Poptávám řezaní venkovní dlažby

Poptávám řezaní venkovní dlažby

Poptávám nacenenění řezu venkovní dlažby, tloušťka 2cm, délka 2x 60cm. Předem děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
29.05.2023 11:22

Platnost poptávky:
29.06.2023 11:20

Kontaktní osoba:
Kamil Lhotský

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus - dlouhá životnost a kvalita

Dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus - dlouhá životnost a kvalita

Sháníte-li spolehlivou a zkušenou firmu vyrábějící dřevěné fasádní obklady, kontaktujte firmu Sudolský z Olomouce. Firma Sudolský  Vám zhotoví kvalitní a odolné dřevěné fasády, které se vyznačují vysokou hospodárností a skvělou tepelnou izolací. Vyberete si z různých materiálů, tvarů i barev. Fasádní palubky typu  Rhombus se vyrábí z kvalitního modřínové a smrkového dřeva. Používají se na odvětrávané fasády. Vyznačují se kvalitním zpracováním a snadnou montáží. Mezi další benefity řadíme jejich dlouhou životnost. Navíc přírodní materiál dodává budově osobitý vzhled. Modřínové dřevo je oblíbenou volbou pro fasády. Má jemnou strukturu, velké suky a obsahuje pryskyřici, která mu dodává odolnost proti povětrnostním vlivům. Evropský modřín má nažloutlou až červenohnědou barvu. Smrkové dřevo je cenově dostupnější než modřínové. Mívá žlutou až načervenalou barvu a je snadno opracovatelné. Firma Sudolský má více než 30letou tradici v oboru a nabízí také další služby, jako je prodej řeziva, dubové podlahy, stolařské práce a další.


Schodišťové prvky – obklady, samonosné schodové desky, nášlapy a bloky

Schodišťové prvky – obklady, samonosné schodové desky, nášlapy a bloky

Pokud hledáte dokonalé řešení pro vaše schodiště, firma EXTERIER BETON s.r.o. vyrábí a prodává širokou škálu kvalitních betonových prvků pro realizaci schodiště v interiéru i exteriéru. Obklady schodišťových stupňů, schodišťové samonosné desky nebo plné schody si můžete objednat z pohodlí domova na našem e-shopu. Zboží si můžete osobně prohlédnout a také zakoupit v naší kamenné prodejně v Pozořicích nedaleko Brna. Schodišťové stupně mohou být plné nebo obkladové, což poskytuje flexibilitu při návrhu a realizaci schodišť. Schodišťové desky a bloky se vyrábějí v různých povrchových úpravách, díky čemu se jednoduše přizpůsobí jakémukoliv stylu a architektonickému záměru.


Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Přijďte se inspirovat na vzhled nové koupelny do koupelnového studia v Kroměříži - Koupelny Radek Kostrůnek patří do prodejní sítě Keramika Soukup. Najdete u nás tedy široký výběr koupelnového vybavení, obkladů, dlažby, sanitární keramiky i doplňků do koupelny. Neváhejte oslovit naše prodejce, rádi Vám poskytnou odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení. V koupelnovém studiu Vám také zpracujeme nezávaznou kalkulaci na plánovanou rekonstrukci koupelny. Po domluvě prapravíme i 3D grafický návrh, díky tomu získáte jasnou představu, jak může Vaše nová koupelna vypadat a kolik bude nutné investovat.


DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

Stavební činnost je oborem, kde se zkušenosti a kvalita odrazí na každém kroku. Společnost DVL Plus s.r.o., s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví, nabízí široký rozsah stavebních a řemeslných prací, od zednických přes obkladačské až po elektroinstalační práce. Působíme nejen v Praze a okolí, ale i v dalších regionech České republiky, kde se zaměřujeme na novostavby, rekonstrukce, modernizace bytů a rodinných domů, stejně jako na stavební úpravy a údržbu objektů občanské vybavenosti. Naše práce zahrnují i specializované projekty, jako jsou rekonstrukce koupelen a bytových jader, stavební úpravy interiérů, zateplení fasád bytových a panelových domů či objektů občanské vybavenosti. Dále se věnujeme demolicím a odvozu stavebního odpadu, zemním, výkopovým a terénním pracím díky vlastnímu parku těžkých stavebních a zemních strojů. Kromě tradičních stavebních služeb nabízíme i inovativní řešení v oblasti revitalizace vodních toků a modelace terénu, což podtrhuje naši snahu o harmonii s přírodním prostředím. Spolupráce s renomovanými partnery jako Stavebniny PRO-DOMA, DEK a SIKO nám umožňuje využívat kvalitní materiály a zaručuje vysoký standard dokončených staveb. Zvolte společnost DVL Plus s.r.o. pro vaše stavební a řemeslné projekty. Díky naší odbornosti, širokému spektru služeb a spolupráci s předními dodavateli materiálů vám můžeme zajistit, že váš projekt bude realizován kvalitně, efektivně a v dohodnutých termínech. Slibujeme nejen dokonalost ve výsledku, ale i transparentní proces během celé realizace vašeho projektu.


Rekonstrukce koupelny v luxusním provedení s použitím designové dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Rekonstrukce koupelny v luxusním provedení s použitím designové dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Pokud očekáváte špičkové služby při rekonstrukci koupelny, firma TOPSTR s.r.o. z Hostišové u Zlína dokáže proměnit každou koupelnu v dokonalý prostor, díky aplikaci dekorační stěrky, velkoformátových obkladů a důrazu na detail docílíme luxusního provedení. Působí také v okolí Brna, Vyškova, klienti velmi oceňují precizní provedení a také použití kvalitních materiálů. Při rekonstrukci zahrnujeme použití dekorační stěrky a velkoformátových obkladů, protože ovlivní celkových vzhled a atmosféru. Pokud se minimalizuje množství spár, docílíme elegantního dojmu a čistého vzhledu koupelny. Dekorační stěrka nabízí širokou škálu designových možností, snadno se přiblížíme vašim představám a požadavkům. S TOPSTR s.r.o. získáte profesionální přístup a individuální řešení na míru. S námi rekonstrukce koupelen proběhne tak, aby byly splněny nejvyšší standardy kvality a bylo docíleno maximálního komfortu. Kontaktujte nás a my vytvoříme koupelnu vašich snů - tel.: 737043586.


Velkoobchod materiál pro komunikace - betonové obrubníky, žlaby, poklopy, bednění, zámková dlažba

Velkoobchod materiál pro komunikace - betonové obrubníky, žlaby, poklopy, bednění, zámková dlažba

Společnost ALITRON-OST se specializuje na velkoobchod s materiály pro komunikace, a to včetně betonových obrubníků, žlabů, poklopů, bednění a zámkové dlažby. Jsme hrdí na to, že nabízíme široký sortiment kvalitních produktů, které jsou nezbytné pro stavbu a údržbu cest, chodníků a dalších komunikačních infrastruktur. Naše betonové obrubníky jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Jsou ideální pro vytváření pevných a trvanlivých okrajů silnic a chodníků, čímž zajišťují jejich dlouhou životnost a bezpečnost. Žlaby z naší nabídky efektivně odvádějí vodu, což je klíčové pro udržení stability a funkčnosti dopravních cest. Poklopy, které dodáváme, jsou vyrobeny z odolných materiálů a splňují všechny potřebné normy a předpisy. Jsou navrženy tak, aby byly snadno instalovatelné a udržovatelné, což je důležité pro plynulý provoz a bezpečnost na komunikacích. Bednění z našeho sortimentu je robustní a spolehlivé, což usnadňuje a urychluje stavební procesy. Zámková dlažba je dalším z našich klíčových produktů. Nabízíme ji v různých designech a barvách, což umožňuje vytvářet esteticky atraktivní a funkční povrchy. Díky své pevnosti a odolnosti je zámková dlažba ideální volbou pro pěší zóny, parkoviště a další plochy s vysokým provozem. V ALITRON-OST se zavazujeme poskytovat našim zákazníkům pouze to nejlepší. Naše produkty pro komunikace jsou pečlivě vybírány a testovány, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality. Díky naší dlouholeté zkušenosti a odbornosti jsme schopni poradit a poskytnout komplexní řešení pro všechny vaše potřeby v oblasti stavebních materiálů. Navštivte naše webové stránky alitron-ost.cz a objevte kompletní nabídku našich produktů. S ALITRON-OST máte jistotu, že vaše stavby budou pevné, bezpečné a dlouhodobě funkční.