Infúzbe súpravy, spojovacie hadičky, transfúzne súpravy

Infúzbe súpravy, spojovacie hadičky, transfúzne súpravy

Infúzbe súpravy, spojovacie hadičky, transfúzne súpravy
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica

Zadavatel IČ:
31936415

Zadavatel ulice:
Generála Miloša Vesela 21

Zadavatel PSČ:
034 26

Zadavatel obec:
Ružomberok

Kontaktní osoba:
Ing .Jozef Jaroš

Zadavatel telefon:
+421 444 382 435

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvn.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33194120-3
Potreby na infúzie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej i pronájem kyslíkových koncentrátorů, oxygenerátorů, pro dlouhodobou oxygenoterapii

Prodej i pronájem kyslíkových koncentrátorů, oxygenerátorů, pro dlouhodobou oxygenoterapii

Už jste slyšeli o dlouhodobé oxygenoterapii (DDOT)? DDOT je určena pro pacienty s chronickou respirační insuficiencí. Pronájem a prodej oxygenerátoru s profesionálními parametry – koncentrace kyslíku 95%, průtok až 5 litrů min., který je mobilní a snadno se s ním manipuluje, zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě. Oxygenoterapie je vhodná pro stabilizované pacienty v zařízeních sociálních služeb i v domácím prostředí. Užívá se i jako prevence chorob. Jedná se o regenerační kyslíkovou kůru. Kyslík se aplikuje pomocí kyslíkových brýlí či masky po dobu cca 16 hodin denně. Regeneruje, vyživuje a zvyšuje fyzickou i psychickou kondici. Pomáhá pacientům vrátit se do normálního, aktivního života a snižuje potřeby hospitalizace a úmrtnost. Využití DDOT pro léčbu: Hypoxemie, hypoxie, anoxie, anoxemie, plicní onemocnění, CHOPN– obvykle po stadia III a IV, pneumokoniózy – velmi pokročilá stádia, počínající edém plic, bronchospasmus, plicní fibrosa, těžké astma, plicní vaskulární onemocnění, arteriální hypertenze neurologická onemocnění, myopatie, onemocnění hrudní stěny, těžká kyfoskolióza hrudní páteře, respirační insuficience při těžké obezitě, pooperační období, šok, těžká anémie, poruchy krevního oběhu, AIM, otrava oxidem uhelnatým, perinatální období, u sportovců pro zrychlení regenerace a zvýšení kondice pro rychlou rekonvalescenci po infarktu Využívá se i ke zmírnění stárnutí, posilování obranyschopnosti, kompenzaci negativního dopadu kouření, léčbě nespavosti. Snižuje stres, pomáhá při nechutenství a zmírňuje stav migrény. Dále pozitivně ovlivňuje krevní tlak. Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. V případě jakékoliv poruchy zabezpečíme okamžitě výměnu přístroje.


Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.

Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.

Sháníte spolehlivého dodavatele kompenzačních pomůcek? Potřebujete dočasně invalidní vozík a tudíž hledáte pronájem za příznivé ceny? Pak se jistě obraťte na společnost CHIRANEX s.r.o. se sídlem v Ostravě. Dodávku, prodej a pronájem kompenzačních pomůcek zajistíme po celém Moravskoslezském, Zlínském i Olomouckém kraji. Pronájem: - invalidní vozíky - toaletní židle – nepojízdná - toaletní vozík – plastový či s čalouněním - chodítko – pojízdné i nepojízdné, s loketní podpěrkou - zvedák do vany - nepojízdná jídelní deska - stolek k lůžku - aktivní či pasivní dekubitní matrace - polohovací postel Na našich webových stránkách jsou uvedeny ceny za pronájem vždy na celý měsíc. Ceny za dopravu jsou rozděleny na několik okruhů, záleží kam objednané zboží potřebujete dovést. V rámci našich služeb se postaráme i o montáž a poradenství, jak pomůcky ovládat a správně udržovat.


Jak na hallux valgus neboli vbočený palec - řešte včas získanou deformitu nohy

Jak na hallux valgus neboli vbočený palec - řešte včas získanou deformitu nohy

Bolí vás kloub palce nohy? Možnou příčinou může být získaná deformita nohy tzv. hallux valgus neboli vbočený palec. Jedná se o geneticky dané onemocnění, které se může projevit při nesprávném zatížení nohy, životním stylu, nadváze, ale také nošením špatné obuvi. Obraťte se na naši společnost Ergona Opava s.r.o., pobočka Brno a řešte bolesti palce zavčasu. Mezi nejčastější příznaky tohoto onemocnění patří obtíže při obouvání, bolest z boku chodidla, zvětšení kloubu, otok, dále zkřížení palce s druhým prstem, narůstající zdravotní potíže a nemožnost nošení běžně dostupné obuvi. Nepodceňujte situaci a zaměřte se na preventivní opatření. Doporučujeme zvolit vhodnou ortopedickou a volnou obuv, vložky, pravidelná cvičení (uvolnění, protažení přitahovače, aktivní odraz), masáže chodidel, tejpování a v neposlední řadě taky speciální pomůcky (korektory, chrániče). Navštivte Protetiku na ulici Hybešova, kde Vám pomůžeme vybrat vhodné zdravotní pomůcky, ale i obuv přesně podle vašich potřeb.


Polohovací pomůcky všech typů

Polohovací pomůcky všech typů

Dodáváme jak polohovací pomůcky molitanové obvyklých tvarů tak i pomůcky plněné unikátní měkčenou směsí (kuličkové), vyráběné v naší chráněné dílně ve spolupráci s Charitou tzv. „na míru“ – podle požadavků a zvyklostí personálu v sociálních i zdravotnických službách. Dovážíme nafukovací polohovací pomůcky od dánské firmy LEVABO. Momentálně tzv. podpěru paty – HeelUp. Jako výhradní zástupce pro ČR můžeme samozřejmě zajistit dovoz jakýchkoliv položek z jejich sortimentu – dle Vašich požadavků.


Podnikatelka roku - cena čtenářů iDNES.cz a MF DNES za nejlepší podnikatelský příběh

Podnikatelka roku - cena čtenářů iDNES.cz a MF DNES za nejlepší podnikatelský příběh

Každý rok se čtenáři iDNES.cz a MF DNES sjednocují, aby ocenili nejinspirativnější podnikatelské příběhy v České republice. Tato cena není jen o uznání úspěchu; je to oslava odvahy, inovace a nezdolného ducha českých podnikatelů. V roce 2023 se mezi osmičkou finalistů ocitly osobnosti, které svými příběhy dokazují, že podnikání může být nejen ziskové, ale i smysluplné a společensky prospěšné1. Cenu čtenářů za nejlepší podnikatelský příběh roku 2023 získaly Eva Bokišová a Monika Drobná z firmy Ergona Opava, které vedou rodinný podnik zaměřený na výrobu protéz1. Jejich příběh je příkladem toho, jak se dá podnikat srdcem a pomáhat lidem vrátit se k plnohodnotnému životu. Vítězství v této kategorii přináší nejen prestiž, ale i speciální zarámovanou titulní stránku MF DNES se svým podnikatelským příběhem1. Je to symbol toho, že jejich příběh nejen zaujal, ale i inspiroval čtenáře, kteří svými hlasy dali najevo, že si váží jejich práce a přínosu pro společnost.


Prodej zdravotnických potřeb, pomůcek - vše na jednom místě

Prodej zdravotnických potřeb, pomůcek - vše na jednom místě

Co vše u nás naleznete: - obvazový materiál a náplasti - rehabilitační pomůcky (balony, míče) - ortopedické pomůcky, boty, vložky, matrace - stoličky do sprchy, vany - lékařské nástroje - autolékárničky - hygienické potřeby - kosmetika - baterie do sluchadel - polohovací lůžka - ortézy a další. S výběrem vhodných zdravotnických potřeb i pomůcek vám vždy rádi pomůžeme.