Výstavba rodinných a bytových domů včetně projektových a inženýrských služeb

MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o.

Výstavba rodinných a bytových domů včetně projektových a inženýrských služeb

MM stavby Uherské Hradiště realizuje kompletní stavební práce ve Zlínském i Jihomoravském kraji. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcemi rodinných a bytových domů na klíč. Námi poskytovaný stavební servis zajišťuje zpracování projektové dokumentace, stavební povolení, prováděcí projekty, inženýrskou činnost, kolaudační řízení.

Výkon strážnej služby - areál OZLT Banská Bystrica 2023/202

Výkon strážnej služby - areál OZLT Banská Bystrica 2023/202

Predmetom zákazky je zabezpečovanie strážnej služby a jednotlivých úloh s tým súvisiacich, ktoré sú uvedené v prílohe návrhu zmluvy v areáli Odštepného závodu lesnej techniky, Mičinská cesta 33, 974 01 Banská Bystrica.
Súčasťou poskytovania strážnej služby je aj služba Pochôdzkový elektronický systém (PES).

Bližšia špecifikácia položky:
Pochôdzkový elektronický systém na zdokumentovanie pochôdzky strážnika na každom objekte výkonu strážnej služby a zabezpečenie servisnej činnosti na inštalované technické riešenie.
Podmienky poskytovania služby:
a) inštalácia technického zariadenia, ktoré je schopné on-line prenášať správy na server dodávateľa o výkone činnosti fyzických osôb Poskytovateľa
b) technické zariadenie musí zaznamenávať údaje o pochôdzkovej činnosti
c) poskytovanie údajov zodpovedného zamestnancovi verejného obstarávateľa za účelom výkonu kontroly pochôdzkovej činnosti
d) zabezpečenie servisu zabezpečenie servisnej činnosti na inštalované technické riešenie.

Minimálne technické požiadavky pochôdzkového elektronického systému:
a) Technické riešenie pozostáva z Inštalovaných zariadení Databázy na serveri Prenosových zariadení a objektu.
b) Pochôdzkový elektronický systém musí byť on-line prepojený so serverom, na ktorý sa bude napojený cez PC poverená osoba zodpovedná za kontrolu výkonu obchôdzok prostredníctvom grafického nadstavbového systému.
c) Možnosť pripojenia elektronického zabezpečovacieho systému, kamerového systému a systému kontroly vstupu.
d) Pochôdzkový elektronický systém musí umožniť plánovať výkon jednotlivých obchôdzok pričom nedodržanie času obchôdzky inštalovaný systém vyhlási ako alarm a odošle povereným osobám prostredníctvom e-mailu, resp. sms správy hlásenie.
e) Pochôdzkový elektronický systém musí byť vybavený tiesňovým tlačidlom.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 444 577

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79713000-5
Strážne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu – profesionální bezpečnostní agentura

Pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu – profesionální bezpečnostní agentura

Plánujete uspořádat akci a zvažujete využití pořadatelské služby s ostrahou? Budou se účastnit i zahraniční hosté či dodavatelé a potřebujete zajistit tlumočníka? V tom případě se obraťte na společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajišťuje pořadatelské služby na akcích, jako jsou firemní večírky a hudební festivaly, bez ohledu na rozsah. Je postaráno o bezpečnost, plynulost a kvalitu. V případě potřeby se mohou účastnit pracovníci se znalostí německého a anglického jazyka. Mějte na své akci vše naprosto v pořádku a kontaktujte nás pro zajištění pořadatelských služeb ještě dnes!


Dálková centralizovaná ochrana veřejných i soukromých objektů od ELZA-TECH s.r.o.

Dálková centralizovaná ochrana veřejných i soukromých objektů od ELZA-TECH s.r.o.

Máte strach, že do Vašeho objektu by mohlo dojít k nepovolenému vniknutí? Chtěli byste budovu ochránit? Pak není nic snadnějšího než si najmout bezpečnostní agenturu, která se postará o zabezpečení Vašeho objektu. Přesně takovou bezpečnostní agenturou je společnost ELZA-TECH s.r.o. z Prahy. Ta se zaměřuje na Pult centralizované ochrany (PCO). Ten zajistí dálkovou ochranu objektů pomocí několika druhů připojení: - připojení po pevné telefonní lince - připojení pomocí modulu GSM - připojení pomocí modulu GPRS - vysílač RS společnosti ELZA-TECH s.r.o. Pult centralizované ochrany budov je vhodný jak pro veřejné objekty, jako jsou průmyslové budovy, zdravotní zařízení nebo památkové budovy, tak pro rodinné domy. Svěřte své bezpečí do rukou odborníků a mějte své objekty zabezpečené.


Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Pult centrální ochrany poskytuje kompletní služby pro ochranu majetku, mezi které patří například: - monitoring, - dohled, - servis, - přenos informací, - ochrana osobních údajů či dat, - východiska při krizových situacích. Náš PCO má k dispozici 24 hodinovou dispečerskou službu i výjezdové jednotky a díky vlastní rádiové síti jsme schopni provádět pravidelné kontroly a přijímat aktuální informace o stavu majetku. Zajistěte i Vy ochranu pro Váš majetek. S námi se budete cítit v bezpečí! Stačí nás kontaktovat a najdeme pro Vás to optimální řešení!


Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit

Plánujete sportovní nebo kulturní akci a uvažujete jak zajistit bezpečnost a ochranu nejen majetku, ale také návštěvníků? V tom případě využijte k prevenci možných incidentů společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajišťuje ostrahu těchto akcí, jedná se například o koncerty, festivaly, divadelní představení, sportovní utkání a charitativní akce. Mezi poskytované služby se řadí zajištění: - bezpečnosti celebrit a sportovců, - přístupu a odchodu návštěvníků, - bezpečnosti areálu a vybavení. Mějte jistotu, že Vaše akce proběhne hladce a bezpečně a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Fyzická ochrana - pohlídáme Váš majetek a budovy proti nechtěným krádežím - ELZA-TECH s.r.o.

Fyzická ochrana - pohlídáme Váš majetek a budovy proti nechtěným krádežím - ELZA-TECH s.r.o.

Hledáte spolehlivou firmu, která zajistí ostrahu Vašeho bytu či firemního objektu? Pak se obraťte na pražskou společnost ELZA-TECH s.r.o.. Společnost ELZA-TECH s.r.o. nabízí služby fyzické ostrahy. Fyzická ostraha je vhodná tehdy, pokud chcete ochránit Váš byt nebo firmu a hlavně majetek v něm. Předejít tak nechtěným krádežím či poškození Vašeho majetku. Fyzická ochrana v podobě ostrahy se psem nebo bez zajistí, že Váš majetek a objekt bude hlídán kvalifikovaným pracovníkem. Ten zajistí ochranu budovu nepřtržitou či v podobě neplánovaných obchůzek hlídaného objektu. Fyzická ochrana je vhodná nejen pro firmy, ale také pro soukromé objekty jako jsou byty a domy či veřejné objekty, a to zdravotní zařízení, školy, školky, lékárny a další. Domluvte si schůzku se společnosti ELZA-TECH s.r.o., která Vám doporučí tu nejlepší vhodnou variantu fyzické ochrany dle Vaši požadavků a kritérií.