Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci

Specialisté na naší zubní klinice DENTAL OFFICE H33 Vám bezbolestně odstraní zuby, které již nelze zachránit, provádíme extrakce zubů moudrosti. Nenecháme Vás chodit bez zubů, navrhneme a zavedeme vhodné a estetické zubní implantáty. Jsme specialisté na protetickou stomatologii. Pracujeme s kvalitními švýcarskými zubními implantáty značky Straumann a Camlog.

Výstavba fotovoltického zariadenia

Výstavba fotovoltického zariadenia

Predmetom zákazky je výstavba fotovoltického zariadenia podľa požiadaviek obstarávateľa uvedených v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o.

Zadavatel IČ:
36007099

Zadavatel ulice:
Kvačalova 2

Zadavatel PSČ:
011 40

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Ďurkovský

Zadavatel telefon:
+421 415 660 168

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpmz.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09332000-5
Solárne zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní realizace fotovoltaiky s dotací od návrhu až po revizi

Kompletní realizace fotovoltaiky s dotací od návrhu až po revizi

Chcete si pořídit fotovoltaickou elektrárnu? Hledáte v okolí Havířova a Frýdku-Místku firmu, která se postará o kompletní realizaci fotovoltaiky pro vaši domácnost? Obraťte s ena firmu UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o., která zajistí instalaci fotovoltaiky včetně vyřízení dotace. Elektrárnu zrealizujeme komplexně a to od návrhu, projektu přes instalaci až po vyřízení dotací a revizi. Navrhneme nejoptimálnější řešení pro Vaši potřebu. Návrh a cenovou kalkulaci zpracujeme do dvou pracovních dnů. Naše společnost je registrovaným dodavatelem Nová zelená úsporám, jako naši klienti můžete získat dotaci až 225 000Kč.


Fotovoltaické elektrárny pro firmy a průmyslové objekty - kompletní řešení od návrhu, montáže i servis

Fotovoltaické elektrárny pro firmy a průmyslové objekty - kompletní řešení od návrhu, montáže i servis

V dnešní době, kdy se energetická nezávislost a udržitelnost stávají stále důležitějšími, přichází Fotovoltaika Zlín s řešením, které tyto potřeby splňuje. Naše firma se specializuje na návrhy, instalace a servis fotovoltaických elektráren určených pro komerční a průmyslové využití. Kompletní Řešení fotovoltaické elektrárny pro firmy a průmyslové objekty na klíč. Zahrnuje vše od prvotního návrhu přes vyřízení dotací až po odbornou instalaci a spuštění elektrárny. Naše služby jsou šité na míru potřebám vaší firmy, ať už se jedná o malé podniky nebo větší průmyslové komplexy. Energetická Nezávislost a Úspory. Díky fotovoltaice získáte větší energetickou nezávislost, nepřekvapí Vás výkyvy cen energií. Systém je navržen, aby maximálně využíval sluneční energii a snížily se vaše provozní náklady. S možností integrace bateriových systémů můžete dosáhnout ještě větších úspor a zajištění energie i mimo sluneční hodiny. Záruka a Servis Záruka na výkon panelů a nízké zálohy jsou samozřejmostí. Kromě toho poskytujeme i odborný servis a pravidelnou údržbu, abyste měli jistotu, že vaše investice do fotovoltaiky je v dobrých rukou. Pro naše zákazníky jsme vždy na telefonu - volejte 601389462.


Návrh řešení, instalace fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům, bytové domy

Návrh řešení, instalace fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům, bytové domy

Společnost Fotovoltaika Zlín s.r.o. se zaměřuje na návrhy a instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné i bytové domy. Připravíme řešení fotovoltaické elektrárny na klíč, včetně vyřízení dotace. Fotovoltaika pro rodinné domy a bytové domy je stále velmi aktuálním tématem, a proto se zaměřme na několik klíčových bodů: Návrh a optimalizace: Fotovoltaické systémy navrhujeme tak, aby co nejlépe využívaly sluneční energii. To zahrnuje optimální umístění panelů, vhodnou orientaci a úhel náklonu. Optimální nasměrování panelů je jiho-východ, jih a jiho-západ. Dodáme přesné návrhy, které zohlední specifika každého domu. Instalace: Instalace je klíčová pro dlouhodobou spolehlivost a maximální výkon fotovoltaického systému. Dotace a administrativa: Pomůžeme s vyřízením dotace a nutnou administrativou spojenou s realizací fotovoltaického systému. To zahrnuje žádost o dotaci, povolení a další formality. Výkon elektrárny není nijak omezen, avšak dotace se poskytují jen do 10 kWp. Spuštění a provoz: Po instalaci je důležité dohlédnout na spuštění systému a zajistit optimální provoz. Pomůžeme s nastavením a monitorováním výkonu solární elektrárny. Pokud máte zájem o konkrétní informace nebo potřebujete poradit s výběrem fotovoltaického systému, kontaktujte nás.


Fotovoltaika pro dům, firmu - montáž, servis fotovoltaických systémů, FVE

Fotovoltaika pro dům, firmu - montáž, servis fotovoltaických systémů, FVE

Fotovoltaické systémy (FVE) jsou skvělým způsobem, jak využít solární energii a snížit spotřebu elektrické energie z konvenčních zdrojů. Montáž fotovoltaiky se stává čím dál tím populárnější pro domácnosti i pro firmy. V regionu Zlín, Vsetín - Zlínský kraj máte možnost oslovit firmu UV servisní, spol. s r.o. z Lípy, která zajistí kompletní dodávku - vybereme pro váš dům či firmu optimální řešení, pomůžeme získat dotace, vyřídíme za Vás potřebnou legislativu s distributorem sítě. Postaráme se o montáž i následný záruční a pozáruční servis. Fotovoltaika je Vaše nezávislost - pokud dodávku zajistí naše firma, máte jistotu, že montáž i servis bude proveden kvalifikovanými odborníky, kteří mají znalosti a zkušenosti s fotovoltaickými systémy. Servis fotovoltaických systémů zahrnuje pravidelné kontroly a údržbu, právě díky tomu je zajištěna správná funkce a výkon. Běžně se provádí monitorování výroby energie, kontrola a čištění panelů, kontrola stavu elektrických připojení, diagnostika a oprava poruch.


Montáž solární termické soustavy - využití sluneční energie jako alternativa pro ohřev teplé vody

Montáž solární termické soustavy - využití sluneční energie jako alternativa pro ohřev teplé vody

Pokud hledáte spolehlivou alternativu k ohřevu teplé vody, s cílem snížit své náklady na energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí, pak je pro vás ideální řešení pořízení solární termické soustavy. V lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu DAeko Dolní Němčí. Provádíme montáž deskových nebo trubicových panelů, které využívají sluneční energii k výrobě tepla. Na tuto tepelnou techniku vám navíc vyřídíme dotace zdarma, takže se vám investice brzy vrátí. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Solární termické soustavy jsou systémy, které zachycují sálavé teplo ze slunce a přeměňují ho na tepelnou energii, kterou pak akumulují v zásobnících. Tato energie se pak používá pro ohřev teplé vody nebo jako záložní zdroj ústředního vytápění. Solární termické soustavy jsou velmi účinné, spolehlivé. Hlaví výhody solárních termických soustav: - snížení spotřeby fosilních paliv a emisí skleníkových plynů - úspora nákladů na energie a zvýšení hodnoty nemovitosti - nezávislost na cenách a dodávkách energie - dlouhá životnost a nízké provozní náklady - možnost získat státní dotaci a daňové úlevy.


Fotovoltaická elektrárna - výroba vlastní elektřiny pro rodinné domy a firmy, řešení na míru

Fotovoltaická elektrárna - výroba vlastní elektřiny pro rodinné domy a firmy, řešení na míru

Chcete vyrábět vlastní elektřinu? Jde to! SMA Energy System Home je energetický systém, který umožňuje vyrábět a využívat elektřinu pro Váš rodinný dům i firmu. Ušetříte až 80% nákladů. Se vším Vám pomůžeme ve firmě PV Solution - máme již bohaté zkušenosti v oblasti fotovoltaických elektráren, své realizace jsme již zajistili v městech Třebíč, Znojmo nebo Ivančice. Připravíme návrhy řešení FVE na míru, vyhotovíme cenovou kalkulaci a energetické posouzení bez a s použitím FVE. SMA Energy System Home vám umožňuje vyrábět si vlastní zelenou elektřinu pomocí vašeho vlastního střešního fotovoltaického systému. Je to chytré řešení pro rodinné domy a firmy. Elektřinu, kterou sami nespotřebujete, může být dodávána do veřejné sítě. Výhody systému SMA Energy System Home - snižuje náklady na energii až o 80%, automatické ovládání domácích spotřebičů, rychlá a snadná instalace, minimální nároky na prostor, bezplatné monitorování a další. Více informací Vám poskytnou školení zaměstnanci, proto nás neváhejte kontaktovat. Realizujeme fotovoltaické elektrárny na klíč - hybridní fotovoltaické systémy, FV připojené pouze k síti, ostrovní fotovoltaické systémy. Zakládáme se na individuálním přístupu ke každému klientovi.