Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

DILES Company s.r.o.

Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

Na dodávku všech materiálů pro vodovody, od potrubí, tvarovek přes vodárenské armatury, vodoměrné šachty, vodoměry a až po poklopy, objímky, těsnění, spojovací materiály či ocelové sloupky, pro inženýrské sítě se specializuje společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy.

Služby zabezpečujúce mediálne plánovanie a poradenstvo v oblasti médií  a v krajinách EÚ

Služby zabezpečujúce mediálne plánovanie a poradenstvo v oblasti médií a v krajinách EÚ

Poskytovanie komplexných služieb plánovania, analýz a strategického aj operatívneho poradenstva mediálnej agentúry s rozsahom špecifikovaným vo výzve. Podrobnejší Opis je vymedzený v Súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVAKIA TRAVEL

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVAKIA TRAVEL

Zadavatel IČ:
53667506

Zadavatel ulice:
Suché mýto 7045/1

Zadavatel PSČ:
811 03

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Barbora Azudová

Zadavatel telefon:
+421 948 990 360


Zadavatel web:
http://www.slovakiatravel.org

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79413000-2
Poradenské služby pre riadenie marketingu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Webové stránky, prezentace společností, správa stránek na sociálních sítí

Webové stránky, prezentace společností, správa stránek na sociálních sítí

Jste začínající společnost či společnost s dlouhou tradicí a chcete získat nové zákazníky? Potřebujete se zviditelnit, aby se Váš produkty nebo služby dobře prodávaly? Tak oslovte odborníky na slovo vzaté, a to společnost A studio group, spol. s r.o. z Kyjova, která za Vás vše vyřeší. V dnešní digitální době se velké množství informací šíří pomocí online světů. Je dobré si tak zaujmou svou pozici na internetu a oslovit tak širokou veřejnost a potencionální zákazníky. My pro Vás vytvoříme propagační prezentaci Vaší společnosti na webových stránkách a budeme spravovat stránky sociálních sítí jako je Facebook, Instagram či LinkedIn.


SEO analýza je nezbytným krokem pro úspěšnou propagaci firemního webu

SEO analýza je nezbytným krokem pro úspěšnou propagaci firemního webu

SEO analýza také pomáhá odhalit slabiny a chyby, které mohou snižovat návštěvnost a konverze. Pokud chcete zvýšit viditelnost a ziskovost vašeho webu, máme pro vás skvělou zprávu. Na seo.edb.cz si můžete udělat SEO analýzu zdarma! Ano, slyšíte dobře. Zdarma a bez jakýchkoli závazků. Stačí zadat adresu vašeho webu a e-mail, na který vám zašleme podrobnou zprávu o stavu vašeho webu a doporučení pro jeho zlepšení. Tato nabídka je bezkonkurenční na trhu. Nečekejte a využijte ji ještě dnes. SEO analýza zdarma na seo.edb.cz vám pomůže dosáhnout lepších výsledků a předstihnout vaši konkurenci. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!


Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

ROMMY AGENCY Liberec Komplexně vám zpracujeme veškeré návrhy až po vlastní konečné realizace. Naše reklamní agentura je schopna v krátkém čase vytvořit návrhy reklamního logotypu, obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze. Dále naše reklamní služby zahrnují prezentace na výstavách i veletrzích doma i v zahraničí, zajištění setkání a konferencí, PR servis, pestrá nabídka reklamních a dárkových předmětů, potištěného i vyšívaného textilu nebo sportovních dresů. ROMMY AGENCY Liberec je vám plně k dispozici.


Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Zde najdete více než 72 664 firem z různých oborů a regionů. Zaregistrujte se a získejte přístup k poptávkám, zboží a veřejným zakázkám. Regionální vyhledávač Česká poradna je ideálním místem pro hledání spolehlivých a kvalitních dodavatelů výrobků a služeb. Zaregistrujte se zdarma a prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Hledáte nové zákazníky a obchodní příležitosti pro vaši firmu? Pak byste měli být součástí katalogu firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz. Tento web je největší databází firem z různých oborů a regionů v České republice. Na webu si můžete najít firmu podle názvu, IČO, oboru nebo lokality. Můžete také prohlédnout aktuální poptávky, zboží a veřejné zakázky z vašeho oboru nebo regionu. Zaregistrujte se a vytvořte si profil vaší firmy s detailním popisem vaší nabídky, kontaktními údaji, fotografiemi a referencemi. Prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Zvyšte svou viditelnost a konkurenceschopnost s katalogem firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz.


Chcete zaujmout své potenciální zákazníky a zvýšit svou viditelnost na internetu?

Chcete zaujmout své potenciální zákazníky a zvýšit svou viditelnost na internetu?

Jedná se o prestižní a účinný způsob, jak prezentovat své produkty nebo služby širokému okruhu byznysového publika. Reklamní banner má velký formát, který upoutá pozornost návštěvníků, a je zveřejněn minimálně 14 dnů za bezkonkurenční cenu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a objednejte si reklamní banner na www.edb.cz ještě dnes!


Přesvědčete se o výhodách reklamních letáků a o přínosu tohoto marketingového nástroje

Přesvědčete se o výhodách reklamních letáků a o přínosu tohoto marketingového nástroje

Chcete se přesvědčit o důležitosti letáků pro spotřebitele? Přemýšlíte také o formě této reklamy? Pak se obraťte na společnost Česká distribuční k.s., která se Vám postará o roznos letáků do schránek i o víkendu. Představíme Vám šest výhod reklamních letáků. 1) důležitý marketingový nástroj – snadné porovnání cen pro zákazníky, získání informací a inspirací, může sloužit i jako návod 2) sympatie u spotřebitelů – zákazníci si mohou vybrat, které letáky chtějí, nejsou agresivní oproti televizním či internetovým reklamám 3) nové analytické technologie umožňují klesání počtu roznesených letáků, ale jejich zásah zůstává 4) zvyšují životní úroveň – dáváme práci více než 6000 distributorům 5) plní sociální roli – pomáhají spotřebitelům naplánovat si dopředu nákup, zorientovat se v nabídce zboží a tím i kontrolovat rozpočet 6) důležitý zdroj informací – informace o novinkách, produktech, návod Chcete-li se dozvědět více k reklamním letákům neváhejte nás oslovit, rádi Vám zodpovíme otázky a poskytneme veškeré potřebné informace. Navíc jsme schopni Vám snížit počty distribuovaných kusů a tím Vám výrazně ušetříme náklady.