Catering pro svatby, rodinné oslavy, kulturní akce s Amigo catering Telč

AMIGO

Catering pro svatby, rodinné oslavy, kulturní akce s Amigo catering Telč

Pokud plánujete nějakou významnou událost, jako je svatba, rodinná oslava nebo kulturní akce, chcete, aby byla dokonalá a nezapomenutelná. A k tomu patří i vynikající catering, který uspokojí všechny vaše hosty a zanechá v nich dobrý dojem. Naštěstí pro vás existuje cateringová společnost Amigo catering Telč, která vám nabízí profesionální a kvalitní cateringové služby pro jakoukoli příležitost.

Poptávám servis markýz

Poptávám servis markýz

Poptávám servis markýz. Potřebuji prohodit motory v markýzech na terase a vložit/namontovat látku na jednu. Praha 4.
Poptávka byla vložena dne:
26.05.2023 08:50

Platnost poptávky:
26.06.2023 07:24

Kontaktní osoba:
Davidova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 858 454

Předpokládaná cena:
500 Kč

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné, venkovní žaluzie Praha 4 pro rodinné domy i administrativní budovy

Dřevěné, venkovní žaluzie Praha 4 pro rodinné domy i administrativní budovy

Mezi oblíbené prvky regulace osvětlení v interiéru patří venkovní žaluzie, které zle jednoduše namontovat jak na okna rodinných domů, tak i administrativních budov. Společnosti Stínící technika, která sídlí na Praze 4, nabízí široký sortiment venkovních žaluzií a jejich odbornou montáž. Dřevěné venkovní žaluzie se postarají o zastínění interiérů a ochranu podlah i nábytku před slunečním zářením, pomáhají udržet v létě příjemnou vnitřní teplotu a ve večerních hodinách naopak ochrání Vaše soukromí před pohledy zvenčí. Přijďte si i Vy vybrat venkovní žaluzie do vzorové prodejny společnosti Stínící technika.


Roletky den a noc jako řešení regulace světla v interiéru

Roletky den a noc jako řešení regulace světla v interiéru

Roletky den a noc jsou moderní a praktické řešení pro regulaci světla a teploty v interiéru. Tyto roletky se skládají ze dvou vrstev látky, které se střídají v proužcích průhledné a neprůhledné. Tímto způsobem můžete snadno nastavit, kolik světla chcete do místnosti propustit, nebo zcela zatemnit prostor. Pokud hledáte ve Zlínském kraji dodavatele cenově dostupných roletek DEN a NOC, obraťte se na firmu Richard Trojan - RIMI opravna žaluzií Kroměříž. Tato firma se zabývá montáží, instalací i opravou rolet a žaluzií již více než 20 let. Nabízí široký výběr barev, vzorů a materiálů roletet den-noc. Hodí se do každého interiéru. Získejte komfort, soukromí pro váš domov. Pro více informací navštivte web fa-rimi.cz .


Rohové venkovní žaluzie vhodné pro zastínění velkých oken rohových portálů domů a budov

Rohové venkovní žaluzie vhodné pro zastínění velkých oken rohových portálů domů a budov

Pokud potřebuje vyřešit zastínění rohových oken, obraťte se na společnost ISOTRA a.s. z Opavy, která je specialistou v oblasti stínící techniky. Pro rohové portály a domů a budov vyrábíme venkovní rohové žaluzie vhodné pro vnitřní i vnější rohy, vždy pouze pro úhel 90° . Rohové žaluzie CORNER zastíní velká rohová okna bez toho, aniž by by ve středu zůstávala vodící lišta, která by po vytažení žaluzií narušovala výhled z interiéru ven do krajiny. Lamely jsou spojené nerezovým kuličkovým řetízkem v plastovém vodítku. Spojení profilů spodních lišt je provedeno kovovým úhlovým dílem zasunutým v plastovém rohu. Ovládání žaluzií je řešeno elektricky ovladačem nebo vypínačem.


Exteriérové a venkovní screenové rolety a žaluzie – kvalitní stínící technika za bezkonkureční ceny

Exteriérové a venkovní screenové rolety a žaluzie – kvalitní stínící technika za bezkonkureční ceny

Hledáte ideální řešení pro stínění a ochranu Vašeho domu? Uvažujete nad exteriérovými screenovými roletami a žaluziemi? V tom případě se obraťte na společnost BT HAUS s.r.o. Společnost BT HAUS s.r.o. prodává venkovní rolety a žaluzie z odolného a pružného materiálu, který propouští světlo, ale zároveň zabraňuje přehřívání a oslnění. Vybírat je možné z různých barev, vzorů a typu ovládání. Rolety jsou vhodné pro všechny druhy oken, včetně střešních, obloukových nebo posuvných. Pořiďte si screenové rolety a žaluzie co nejdříve a kontaktujte nás ještě dnes!


Montáž vertikální či dřevěné žaluzie – elegantní řešení pro váš útulný domov

Montáž vertikální či dřevěné žaluzie – elegantní řešení pro váš útulný domov

Řešíte jak mít kontrolu nad slunečním zářením do vaší nemovitosti nebo chcete mít prostě jen soukromí? Elegantním způsobem jak vyřešit stínění, jsou vertikální i dřevěné žaluzie do interiéru. Firma Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče, která působí i v okolí Dačic a Jemnice se vám postará o jejich zprostředkování a montáž. Vertikální žaluzie se snadnou montáží jsou perfektní volbou pro otevřené prostory místnosti s balkónem či většími okny. Dřevěné varianta umožňuje plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely. Všechny tyto žaluzie jsou také vhodné jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk do bytu i domu. Chraňte vaše soukromí spolu s pocitem elegance a harmonie vašeho domova i pracoviště.


Prodej pevných okenních a dveřních sítí proti hmyzu Brno

Prodej pevných okenních a dveřních sítí proti hmyzu Brno

Jestliže chcete kupovat okenní sítě proti hmyzu, neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma iPARAPETY s.r.o., sídlí v Brně a dodává mimo jiné také okenní sítě, žaluzie a parapety. Co se týče sítí proti hmyzu, můžeme jen jen doporučit. Zbavíte se tak obtížného hmyzu ve Vašem domě. Nemusíte už dál kupovat škodlivé odpuzovače hmyzu, a navíc ještě ušetříte náklady za elektřinu. Síťovina se vyrábí z poplastovaného skelného vlákna, a je usazena do hliníkového rámu. Ten se dá lehce připevnit na okno, a tak zabráníte hmyzu dostat se do Vašich prostor. Sítě odolávají vysokým i nízkým teplotám. Můžete si vybrat sítě v šedé a černé barvě, dokonale splynou s oknem. Na výběr máte pevné okenní a dveřní sítě (rámové). Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.