Poptávám likvidaci vleku

Poptávám likvidaci vleku

Poptávám cenovou nabídku na ekologickou likvidaci vleku.
Poptávka byla vložena dne:
29.05.2023 11:26

Platnost poptávky:
29.06.2023 11:23

Kontaktní osoba:
Pavel Evják

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 703 817

Okres:
Blansko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Compoundace plastových materiálů-výroba, plastových compoundů, kompozitů na míru

Společnost REMIVA, z regionu Kroměříž-Zlínský kraj, se zabývá recyklací plastů a využívá technologie Compoundace pro míchání plastových materiálů. Výroba plastových compoundů, kompozitů vlastní výroby pod názvem Remilen, nebo na míru zákazníkovi - naše společnost může nejen míchat více různých komponentů do jedné směsi, ale může téměř jakýkoliv typ plastu parfemovat a barvit na přesný odstín. Compoundace technických neplněných plastů pro automobilový, elektro-technický a ostatní zpracovatelský průmysl plastů. Všechny compoundy jsou atestovány. Balení všech compoundů je do bigbagu 1000kg nebo 1050kg. Plníme materiály CACO3 a Talk do 25%. Číselné řady s označením pouze C nebo T na začátku určují, že materiál je vyroben z originál materiálů: - Remilen C10, C20, C25 - Remilen T10, T20, T25. Číselná řada s označením RC nebo RT znamená, že tento materiál je vyroben ze vstupní suroviny PP recyklát a plnivo Talk nebo CACO3: - Remilen RC10, RC20, RC25 - Remilen RT10, RT20, RT25. Se speciálními požadavky na výrobu compoundů se na nás neváhejte obrátit.


Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Výkup kabelů a elektroodpadu - výhodné ceny, vážení na digitálních váhách

Kabely či elektroodpad Vám za dobrou cenu vykoupí firma OPAMETAL s. r. o. se sběrnou ve Znojmě. Vše vážíme na přesných digitálních váhách. V našich sběrných surovinách vykupujeme a následně likvidujeme všechny druhy kabelů: - měděné kabely - hliníkové kabely - samonosné kabely - dráty Kromě kabelů vykupujeme kompletní železný šrot, kovový odpad, barevné kovy, autobaterie, elektromotory. Vše vážíme na přesných digitálních váhách a při větším objemu kovového odpadu možnost přistavení automobilu s hydraulickou rukou, také Vám přistavíme kontejner zdarma.


Nové i zánovní pneumatiky, plechové disky a kola všech rozměrů – bohatý výběr na všechny typy vozů

Nové i zánovní pneumatiky, plechové disky a kola všech rozměrů – bohatý výběr na všechny typy vozů

Chcete si pořídit pneumatiky na Vaše vozidlo a jste z okolí Olomouce, Přerova, Prostějova, Vyškova či Brna? V tom případě navštivte Autovrakoviště Morava, které má k dispozici pneumatiky všech rozměrů. Autovrakoviště Morava prodává nové i zánovní pneumatiky. Zánovní pneumatiky jsou dováženy především ze Švýcarska a v pneubazaru je k dostání více než 3 000 kusů pneumatik různých velikostí. Vybírat je také možné plechové disky nebo ALU kola. Pořiďte si pneumatiky na své vozidlo ještě dnes a získejte zvýhodněnou cenu na montáž!


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Sběrna druhotných surovin a kovového odpadu v Novém městě na Moravě

Přemýšlíte, kam odvézt druhotné suroviny, kovový odpad? Sháníte se po sběrně v Novém Městě na Moravě? Navštivte nás, společnost M-recycling s.r.o. Provozujeme sběrnu druhotných surovin a kovového odpadu. Specializujeme se na výkup a zpracování kovových odpadů, železa a barevných kovů. Vykupujeme například měď, bronz, mosaz, olovo, zinek, hliník, nerez, elektromotory, akumulátory, katalyzátory, elektroodpady a papír. Provádíme také likvidaci technologických zařízení, kotelen, strojů, autovraků a dalších odpadů. Zajišťuje odvoz a svoz odpadu vlastními vozidly, včetně nakládky hydraulickou rukou. Vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci a dodržuje všechny platné normy a předpisy. Působíme nejen v Novém Městě na Moravě, ale také v okolních obcích, jako jsou Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou, Ostrov nad Oslavou. Nabízíme férové ceny, rychlou a kvalitní obsluhu, vlastní dopravní techniku a profesionální přístup. Firma M-recycling, s.r.o. je Vaším spolehlivým partnerem pro sběr a recyklaci druhotných surovin a kovového odpadu.


Výkup vozidel všech značek a v jakémkoliv stavu, odtah zdarma

Výkup vozidel všech značek a v jakémkoliv stavu, odtah zdarma

Společnost EKOMORAVA realizuje výkup vraků všech značek a provádí ekologickou likvidaci. Vykupujeme osobní, užitkové i nákladní vozidla v jakémkoliv stavu, ať už nepojízdné, bez STK či nekompletní. Odkoupíme i speciální vozidla, zahradní techniku jako jsou sekačky a traktory. V Českém Těšíně a Třinci Vám zajistíme odtah vozidla zdarma. Kontaktujte nás.