Moderní, praktická a ekologická akumulátorová zahradní technika pro amatérské i profesionální zahradníky

Wald & Garten s.r.o. - Šindelka

Moderní, praktická a ekologická akumulátorová zahradní technika pro amatérské i profesionální zahradníky

Rádi byste měli krásnou a udržovanou zahradu, ale nechcete zatěžovat životní prostředí, rušit své okolí či utrácet za drahé palivo? Pak akumulátorová zahradní technika Stihl je pro vás jasná volba! V článku vám představíme výhody této revoluční techniky a jejich produktů, které pro oblast Olomouc a Přerov dodává autorizovaný prodejce značky Stihl - společnost Wald & Garten s.r.o. (Šindelka).

Zabezpečenie logistických, organizačných, personálnych, materiálno-technických, ubytovacích

Zabezpečenie logistických, organizačných, personálnych, materiálno-technických, ubytovacích

Predmetom zákazky je zabezpečenie logistických, organizačných personálnych, materiálno-technických, ubytovacích a stravovacích služieb počas prípravnej, realizačnej a ukončovacej fázy Folklórneho festivalu Východná 2023. Podrobný opis zákazky je uvedený v prílohe č. 3A súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národné osvetové centrum

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národné osvetové centrum

Zadavatel IČ:
00164615

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 12

Zadavatel PSČ:
812 34

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Moldovan

Zadavatel telefon:
+421 220 471 290

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79953000-9
Služby na organizovanie festivalov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií

Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií

Společnost TERCIE - CV, spol. s r.o. je mistrem v oživování historie a přenášení lidí zpět do doby, kdy hradby chránily království a rytířská čest byla víc než zlato. Zabýváme se organizací středověkých slavností. Na slavnostech se můžete těšit na rytířské turnaje, ukázky šermu a středověkých řemesel, dobovou hudbu a tanec. Součástí programu jsou také interaktivní hry a soutěže pro děti, díky kterým mohou strávit den jako malí rytíři nebo princezny. Takže pokud hledáte zážitek, který vás přenese zpět v čase a nechá vás prožít den plný dobrodružství, romantiky a historie, TERCIE - CV, spol. s r.o. je tou pravou volbou pro pořádání středověké slavnosti, na kterou se nezapomíná.


Restaurace, pizzerie, hudební klub, rozvoz jídla, oslavy, večírky, Krupka

Restaurace, pizzerie, hudební klub, rozvoz jídla, oslavy, večírky, Krupka

Představujeme vám MC KOLOSEUM s.r.o., nejen restauraci a pizzerii, ale také hudební klub, který je synonymem pro skvělé jídlo, zábavu a nezapomenutelné zážitky. Nacházíme se v klidné části Krupky, kde náš komplex sousedí s nádherným parkem, ideálním místem pro vaše odpolední procházky. Restaurace a Pizzerie: V naší pizzerii vás přivítá atmosféra v italském stylu, kde náš šéfkuchař připravuje nejvyhlášenější italské speciality a z pece vyndává skvělou pizzu. Pro milovníky jiných chutí nabízíme dobře propečené steaky a další speciality evropské kuchyně. Vegetariáni u nás najdou bohatý výběr výborných salátů. Hudební Klub: Každý víkend pro vás chystáme akce plné hudby a tance. Ať už máte rádi živou hudbu nebo DJ sety, u nás si přijdou na své všichni. Venkovní Terasa: V letních měsících si můžete vychutnat pivečko nebo koktejl na naší terase, odkud můžete sledovat vaše děti hrající si na přilehlém hřišti. Rozvoz Jídel: Nabízíme rychlý a jednoduchý rozvoz jídel s moderní aplikací, která vám umožní sledovat vaši objednávku v reálném čase. Aplikace si pamatuje vaše oblíbené pokrmy a usnadňuje objednávání díky historii objednávek. Speciální Akce: Pro vaše narozeninové a firemní večírky, stužkovací plesy a další události nabízíme pronájem prostor s možností zajistit DJ nebo kapely podle vašeho výběru. Navštivte MC KOLOSEUM a nechte se unést atmosférou, která oživí vaše smysly. Těšíme se na vaši návštěvu!


Módní přehlídka představí top kousky z nové kolekce Blauer USA i dalších módních značek

Módní přehlídka představí top kousky z nové kolekce Blauer USA i dalších módních značek

Autosalon BMW - Synot Auto ve Zlíně se otevře Módě a Stylu. Již 3.11.2023 od 19.00 hodin zde proběhne módní přehlídka, kde uvidíte top kousky z nové kolekce Blauer.USA Store Zlín a dále se můžete těšit na kolekci Milano fashion By Jasmina, lyžařskou módu Mountain sport a street style kolekci přední české módní návrhářky Heleny Bedrnové. Akci moderuje úžasný Libor Čada. Počet míst je omezen, proto si zajistěte vstupenky včas. Prodej od 11.10.2023: - v Mountain sport - lyže & lyžařská móda Zlín, tř. Tomáše Bati 37, Zlín - v Milano fashion By Jasmina, Masarykovo nám., Uherské Hradiště. Rezervace: Studio 365 - tel.: 605427271. Cena vstupenky 290,- Kč.


Největší svátek květin aneb mezinárodní květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc

Největší svátek květin aneb mezinárodní květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc

Ve dnech 25.4. - 28.4. se se koná již 66. ročník této prestižní akce, která přitahuje návštěvníky z celého světa. Hlavní expozice v pavilonu A bude tradičním středobodem výstavy, kde se představí to nejlepší z aktuálních trendů v oblasti květinářství a zahradní architektury1. Návštěvníci se mohou těšit na velké Zahradnické trhy, několik gastrozón a pestrý doprovodný program, včetně workshopů, hudebních vystoupení a aktivit pro děti. Vstupenky jsou již v prodeji a pro ty, kteří si je zakoupí online, jsou připraveny zvýhodněné ceny. Pro skupiny a školní exkurze jsou nabízeny speciální slevy, a to až 20% při závazném objednání minimálně 20 ks vstupenek do poloviny dubna. Členové Českého zahrádkářského svazu mohou dokonce získat 30% slevu. Flora Olomouc je nejen svátkem krásy a barev, ale také významnou obchodní událostí s dlouholetou tradicí. Nezapomeňte tedy navštívit toto jedinečné místo setkání pro všechny, kteří se chtějí podílet na tvorbě zelenější a krásnější budoucnosti. Těšíme se na vás na Flora Olomouc 2024!


For Model  - prodejní výstava modelů a sběratelství, expozice a prodej hraček

For Model - prodejní výstava modelů a sběratelství, expozice a prodej hraček

Na Výstavišti Flora Olomouc se blíží jedna z nejzajímavějších událostí pro všechny nadšence modelářství a technologií. For Model 2024 slibuje nejen zábavu, ale také inspiraci a nové poznatky. Na akci, která je jako stvořená pro rodiny s dětmi, dorazí desítky vystavovatelů a sběratelů nejrůznějšího zaměření. Návštěvníci se mohou těšit na letecké modely, a to od malých stíhaček po obří dopravní letadla. Na výstavě uvidíte také modely plachetnic, ponorek a dalších námořních nebo bojových plavidel. Každého zajisté zaujmou i plastikové a papírové modely automobilů i automobilových veteránů, autodráhy anebo modely stavebních strojů a kamionů. For Model 2024 je akcí, která spojuje generace. Rodiny s dětmi, studenti, sběratelé i technologičtí nadšenci – všichni zde najdou něco, co je zaujme.


Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Centrum Louka představuje nové, společenské a vzdělávací centrum ve Znojmě, které je vybudováno v nejstarší části Louckého kláštera nazývaného Stará škola. V tomto centru najdou všichni příchozí návštěvníci kongresový sál, turistické informační centrum i workshopové dílny. V moderním konferenčním sálu se pohodlně usadí 80 osob školně a 150 divadelně. Díky vysoké technické úrovní a moderní prezentační technice je tento klimatizovaný sál vhodný pro pořádání kongresů a konferencí, společenských akcí, divadelních představení, školení a dokonce i svateb. Pravidelně se zde konají komentované prohlídky kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, kde se dozvíte základní informace o řádu premonstrátů i o tzv. louckém klášteře .