Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Poprad

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Poprad

Preprava mŕtvych tiel poskytovateľom z miesta úmrtia na území Slovenskej republiky na Súdnolekárske a patologicko-anatomické pracovisko objednávateľa, kde bude vykonaná pitva a preprava mŕtvych tiel po vykonaní pitvy späť zo SLaPA pracoviska
a)do chladiaceho zariadenia pohrebnej služby, ktorá bude zabezpečovať pohreb, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia, alebo
b)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa za účelom dočasného uloženia mŕtveho tela do jeho prevzatia pohrebnou službou, ktorá bude zabezpečovať pohreb, alebo
c)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa, ak poskytovateľ bude zabezpečovať pohreb, alebo
d)na iné miesto určené objednávateľom, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 09:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Zadavatel IČ:
30796482

Zadavatel ulice:
Žellova 2

Zadavatel PSČ:
829 24

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Glembová

Zadavatel telefon:
+421 220 856 247


Zadavatel web:
https://www.udzs-sk.sk/urad/zakladne-informacie/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jak zařídit pohřeb nebo úpravu zesnulých - pomůže Vám certifikovaná pohřební služba

Jak zařídit pohřeb nebo úpravu zesnulých - pomůže Vám certifikovaná pohřební služba

Odchod blízké osoby je pro každého z nás těžkým obdobím, proto je důležité vědět na koho se obrátit a jak zařídit pohřeb. Rodinná firma POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o. má na Znojemsku již dlouholetou tradici. Jsme certifikovaná pohřební služba a pomůžeme Vám zajistit vše od zajištění pohřbu, přes úpravu zesnulých až po úpravu hrobu. V těchto těžkých chvílích Vám chceme být co nejvíce nápomocní a ulevit Vám od dlouhého a někdy nepříjemného zařizování. O všem co je potřeba a jak zařídit pohřeb se více dozvíte na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte. Naše pohřební služby jsou na nejvyšší úrovni - zajistíme různé varianty pohřbů, převoz zesnulých, poradíme jak zajistit chybějící doklady, pomůžeme s úpravou zesnulých, domluvíme průběh obřadu, vybereme hudbu, zajistíme smuteční květiny i parte, rakev a doporučíme spolehlivého kameníka. Naše smuteční síně máme v okrese Znojmo - Hrušovany nad Jevišovkou, Hostěradice, Vémyslice, Jevišovka, Jevišovice, Jaroslavice, Božice, Hustopeče a samozřejmě ve Znojmě.


Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Pohřební služba Pospa je pohřebnictví, které poskytuje profesionální diskrétní služby v oblasti Uherský Brod. U nás lze domluvit i předem zajištění, sjednání pohřbu včetně zaplacení. Naše provozovna je na adrese: Uherský Brod, Bří Lužů 122 - kontaktní tel.: 608836649. Ulehčíme Vám starosti při ztrátě blízké osoby s vyřizováním posledního rozloučení. Fungujeme NONSTOP. Zajistíme převozy zesnulých v rámci ČR i ze zahraničí. Naše služby, které lze sjednat i přes telefon: - nonstop převoz zesnulých - vázání věnců a kytic - tisk parte - kopání hrobů - hudba - další související služby dle přání pozůstalých - vyřízení pohřbu v sobotu i v neděli - předplacení pohřbu i na splátky.


Komplexní služby v pohřednictví, vyřízení pohřbů včetně květinové výzdoby od spolehlivé pohřební služby

Komplexní služby v pohřednictví, vyřízení pohřbů včetně květinové výzdoby od spolehlivé pohřební služby

Potřebujete vyřídit pohřeb? Naše pohřební služba MARIE Vám v tomto těžkém období poskytne komplexní služby v pohřebnictví, abyste se nemuseli zabývat záležitostmi, které jsou pro Vás v takové situaci pouze zátěží. Chceme Vám co nejvíce ulehčit těžkou životní situaci při úmrtí blízkého člověka a jsme Vám k dispozici se zajištěním pohřbu včetně květinové výzdoby. Při úmrtí blízkého Vám pomůžeme nejen vyřídit pohřeb, ale také vyplnit i veškeré nutné formuláře. Všechny pohřební záležitosti zařídíte u nás na jednom místě. Pohřební služba MARIE zajišťuje: - výkopy hrobů - převoz zesnulého - vyřízení úmrtního listu - urny - kamenické práce - rakve - smuteční projev - květinovou výzdobu - smuteční oznámení atd. O vše se postará náš kvalifikovaný a proškolený personál, který ví, jak se v dané situaci zachovat.


Sjednání pohřbu v okolí Uherského Hradiště - kompletní pohřební služby

Sjednání pohřbu v okolí Uherského Hradiště - kompletní pohřební služby

Pomoc při plánování a sjednání pohřbu v Uherském Hradišti a okolních obcích Vám poskytne Pohřební služba Milan Andrýsek. Jsme připraveni splnit veškeré Vaše požadavky tak, aby proběhl pohřeb dle Vašich představ. Termín smutečního obřadu plánujeme tak, aby co nejlépe vyhovoval Vaší rodině. Církevní obřad domluvíme v kostele všech okolních obcí - Bílovice, Jarošov, Březolupy, Velký Ořechov, UH-Mařatice, Kunovice aj. Kremace a rozloučení probíhá ve smuteční síni Bílovice, Mařatice, Hluk, Zlín i jinde podle požadavků. Kompletní pohřební služby: - převoz zesnulých - tisk smutečního oznámení - vyřízení administrativy - výkop i výzdoba hrobu - smuteční věnce, květiny - hudba, fotograf - doprava pro smuteční hosty.


Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

V období smutku se těžko vyřizují záležitosti spojené s pohřbem, ale nelze se tomu vyhnout. Obraťte se na Pohřební službu Charón spol. s.r.o. v Ostravě – Centru naproti prodejně Kaufland Karolína. Postaráme se o vše, co je třeba při zařizování posledního rozloučení. Vždy dbáme na seriózní chování všech našich zaměstnanců a na osobní přístup, abychom alespoň ulehčili pozůstalým toto těžké období. Postaráme se o převoz zesnulého, zajistíme obřady kremační, civilní i církevní. Připravíme smuteční kytice a věnce, hudbu a oznámení v denním tisku. Na počkání zhotovíme barevné i černobílé parte. K dispozici máme rakve v standardních i nadměrných délkách, případně i okrasné obaly na urny.Pro uchování vzpomínky na vašeho blízkého je možné si nechat vyrobit památeční sklo se zataveným popelem zesnulého.


Pohřby v okolí Uherského Hradiště - církevní obřad v kostele i rozloučení ve smuteční síni

Pohřby v okolí Uherského Hradiště - církevní obřad v kostele i rozloučení ve smuteční síni

V pohřebnictví Bílovice splníme veškeré Vaše požadavky tak, aby průběh pohřbu odpovídal Vašim osobním představám. Jsme připraveni plánovat poslední rozloučení v čase, který vyhovuje vám a vaší rodině. Zajistíme pohřby v okolí Uherského Hradiště - církevní obřad v kostele i rozloučení ve smuteční síni Bílovice, Zlín. Církevní obřady v kostele v okolních obcích - Bílovice, Jarošov, Mařatice, Velký Ořechov a dalších. Poslední rozloučení zařídíme v důstojném prostředí smuteční síně v Bílovicích, ve Zlíně i jinde dle domluvy. Poskytneme pomoc při plánování pohřbů i služby s tím související: - převozy zesnulých - vyřízení matriky, úmrtního listu - tisk smutečního oznámení - výkop a výzdoba hrobu - smuteční hudba - smuteční věnce, květiny - autobusová doprava.