Poptávám řezaní venkovní dlažby

Poptávám řezaní venkovní dlažby

Poptávám nacenenění řezu venkovní dlažby, tloušťka 2cm, délka 2x 60cm. Předem děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
29.05.2023 11:22

Platnost poptávky:
29.06.2023 11:20

Kontaktní osoba:
Kamil Lhotský

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Žulové dlažby, úprava povrchů, živičné povrchy, asfaltové povrchy, betonové dlažby, Olomouc

Žulové dlažby, úprava povrchů, živičné povrchy, asfaltové povrchy, betonové dlažby, Olomouc

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se postará o vaše dlažby a asfaltové povrchy, pak je pro vás správnou volbou firma Dlažby Dušan Ježorský. Tato firma se zabývá úpravami a realizací povrchů na klíč již od roku 1994. Nabízí širokou škálu služeb, jako jsou žulové dlažby, betonové dlažby, živičné povrchy, úprava okolí domů a zahrad, opravy komunikací a chodníků. Firma Dlažby Dušan Ježorský pracuje s kvalitními materiály a moderní technikou. Má zkušený a kvalifikovaný tým pracovníků, kteří dodržují termíny a zákaznické požadavky. Firma Dlažby Dušan Ježorský realizuje stavby dlažeb a asfaltových povrchů jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy nebo obce. Na svých webových stránkách www.dlazbyrealizace.cz můžete najít více informací o firmě, jejích službách, referencích a kontaktech. Pokud chcete mít krásné a funkční dlažby a asfaltové povrchy, neváhejte a obraťte se na firmu Dlažby Dušan Ježorský. Budete spokojeni s jejich kvalitou, cenou a přístupem.


Stavebně řemeslné práce - sádrokartonářské, obkladačské, podlahářské, malířské, natěračské

Stavebně řemeslné práce - sádrokartonářské, obkladačské, podlahářské, malířské, natěračské

Spolehlivá menší firma zaměřena na řemeslné práce všeho druhu, působícící v regionu Zlín, to je společnost Mikan Miroslav - MikanStav. V rámci rekonstrukce interiéru se postaráme o sádrokartonářské i drobné zednické práce. Včetně dodávek materiálu řešíme i podlahářské, obkladačské práce a malířské, natěračské práce. Rekonstrukce provádíme v rodinných domech, bytech i komerčních prostorách. Můžete se spolehnout, že se postaráme o přípravné práce i závěračných úklid po dokončení zakázky. Kromě rekonstrukcí máme bohaté zkušenosti i v novostavbách.


Vzorkovna obkladových materiálů, povrchů stěn a dlažeb – stylová koupelna

Vzorkovna obkladových materiálů, povrchů stěn a dlažeb – stylová koupelna

Chcete si zpříjemnit odpočinek ve vaně, ale Vaše koupelna není podle Vašich představ? Zajímá Vás, jaké jsou možnosti obkladového materiálu a povrchů stěn? V tom případě využijte vzorkovnu nebo vizualizaci společnosti Zednictví Jeneš, s. r. o. v Brně. Společnost Zednictví Jeneš, s. r. o. pomocí vizualizace navrhne řešení koupelny, aby odpovídala Vašim požadavkům. Konkrétní vzhled obkladů, povrchů stěn a dlažeb si můžete prohlédnout ještě před vizualizací ve vzorkovně. Neváhejte a navštivte ještě dnes naše webové stránky.


Teplovodní podlahové topení, vytápění BEKOTEC-THERM Ostrava, Brno

Teplovodní podlahové topení, vytápění BEKOTEC-THERM Ostrava, Brno

Systém Schlüter-BEKOTEC je tenkovrstvá podlahová konstrukce, díky které lze s použitím techniky Schlüter-BEKOTEC-THERM zhotovit efektivní podlahové topení, které je charakteristické svou energetickou úsporností, nízkou konstrukční výškou a především příjemným tepelným komfortem. V rámci velkoobchodního prodeje a internetového e-shopu společnost PROFILA TRADE s.r.o. dodává Schlüter-BEKOTEC-EN - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 52mm Schlüter-BEKOTEC-EN F - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 31mm Schlüter-BEKOTEC-EN FTS - integrovaná kročajová izolace pro rekonstrukce a renovace objektů - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 31mm přímo na nosný podklad Schlüter-BEKOTEC-EN FK - podlahová konstrukce lepená jako kontaktní systém - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 20mm přímo na nosný podklad


Oživte svůj domov s luxusními skleněnými obklady od LAK Union, s.r.o.: krása a funkčnost do koupelen, na stěny i do sprchy

Oživte svůj domov s luxusními skleněnými obklady od LAK Union, s.r.o.: krása a funkčnost do koupelen, na stěny i do sprchy

Co je sklo: - sklo je tradiční přírodní materiál, který v poslední době získává na popularitě. Je snadno udržovatelné, odolává teplotním výkyvům a má dlouhou životnost. Díky moderním technologiím se z něj stává originální šperk každého interiéru. Naše služby: - firma LAK Union, s.r.o., je vaším spolehlivým partnerem pro skleněné obklady do koupelen, na stěny i do sprchového kouta. Naše přednosti zahrnují špičkovou kvalitu, dostupné ceny, krátké dodací lhůty a možnost montáže po celé ČR. Využití v interiéru: Skleněné obklady od LAK Union, s.r.o., se často používají jako zástěna v kuchyni, ale jsou také ideální do koupelen, na stěny i do sprchového kouta. Na rozdíl od klasických dlaždiček neobsahují spáry a nabízí neomezený výběr barev a motivů. Technické specifikace: - Velké formáty skla: Z jednoho kusu bez spár a spojů. - Tepelná odolnost: Za sporákem vydrží teploty až do 300°C. - Fototisk: Možnost natisknout jakýkoli obrázek či fotografii. - Neomezený výběr barev: Včetně metalických a jiných barevných efektů. Nečekejte a objednejte si skleněné obklady do koupelen, na stěny i do sprchového kouta od LAK Union, s.r.o. dnes! Kontaktujte nás pro více informací a nechte se inspirovat možnostmi, které vám mohou tyto obklady přinést.


Provětrávané fasády, cihlové fasádní obklady - bezúdržbový systém zateplení

Provětrávané fasády, cihlové fasádní obklady - bezúdržbový systém zateplení

Originálního a jedinečného vzhledu stavby docílíme vhodnou volbou fasády, u rodinných domů mají kouzlo cihlové fasády u průmyslových budov jsou vhodným řešením povětrávané fasády. V regionu Kroměříž, Zlínský kraj i Olomoucký kraj - Přerov působí společnost TECH-VOLT, s.r.o., která se na fasády specializuje. Proč právě cihlová fasáda ? Kompletní cihlové obložení i cihlové obklady na části domu fasádu zcela změní. Moderní technologie, která se v dnešní době používá, umožňuje dokonalejší provedení aniž by zanikl charakteristický design. Fasáda z cihel je bezúdržbová. Proč provětrávaná fasáda ? Moderní design jde do popředí i u obchodních center a průmyslových budov, díky variabilitě jsou velmi často voleny provětrávané fasády, jde o bezúdržbový systém zateplení fasád. Vhodná volba u nových staveb i při rekonstrukci objektu.