Výkon strážnej služby - areál OZLT Banská Bystrica 2023/202

Výkon strážnej služby - areál OZLT Banská Bystrica 2023/202

Predmetom zákazky je zabezpečovanie strážnej služby a jednotlivých úloh s tým súvisiacich, ktoré sú uvedené v prílohe návrhu zmluvy v areáli Odštepného závodu lesnej techniky, Mičinská cesta 33, 974 01 Banská Bystrica.
Súčasťou poskytovania strážnej služby je aj služba Pochôdzkový elektronický systém (PES).

Bližšia špecifikácia položky:
Pochôdzkový elektronický systém na zdokumentovanie pochôdzky strážnika na každom objekte výkonu strážnej služby a zabezpečenie servisnej činnosti na inštalované technické riešenie.
Podmienky poskytovania služby:
a) inštalácia technického zariadenia, ktoré je schopné on-line prenášať správy na server dodávateľa o výkone činnosti fyzických osôb Poskytovateľa
b) technické zariadenie musí zaznamenávať údaje o pochôdzkovej činnosti
c) poskytovanie údajov zodpovedného zamestnancovi verejného obstarávateľa za účelom výkonu kontroly pochôdzkovej činnosti
d) zabezpečenie servisu zabezpečenie servisnej činnosti na inštalované technické riešenie.

Minimálne technické požiadavky pochôdzkového elektronického systému:
a) Technické riešenie pozostáva z Inštalovaných zariadení Databázy na serveri Prenosových zariadení a objektu.
b) Pochôdzkový elektronický systém musí byť on-line prepojený so serverom, na ktorý sa bude napojený cez PC poverená osoba zodpovedná za kontrolu výkonu obchôdzok prostredníctvom grafického nadstavbového systému.
c) Možnosť pripojenia elektronického zabezpečovacieho systému, kamerového systému a systému kontroly vstupu.
d) Pochôdzkový elektronický systém musí umožniť plánovať výkon jednotlivých obchôdzok pričom nedodržanie času obchôdzky inštalovaný systém vyhlási ako alarm a odošle povereným osobám prostredníctvom e-mailu, resp. sms správy hlásenie.
e) Pochôdzkový elektronický systém musí byť vybavený tiesňovým tlačidlom.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 444 577

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79713000-5
Strážne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fyzická ochrana - pohlídáme Váš majetek a budovy proti nechtěným krádežím - ELZA-TECH s.r.o.

Fyzická ochrana - pohlídáme Váš majetek a budovy proti nechtěným krádežím - ELZA-TECH s.r.o.

Hledáte spolehlivou firmu, která zajistí ostrahu Vašeho bytu či firemního objektu? Pak se obraťte na pražskou společnost ELZA-TECH s.r.o.. Společnost ELZA-TECH s.r.o. nabízí služby fyzické ostrahy. Fyzická ostraha je vhodná tehdy, pokud chcete ochránit Váš byt nebo firmu a hlavně majetek v něm. Předejít tak nechtěným krádežím či poškození Vašeho majetku. Fyzická ochrana v podobě ostrahy se psem nebo bez zajistí, že Váš majetek a objekt bude hlídán kvalifikovaným pracovníkem. Ten zajistí ochranu budovu nepřtržitou či v podobě neplánovaných obchůzek hlídaného objektu. Fyzická ochrana je vhodná nejen pro firmy, ale také pro soukromé objekty jako jsou byty a domy či veřejné objekty, a to zdravotní zařízení, školy, školky, lékárny a další. Domluvte si schůzku se společnosti ELZA-TECH s.r.o., která Vám doporučí tu nejlepší vhodnou variantu fyzické ochrany dle Vaši požadavků a kritérií.


Bezpečnostní služba, elektronické zabezpečení, fyzická ostraha

Bezpečnostní služba, elektronické zabezpečení, fyzická ostraha

Bezpečnostní služba Hudler Scorpion Security Planá s.r.o. nabízí elektronické zabezpečení a fyzickou ostrahu domů, kanceláří a dalších objektů. Příprava a zajištění bezpečnostních prvků, kamerových systémů s napojením na PCO. Nabízíme také úklidové práce komerčních objektů. Všichni pracovníci naší bezpečnostní služby jsou proškoleni a certifikováni. Využíváme nejmodernější vybavení v oblasti poskytování bezpečnostních služeb.


Pult centrální ochrany - účinná dálková ostraha objektů, Praha 8 a okolí

Pult centrální ochrany - účinná dálková ostraha objektů, Praha 8 a okolí

Pult centrální ochrany (PCO) je velmi účinnou dálkovou ostrahou jakýchkoliv soukromých i komerčních objektů. Napojení na pult centrální ochrany přináší jistotu, že v případě narušení bezpečnosti v objektu dojde k jeho fyzické kontrole vyškoleným pracovníkem zásahové jednotky. Dříve byla tato forma ochrany výsadou průmyslových objektů a veřejných institucí, jako jsou např. nemocnice a jiná zdravotnická zařízení, dnes ale velmi často pult centrální ochrany využívají také majitelé rodinných domů a bytů, které mají navíc u firmy ELZA-TECH zvýhodněnou cenu. Bezpečnostní agentura ELZA-TECH má v této oblasti dlouhodobé zkušenosti. Jejich služeb využívá také řada objektů s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy - jako například kostely, synagogy a jiné památkové objekty. V případě zájmu o napojení pult centrální ochrany se proto neváhejte obrátit na odborníky z této společnosti obrátit a věřte, že se stejnou péčí se postará také o Vaši firmu, dům či byt!


Bezpečný převoz cenin a finanční hotovosti

Bezpečný převoz cenin a finanční hotovosti

Potřebujete doručit ceniny nebo finanční hotovost na určené místo, ale nechcete zbytečně riskovat? Pak se obraťte na bezpečnostní agenturu TRUE AGENCY SECURITY s.r.o., která to za Vás vyřídí! Postaráme se o převoz cenin (šperky, drahé kovy, kolky) a finanční hotovosti v Brně a okolí. Bezpečně Vám převezeme peníze a ceniny na místo určení buď Vaším autem, nebo vlastními bezpečnostními vozy. Využijte našich služeb a vyhnete se riziku hrozících škod a ztrát, nevystavíte sebe ani své zaměstnance nebezpečí loupežného přepadení, ušetříte za nákup techniky a zařízení potřebného pro přepravu cenných zásilek a za pojištění. Naše služby výrazně zrychlují oběh peněz mezi zákazníkem a bankou, můžete nás oslovit 24 hodin denně 7 dní v týdnu.


Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku

Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku

Vsaďte na spolehlivost a diskrétnost naší bezpečnostní agentury a chraňte svůj majetek! Mezi služby naší bezpečnostní agentury TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. patří nejen zajištění fyzické ostrahy průmyslových a administrativních objektů, včetně zajištění recepce, ale i ostraha osob na sportovních a kulturních akcích, zajištění osobní ochranky a v případě zájmu i řidiče. Dále nabízíme i pořadatelskou službu s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu, v případě potřeby i pracovníky se znalostí NJ a AJ. Potřebujete-li některou našich služeb neváhejte a kontaktujte nás. Působnost naší bezpečnostní agentury je nejen ve Znojmě, kde sídlíme, ale i v Brně a po celé jižní Moravě. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Detektivní služby - zajistíme ochranku nebo osobního bodyguarda

Detektivní služby - zajistíme ochranku nebo osobního bodyguarda

Potřebujete osobního strážce a nevíte na koho se máte obrátit? Pak už nikoho nehledejte a podívejte se na služby znojemské společnosti TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ze Znojma. Bodyguardi a osobní ochranka zajistí: - doprovod při schůzkách - osobní jednání, kdy cílem je zajištění bezpečnosti našeho klienta - osobní ochranu na dlouhodobý doprovod klienta - osobní strážce může být zároveň i řidičem. Detektivní služby: - zajišťujeme informace o majetkových poměrech - o serioznosti a důvěryhodnosti soukromých a právnických osob. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a profesionalita všech našich zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!