Zabezpečenie leteckej prepravy osôb a súvisiacich služieb pri zahraničných pracovných cestách

Zabezpečenie leteckej prepravy osôb a súvisiacich služieb pri zahraničných pracovných cestách

Predmetom zákazky je poskytnutie služby spočívajúcej v zabezpečení jednosmernej a/alebo spiatočnej leteckej prepravy pre zamestnancov Úradu jadrového dozoru Slovenskej republiky pri zahraničných pracovných cestách z Viedne (letisko Schwechat) do destinácií, do ktorých verejný obstarávateľ požaduje zabezpečiť leteckú prepravu počas trvania rámcovej dohody.

Rozsah zákazky je bližšie špecifikovaný v časti B.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 09:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad jadrového dozoru Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad jadrového dozoru Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
30844185

Zadavatel ulice:
Bajkalská 27

Zadavatel PSČ:
820 07

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Annamária Rakytová

Zadavatel telefon:
+421 258 221 145


Zadavatel web:
https://www.ujd.gov.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60400000-2
Letecké dopravné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Letecká přeprava - Air Cargo – efektivní a rychlá přeprava Vašeho zboží

Letecká přeprava - Air Cargo – efektivní a rychlá přeprava Vašeho zboží

Mezinárodní společnost NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED se zastoupením v České republice nabízí zákazníkům služby letecké přeprav zboží – Air Cargo a to přesně podle požadavků a nároků v několika cenových úrovních. Naše nabídka se snaží i vyvážení nákladů a nároků na rychlost přepravy. Zákazník si volí podle aktuální situace, povahy zásilky i samotného obchodu od expresní služby, služby Premium Economy až po Standard Economy. Ve všech případech garantuje včasné a hladké doručení zásilky zákazníkovi na místo určení v daný termín. Pokud potřebujete včas a s rozumným rozpočtem dopravit zásilku k zákazníkovi, využijte služby letecké přepravy – Air Cargo od společnosti NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED.


Letecká doprava zásilek - NNR Global Logistics - okamžitá expedice zboží

Letecká doprava zásilek - NNR Global Logistics - okamžitá expedice zboží

Díky naší flexibilitě si můžete sami vybrat službu, která Vám bude naprosto vyhovovat. Vyberte si let, kterým chcete svou zásilku poslat, tak, jako byste si vybírali let sami pro sebe. Pro balíky, které mají pouze limitovaný čas pro přepravu, můžete zvolit řešení předání z ruky do ruky, či okamžitou expedici. Provozujeme pravidelnou leteckou dopravu po celém světě. Naše ekonomika Vám dovoluje těžit z nejlépe dostupné ceny na trhu přeprav zásilek. Zakládáme si na diskrétnosti, opatrnosti a rychlosti při expedování zásilek.


Zážitkové seznamovací lety nebo pilotem na zkoušku - to je letecká akademie SKY Academy s.r.o.

Zážitkové seznamovací lety nebo pilotem na zkoušku - to je letecká akademie SKY Academy s.r.o.

Přemýšlíte jak někomu udělat radost nebo toužíte sami po netradičním zážitku? A co takhle si zkusit pilotovat letadlo nebo aspoň se proletět nad malebnou krajinou Středočeského kraje. To vše můžete zažít se společností SKY Academy s.r.o. z Příbrami, která je leteckou a pilotní školou, která má pro Vás zajímavé letecké nabídky. Zážitkové seznamovací lety až pro tři osoby. Proletět se můžete nad hrady, zámky nebo přehradami. Zážitkové seznamovací lety jsou v časovém rozmezí dvaceti až šedesáti minut. Staňte se na jeden den Pilotem na zkoušku a zkuste si, jaké to je pod dozorem zkušeného lektora řídit letadlo. Můžete si sebou vzít i doprovod. A pokud se Vám to zalíbí, není nic snazšího než se přihlásit do letecké školy, kde Vás naučí vše podstatné o tom, jak se stát pilotem letadla. Toto a mnohé další služby jako tandemové seskoky, půjčovna letadel, oprava letadel, poradenství a prodejna pilotních potřeb na Vás čeká na letišti v Příbrami od společnosti SKY Academy s.r.o..


Letecká, námořní nebo silniční doprava po celém světě od NNR Global Logistics

Letecká, námořní nebo silniční doprava po celém světě od NNR Global Logistics

Hledáte společnost, která se zaměřuje na přepravu? Potřebujete své zboží přepravovat po celém světe? Pak se podívejte na nabídku společnosti NNR Global Logistics , která nabízí přepravní služby a sídlí nejen v Evropě, ale také Americe nebo Asii. Společnost nabízí spolehlivé služby v oblasti přepravy zboží. Vybrat si můžete hned z několika druhů dopravy od letecké, po námořní nebo klasickou silniční či železniční. Nejste si jistí, který typ dopravy je pro Vás ten pravý nebo potřebujete hned několik typů dopravy, a nevíte jak jí nakombinovat? Nebojte se, zkušený personál společnosti NNR Global Logistics pro Vás vždy najde to správné řešení. Přepravované zboží můžete rovněž sledovat, a tak se ujistit, že dorazí na ta správná místa včas a v pořádku. Nechte přepravu expertům z NNR Global Logistics .


Námořní a letecká přeprava, speciální transporty, export a import

Námořní a letecká přeprava, speciální transporty, export a import

Logistická společnost Tactical Advantage, s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá námořní a leteckou přepravou zboží. V tomto oboru poskytuje také asistenční, poradenské, školící a další služby. Pokud vyvážíte zboží do zámoří nebo prodáváte zboží dovezené ze zámoří poskytneme vám veškeré služby jako např. export a import kontejnerových zásilek včetně tzv. short sea, přepravy zboží v teplotně kontrolovaném režimu (mražené, chlazené, temperované), speciální transporty včetně nebezpečného zboží a také pro vás zajistíme dozor v průběhu nakládky či vykládky.


Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Zvládneme jakkoli náročný úkol, který před nás předložíte. Společně najdeme řešení každé výzvy. Navrhneme společně vstupní i výstupní logistiku vám na míru. Zabýváme se těmito oblastmi logistiky: - letecká, silniční, námořní a železniční doprava - přepravní a spediční řešení - řízení logistického procesu z jednoho místa - optimalizace dodavatelského řetězce - expresní zásilky - logistika akcí a průmyslových projektů - logistika vozidel na jedno kliknutí