Poptávám dodávku sekčních garážových vrat

Poptávám dodávku sekčních garážových vrat

Dobrý den. Mám zájem o cenovou nabídku na sekční garážová vrata.
Barva tmavý ořech. Rozměry 240x210. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2023 14:11

Platnost poptávky:
25.06.2023 14:07

Kontaktní osoba:
Petr Chlachula

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 729 727

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hliníkové ploty, brány a branky vyráběné na zakázku dle přání zákazníka

Hliníkové ploty, brány a branky vyráběné na zakázku dle přání zákazníka

K novému domku se zahradou je potřeba udělat pořádný a stylový plot. Ploty, brány i branky na míru dle Vašich představ Vám dodá firma 1A TRADE, s.r.o. sídlící v Brně – venkov. Hliníkové ploty jsou vyráběné dle představ zákazníka, můžete si navrhnout své vlastní řešení. Hliníkové ploty jsou bezúdržbové, není nutné je brousit či natírat. - plaňkové ploty - tyčkové ploty - kombinované ploty - okenicové ploty Pro dokonalé typové a barevné sladění jsou brány vyráběné ve stejném provedení jako ploty. Výhodou našich bran je nižší váha oproti kovaným branám a bezúdržbové provedení. - samostatné brány - pojezdové brány - jednokřídlé brány - dvoukřídlé brány Hliníkové branky jsou vyráběné ve stejném provedení jako ploty, součástí branek je vložka FAB a kliková sada dle vlastního výběru, nebo je můžete doplnit elektrozámkem. Branky si můžete objednat samostatně nebo k příslušnému plotu a bráně. Hliníkové ploty, branky a brány jsou vyráběny z kvalitního hliníku, důraz je u nás kladen nejen na kvalitu, ale i rychlost dodání a přijatelnou cenu.


Montáž, prodej, výroba svařovaného pletiva Brno

Montáž, prodej, výroba svařovaného pletiva Brno

Potřebujete v Brně sehnat prodejce, který Vám zajistí výrobu na míru i montáž svařovaného pletiva? Neváhejte se zastavit za námi! Svařované pletiva se hodí pro průmyslové objekty nebo i jako dekorativní oplocení zahrad. K výrobě používáme je vysoce kvalitní a odolné materiály např.: galvanizovaný drát potažený plastem nebo pokovené dráty s nanesenou perfektně přilnavou vrstvou PVC na povrchu. Záruku poskytneme minimálně 10 let. Jejich montáž je snadná a nezabere moc času. Bezpečností parametry splňuje dle norem EU. Podrobnější informace ke svařovaným pletivům najdete na našich www.


Výroba a montáž dálničního oplocení výrobcem s dlouholetými zkušenostmi

Výroba a montáž dálničního oplocení výrobcem s dlouholetými zkušenostmi

Dálniční oplocení a speciální ploty na ohraničení dálnic jsou důležitou součástí bezpečnosti a ochrany silniční infrastruktury. Nejenže zabraňují průniku zvěře a osob na vozovku, ale také snižují hluk a znečištění pro okolní obyvatele. Jednou z firem, která se zabývá výrobou a montáží dálničního oplocení a speciálních plotů, je Betafence. Tato mezinárodní společnost má více než 135 let zkušeností v oboru a nabízí širokou škálu produktů a služeb pro různé typy silnic a dálnic. Mezi její hlavní produkty patří: Uzlové pletivo TITAN, které je vyrobeno z vysokopevnostního drátu s tloušťkou 2,5 mm a vrstvou zinkování 240 g/m². Toto pletivo má speciální tvar ok, který zabraňuje pohybu ve čtyřech směrech a tím i průchodu zvířat. Pletivo je také schopné kopírovat terén a je vhodné i pro lesnické a oborové oplocení. Plotové panely Nylofor, které jsou tvořeny svařovanými drátěnými mřížkami s různými rozměry ok a výškami. Jsou odolné proti korozi, nárazům a deformaci, snadno montovatelné a estetické. Panely Nylofor jsou ideální pro oplocení dálnic v urbanizovaných oblastech, kde je potřeba snížit hluk a zvýšit vizuální komfort. Brány a branky Robusta, které jsou navrženy pro harmonické sladění s plotovými panely Nylofor. Tyto brány a branky jsou vybaveny robustním rámem, kvalitním zámkem a panty a možností elektrického ovládání. Jsou také dostupné v různých barvách a provedeních. Brány a branky Robusta jsou vhodné pro oplocení dálnic, kde je potřeba zajistit plynulý a bezpečný přístup. Betafence je tedy spolehlivým partnerem pro všechny, kteří hledají dálniční oplocení a speciální ploty na ohraničení dálnic. Firma nabízí nejen kvalitní produkty, ale také odborné poradenství, projektování, dodávku a montáž.


Kvalitní garážová vrata Trido do Vašich rodinných domů a průmyslových objektů

Kvalitní garážová vrata Trido do Vašich rodinných domů a průmyslových objektů

Sháníte pro svůj rodinný dům garážová vrata? Máte požadavek na kvalitní vrata do garáží Vašich průmyslových objektů? V tom případě se obracejte na OKNA SVITAVY s.r.o. Nabízíme široký výběr designu, materiálů, barev a povrchových úprav. Garážová vrata německých výrobců TRIDO jsou vybavena inteligentními pohony, které zajišťují komfortní a bezpečný provoz. Jsou vhodná tam, kde jsou vysoké nároky na kvalitu, izolaci, odolnost a spolehlivost. Provádíme kompletní realizace garážových vrat do rodinných domů a průmyslových objektů. V rámci naší realizace je nastavení a uvedení do provozu elektrického pohonu s dálkovým ovládáním. Spolehlivá, lehce ovladatelná a na míru, to jsou typické rysy garážových vrat značky TRIDO. Obraťte se na nás.


Dodávka a montáž rolovacích garážových vrat – úspora prostoru i u již postavených garáží

Dodávka a montáž rolovacích garážových vrat – úspora prostoru i u již postavených garáží

Chcete si pořídit vrata, která lze naistalovat do již postavené garáže bez dalších stavebních úprav? Hledáte elegantní a esteticky vzhledné provedení a společnost, která Vám poradí s montáží? V tom případě se spolehněte na Garážová vrata a žaluzie Mareček. Garážová vrata a žaluzie Mareček dodává rolovací vrata, které šetří místo a nezabírají v garáži téměř žádný prostor. Vrata jsou ovládána elektropohonem nebo navíjecí pružinou a vyrobena z materiálů zaručující dlouhou životnost a vynikající tepelnou izolaci. Vyberte si vrata, která promění Vaši garáž v dokonalý prostor, a kontaktujte nás co nejdříve!


Posuvná garážová vrata PRAKTIK – praktické a elegantní řešení pro Vaši garáž

Posuvná garážová vrata PRAKTIK – praktické a elegantní řešení pro Vaši garáž

Řešíte každý centimetr ve Vaší garáži a hledáte praktické řešení, které zajistí průjezd auta nebo jen projít s kolem? V tom případě si pořiďte posuvná vrata od společnosti Garážová vrata a žaluzie Mareček. Garážová vrata a žaluzie Mareček dodávají posuvna vrata PRAKTIK, kde jsou panely umístěny svisle a posouvají se do strany, ne pod strop. K dispozici je ruční ovládání nebo elektrický pohon, který lze nainstalovat i dodatečně. Vrata jsou vybavena zpětným chodem při kontaktu s překážkou a bezpečnostní fotozávorou s funkcí automatického zavírání. Vyberte si design podle Vašeho vkusu a získejte od nás funkční a moderní vrata co nejdříve!