Nákup cisterny na tankovanie lietadiel

Nákup cisterny na tankovanie lietadiel

Predmetom zákazky je kúpa tovaru jednej novej cisterny na tankovanie lietadiel - letiskový špeciál určený na tankovanie lietadiel v zmysle JIG 1, ťahač + náves (ďalej aj ako predmet kúpy), vrátane a poskytovanie služieb pozáručného servisu predmetu kúpy na obdobie 10 rokov.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Letisko Košice - Airport Košice, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Letisko Košice - Airport Košice, a.s.

Zadavatel IČ:
36579343

Zadavatel ulice:
Letisko Košice

Zadavatel PSČ:
041 75

Zadavatel obec:
Košice-Barca

Kontaktní osoba:
JUDr. Martin Timcsák

Zadavatel telefon:
+421 259 308 086

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34133100-9
Cisternové vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skříňová nástavba – mobilní pojízdná dílna s vybavením dle Vašich požadavků

Skříňová nástavba – mobilní pojízdná dílna s vybavením dle Vašich požadavků

Speciální skříňové nástavby v provedení jako mobilní dílny dle požadavku uživatele. Skříňová pojízdná dílna Vám usnadní servis, opravy, montáže či přepravu a manipulaci podle Vaší pracovní náplně a potřeb. Vnitřní prostor je většinou vybaven nářadím, technikou a další výbavou dle skutečného užití dílenské nástavby. Vybavení umožňuje nezávislou činnost pracovníku za všech povětrnostních podmínek. Nástavbu lze vybavit rozvodem vody jak teplé tak studené, vytápěním nezávislým topením nebo elektroinstalací 12V, 220V. Neváhejte a pořiďte si mobilní dílnu vybavenou dle Vašich požadavků. Nástavby Vám umožní vetší nezávislost na počasí či prostředí, mobilitu i variabilitu a kompletní vybavení aby Vám při práci nic nechybělo a vše jste měli po ruce. Možnosti provedení jednotlivých dílen jsou velmi široké proto se můžete spolehnout na konzultaci s našimi odborníky a zajistit si to nejlepší řešení pro svou práci. Základní možnosti výbavy: -pracovní stoly -svěrák -stolní bruska a vrtačka -zásuvky vybavené nářadím dle Vaší specializace (zámečnické, elektro-údržbářské, -instalatérské, topenářské aj.) -svařovací transformátor, nabíječ, instalatérský stůl aj. -vestavěný regál a podstropní skříňky Skříňová nástavba – pojízdná dílna, která Vám bude dobře sloužit a usnadní Vám jakoukoliv činnost.


Kompletní servis kamionů, návěsů, přívěsů - truckservis, který dostane váš nákladní vůz do kondice

Kompletní servis kamionů, návěsů, přívěsů - truckservis, který dostane váš nákladní vůz do kondice

Potřebuje Váš nákladní vůz běžnou údržbu, generální opravu nebo vyměnit čelní sklo? Náš TRUCKSERVIS Vám zajistí kompletní servis kamionů, návěsů i přívěsů všech značek. Jsme společnost AGRODÍLNY, spol. s.r.o. sídlící Hrušovanech nad Jevišovkou na Znojemsku nedaleko Moravského Krumlova. Pracujeme rychle, opravy plánujeme tak, aby jste si svůj nákladní vůz co nejdříve odvezli. Co vše vám náš truckservis poskytne: - svářečské i zámečnické práce (svařování hliníkových i nerezových dílů), příprava na STK, měření emisí, montáže a opravy hydraulických systémů, kontroly účinností brzd, klimatizace, diagnostika, opravy posuvných podlah návěsů, údržba kompresorů a další. Také jsme smluvním partnerem pojišťoven Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna - zajistíme výměnu čelních skel nejen nákladních automobilů, ale také zemědělské a stavební techniky.


Servis a opravy autobusů, servis autobusů CNG, servis nákladních vozů, servis přípojných vozidel

Servis a opravy autobusů, servis autobusů CNG, servis nákladních vozů, servis přípojných vozidel

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaši autobusovou nebo nákladní dopravu, pak je pro vás ideální volbou KAR group, a.s. Tato firma vám nabízí komplexní služby pro zákazníky provozující autobusovou a nákladní kamionovou dopravu. Společnost provádí servis autobusů, včetně autorizovaného servisu značky IVECO BUS, pozáručního servisu a údržby autobusů, servisu autobusů CNG, servisu klimatizace, servisu topení, ověřování tachografů a měření emisí. Dále servis nákladních vozidel, včetně pozáručního servisu, oprav a údržby nákladních vozidel, nonstop asistenční linky, odtahové služby, geometrie náprav, pneuservisu, servisu brzd, retarder service a diagnostiky vozidel. Obrátit se můžete na firmu také v případě servisu přípojných vozidel, včetně autorizovaného servisu návěsů a přívěsů, pozáručního servisu, oprav návěsů a přívěsů a K24 nonstop servisu. Všechny tyto služby jsou zajišťovány v šestnácti moderně vybavených provozovnách umístěných ve většině českých a moravských krajů a jsou prováděny odborně vzdělanými a vyškolenými pracovníky. KAR group, a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s., který patří mezi největší poskytovatele služeb pro osobní a nákladní dopravu. KAR group, a.s. se věnuje oblastem, kterým rozumí. Pokud máte zájem o služby firmy KAR group, a.s., neváhejte je e-mailem či telefonicky. KAR group, a.s. je vaším komplexním řešením pro autobusovou a nákladní dopravu.


Nástavby nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Nástavby nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Představujeme Vám firmu FORNAL trading s.r.o. z Kroměříže, která svoji činnost zaměřuje na vývoj a modernizaci nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče. V rámci svých služeb se tak věnujeme výrobě ramenových nosičů kontejnerů, hákovým nosičům kontejnerů, hydraulickým nakládacím jeřábům, nosičům pracovních nástaveb, návěsům přepravníkových kontejnerů, traktorovým návěsům, sklápěčům a polypovým drapákům. Pokud se zajímáte o nástavby nákladních vozidel, neváhejte nás telefonicky či emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Měrůtky 80 u Kroměříže.


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Jste vlastníkem nákladního vozu nebo návěsu, který by potřeboval oko i ruku zkušeného odborníka a nevíte, komu ho svěřit? Přivezte ho k nám do autoservisu Lichnovský s.r.o. a my se už o něj postaráme. Autoservis, autoopravna: - nákladní vozidla - návěsy - přívěsy - osobní i užitkové vozy - tandemové vleky PANAV. Své autoservisní služby poskytujeme v Kopřivnici, kde zajistíme servis i zákazníkům z Nového Jičína, Frenštátu pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí, Vsetína, Příboru i Frýdku-Místku. Neváhejte nás kontaktovat, přesvědčíme Vás, že jsme kvalitní a spolehlivý autoservis. Vaše auto bude v těch nejlepších rukou!


Rovnání podvozkových rámů, servis a oprava havarovaných nákladních automobilů

Rovnání podvozkových rámů, servis a oprava havarovaných nákladních automobilů

Jste vlastníkem havarovaného nákladního automobilu a nevíte, kde by Vám ho zase dali do pořádku? Kontaktujte profesionální servis nákladních vozidel CN SERVIS, spol. s.r.o., kde bude Váš plechový miláček v těch nejlepších rukou. Zajišťujeme servis a opravy nákladních vozů, přívěsů, návěsů i autobusů: - karosářské a lakýrnické práce - rovnání podvozkových rámů - na stolici od švédské firmy - opravy nástaveb (chladírenské, sklápěcí, klasické plachtové konstrukce) - laserová geometrie - měření emisí - opravy a výměna autoskel - záruční a pozáruční servis nákladních vozů - diagnostika systémů ABS/EBS - slaďování souprav - svařování konstrukcí - zajištění odtažení havarovaného auta z místa havárie. Náš autoservis je vybaven potřebnou diagnostikou, garážovou a servisní technikou. Nacházíme se na okraji Ostravy, proto přístupnost pro nákladní vozidla je velmi dobrá. Neváhejte nás kontaktovat a my se rádi staneme Vašim spolehlivým servisním partnerem!