Poptávám servis markýz

Poptávám servis markýz

Poptávám servis markýz. Potřebuji prohodit motory v markýzech na terase a vložit/namontovat látku na jednu. Praha 4.
Poptávka byla vložena dne:
26.05.2023 08:50

Platnost poptávky:
26.06.2023 07:24

Kontaktní osoba:
Davidova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 858 454

Předpokládaná cena:
500 Kč

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika pomáhá usměrnit osvětlení v místnosti a reguluje teplo i hluk uvnitř domu. U firmy Černík s.r.o. Uherský Brod zakoupíte stínící techniku Climax - předokenní rolety, venkovní žaluzie i vnitřní hliníkové či vertikální žaluzie, látkové rolety či markýzy. Klientelu máme převážně v regionu Uherské Hradiště, Přerov, Zlín. Sortiment. Venkovní rolety s mechanickým či motorovým ovládáním - na výběr hliníkové, nebo plastové lamely. Mezi lamelami jsou dírky, při zastínění tedy stále proudí do místnosti čerstvý vzduch Venkovní žaluzie umožňují regulovat sluneční paprsky, spoří tak peníze za klimatizaci i topení. Vybírat můžete z široké barevné škály lamel. Vnitřní žaluzie jsou nejpoužívanějším způsobem interiérového stínění. Vybrat si můžete hliníkové žaluzie do všech typů oken, v mnoha barvách - s ručním i motorickým ovládáním. V sortimentu jsou i bambusové žaluzie v 6 barevných odstínech. Vnitřní látkové rolety jsou vhodným doplňkem každého interiéru, díky velkému výběru barev a látek. Vhodné jsou i pro atypická kruhová i jinak tvarovaná okna. Vybrat si můžete ruční ovládání i motorické. Vertikální žaluzie tvořené lamelami, vhodné pro zastínění větších oken i do šikmin a oken s dvojí výškou. Markýzy pro zastínění terasy, balkonu či předzahrádky - v provedení kazetové či výsuvné. Dodáváme i boční markýzy, touto venkovní clonou se uchráníte před slunečními paprsky a zachováte si soukromí např. na zahradě.


Najděte s námi to nejlepší řešení stínící techniky pro Váš domov – žaluzie, markýzy, rolety

Najděte s námi to nejlepší řešení stínící techniky pro Váš domov – žaluzie, markýzy, rolety

Sháníte stínící techniku jako jsou žaluzie, rolety, markýzy anebo stínění do interiéru? Potřebujete doladit design Vašich oken? Společnost EVO okna Vám zařídí dodání a montáž stínění do Vašich rodinných domů, panelákových bytů, do administrativních budov, na Vaše terasy, či do výloh. Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Venkovní rolety slouží jako exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Z interiérových máme v sortimentu horizontální, vertikální, textilní roletky, dřevěné či bambusové žaluzie. Stínící technika nemá jen funkci stínění, ale je to jeden z designových prvků interiéru – proto vybírejte u nás z rozsáhlého sortimentu!


Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

V dnešní době zkušený interiérový designer dokáže vnést do každé domácnosti pohodlí a komfort. I ve společnosti FRANC Zlín sledujeme moderní trendy řešení interiérů, proto naší novinkou v nabídce jsou garnýže s motorem - motorové římské rolety a kolejnice na záclony, závěsy. Designové římské rolety jsou náhradou klasické rolety, velkou výhodou je jejich snadná údržba. Motorové provedení umožňuje snadné ovládání dálkovým ovladačem či vypínačem. Motorové garnýže, kolejnice na záclony a závěsy lze také dálkově ovládat. Můžete si tak dopřát doma maximální pohodlí, nemusíte vstávat a ručně záclony posouvat. Dodáváme motorové kolejnice DETEDE - De Te Detail, LEHA.


Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

Hledáte efektivní ochranu proti slunci a nežádoucím pohledům? Obraťte se na společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. Zabýváme se prodejem, montáží stínící techniky, stínění - předokenní i vnitřní rolety a žaluzie a sítě proti hmyzu. Působíme v širší lokalitě - region Uherské Hradiště, Zlín i Olomouc, Přerov. Nabízíme tyto druhy stínící techniky: - japonské stěny - rolety screenové, plissé, látkové, Plasterax - rolety do překladu a střešní rolety - roleta blackout - žaluzie venkovní, střešní, horizontální, vertikální - markýzy Laura - při dodatečné montáži je box viditelný nad oknem - předokenní rolety dodáváme v široké barevné škále, ovládané ručně nebo elektropohonem. - sítě proti hmyzu - sítě integrované v roletovém nebo žaluziovém boxu, také rolovací a rámové sítě, pro dveře pak křídlové a posuvné sítě a plisé S výběrem nejvhodnějšího typu vám rádi poradíme.


Interiérové a venkovní rolety také s elektrickým pohonem - optimální ochrana proti slunci

Interiérové a venkovní rolety také s elektrickým pohonem - optimální ochrana proti slunci

Chcete chránit svůj domov proti nežádoucím slunečním odleskům? Pak si pořiďte kvalitní okenní rolety od společnosti K&K design, s.r.o.. Vybrat si můžete vnitřní i venkovní rolety, které nabízí efektivní způsob zastínění Vašeho interiéru. Všechny rolety lze pořídit také s elektrickým pohonem (motorizací). U všech typů rolet si můžete vybrat ze široké barevné škály. Rolety jsou vyrobené z kvalitních komponentů, které zajišťují pohodlné používání a dlouholetý chod. Interiérové rolety jsou stále v módě, proto jsme si pro Vás připravili širokou nabídku produktů: - dekorační roleta Kaskáda z dvouvrstvé tkaniny - mimořádně luxusní roleta Laguna s variabilním naklápěním - interiérová látková roleta Luna s vodicími lištami - látková roletka NEMO - využívá velice atraktivních látek den/noc - jedinečná moderní látková roleta pro střešní okna R-Lite - látková roleta Rollite pro montáž na okenní křídlo - látková roleta Sunlite možnost doplnění o led-diodové osvětlení v horní ozdobné liště - roleta VERRA v plastovém nebo kovovém provedení s velkým výběrem látek - látková roletu VERRA METAL DEN/NOC v kovovém provedení - zatemňovací rolety pro úplné zatemnění poslucháren, promítacích či školících místností. Pro ještě lepší zastínění a snížení hladiny venkovního hluku nabízíme také venkovní hliníkové rolety: - venkovní hliníková roleta určená pro montáž do roletových překladů Heze, která snižuje tepelné ztráty až o 40% - nejoblíbenější model venkovní hliníkové rolety MIRA KLASIK vhodná do novostaveb, rekonstrukcí i již hotových staveb - venkovní hliníková roleta NAVI určenou pro zaomítání - celý box a částečně také vodící lišty jsou skryty pod omítkou a roleta je tak zakomponována do fasády budovy. Nedílnou součástí nabídky jsou také venkovní látkové rolety, někdy také nazývané screenové rolety, které nabízí vynikající vlastnosti: - snižují prostup tepla do interiéru v letních měsících - soukromí - velký výběr barev - výborné stínění. Neváhejte a pořiďte si i vy kvalitní rolety, které mají nejen skvělé vlastnosti, ale hodí se jako dekorace do Vašeho domova.


Dveřní a okenní sítě proti hmyzu - pevné, posuvné, rolovací

Dveřní a okenní sítě proti hmyzu - pevné, posuvné, rolovací

Nerušený spánek a pohodlné větrání v období od jara do podzimu Vám umožní sítě proti hmyzu, které zabrání lezoucímu a létajícímu hmyzu, aby se Vám dostal do domu. Firma Černík s.r.o. Uherský Brod dodává dveřní a okenní sítě proti hmyzu v různých barevných odstínech. Zvolit můžete pevné, posuvné i rolovací okenní a dveřní sítě, nebo otevírací síťové dveře. Instalujeme i sítě do průlezu pro kočky a psy. Volit můžete i různé barvy síťoviny, dodáváme i speciální protipylovou variantu vhodnou pro alergiky. Produkty: - okenní sítě: - pevná síť se upevňuje do okna pomocí háčků, není tedy nutný zásah do rámu okna - posuvná se instaluje v lištách či v rámu, vhodná je pro velká francouzská okna a dveře - odolná rolovací samonavíjecí síť - samonavíjecí rolovací dveřní sítě - protihmyzová plisé síť do dveří - otevíratelné síťové dveře. Zajistíme prodej, montáže i servis pro zákazníky z regionu Zlínský kraj.