrštitelné, hydroizolační, stretch, tvoří stěžejní výrobní program specializované společnosti CENTROPLAST, s.r.o. ze Zlínského kraje.

DDaDSS Žiar nad Hronom  – Príprava a ohrev TÚV pomocou solárneho systému – slnečnými kolektormi

DDaDSS Žiar nad Hronom – Príprava a ohrev TÚV pomocou solárneho systému – slnečnými kolektormi

Predmetom verejného obstarávania je dodanie a inštalácia solárneho systému na prípravu ohrevu TÚV pre Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb Žiar nad Hronom. Systém bude pozostávať z 56 ks slnečných kolektorov umiestnených na streche zariadenia, rozvodov potrubia od kolektorov, 3 zásobníkov TV, solárnej riadiacej jednotky, čerpadiel, ventilov, snímačov a výmenníku tepla.

Ďalšie požiadavky na predmet zákazky stanovené verejným obstarávateľom sú uvedené v prílohách tejto výzvy, najmä v Prílohe č. 2 k Výzve Výkaz výmer, v Prílohe č. 3 k Výzve Projektová dokumentácia, Prílohe Výzvy č. 4 k Výzve Stavebné povolenie a v Prílohe č. 1 k Výzve Návrh zmluvy o dielo.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb

Zadavatel IČ:
00647934

Zadavatel ulice:
SNP 139

Zadavatel PSČ:
965 01

Zadavatel obec:
Žiar nad Hronom

Kontaktní osoba:
Jana Vašičková

Zadavatel telefon:
+421 949 014 595

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ddzh.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232142-9
Stavebné práce na výmenníkových staniciach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotovoltaika pro firmy bez starostí - fotovoltaické systémy připojené k síti

Fotovoltaika pro firmy bez starostí - fotovoltaické systémy připojené k síti

Ušetřete náklady i ve Vaší firmě. Fotovoltaické systémy připojené k síti zajistí okamžité napájení pro zapnuté spotřebiče. Oslovte firmu PV Solutions, která realizuje fotovoltaické elektrárny na klíč nejen ve Znojmě, Třebíči a Ivančicích, ale také v oblasti Brna-venkov. Fotovoltaické systémy připojené pouze k elektrické síti, tzv. ON-GRID systém poskytne kombinaci přímé spotřeby a možnosti prodeje přebytků elektrické energie do distribuční sítě. Díky tomu je zajištěno okamžité napájení pro zapnuté spotřebiče - elektřina tak nemusí být brána z elektrické sítě, ale přímo z fotovoltaických panelů. Náš tým odborníků Vám zpracuje i projektovou dokumentaci včetně výpočtu a návrhu nejlepšího řešení. Také Vám rádi pomůžeme s vyřízením dotace. Fotovoltaické systémy od nás jsou nejlepší řešení pro Vaši firmu.


Kompletní realizace fotovoltaiky s dotací od návrhu až po revizi

Kompletní realizace fotovoltaiky s dotací od návrhu až po revizi

Chcete si pořídit fotovoltaickou elektrárnu? Hledáte v okolí Havířova a Frýdku-Místku firmu, která se postará o kompletní realizaci fotovoltaiky pro vaši domácnost? Obraťte s ena firmu UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o., která zajistí instalaci fotovoltaiky včetně vyřízení dotace. Elektrárnu zrealizujeme komplexně a to od návrhu, projektu přes instalaci až po vyřízení dotací a revizi. Navrhneme nejoptimálnější řešení pro Vaši potřebu. Návrh a cenovou kalkulaci zpracujeme do dvou pracovních dnů. Naše společnost je registrovaným dodavatelem Nová zelená úsporám, jako naši klienti můžete získat dotaci až 225 000Kč.


Termické solární systémy – úspora energie za pomocí solárního ohřevu vody

Termické solární systémy – úspora energie za pomocí solárního ohřevu vody

Líbí se Vám termické solární systémy pro ohřev vody ? Přemýšlíte o pořízení solárních panelů, které zajistí ohřev vody ve Vaší domácnosti? O instalaci solárních panelů pro ohřev se postará firma WSG Future Energy Pavel Janoszek. Realizujeme zakázky v okolí Brna, Prahy, ale také Olomouce. Mezi přednosti termických solárních systémů patří nízké pořizovací náklady, prakticky bezúdržbový a zároveň celoroční provoz. Za pomocí solární ohřevu vody se navíc sníží energetická spotřeba až o 70%. našim zákazníkům také pomůžeme získat dotace na solární termické systémy.


Návrh fotovoltaiky do dvou pracovních dnů - realizace včetně montáže a dotace!

Návrh fotovoltaiky do dvou pracovních dnů - realizace včetně montáže a dotace!

Společnost UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.se zabývá fotovoltaickou elektrárnou. Zpracujeme Vám návrh a cenovou kalkulaci do dvou pracovních dnů! Poté zajistíme kompletní projekt, včetně montáže a revize. Samozřejmě Vám pomůžeme s vyřízením dotace z Programu Nová zelená úsporám. Naši zákazníci jsou z Havířova, Ostravy, Karviné, Nového Jičína, Frýdku-Místku, Opavy a Olomouce a okolí. Kontaktujte nás, vše zařídíme za Vás!


Fotovoltaické elektrárny pro firmy a průmyslové objekty - kompletní řešení od návrhu, montáže i servis

Fotovoltaické elektrárny pro firmy a průmyslové objekty - kompletní řešení od návrhu, montáže i servis

V dnešní době, kdy se energetická nezávislost a udržitelnost stávají stále důležitějšími, přichází Fotovoltaika Zlín s řešením, které tyto potřeby splňuje. Naše firma se specializuje na návrhy, instalace a servis fotovoltaických elektráren určených pro komerční a průmyslové využití. Kompletní Řešení fotovoltaické elektrárny pro firmy a průmyslové objekty na klíč. Zahrnuje vše od prvotního návrhu přes vyřízení dotací až po odbornou instalaci a spuštění elektrárny. Naše služby jsou šité na míru potřebám vaší firmy, ať už se jedná o malé podniky nebo větší průmyslové komplexy. Energetická Nezávislost a Úspory. Díky fotovoltaice získáte větší energetickou nezávislost, nepřekvapí Vás výkyvy cen energií. Systém je navržen, aby maximálně využíval sluneční energii a snížily se vaše provozní náklady. S možností integrace bateriových systémů můžete dosáhnout ještě větších úspor a zajištění energie i mimo sluneční hodiny. Záruka a Servis Záruka na výkon panelů a nízké zálohy jsou samozřejmostí. Kromě toho poskytujeme i odborný servis a pravidelnou údržbu, abyste měli jistotu, že vaše investice do fotovoltaiky je v dobrých rukou. Pro naše zákazníky jsme vždy na telefonu - volejte 601389462.


Návrh řešení, instalace fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům, bytové domy

Návrh řešení, instalace fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům, bytové domy

Společnost Fotovoltaika Zlín s.r.o. se zaměřuje na návrhy a instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné i bytové domy. Připravíme řešení fotovoltaické elektrárny na klíč, včetně vyřízení dotace. Fotovoltaika pro rodinné domy a bytové domy je stále velmi aktuálním tématem, a proto se zaměřme na několik klíčových bodů: Návrh a optimalizace: Fotovoltaické systémy navrhujeme tak, aby co nejlépe využívaly sluneční energii. To zahrnuje optimální umístění panelů, vhodnou orientaci a úhel náklonu. Optimální nasměrování panelů je jiho-východ, jih a jiho-západ. Dodáme přesné návrhy, které zohlední specifika každého domu. Instalace: Instalace je klíčová pro dlouhodobou spolehlivost a maximální výkon fotovoltaického systému. Dotace a administrativa: Pomůžeme s vyřízením dotace a nutnou administrativou spojenou s realizací fotovoltaického systému. To zahrnuje žádost o dotaci, povolení a další formality. Výkon elektrárny není nijak omezen, avšak dotace se poskytují jen do 10 kWp. Spuštění a provoz: Po instalaci je důležité dohlédnout na spuštění systému a zajistit optimální provoz. Pomůžeme s nastavením a monitorováním výkonu solární elektrárny. Pokud máte zájem o konkrétní informace nebo potřebujete poradit s výběrem fotovoltaického systému, kontaktujte nás.