Betonové, epoxidové a polyuretanové podlahy, sanace betonu

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Betonové, epoxidové a polyuretanové podlahy, sanace betonu

Specializujeme se na pokládku všech typů betonových podlah. Nabízíme epoxidové a polyuretanové podlahy se speciální povrchovou úpravou s vysokou odolností. Provádíme sanaci betonových podlah a svislých konstrukcí, frézování výškových rozdílů a čištění betonových ploch.

Poptávám řezaní venkovní dlažby

Poptávám řezaní venkovní dlažby

Poptávám nacenenění řezu venkovní dlažby, tloušťka 2cm, délka 2x 60cm. Předem děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
29.05.2023 11:22

Platnost poptávky:
29.06.2023 11:20

Kontaktní osoba:
Kamil Lhotský

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus - dlouhá životnost a kvalita

Dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus - dlouhá životnost a kvalita

Sháníte-li spolehlivou a zkušenou firmu vyrábějící dřevěné fasádní obklady, kontaktujte firmu Sudolský z Olomouce. Firma Sudolský  Vám zhotoví kvalitní a odolné dřevěné fasády, které se vyznačují vysokou hospodárností a skvělou tepelnou izolací. Vyberete si z různých materiálů, tvarů i barev. Fasádní palubky typu  Rhombus se vyrábí z kvalitního modřínové a smrkového dřeva. Používají se na odvětrávané fasády. Vyznačují se kvalitním zpracováním a snadnou montáží. Mezi další benefity řadíme jejich dlouhou životnost. Navíc přírodní materiál dodává budově osobitý vzhled. Modřínové dřevo je oblíbenou volbou pro fasády. Má jemnou strukturu, velké suky a obsahuje pryskyřici, která mu dodává odolnost proti povětrnostním vlivům. Evropský modřín má nažloutlou až červenohnědou barvu. Smrkové dřevo je cenově dostupnější než modřínové. Mívá žlutou až načervenalou barvu a je snadno opracovatelné. Firma Sudolský má více než 30letou tradici v oboru a nabízí také další služby, jako je prodej řeziva, dubové podlahy, stolařské práce a další.


Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Přijďte se inspirovat na vzhled nové koupelny do koupelnového studia v Kroměříži - Koupelny Radek Kostrůnek patří do prodejní sítě Keramika Soukup. Najdete u nás tedy široký výběr koupelnového vybavení, obkladů, dlažby, sanitární keramiky i doplňků do koupelny. Neváhejte oslovit naše prodejce, rádi Vám poskytnou odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení. V koupelnovém studiu Vám také zpracujeme nezávaznou kalkulaci na plánovanou rekonstrukci koupelny. Po domluvě prapravíme i 3D grafický návrh, díky tomu získáte jasnou představu, jak může Vaše nová koupelna vypadat a kolik bude nutné investovat.


DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

Stavební činnost je oborem, kde se zkušenosti a kvalita odrazí na každém kroku. Společnost DVL Plus s.r.o., s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví, nabízí široký rozsah stavebních a řemeslných prací, od zednických přes obkladačské až po elektroinstalační práce. Působíme nejen v Praze a okolí, ale i v dalších regionech České republiky, kde se zaměřujeme na novostavby, rekonstrukce, modernizace bytů a rodinných domů, stejně jako na stavební úpravy a údržbu objektů občanské vybavenosti. Naše práce zahrnují i specializované projekty, jako jsou rekonstrukce koupelen a bytových jader, stavební úpravy interiérů, zateplení fasád bytových a panelových domů či objektů občanské vybavenosti. Dále se věnujeme demolicím a odvozu stavebního odpadu, zemním, výkopovým a terénním pracím díky vlastnímu parku těžkých stavebních a zemních strojů. Kromě tradičních stavebních služeb nabízíme i inovativní řešení v oblasti revitalizace vodních toků a modelace terénu, což podtrhuje naši snahu o harmonii s přírodním prostředím. Spolupráce s renomovanými partnery jako Stavebniny PRO-DOMA, DEK a SIKO nám umožňuje využívat kvalitní materiály a zaručuje vysoký standard dokončených staveb. Zvolte společnost DVL Plus s.r.o. pro vaše stavební a řemeslné projekty. Díky naší odbornosti, širokému spektru služeb a spolupráci s předními dodavateli materiálů vám můžeme zajistit, že váš projekt bude realizován kvalitně, efektivně a v dohodnutých termínech. Slibujeme nejen dokonalost ve výsledku, ale i transparentní proces během celé realizace vašeho projektu.


Velkoformátové obklady, dlažby v matu, lesku, v designu žula, mramor - pokládka velkoformátů

Velkoformátové obklady, dlažby v matu, lesku, v designu žula, mramor - pokládka velkoformátů

Velkoformátové obklady vyniknou kdekoliv v interiéru, velkoformáty jsou vhodné pro rychlé pokrytí velkých ploch i do menších prostor, kde dokážou opticky zvětšit prostor. Pro odbornou pokládku je však třeba oslovit zkušené obkladače, protože podklad je základ úspěchu. V lokalitě Zlínský kraj máte možnost spolupráce s firmou TOPSTR - David Strnka z Hostišové u Zlína patří mezi řemeslníky s více než 15 letými zkušenostmi a práce s velkoformáty je jeho specializací, pracuje s kvalitní stavební chemií. Díky dlouholeté praxi můžete očekávat jak preciznost při vyrovnání podkladu i naprostou přesnost při položení. Vybírat můžete obklady a dlažby v lesklém i matném provedení, v imitaci přírodního mramoru, žuly, kamene apod. Výhody velkoformátů. Ve velkých prostorách se opticky sjednotí obkládaná plocha, protože instalace je s minimálními spárami 1-2 mm v menším počtu. V koupelně či menší místnosti by obkladačky malých rozměrů prostor rozkouskovaly a velkoformátové obklady a dlažba naopak dokážou prostor opticky sjednotit a zvětšit. Pokud jde o údržbu, méně spár znamená méně místa pro případné nečistoty.


Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Jsme stavební firma REKOM se sídlem v Novém Bydžově a specializujeme se na rekonstrukce a výstavby pozemních komunikací. Toto ovšem není jediná činnost, kterou provozujeme, dále se zabýváme například realizací sportovních hřišť, pokládkou drenážních koberců, pokládkou dlažby a úpravou ploch o které dnes chceme hovořit. Pokládka zámkové dlažby je velmi častá záležitost nejen díky úspoře peněž, ale pořád jde o dlažbu, která je velmi kvalitní a stále udělá hodně parády. Můžeme jí vidět velmi často ať už jde o chodníky kolem rodinných domů nebo městských částí stále je velmi oblíbená. Naše firma vám položí betonovou zámkovou dlažbu či mozaikovou žulovou dlažbu, která je vhodná pro vyznačení místa stání pro invalidy či autobusovou zastávku. Mimo jiné vám také provedeme úpravu zpevněných ploch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.


Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Máte v oblibě přírodní kámen? Pak si pořiďte originální kamenné prvky do interiéru či na zahradu. Jsme společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. a realizujeme kamenné obklady, dlažby a schodiště pro soukromé osoby i veřejné objekty. Skladem máme standardní žulové a mramorové dlažby s běžnými rozměry 30,5 x 30,5 x 1 cm. Nemůžete si vybrat ze široké škály vzorků? Nevadí, vše vám vyrobíme u nás na firmě a podle vašich požadavků. Popusťte uzdu fantazie a kombinujte různé materiály (mramor, břidlice, kvarcit, pískovec, žula), případně se inspirujte podle návrhu architekta. Obklady schodů montujeme přímo na podkladové nástupnice a podstupnice, a také jako samonosné provedení (bez ukotvení do zdi). Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám zpracovat konkrétní cenovou kalkulaci.