Interný firemný event

Interný firemný event

Komplexné zabezpečenie firemného podujatia na kľúč pre zamestnancov verejného obstarávateľa v trvaní šesť (6) hodín. Podujatie sa uskutoční v areáli sídla verejného obstarávateľa. Firemná akcia bude pozostávať z cateringu, z hudobného sprievodu DJ a jeho moderovaním podujatia, zabezpečenia stanov, sedenia a sprievodných aktivít.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s.

Zadavatel IČ:
00681300

Zadavatel ulice:
Ivanská cesta 22

Zadavatel PSČ:
821 04

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Lúčna

Zadavatel telefon:
+421 250 110 144

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.olo.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inspirujete se a objevte krásu masožravých rostlin na výstavě Živé pasti

Inspirujete se a objevte krásu masožravých rostlin na výstavě Živé pasti

V termínu od 25. května do 9. června 2024 se na Výstavišti Flora Olomouc uskuteční prodejní výstava masožravých rostlin. Tato jedinečná událost přivítá návštěvníky ve sbírkových sklenících ve Smetanových sadech v Olomouci. Přijďte si detailně prohlédnout fascinující masožravé rostliny, které jsou skutečnými unikáty. Od nepřehlédnutelných láčkovitých rostlin po vzácné druhy masožravých rostlin, tato výstava nabídne pohled do jejich jedinečného světa. Masožravé rostliny si budete moci nejenom prohlédnout, ale také získáte cenné rady přímo od odborníků ohledně jejich pěstování a specifických potřeb. Pokud se zamilujete do některé z rostlin, budete mít možnost si ji zakoupit. Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, rádi Vás zde uvidíme!


Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií

Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií

Společnost TERCIE - CV, spol. s r.o. je mistrem v oživování historie a přenášení lidí zpět do doby, kdy hradby chránily království a rytířská čest byla víc než zlato. Zabýváme se organizací středověkých slavností. Na slavnostech se můžete těšit na rytířské turnaje, ukázky šermu a středověkých řemesel, dobovou hudbu a tanec. Součástí programu jsou také interaktivní hry a soutěže pro děti, díky kterým mohou strávit den jako malí rytíři nebo princezny. Takže pokud hledáte zážitek, který vás přenese zpět v čase a nechá vás prožít den plný dobrodružství, romantiky a historie, TERCIE - CV, spol. s r.o. je tou pravou volbou pro pořádání středověké slavnosti, na kterou se nezapomíná.


Restaurace, pizzerie, hudební klub, rozvoz jídla, oslavy, večírky, Krupka

Restaurace, pizzerie, hudební klub, rozvoz jídla, oslavy, večírky, Krupka

Představujeme vám MC KOLOSEUM s.r.o., nejen restauraci a pizzerii, ale také hudební klub, který je synonymem pro skvělé jídlo, zábavu a nezapomenutelné zážitky. Nacházíme se v klidné části Krupky, kde náš komplex sousedí s nádherným parkem, ideálním místem pro vaše odpolední procházky. Restaurace a Pizzerie: V naší pizzerii vás přivítá atmosféra v italském stylu, kde náš šéfkuchař připravuje nejvyhlášenější italské speciality a z pece vyndává skvělou pizzu. Pro milovníky jiných chutí nabízíme dobře propečené steaky a další speciality evropské kuchyně. Vegetariáni u nás najdou bohatý výběr výborných salátů. Hudební Klub: Každý víkend pro vás chystáme akce plné hudby a tance. Ať už máte rádi živou hudbu nebo DJ sety, u nás si přijdou na své všichni. Venkovní Terasa: V letních měsících si můžete vychutnat pivečko nebo koktejl na naší terase, odkud můžete sledovat vaše děti hrající si na přilehlém hřišti. Rozvoz Jídel: Nabízíme rychlý a jednoduchý rozvoz jídel s moderní aplikací, která vám umožní sledovat vaši objednávku v reálném čase. Aplikace si pamatuje vaše oblíbené pokrmy a usnadňuje objednávání díky historii objednávek. Speciální Akce: Pro vaše narozeninové a firemní večírky, stužkovací plesy a další události nabízíme pronájem prostor s možností zajistit DJ nebo kapely podle vašeho výběru. Navštivte MC KOLOSEUM a nechte se unést atmosférou, která oživí vaše smysly. Těšíme se na vaši návštěvu!


Festival a výstava růží v olomouckém rozáriu

Festival a výstava růží v olomouckém rozáriu

Návštěvníci se mohou těšit na nevšední zážitek, kde se spojuje krása přírody s uměním a kulturou. Tisíce keřů růží v plném květu vytvářejí dokonalou kulisu pro toto jedinečné setkání nejen milovníků růží a zahrádkářů. Čeká Vás zde nevšední expozice růží, kde můžete obdivovat různé druhy růží, od klasických odrůd až po novinky. Získáte zde také cenné rady od odborníků na pěstování a péči o růže. Pro děti bude připraven zábavný program a dílničky, pro dospělé bude připravena gastrozóna, hudební doprovod a trhy.


Největší svátek květin aneb mezinárodní květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc

Největší svátek květin aneb mezinárodní květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc

Ve dnech 25.4. - 28.4. se se koná již 66. ročník této prestižní akce, která přitahuje návštěvníky z celého světa. Hlavní expozice v pavilonu A bude tradičním středobodem výstavy, kde se představí to nejlepší z aktuálních trendů v oblasti květinářství a zahradní architektury1. Návštěvníci se mohou těšit na velké Zahradnické trhy, několik gastrozón a pestrý doprovodný program, včetně workshopů, hudebních vystoupení a aktivit pro děti. Vstupenky jsou již v prodeji a pro ty, kteří si je zakoupí online, jsou připraveny zvýhodněné ceny. Pro skupiny a školní exkurze jsou nabízeny speciální slevy, a to až 20% při závazném objednání minimálně 20 ks vstupenek do poloviny dubna. Členové Českého zahrádkářského svazu mohou dokonce získat 30% slevu. Flora Olomouc je nejen svátkem krásy a barev, ale také významnou obchodní událostí s dlouholetou tradicí. Nezapomeňte tedy navštívit toto jedinečné místo setkání pro všechny, kteří se chtějí podílet na tvorbě zelenější a krásnější budoucnosti. Těšíme se na vás na Flora Olomouc 2024!


For Model  - prodejní výstava modelů a sběratelství, expozice a prodej hraček

For Model - prodejní výstava modelů a sběratelství, expozice a prodej hraček

Na Výstavišti Flora Olomouc se blíží jedna z nejzajímavějších událostí pro všechny nadšence modelářství a technologií. For Model 2024 slibuje nejen zábavu, ale také inspiraci a nové poznatky. Na akci, která je jako stvořená pro rodiny s dětmi, dorazí desítky vystavovatelů a sběratelů nejrůznějšího zaměření. Návštěvníci se mohou těšit na letecké modely, a to od malých stíhaček po obří dopravní letadla. Na výstavě uvidíte také modely plachetnic, ponorek a dalších námořních nebo bojových plavidel. Každého zajisté zaujmou i plastikové a papírové modely automobilů i automobilových veteránů, autodráhy anebo modely stavebních strojů a kamionů. For Model 2024 je akcí, která spojuje generace. Rodiny s dětmi, studenti, sběratelé i technologičtí nadšenci – všichni zde najdou něco, co je zaujme.