Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky

Predmetom zadávanej zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok mäsa a mäsových výrobkov vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru do skladových priestorov podľa špecifikácie uvedenej v prílohe č. 1. Predmet zákazky musí spĺňať všetky zákonom stanovené normy pre daný predmet zákazky, musí byť prvej akostnej triedy a musí spĺňať všetky požiadavky na zdravotne nezávadný tovar. Tovar musí byť dodaný nepoškodený v zdravom stave v najvyššej kvalite a s vysledovateľnosťou pôvodu podľa požiadavky verejného obstarávateľa v týchto súťažných podkladoch a v súlade s platnou legislatívnou SR a EÚ.
Množstvá sú určené podľa súčasného počtu stravníkov a nie sú pre verejného obstarávateľa záväzné, nakoľko sa ich počet počas zmluvného vzťahu môže zmeniť. Celkové množstvá jednotlivých druhov tovarov sú uvedené ako predpokladané. Verejný obstarávateľ konkrétne množstvá tovaru v závislosti od počtu stravníkov bližšie špecifikuje v jednotlivých objednávkach.
Veřejná zakázka vložena:
30.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice

Zadavatel IČ:
00696871

Zadavatel ulice:
Garbiarska 4

Zadavatel PSČ:
040 01

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Viera Danková

Zadavatel telefon:
+421 557 966 591

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15100000-9
Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Pochutnáváte si rádi na dobrém a kvalitním mase? Oceňujete u masa lahodnou výraznou chuť a křehkost? Upřednostňujete bio potraviny od českých farmářů? Navštivte Farmu Jestřábí, kde kromě chovu pštrosů a prodejem jejich masa, se zabývají i chovem ušlechtilého skotu plemene Wagyu a následným prodejem vakuovaného masa. Farmu najdete ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Maso výkrmného skotu plemene Wagyu je nejen velmi jemné a křehké, ale vyznačuje se výraznou chutí. Maso necháváme po dobu 4 týdnů vyzrát suchou cestou, pečlivě opracováváme každý kousek, a tím dosahujeme vysoké kvality masa. Čímž naše maso dosahuje prémiové kvality, kterou můžete najít na českém trhu. Prodáváme jej vakuově balené. Pokud se řadíte mezi gurmány, rádi zkoušíte nové chutě a recepty, určitě nás navštivte a vyzkoušejte toto hovězí. O zvířata se pečlivě staráme, veškeré naše výrobky jsou v BIO kvalitě. Máte-li dotazy například k cenám, neváhejte nám zavolat nebo nás navštivte. Poskytujeme i poradenství začínajícím chovatelům.


Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Trápí Vás celiakie a chcete si pochutnat na klobásách či salámech? Nezoufejte a navštivte Řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera v Oticích či Opavě a nakupujte bezlepkové masné výrobky vlastní výroby určené také pro celiaky. Naši řezníci při výrobě bezlepkových uzenin a dalších masných výrobků pracují bez zbytečné chemie či různých náhražek, díky čemuž Vám můžeme nabídnout kvalitní bezlepkové výrobky. K dostání u nás máme měkké i tvrdé salámy, šunky, párky, klobásy, špekáčky, tlačenky i paštiky. Pokud tedy chcete mít stoprocentní jistotu, že to, co jíte, Vám nemůže při onemocnění celiakií uškodit, pak kupujte kvalitní bezlepkové šunky a masné výrobky určené pro celiaky přímo u řezníka. Když jde o zdraví, opravdu se nevyplácí riskovat, proto přijďte k řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera.


Snack - pražený popcorn, obalované oříšky, sušené maso jerky, prodej e-shop

Snack - pražený popcorn, obalované oříšky, sušené maso jerky, prodej e-shop

Chystáte oslavu, pořádáte filmový večer nebo si chcete dát s přáteli sklenku vína a něco dobrého k tomu? V e-shopu společnosti CORNiCO Company, s.r.o. si vybere každý dle své chuti. V sekci SNACK na váš čekají dobroty nejen k televizi: - jako pražený popcorn - slaný, sladký, gourmet - sušené maso JERKY - obalované oříšky - sladké i slané. U nás si vybere opravdu každý.


Čerstvé maso, uzeniny, zpracování masa, Maso Příbram, Příbramská uzenina, Mr. Natur, tradiční receptury

Čerstvé maso, uzeniny, zpracování masa, Maso Příbram, Příbramská uzenina, Mr. Natur, tradiční receptury

Uzeniny Příbram - to je uzenina s tradicí! Pokud máte rádi kvalitní, českou uzeninu, pak jste na správném místě. Uzeniny Příbram, a.s. je společnost, která se zabývá zpracováním masa a výrobou tradičních uzenin již dlouhá léta. V naší nabídce najdete široký sortiment výrobků, které uspokojí každého milovníka masa. Ať už hledáte šunky, salámy, klobásy, párky, pečeně nebo speciality, u nás si jistě vyberete. Naše výrobky jsou vyrobeny podle tradičních receptur a postupů, které zaručují vysokou kvalitu a chuť. Zpracováváme jatečné zvířata z českých farem ve vlastních výrobních závodech v Příbrami a Zábřehu na Moravě. Dbáme také na zdraví našich zákazníků a nabízíme výrobky se sníženým obsahem sodíku nebo bez umělých přísad. Naše značky: Maso Příbram - čerstvé maso a masné výrobky. Příbramská uzenina - trvanlivé fermentované výrobky s dlouholetou tradicí. Mezi tyto jedinečné produkty patří například Brdská klobása, Příbramská sněženka nebo Vysočina salám. Mr. Natur - exkluzivní značka pro speciality z řad uzenin, polotovarů a také vyzrálých hovězích steaků či sezóně pro česká zvěřinová masa. Uzeniny Příbram si můžete koupit v mnoha obchodních řetězcích po celé České republice. Na našem webu také najdete více informací o naší společnosti, našich projektech a našich značkách. Nečekejte a ochutnejte uzeniny od firmy Uzeniny Příbram, a.s. Zjistíte, že je to opravdu rozdíl. Uzeniny Příbram - to je uzenina s tradicí!


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Zabijačkové speciality z řeznictví – jitrnice, jelita, tlačenky a další

Zabijačkové speciality z řeznictví – jitrnice, jelita, tlačenky a další

Máte rádi zabijačkové výrobky? Dali byste si poctivou tlačenku nebo jelítko? Vše, na co máte chuť, koupíte v prodejně Poctivé uzenářství v Prosiměřicích. Pro naše zákazníky máme v nabídce skvělé zabijačkové výrobky dělané podle našich osvědčených receptur. Pochutnat si u nás můžete na jitrnicích, jelitech, světlé nebo krvavé tlačence. Na pultu naší prodejně objevíte také klobásy, škvarky, domácí sádlo, ovar, prejt apod.