Betonové, epoxidové a polyuretanové podlahy, sanace betonu

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Betonové, epoxidové a polyuretanové podlahy, sanace betonu

Specializujeme se na pokládku všech typů betonových podlah. Nabízíme epoxidové a polyuretanové podlahy se speciální povrchovou úpravou s vysokou odolností. Provádíme sanaci betonových podlah a svislých konstrukcí, frézování výškových rozdílů a čištění betonových ploch.

Poptávám likvidaci vleku

Poptávám likvidaci vleku

Poptávám cenovou nabídku na ekologickou likvidaci vleku.
Poptávka byla vložena dne:
29.05.2023 11:26

Platnost poptávky:
29.06.2023 11:23

Kontaktní osoba:
Pavel Evják

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 703 817

Okres:
Blansko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odvoz odpadů a suti i vývoz jímek Mníšek pod Brdy

Odvoz odpadů a suti i vývoz jímek Mníšek pod Brdy

Potřebujete odvézt odpad nebo stavební suť ze stavby? Pak neváhejte a kontaktujte naši společnost ZEMNÍ PRÁCE Miroslav Slabihoudek. Váš odpad odvezeme a uložíme na skládku. Zajišťujeme i vývoz jímek a další služby či práce. Třídíme a drtíme demoliční odpady a výkopové hlušiny. V případě zájmu nás kontaktuje nebo navštivte, naši provozovnu najdete na ul. Průmyslová 1025 v Mníšku pod Brdy. Využijte našich kvalitních služeb v oblasti nakládání s odpady, těšit se můžete na individuální přístup i příznivé ceny. Všechny naše služby pak najdete na našich www stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Ekologická likvidace autovraků včetně odtahu a výkupu

Ekologická likvidace autovraků včetně odtahu a výkupu

Když se starý automobil dostane do fáze, kdy není schopen bezpečně jezdit nebo je jeho oprava neekonomická, majitelé se často obrací na autovrakoviště nebo firmy, které se zabývájí výkupem Autovraků, Jednou z takových společností je i firma Agilia s.r.o. z Ostravy, která se zabývá výkupem, odtahem a ekologickou likvidací autovraků. Odtahujeme a likvidujeme autovraky nejen z Ostravy a okolí, ale také v rámci celé severní Moravy. Vykupujeme osobní a nákladní automobily, užitkové vozy, ale také motorky, stavební stroje, návěsy, motocykly nebo přívěsné vozíky. Konečná výkupní cena za vozidlo na likvidaci je řešena se zákazníkem vždy individuálně. Vyřídíme za Vás i potřebnou administrativu - zajdeme na úřad a postaráme se o trvalé vyřazení vraku z registru vozidel.


Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Společnost REMIVA mimo svoji hlavní činnost, kterou je zpracování plastů z výroby, nabízí firmám zabývajícím se recyklací a zpracováním plastů tyto služby: - měření a atestace plastů, plastové drtě a plastového granulátu - měření vlhkosti plastového granulátu. Měříme tyto paramety: - hustotu, MFI, rychlost tečení, napětí na mezi střihu, viskozita, datum, čas, teplota, závaží včetně typu zkoušky dle ISO 1133. Hlavní činnost - zpracování plastových technologických odpadů: - technické plastové drtě - recyklace pěnového polystyrenu (EPS) - speciální plasty dle nabídky - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací.


Kovošrot, sběrna a výkupna kovového odpadu - výkup starého železa

Kovošrot, sběrna a výkupna kovového odpadu - výkup starého železa

Přenechejte nám zbytečný kovošrot! Ve společnosti CENTROMAT s.r.o. máme dlouholeté zkušenosti se sběrem, výkupem a zpracováním druhotných surovin. Vykupujeme starý kovový odpad a železo od drobných zákazníků i od velkých firem. Výkupna, sběrna, zpracování, likvidace: - kovový šrot a odpad - starý železný šrot - těžký a lehký kovový odpad - litinový šrot - ocelový odpad - železné konstrukce a celky složitých konstrukcí Naše služby: - přistavění kontejneru zdarma - přeprava materiálu, odvoz kovového odpadu vlastními nákladními auty včetně naložení - zajištění vlastní silniční nebo železniční dopravy - bezhotovostní výkup šrotu - dlouhodobá spolupráce. Všem zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti likvidace odpadů. Našim dodavatelům nabízíme výhodné individuální ceny.


Autovrakoviště vyřeší odvoz a likvidace nepojízdného vozu i motocyklu

Autovrakoviště vyřeší odvoz a likvidace nepojízdného vozu i motocyklu

Pokud Vás čeká vyřizování likvidace nepojízdného vozu nebo motocyklu, můžete se v regionu Zlínský kraj, Kroměříž, Přerov obrátit na Autovoviště Třebětice - Roman Kamenec. Vyřešíme nejen vše ohledně ekologické likvidace, ale i odvoz na naše vrakoviště. Využijte tuto pohodlnou cestu, jak se zbavit vraku po havárii, nebo vysloužilého auta, které Vám dlouho stojí na pozemku či v garáži.Při výkupu získáte až 3000,- Kč. Ihned platný doklad o ekologické likvidaci Vám vystavíme přímo při převzetí vozu nebo motocyklu. Naše společnost funguje v oboru již 26 let - likvidujeme vozy všech značek. Neváhejte se na nás obrátit.