Poptávám dodávku sekčních garážových vrat

Poptávám dodávku sekčních garážových vrat

Dobrý den. Mám zájem o cenovou nabídku na sekční garážová vrata.
Barva tmavý ořech. Rozměry 240x210. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2023 14:11

Platnost poptávky:
25.06.2023 14:07

Kontaktní osoba:
Petr Chlachula

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 729 727

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oplocení domů, sportovišť, areálů pletivovým plotem z poplastovaného nebo pozinkovaného pletiva

Oplocení domů, sportovišť, areálů pletivovým plotem z poplastovaného nebo pozinkovaného pletiva

Potřebujete si koupit nové pletivo pro oplocení zahrady? Hledáte v okolí Olomouce nebo Litovle prodejce pletiva a dalšího příslušenství pro svatbu plotu? Poplastované nebo pozinkované pletivo včetně sloupků a další příslušenství pro stavbu plotů prodává firma Gardenmat Pavel Matiáš. Pletivové ploty u nás zákazník pořídí za příznivou cenu. Tento typ plotů je navíc bezúdržbový s dlouhou životností a povrchovou úpravou. Poplastované pletivo je dostupné v přírodní tmavozelené barvě, ale můžete si objednat i jiné odstíny – antracitovou, hnědou nebo modrou. Montáž oplocení z pletiva je snadná i rychlá, lze ji zvládnout i svépomocí. Naše firma zajišťuje i dodávku pletivového plotu na klíč včetně dopravy a montáže.


Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány jsou vhodným řešením pro uzavřením vjezdu na pozemek, s nimi docílíte maxima pro Vaši bezpečnost i soukromí. Společnost Černík dodává vjezdové brány ve dvojím provedení - křídlové a posuvné. Působí v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Zlín, Přerov. Realizujeme vjezdové brány u rodinných domů, u průmyslových i komerčních objektů. Dodáváme několik druhů automatických pohonů bran, od různých výrobců - CAME, BFT, NICE. Poradíme při volbě vhodného typu, s přihlédnutím ke stavebním dispozicím. Možností provedení brány je několik: - ocelová konstrukce bez výplně - konstrukce vyplněna dřevěnými deskami ve zvolených barvách - kované brány - umělecké kování.


Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Firma Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních sekčních vrat, která jsou vhodná pro instalaci do výrobních podniků, skladů, autosalonů a mnoha dalších objektů. Velká rozmanitost úprav sekčních vrat poskytuje dostatek možností pro přizpůsobení těchto vrat různým provozům, vždy však při zachování kvality a bezporuchovosti. Vrata jsou otevírací v interiérové části objektu směrem nahoru, u menších typů lze bez potíží otevírat i ručně, u ostatních pomocí elektropohonů a různých doplňkových prvků. Na přání se sekční vrata vyrábějí s průchozími dveřmi nebo okny, volitelná je také barva vrat. Zaujala Vás nabídka a máte dotazy? Neváhejte prosím kontaktovat výrobce a prodejce sekčních vrat, firmu Novaferm s.r.o.


PERFECT DOOR s.r.o. - Profesionální servis garážových vrat a vjezdových bran po celé České republice

PERFECT DOOR s.r.o. - Profesionální servis garážových vrat a vjezdových bran po celé České republice

Vítejte u nás, u společnosti PERFECT DOOR s.r.o., vašeho profesionálního partnera pro servis garážových vrat a vjezdových bran. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli rychlý a spolehlivý servis, kterým obnovíme funkčnost a bezpečnost vašich vrat a bran. Našimi hlavními službami jsou: - Opravy garážových vrat a vjezdových bran: Specializujeme se na opravy většiny typů a značek garážových vrat a bran. Naši technici mají bohaté zkušenosti a jsou vyškoleni pro rychlé a efektivní řešení problémů. - Servis produktů od značky Nice: Jsme specialisté na servis výrobků od předního evropského výrobce Nice. Zajistíme pravidelný servis, údržbu a opravy v souladu s jejich standardy a specifikacemi. - Servis po ukončení činnosti značky Olymps Door: Převzali jsme servisní činnost pro výrobky značky Olymps Door. Můžete se spolehnout na naše odborné znalosti a zkušenosti při opravách a údržbě. Náš tým techniků je připraven vám poskytnout servis v nejkratších možných termínech. Používáme pouze kvalitní náhradní díly, abychom zajistili spolehlivost a dlouhou životnost vašich vrat a bran. Kontaktujte nás pro objednání servisu a získejte profesionální péči o vaše garážová vrata a vjezdové brány. Jsme tu pro vás v Praze, Středních Čechách a celé České republice.


Rolovací mříže, rolety na míru a jejich pohony – pro zabezpečení vašeho obchodu

Rolovací mříže, rolety na míru a jejich pohony – pro zabezpečení vašeho obchodu

Řešíte zabezpečení vašeho obchodu? Tak navštivte naší firmu TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna. Dodáváme rolovací mříže a rolety na míru, jejich pohony, a také jinou automatizační techniku. Naše hliníkové rolovací mříže a rolety: - jsou barevné, dobře odolné, moderní, elegantní a maximálně průhledné - mají hladký eloxovaný povrch s řadou luxusních kovových odstínů Také u nás naleznete příslušenství, jako jsou pohony: - pro rolety a mříže malých i velkých rozměrů - s manuálním či elektronickým koncovým spínačem - s dálkovým ovládáním za příznivé ceny V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Ploty z pletiva - montáž oplocení domu, pozemku, zahrady, firmy

Ploty z pletiva - montáž oplocení domu, pozemku, zahrady, firmy

Ploty z pletiva jsou ideálním typem oplocení - mají mnoho výhod, jsou levné, snadno se instalují, nevyžadují údržbu a mají dlouhou životnost. Ať už řešíte výběr dodavatele oplocení domu, pozemku, zahrady nebo firmy, můžete se obrátit na firmu Jan Dastych Tlumačov. Zabýváme se prodejem a montáží plotů z pletiva v regionu Zlín, Zlínský kraj. Pletivo je k dispozici v různých barvách a tloušťkách drátu, takže si můžete vybrat z mnoha variant. Pletivo je také možné kombinovat s jinými materiály. Vhodné řešení tedy vybereme pro různé účely i terény. Naše firma zajistí kompletní servis od poradenství přes dodání materiálu až po montáž plotu na klíč. Zaručujeme rychlou a kvalitní práci. Pokud máte zájem o plot z pletiva, můžete navštívit naše webové stránky, najdete zde více informací o produktech. Na stránkách si také můžete prohlédnout fotogalerii realizovaných zakázek. Dokážeme dodat i jiný typ oplocení - stavíme betonové ploty. Ty jsou vhodné pro ty, kteří hledají pevné a trvanlivé oplocení s vysokou mírou soukromí. Desky lze vybrat hladké i strukturované v ruzném designu. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv řešení, zajistíme profesionální služby za přijatelnou cenu. Neváhejte se na ně obrátit a domluvit si schůzku.