Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Poprad

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Poprad

Preprava mŕtvych tiel poskytovateľom z miesta úmrtia na území Slovenskej republiky na Súdnolekárske a patologicko-anatomické pracovisko objednávateľa, kde bude vykonaná pitva a preprava mŕtvych tiel po vykonaní pitvy späť zo SLaPA pracoviska
a)do chladiaceho zariadenia pohrebnej služby, ktorá bude zabezpečovať pohreb, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia, alebo
b)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa za účelom dočasného uloženia mŕtveho tela do jeho prevzatia pohrebnou službou, ktorá bude zabezpečovať pohreb, alebo
c)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa, ak poskytovateľ bude zabezpečovať pohreb, alebo
d)na iné miesto určené objednávateľom, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 09:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Zadavatel IČ:
30796482

Zadavatel ulice:
Žellova 2

Zadavatel PSČ:
829 24

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Glembová

Zadavatel telefon:
+421 220 856 247


Zadavatel web:
https://www.udzs-sk.sk/urad/zakladne-informacie/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohřební služba Fric Slaný, pořádání pohřbů a převozy zesnulých, květinová výzdoba, kremace

Pohřební služba Fric Slaný, pořádání pohřbů a převozy zesnulých, květinová výzdoba, kremace

Pohřební služba Fric s.r.o. Slaný Potkala Vás smutná událost ve Vaší rodině? Někdo blízký Vám zemřel a vy musíte zajistit vše potřebné kolem pohřbu? Nevíte jaké náležitosti k pohřbu si připravit? Od toho jsme tu my - Pohřební služba Fric. Naše pohřební služba pro Vás ráda zajistí důstojné rozloučení se zesnulými. Převozy zesnulých zajišťujeme 24 hodin denně, v rámci České republiky. Jsme schopni zajistit pohřby do země, kremace bez obřadů i s obřadem, smuteční rozloučení. Pohřební služby: - zajištění pohřbu - prodej rakví a uren - smuteční květiny a vazby k obřadu - pohřby do země - kremace s obřadem i bez - hudba v obřadní síní - převozy zesnulých - tisk parte Neváhejte s čímkoli se na nás obrátit, naše Pohřební služba Fric s.r.o. Slaný je tu pro Vás.


Pohřební služba ve Znojmě, která zajistí online pohřebnictví

Pohřební služba ve Znojmě, která zajistí online pohřebnictví

Pohřeb je mnohdy nelehká situace, a proto Vám v našem pohřebním ústavu POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o. pomůžeme udělat pro vašeho zesnulého to nejhezčí poslední rozloučení a naplnit posledních pár kroků na zemi. V oblasti pohřebnictví máme již dlouholetou tradici, ve které dodržujeme důstojné zacházení se zesnulým a především jsme nápomocní při zařizování všech potřebných věcí. Pohřebnictví a veškeré zajištění pohřbu lze sjednat osobně nebo také online přes naši online objednávku na webových stránkách. Máme nepřetržitou pohotovostní službu - volejte kdykoliv na telefonní číslo 515 226 009. Naše kanceláře jsou ve Znojmě, Hrušovanech nad Jevišovkou a také v Miroslavi. Zajistíme kompletní služby - hudba, úprava hrobu, transport zesnulých, živý přenos pohřbu, fotoprezentace, smuteční kočár, vsypy a ukládání uren do rodinného hrobu, ale také splníme i neobvyklá poslední přání. Smuteční síně v okrese Znojmo také naleznete na našich webových stránkách (Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Hostěradice, Vémyslice, Jevišovka, Jevišovice, Jaroslavice, Božice, Hustopeče).


Spolehlivá pohřební služba-citlivý přístup, individuální řešení pohřbu

Spolehlivá pohřební služba-citlivý přístup, individuální řešení pohřbu

V případě, že Vás postihne smutná událost ve formě úmrtí blízkého člověka, veškeré náležitosti, týkající se pohřbu, pro vás zajistí Pohřební služba POSPA Uherský Brod. Ta má s organizací pohřbů dlouholeté zkušenosti, především v okrese Uherské Hradiště. Při své práci si zakládá na absolutní spolehlivosti, citlivém přístupu a individuálním řešení každého jednotlivého pohřbu v závislosti na přáních a možnostech pozůstalých. Ať už se rozhodnete pro pohřeb do země či kremaci, v naší pohřební službě se vždy plně přizpůsobíme Vašemu času. V případě potřeby pohřeb bez problémů vyřídíme i v sobotu a neděli, přičemž převoz zesnulých provádíme nepřetržitě. Pro samotný pohřeb Pohřební služba POSPA Uherský Brod zajistí veškeré záležitosti, které jsou třeba: - tisk parte - vyřízení dokumentů na matrice - vázání pohřebních věnců - vázání pohřebních kytic - rakve - urny - zajištění prostoru pro obřad - a mnoho dalšího. Samozřejmostí je také například výběr hudby pro smuteční obřad a na přání pozůstalých pak nabízíme také mnoho dalších služeb pro důstojné rozloučení s vašimi blízkými. Značné oblibě se v rámci portfolia Pohřební služby POSPA Uherský Brod těší také takzvané předplacení pohřbu, kdy si klient dopředu zvolí způsob včetně veškerých detailů. Předplacení pohřbu je přitom v naší pohřební službě možné rovněž splátkovou formou.


Poslední rozloučení - kremace, pohřební obřad církevní i civilní

Poslední rozloučení - kremace, pohřební obřad církevní i civilní

Zemřela vám blízká osoba a vy musíte i přes zármutek zajistit jeho pohřeb? Jsme zde pro vás, pomůžeme vám uspořádat důstojné rozloučení podle vašich požadavků. Zajišťujeme pohřební obřady civilní, kremace: - bez obřadu, - s privátním rozloučením, - s rozloučením v úzkém rodinném kruhu. Vybrat můžete také obřad církevní, kdy dohodneme daný termín s duchovním a obřad se pak uskuteční dle víry zesnulého. Kontaktujte nás v případě potřeby, s rozloučením vám pomůžeme a budeme se tak snažit ulehčit vám v tomto těžkém čase.


Převozy zesnulých, vyřízení pohřbu a zařízení kremace – komplexní pohřební služby

Převozy zesnulých, vyřízení pohřbu a zařízení kremace – komplexní pohřební služby

Hledáte spolehlivou společnost, která se postará o důstojné rozloučení s Vaším blízkým a nejste si jisti, co vše je vlastně potřeba zařídit? V tom případě se obraťte na společnost Pohřební služba MISERICORDIA s. r. o. Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. zajišťuje vyřízení pohřbu, převozy zesnulých, zařízení kremace a také si poradí s výběrem hudby na obřad, smutečním oznámením a dalšími pohřebními službami včetně zajištění květin. Nebuďte na to sami a kontaktujte nás!


Nerezové vitríny pro uložení jedné nebo více uren

Nerezové vitríny pro uložení jedné nebo více uren

Potřebujete novou nerezovou vitrínu pro urnu? Hledáte firmu, která Vám na zakázku vyrobí schránku pro více uren? Pak se obraťte na společnost Martin Urbášek Urny-kříže z Uničova. Na zakázku Vám vyrobíme nerezové vitríny pro uložení jedné, dvou nebo tří uren. Námi vyráběné urny jsou 100% českým ručně dělaným výrobkem. Urnu je také možné vyrobit v černém barevném provedení. Kromě schránky na urny si u nás také můžete vybrat ze široké škály uren.