Výkon činností zodpovednej osoby na ochranu osobných údajov

Výkon činností zodpovednej osoby na ochranu osobných údajov

Predmetom zákazky je výkon činností zodpovednej osoby za oblasť ochrany osobných údajov v zmysle Článku 37 a násl. nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len nariadenie).
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
00156884

Zadavatel ulice:
Jeséniova 17

Zadavatel PSČ:
833 15

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Ján Beňa

Zadavatel telefon:
+421 259 415 454

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.shmu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72220000-3
Systémové a technické poradenstvo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej zavedeného podnikání – firma, restaurace, e-shop, ordinace, studio

Prodej zavedeného podnikání – firma, restaurace, e-shop, ordinace, studio

Máte zavedenou firmu, e-shop, podnik, restauraci nebo studio a uvažujete o jejím prodeji? Chcete najít vhodného kupce, který ocení vaši práci a nabídne vám férovou cenu? Pak by vás mohl zajímat portál https://byznysnaprodej.cz/, kde najdete širokou nabídku firem na prodej i zájemců o koupi. Na tento web můžete snadno a rychle vložit inzerát s popisem vaší firmy, jejími finančními výsledky, cenou a kontaktními údaji. Vaše nabídka se zobrazí anonymně, takže si můžete být jisti, že vaše osobní a firemní údaje budou chráněny. Zároveň budete mít přístup k databázi potenciálních kupců, kteří hledají zavedené a ziskové firmy v různých oborech a regionech. Prodej firmy není jednoduchý proces, ale s pomocí portálu Byznys na prodej si ho můžete výrazně usnadnit. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Outsourcingové služby – opravy a servis kancelářské techniky prováděný externisty

Outsourcingové služby – opravy a servis kancelářské techniky prováděný externisty

Hledáte externího dodavatele služeb v oblasti servisu kancelářské techniky pro Vaši společnost? Máte zájem o spolehlivé pracovníky působící v okolí Olomouc a Přerova? V tom případě se obraťte na společnost FBT - Bräuer Tomáš. FBT - Bräuer Tomáš se specializuje na servis kancelářské techniky. Doba zásahu je od 2 do 24 hodin od nahlášení a pravidelné prohlídky jsou plánovány dopředu. V případě je zapůjčen náhradní stroj a společnost si taktéž poradí i s výstavbou a údržbou počítačových sítí. Objednejte si externí outsourcingové služby ještě dnes a kontaktujte nás!


Správa sítě, bezpečnostní a softwarový audit

Správa sítě, bezpečnostní a softwarový audit

Správa sítě: - návrh kvalitní počítačové sítě - výběr tarifního programu na míru. Postup: - provedení bezpečnostního a softwarového auditu - návrh řešení pro nápravu nedostatků - převzetí veškeré péče o vaši síť - pravidelný servis - vzdálený dohled a kontrola. Servisní balíčky - ROOT Správce 360 a ROOT dohled serveru - úspora financí na správu IT - včasné zachycení problémů - předcházení havarijním stavům serveru - zajištění kontroly a administrace serveru formou vzdáleného přístupu - garance rychlého servisního zásahu.


Zprostředkování prodeje a poradenství s koupí zavedené a ziskové firmy

Zprostředkování prodeje a poradenství s koupí zavedené a ziskové firmy

Byznys na prodej je společností, která se specializuje na nákup a prodej zavedených a ziskových firem. Pokud jste majitelem firmy a uvažujete o prodeji, nebo pokud jste investor hledající vhodnou firmu k akvizici, jsme tu pro vás. V naší databázi máme tisíce individuálních i strategických investorů a prodávajících. Díky tomu máte vyšší šanci najít toho pravého kupujícího nebo vhodnou firmu ke koupi. Celým procesem prodeje nebo koupě firmy vás provede zkušený seniorní poradce, který se postará o profesionální a diskrétní průběh celé transakce. Naše cena za poradenství je stanovena předem a zahrnuje nízký úvodní poplatek a provizi až po realizaci prodeje. Našim klientům nehrozí žádné skryté hodinové sazby nebo měsíční poplatky. Poskytujeme také právní servis - spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi specializovanými na M&A. Vaše právní zabezpečení je zahrnuto v ceně. Jsme úspěšní a aktivní poradci při prodeji firem nejen v ČR, ale i na Slovensku. S individuálním přístupem vás provedeme celým procesem až do úspěšného konce. Ať už jste majitel firmy nebo investor, jsme tu pro vás.


Koupě aktivní firmy nebo gastronomického zařízení

Koupě aktivní firmy nebo gastronomického zařízení

Chcete začít podnikat v gastronomii? Rádi byste vlastnili kavárnu, restauraci, bistro nebo jiný typ gastro zařízení? Nechce se Vám zakládat úplně nový podnik od nuly? Navštivte stránky byznysnaprodej.cz, kde najdete širokounabídku zavedených aktivních gastro podniků k prodeji. Koupě aktivní firmy vám umožní rychleji a snadněji začít podnikat, než kdybyste zakládali firmu od nuly. Ušetříte si čas a peníze za vyřizování administrativy, získávání povolení, vybavování prostor, nábor personálu a budování zákaznické základny. Navíc budete mít k dispozici již ověřený koncept, know-how, dodavatele, zařízení a inventář. Kavárny, restaurace a bistra jsou atraktivními podniky, protože mají vysokou poptávku a potenciál růstu. Pokud hledáte aktivní firmu v gastro odvětví k prodeji, můžete využít specializovaný web Byznys na prodej, kde najdete širokou nabídku kaváren, restaurací a bister různých velikostí, typů a lokalit. Na tomto webu můžete také inzerovat svou poptávku po aktivní firmě, nebo se poradit s odborníky na prodej a koupi firem.


Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Komplexní likvidaci společnosti či externí poradenství při likvidaci společnosti zajišťuje firma BELL consulting s.r.o., sídlící v Brně. Jestliže potřebujete pomoct se založením nové firmy, jsme tu také pro Vás. Zůstanete-li po založení společnosti našimi klienty, obdržíte komplexní ekonomický software zdarma. Poskytujeme komplexní ekonomické služby a to včetně zakládání a likvidace firem. Co se týče likvidace firem – děláme kompletní likvidace společnosti nebo externí poradenství při likvidaci společnosti. Odborně vedená likvidace společnosti zajistí maximalizaci likvidačního zůstatku, který je určen k rozdělení vlastníkům. Pomůžeme Vám při likvidaci společnosti. První konzultaci, na níž bude projednán stav společnosti s vlastníky a statutárním orgánem a bude provedena analýza majetku a závazků společnosti, poskytujeme zdarma. Kontaktujte naši firmu, věříme, že s námi budete spokojeni.