Pranie a chemické čistenie

Pranie a chemické čistenie

Predmetom čiastkových zákaziek bude poskytnutie služby prania, chemického čistenia a žehlenia výstrojových súčiastok (bielizne a odevov) realizovaných v rámci celého územia SR pre útvary a zariadenia Ministerstva obrany SR.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 09:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30845572

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Žaneta Trnková

Zadavatel telefon:
+421 960 317 337

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98310000-9
Pranie a chemické čistenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Hotelové ložní prádlo i ubrusy restauračních zařízení potřebují profesionální péči. Čisté prostory, zejména pak postele jsou vizitkou každého hotelu. Je dobré se obrátit na profesionály, kteří zajistí čistotu a vůni hotelovému i restauračnímu prádlu. Stačí se obrátit na společnost Prádelna Šopík s.r.o. z Rýmařova, která provozuje prádelnu a čistírnu pro hotely i restaurace. O vaše prádlo se postará tým našich zkušených pracovníků, který vše zvládne rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Profesionální praní potřebuje profesionální techniku! Tu u naší společnosti máme, a proto Vám zajistíme vždy krásně vyprané prádlo. Zajištíme Vám: - praní ložního prádla pro hotely a ubytovny - praní stolního a kuchyňského prádla pro restaurace - praní přehozů, závěsů, záclon a dek - čištění žaluzií. Po vyprání v moderních pračkách vše žehlíme na špičkových žehlících linkách.


Praní prádla pro firmy Praha - rezervujte si naše služby a získejte 25 % slevu na první tři zakázky

Praní prádla pro firmy Praha - rezervujte si naše služby a získejte 25 % slevu na první tři zakázky

Dlouholetá praxe a důraz na spokojenost zákazníků nás řadí na špičku v oboru. Jsme specialisté na profesionální praní, žehlení a čištění různých materiálů pro firmy v Praze a okolí. Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám a požadavkům našich klientů, ať už jde o malé podniky nebo velké korporace. Nabízíme individuální přístup a cenovou politiku, která je přizpůsobena objemu a náročnosti vašich požadavků. Naše mnohaleté zkušenosti a závazek k nejvyšší možné spokojenosti zákazníků z nás dělají ideálního partnera pro všechny vaše potřeby v oblasti praní a údržby textilu. Našimi klienty jsou hotely, penziony, ubytovny, AirBnB pronájmy, restaurace, mateřské školy, lékařské ordinace a mnoho dalších provozů, které vyžadují profesionální služby praní, žehlení a čištění prádla nebo koberců. Rozumíme, že každý podnik má jedinečné potřeby, a proto jsme připraveni nabídnout služby šité na míru vašim specifickým požadavkům. Kromě praní a žehlení nabízíme také komplexní služby čištění, včetně speciálního čištění koberců a dalších velkých textilií. Používáme pouze nejmodernější technologie a ekologické čistící prostředky, které jsou šetrné k vašemu prádlu i životnímu prostředí. S námi získáváte nejen čistotu a profesionální úpravu vašeho textilu, ale také úsporu času a financí, které můžete investovat do dalšího rozvoje vašeho podnikání. Naše služby jsou rychlé, efektivní a vždy dodržují nejvyšší standardy kvality. Spolupracujte s námi a ujistěte se, že vaše firemní prádlo je vždy v bezvadném stavu, připravené přivítat vaše zákazníky s čistotou a svěžestí. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o našich službách a zjistěte, jak můžeme pomoci vaší firmě. Jsme tady, abychom vám ulehčili starosti s údržbou prádla a umožnili vám soustředit se na to, co děláte nejlépe – vést váš podnik k úspěchu.


Praní, žehlení a mandlování prádla pro hotely Praha - vyzvedneme, vyčistíme a rychle přivezeme!

Praní, žehlení a mandlování prádla pro hotely Praha - vyzvedneme, vyčistíme a rychle přivezeme!

Špinavé prádlo si odvezeme a přivezeme na Vámi určené místo. Pereme a chemicky čistíme tyto druhy prádla: - Osobní prádlo - Ložní prádlo - Stolní prádlo - Prošívané deky - Deky a polštáře z dutých vláken - Spací pytle - Outdoorové vybavení - Autopotahy - Pracovní oděvy - Záclony,závěsy a další. Jsme prádelna s ručním zpracováním a s individuálním přístupem k zákazníkovi.


Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s námi zvládnete hravě!

Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s námi zvládnete hravě!

Pokud si chcete ušetřit starosti s těmito domácími pracemi, tak vám přijdou vhod naše služby. Naše prádelna se kompletně postará o vaše prádlo. Zajišťujeme praní, čištění oděvů a hlavně také žehlení prádla i obávaných košilí. Vypereme zcela vše: - Ložní prádlo - Stolní prádlo - Osobní prádlo - Deky, polštáře - Zimní bundy - Autopotahy - Sedáky - Záclony, závěsy - Potahy na pohovku - Oblečení na sport - A mnoho dalšího… Na praní používáme produkty od osvědčené švýcarské společnosti van Baerle, která je zárukou kvality. Prádlo si můžeme vyzvednout zcela kdekoliv, stačí pouze předem zavolat na číslo 776606382 a sdělit nám své požadavky na místo a čas přívozu i odvozu.


Ruční žehlení pánských košil a prádla Praha

Ruční žehlení pánských košil a prádla Praha

Spolehněte se na služby Prádelny a čistírny Ládví, která zajistí ruční žehlení košil, ale i ostatního prádla. Společnost si zakládá na tradicích a proto prádlo, které přinesete k vyžehlení, bude vyžehleno osvědčenou a velmi účinnou metodou – po vzoru našich babiček. Postup bude následující: - Nakropení - Nechat prádlo provlhnout - Vyžehlit klasickou žehličkou bez napařování Zvláštní péče je věnována pukům na rukávech a nohavicích, které jsou pečlivě rozžehlené. Tímto způsobem lze dosáhnout vynikajících výsledků, avšak ale jedině v kombinaci se zkušenými pracovníky. Veškeré prádlo, které dodáte, společnost zabalí přesně podle vašich instrukcí a doveze Vám jej přesně tam, kam budete potřebovat.


Praní prádla, prádelna Praha - profesionální služby pro domácnosti a firmy.

Praní prádla, prádelna Praha - profesionální služby pro domácnosti a firmy.

Všechny tyto instituce spojuje jedno – prádlo. Více, než kde jinde právě zde platí, že čistota je půl úspěchu a od toho je tu Prádelna a čistírna Ládví. Našim klientům nabízíme rozmanité služby z oblasti praní prádla, velkou výhodou je jejich dostupnost. Prádlo si po domluvě vyzvedneme z vámi určené lokality a zajistíme jeho kompletní servis. Naše prádelna nabízí tyto služby: - praní a čištění (osobní, ložní a stolní prádlo, polštáře a prošívané deky z dutých vláken, potahy na křesla a autopotahy, záclony a závěsy, látkové a plyšové hračky, koberce, běhouny a sedáky) - žehlení a mandlování (ruční žehlení, mandlování ložního a stolního prádla) - šití dek a opravy oděvů (úprava délky sukní a kalhot, přišívání knoflíků, výměna zipů, drobné opravy oděvů a další služby) - praní outdoorového vybavení (praní, čištění, sušení a impregnace oblečení a stanů) Proč si vybrat právě naši prádelnu? - dostupnost (prádlo k vyprání si od vás sami vyzvedneme a odvezeme) - individuální přístup (sami si určíte, jak chcete prádlo vyprat a jaké prostředky použít) - osobní přístup (prádlo pereme vždy zvlášť pro každého zákazníka) - jsme moderní (používáme nejnovější prací linky a techniky) - komplexnost (nabízíme kompletní servis od praní, čištění, až po žehlení a úpravy oděvů) - kvalita (používáme prací prostředky od přední švýcarské firmy van Baerle) Po vyprání prádlo skládáme dle přání zákazníka a balíme ho do speciální fólie, která zabrání vnějšímu znečištění. Dopřejte svým klientům úplný servis a nabízejte ve svém podniku prádlo vyprané od nás. Naše Prádelna a čistírna Ládví udělá vše pro to, abyste byli spokojení, vyzkoušejte nás.