Výkon strážnej služby - areál OZLT Banská Bystrica 2023/202

Výkon strážnej služby - areál OZLT Banská Bystrica 2023/202

Predmetom zákazky je zabezpečovanie strážnej služby a jednotlivých úloh s tým súvisiacich, ktoré sú uvedené v prílohe návrhu zmluvy v areáli Odštepného závodu lesnej techniky, Mičinská cesta 33, 974 01 Banská Bystrica.
Súčasťou poskytovania strážnej služby je aj služba Pochôdzkový elektronický systém (PES).

Bližšia špecifikácia položky:
Pochôdzkový elektronický systém na zdokumentovanie pochôdzky strážnika na každom objekte výkonu strážnej služby a zabezpečenie servisnej činnosti na inštalované technické riešenie.
Podmienky poskytovania služby:
a) inštalácia technického zariadenia, ktoré je schopné on-line prenášať správy na server dodávateľa o výkone činnosti fyzických osôb Poskytovateľa
b) technické zariadenie musí zaznamenávať údaje o pochôdzkovej činnosti
c) poskytovanie údajov zodpovedného zamestnancovi verejného obstarávateľa za účelom výkonu kontroly pochôdzkovej činnosti
d) zabezpečenie servisu zabezpečenie servisnej činnosti na inštalované technické riešenie.

Minimálne technické požiadavky pochôdzkového elektronického systému:
a) Technické riešenie pozostáva z Inštalovaných zariadení Databázy na serveri Prenosových zariadení a objektu.
b) Pochôdzkový elektronický systém musí byť on-line prepojený so serverom, na ktorý sa bude napojený cez PC poverená osoba zodpovedná za kontrolu výkonu obchôdzok prostredníctvom grafického nadstavbového systému.
c) Možnosť pripojenia elektronického zabezpečovacieho systému, kamerového systému a systému kontroly vstupu.
d) Pochôdzkový elektronický systém musí umožniť plánovať výkon jednotlivých obchôdzok pričom nedodržanie času obchôdzky inštalovaný systém vyhlási ako alarm a odošle povereným osobám prostredníctvom e-mailu, resp. sms správy hlásenie.
e) Pochôdzkový elektronický systém musí byť vybavený tiesňovým tlačidlom.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 444 577

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79713000-5
Strážne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu

Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu

Jsme bezpečnostní agentura B.D.SAFE, s.r.o. z Kunovic a děláme vše pro Vaše soukromí a bezpečnost. Dodáme návrhy technického zabezpečení firemního objektu i domu na základě firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Realizaci Vám v případě zájmu i zprostředkujeme, abyste s tím měli co nejméně práce. Dále zajišťujeme 24 hodinovou ostrahu Vašeho majetku i ostrahu při pořádání jakýchkoli akcí, jako jsou koncerty, plesy či fotbalová utkání. V případě zájmu neváhejte a obraťte se na naši společnost.


Pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu – profesionální bezpečnostní agentura

Pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu – profesionální bezpečnostní agentura

Plánujete uspořádat akci a zvažujete využití pořadatelské služby s ostrahou? Budou se účastnit i zahraniční hosté či dodavatelé a potřebujete zajistit tlumočníka? V tom případě se obraťte na společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajišťuje pořadatelské služby na akcích, jako jsou firemní večírky a hudební festivaly, bez ohledu na rozsah. Je postaráno o bezpečnost, plynulost a kvalitu. V případě potřeby se mohou účastnit pracovníci se znalostí německého a anglického jazyka. Mějte na své akci vše naprosto v pořádku a kontaktujte nás pro zajištění pořadatelských služeb ještě dnes!


Ostraha nočních podniků a veřejných akcí - bezpečnostní agentura

Ostraha nočních podniků a veřejných akcí - bezpečnostní agentura

Potřebujete zajistit ostrahu ve Vašem nočním klubu nebo ostrahu na veřejné akci? Pak se nebojte obrátit na nás. Jsme bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.. Zajistíme profesionální ostrahu pro Váš noční podnik nebo veřejnou akci. Již léta se věnujeme službám v oblasti bezpečnosti a strážení a ani velké akce pro nás nejsou překážkou. Věnujeme se taktéž pořadatelským službám. Bude Vaše akce požadovat i cizojazyčného mluvčího? Není problém. Zajistíme pro Vás personál hovořící anglicky nebo německy. Naši spolehlivost a profesionalitu dosvědčuje například ostraha na veřejně známe akci MOTO GP. Cena služeb ostrahy se pohybuje od 160 Kč/hodina. Pro více informací a kalkulaci ceny se neváhejte obrátit na naše webové stránky, nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy.


Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti na kulturních, sportovních a soukromých akcích je zásadní pro plynulý průběh každého setkání. Společnost B.D.SAFE, s.r.o. Kunovice je vaším spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnosti již od roku 2008. Ať už se jedná o koncert, hudební festival, sportovní utkání, zápas nebo svatbu či soukromou oslavu, můžete očekávat služby na nejvyšší úrovni. Naše služby jsou založeny na důkladné přípravě. Věnujeme se detailní analýze každého projektu, abychom si byli jisti, že bude bezpečnost pokryta. S důrazem na prevenci, jsme připraveni čelit jakýmkoliv výzvám. Profesionální služby poskytujeme Na Moravě, převážně ve Zlínském kraji. Přidejte se k našim spokojeným klientům.


Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Hledáte security zajištění pro váš objekt, firmu, dům v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj? Nebo potřebujete služby spolehlivého bodyguarda? Obraťte se na bezpečnostní agenturu B.D.SAFE, s.r.o. Klientům vždy navrhneme kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné řešení. Stačí k nám přijít s poptávkou a společně nalezneme vejvhodnější řešení. V portfoliu našich služeb je fyzická ochrana osob, zabezpečení bytů a objektů, detektivní služby, zajištění bezpečnosti na kulturních či sportovních akcích, řešení pohledávek, vymahačské služby. Poradíme si s jakýmkoliv úkolem a vy se můžete začít cítit bezpečně. Dlouholetá praxe hraje do našich karet.


Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Plánujete sportovní nebo kulturní akci a uvažujete jak zajistit bezpečnost a ochranu nejen majetku, ale také návštěvníků? V tom případě využijte k prevenci možných incidentů společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajišťuje ostrahu těchto akcí, jedná se například o koncerty, festivaly, divadelní představení, sportovní utkání a charitativní akce. Mezi poskytované služby se řadí zajištění: - bezpečnosti celebrit a sportovců, - přístupu a odchodu návštěvníků, - bezpečnosti areálu a vybavení. Mějte jistotu, že Vaše akce proběhne hladce a bezpečně a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!