Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Vývoj a výroba konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily patří k jedné z hlavních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která je v oblasti gumárenského průmyslu nepřehlédnutelným dodavatelem pryžových výrobků na domácí i zahraniční trh.

Náhradné diely TATRA, MB Actros, Fréza na asfalt

Náhradné diely TATRA, MB Actros, Fréza na asfalt

Náhradné diely TATRA, MB Actros, Fréza na asfalt
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Ing. Pilát Michal

Zadavatel telefon:
+421 517 563 700

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34330000-9
Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní boxy a nosiče na automobily - bezpečná přeprava lyží a snowboardů

Střešní boxy a nosiče na automobily - bezpečná přeprava lyží a snowboardů

Jezdíte pravidelně s rodinou, přáteli na hory? Jste příznivci sjezdového lyžování? Uložit veškeré vybavení do jednoho automobilu může být někdy náročné. Chcete-li si ušetřit řadu nepříjemných starostí, pak kontaktujte firmu ASN HAKR Brno s.r.o., která dodává spolehlivé boxy a nosiče pro přepravu lyží a snowboardů. Střešní boxy (rakve) a nosiče: - zvětší kapacitu zavazadlového prostoru - ochrání vybavení před deštěm, sněhem - zabrání nežádoucímu znečištění interiéru vozidla - jednoduše namontujete včetně příslušenství - rychloupínací systém, držáky, zvyšovací podložky, adaptéry apod. Sortiment je atestován pro bezpečný provoz na dopravních komunikacích. V e-shopu či prodejně máme připraveny varianty pro malé i velké automobily všech značek.


AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. - profesionální kalibrace kamer systémů ADAS u čelních skel

Kalibrace kamer systémů ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) je nezbytná pro optimální fungování moderních vozidel. Tyto systémy přímo zasahují do řízení vozidla a pomáhají řidiči v různých situacích, jako je například parkování, sledování mrtvého úhlu nebo udržování bezpečné vzdálenosti od ostatních vozidel. Kalibrace je proces, při kterém se nastavují parametry kamery tak, aby byly co nejpřesnější. To je zásadní pro správnou funkci ADAS a celkovou bezpečnost na silnici. Naše služby kalibrace kamer u čelních skel jsou prováděny odborníky s použitím nejmodernější technologie. Je důležité si uvědomit, že kalibrace by měla být prováděna pravidelně nebo po každé výměně čelního skla, opravě po nehodě nebo aktualizaci softwaru. Nedbalost v této oblasti může vést k vážným dopravním nehodám. Kontakt a Lokace: Firma: AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. VOLEJTE BEZPLATNĚ: 800 117 556 Neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 117 556! Pobočky máme rozmístěny po celé Praze. Níže si vyberte tu, která je vám nejblíže. AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. centrála společnosti Praha 10 Zajistěte si profesionální kalibraci kamer systémů ADAS a jeďte s klidem v duši. Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si termín.


Tónování autoskel se zárukou 5 let, aplikace fólie bez demontáže skla

Tónování autoskel se zárukou 5 let, aplikace fólie bez demontáže skla

Využijte služby firmy Cartint Zlín a nechejte si provést tónování autoskel od profesionálů, aplikace fólie provádíme bez demontáže skla, se zárukou 5 let. V regionu Olomouc, Přerov, Kroměříž volejte tel.: 603232700. Autofolie se instalují zevnitř vozu, přední boční skla je možné zatmavit dle dané normy jen omezeně. Boční skla za řidičem a zadní sklo lze zatmavit libovolně. Na čelní sklo je možné aplikovat jen protisluneční pruh. Značkové protisluneční fólie doporučujeme pro jejich odolnost proti odření, poškrábání, mastnotě, jsou barevně stálé, mají dlouhou životnost. V letním období oceníte ochranu proti UV záření, díky folii nehrozí oslnění řidiče a máte ve voze nižší teplotu. Na první pohled má automobil s tónovacími foliemi dokonalejší vzhled. Výhodou je u zatmavených skel, že je přes ně horší viditelnost do interieru vozu, proto Váš vůz méně láká zloděje.


Špičkový dvouosý přívěsný vozík značky DONAK české výroby, na který se můžete spolehnout

Špičkový dvouosý přívěsný vozík značky DONAK české výroby, na který se můžete spolehnout

Přívěsy značky DONAK se vyznačují vysokou kvalitou a špičkovým provedením. Jsou vyráběny v České republice, zinkovány v Zinkpower anebo Wiegel, čímž je zaručena ochrana proti korozi. Rám je z oceli o síle 2,5 mm a je vyztužen uzavřeným profilem od tažného zařízení až po zadní čelo. Díky špičkovému zpracování má skutečně pevný rám, patří mezi nejpevnější přívěsy v kategorii. Přívěs se pyšní nosným páteřním uzavřeným profilem, což je také rarita. Precizní výroba a konstrukce zaručuje dlouhou životnost. Šířka u přívěsů značky DONAK je 130 cm, tím je zaručeno maximální využití nákladní plochy. Nápravy jsou od německého výrobce KNOTT. Konstrukční rychlost je 130 km/hod., nosnost do 750 kg. Přední čelo je otevíratelné. Pro uskladnění v garáži má snadnou demontáž. K základnímu vybavení, což je zámek proti krádežím, opěrné kolečko, pneumatiky 155/70R13 a 7pol. elektroinstalací, lze dokoupit příslušenství jako je vysoká či plochá plachta přes bočnice, nástavba bočnic, opěrné nohy, rezervní kolo a jiné. Po zakoupení stačí registrace na úřadu na počkání, první STK až po 6ti letech. Dovezeme Vám přívěs po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání a příznivých cenách. Kontaktujte nás.


Importér značky Aixam pro ČR a SK – dovážíme pouze prověřené vozy

Importér značky Aixam pro ČR a SK – dovážíme pouze prověřené vozy

Je to neuvěřitelné, ale modepauta značky AIXAM můžou řídit vaše děti už od 15 let. A naše firma AUTO-ROCH, vám je doveze. Vozy samozřejmě nejprve pořádně prověříme, provedeme servisní prohlídku a teprve poté vám auto předáme. V naší firmě prodáváme na mopedauta náhradní díly, takže pokud by se v budoucnu něco pokazilo můžete se na nás obrátit. A nejen to, provádíme kompletní servisní práce, pneuservisní práce a další služby jako je ruční mytí aut, čištění interiéru nebo tepování sedadel. Obraťte se na naši firmu, se vším vám rádi poradíme a budeme se snažit vyhovět všem vašim požadavkům.


Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Prodej, certifikovaná montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy

Autoservis Došlík patří mezi certifikovaná pracoviště pro montáž tažného zařízení na osobní, dodávkové vozy. Zájemci z regionu Kroměříž, Přerov se mohou objednat telefonicky - 775299532. Veškerá tažná zařízení, která jsou u nás na prodej, jsou homologovaná, nepřijdete tedy o záruku na Váš vůz. Současně s montáží za Vás vyřídíme i zapsání do technického průkazu. V našem autoservisu opravujeme vozy všech značek, stálým zákazníkům poskytujeme slevy. Zakoupit u nás můžete náhradní díly na veškeré vozy za bezkonkurenční cenu.