Poptávám servis markýz

Poptávám servis markýz

Poptávám servis markýz. Potřebuji prohodit motory v markýzech na terase a vložit/namontovat látku na jednu. Praha 4.
Poptávka byla vložena dne:
26.05.2023 08:50

Platnost poptávky:
26.06.2023 07:24

Kontaktní osoba:
Davidova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 858 454

Předpokládaná cena:
500 Kč

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní žaluzie přímo od českého výrobce. Kvalita, která Vám zajistí dokonalé zastínění a světelnou pohodu

Venkovní žaluzie přímo od českého výrobce. Kvalita, která Vám zajistí dokonalé zastínění a světelnou pohodu

Nejvyspělejší generace předokenních venkovních žaluzií je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Speciální tvary lamel u venkovních žaluzií vytváří vynikající zastínění a při úplném zavření vytvoří celistvou, dokonale stínící plochu. Termoregulační působení venkovní žaluzie zvyšuje po celé délce lamely vlisovaná guma, která poskytuje vysoký termoregulační efekt, který Vám uspoří energie a sníží celkové náklady Vašeho domu. Předokenní venkovní žaluzie Vám umožňují regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje a pomáhají vytvořit příjemné klima celého interiéru. Výhody a přínosy venkovních žaluzií: -chrání váš interiér před povětrnostními vlivy -zajišťuje vynikající zastínění -poskytuje vysoký termoregulační efekt a spoří energie -vytváří příjemné klima interiéru -šetří náklady na klimatizaci -chrání interiér Vašeho bytu či domu před horkem -reguluje sluneční paprsky, které pronikají do pokoje -ochrání vaše soukromí -zvyšují bezpečnost domu -jsou dostupné v mnoha barvách -pomáhá dotvořit vzhled Vašeho domu


Prodej pevných okenních a dveřních sítí proti hmyzu Brno

Prodej pevných okenních a dveřních sítí proti hmyzu Brno

Jestliže chcete kupovat okenní sítě proti hmyzu, neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma iPARAPETY s.r.o., sídlí v Brně a dodává mimo jiné také okenní sítě, žaluzie a parapety. Co se týče sítí proti hmyzu, můžeme jen jen doporučit. Zbavíte se tak obtížného hmyzu ve Vašem domě. Nemusíte už dál kupovat škodlivé odpuzovače hmyzu, a navíc ještě ušetříte náklady za elektřinu. Síťovina se vyrábí z poplastovaného skelného vlákna, a je usazena do hliníkového rámu. Ten se dá lehce připevnit na okno, a tak zabráníte hmyzu dostat se do Vašich prostor. Sítě odolávají vysokým i nízkým teplotám. Můžete si vybrat sítě v šedé a černé barvě, dokonale splynou s oknem. Na výběr máte pevné okenní a dveřní sítě (rámové). Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Venkovní a interiérové rolety Praha - nepropustí žádné sluneční paprsky

Venkovní a interiérové rolety Praha - nepropustí žádné sluneční paprsky

Pořiďte si venkovní nebo interiérové rolety od firmy ISG stínící technika, s.r.o. Vybrat si můžete z několika druhů. Velmi oblíbené jsou předokenní rolety, které mají výborné stínící vlastnosti. Ochraní Vás před venkovním hlukem a patří tak mezi nejlepší. Pokud dáváte přednost interiérovým roletám v nabídce máme bambusové roletky, ale pokud toužíte po luxusu nabízíme rolety LEHA. Naší horkou novinkou jsou textilní rolety DEN A NOC,které. mají exkluzivní vzhled a plynulou regulaci světla. S tímto produktem už nemusíte vůbec používat žaluzie ani záclony. Navštivte nás v naší vzorkové prodejně, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme.


Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

Hledáte efektivní ochranu proti slunci a nežádoucím pohledům? Obraťte se na společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. Zabýváme se prodejem, montáží stínící techniky, stínění - předokenní i vnitřní rolety a žaluzie a sítě proti hmyzu. Působíme v širší lokalitě - region Uherské Hradiště, Zlín i Olomouc, Přerov. Nabízíme tyto druhy stínící techniky: - japonské stěny - rolety screenové, plissé, látkové, Plasterax - rolety do překladu a střešní rolety - roleta blackout - žaluzie venkovní, střešní, horizontální, vertikální - markýzy Laura - při dodatečné montáži je box viditelný nad oknem - předokenní rolety dodáváme v široké barevné škále, ovládané ručně nebo elektropohonem. - sítě proti hmyzu - sítě integrované v roletovém nebo žaluziovém boxu, také rolovací a rámové sítě, pro dveře pak křídlové a posuvné sítě a plisé S výběrem nejvhodnějšího typu vám rádi poradíme.


Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Bioklimatické pergoly představují inovativní řešení pro ty, kteří si chtějí užívat pohodlí svého venkovního prostoru bez ohledu na počasí. Každá bioklimatická pergola od BRAVE OUTDOOR s.r.o. má možnost přizpůsobení se individuálním potřebám zákazníka. Před realizací každého projektu společnost BRAVE OUTDOOR s.r.o. navrhuje zákazníkům 3D vizualizaci, aby si mohli lépe představit, jak bude pergola vypadat v jejich prostoru. Tento přístup zajišťuje, že konečný výsledek bude přesně odpovídat očekáváním a potřebám klienta. Bioklimatické pergoly umožňují regulovat průchod světla a proudění vzduchu díky nastavitelným lamelám. To poskytuje ideální možnost přizpůsobit si pergolu podle aktuálních povětrnostních podmínek a vašich individuálních preferencí.


ISG stínicí technika - kompletní řešení pro váš domov - stínění, které přináší pohodlí a styl

ISG stínicí technika - kompletní řešení pro váš domov - stínění, které přináší pohodlí a styl

ISG stínicí technika, s.r.o., se specializuje na kompletní řešení v oblasti stínění pro vaše domovy a kanceláře. Naše produkty zahrnují venkovní stínění, jako jsou venkovní žaluzie, předokenní rolety, rolety SunStop, markýzy, hliníkové pergoly, výklopné a screenové rolety. Kromě toho nabízíme efektivní řešení proti hmyzu, včetně sítí a rolovacích sítí proti hmyzu, které zajistí váš klid během letních měsíců. Pro interiérové stínění nabízíme horizontální a vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie, japonské stěny, plisé a textilní rolety, včetně varianty DEN A NOC a bambusové roletky. Naše produkty kombinují funkčnost s estetikou, aby dokonale ladily s vaším interiérem. Zabýváme se také nabídkou a instalací stahovacích garnýží, plastových shrnovacích dveří, rolovacích a sekčních garážových vrat. Pro zvýšení praktičnosti vašeho domova máme v nabídce okenní sušáky a držáky, včetně speciálních řešení pro plastová okna a předokenní držáky květinových truhlíků. Neposkytujeme pouze prodej, ale i kompletní servis, včetně oprav žaluzií, servisu oken a profesionálního čištění žaluzií. Naše firma, sídlící v Praze 4, je zde pro vás, abychom zajistili, že vaše stínění bude vždy fungovat bezchybně a vypadat skvěle. Vyberte si z našeho ceníku nejlepší řešení pro vaše potřeby a užijte si nový rozměr pohodlí a soukromí ve vašem domově.