Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Kežmarok

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Kežmarok

Preprava mŕtvych tiel poskytovateľom z miesta úmrtia na území Slovenskej republiky na Súdnolekárske a patologicko-anatomické pracovisko objednávateľa, kde bude vykonaná pitva a preprava mŕtvych tiel po vykonaní pitvy späť zo SLaPA pracoviska
a)do chladiaceho zariadenia pohrebnej služby, ktorá bude zabezpečovať pohreb, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia, alebo
b)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa za účelom dočasného uloženia mŕtveho tela do jeho prevzatia pohrebnou službou, ktorá bude zabezpečovať pohreb, alebo
c)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa, ak poskytovateľ bude zabezpečovať pohreb, alebo
d)na iné miesto určené objednávateľom, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 09:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Zadavatel IČ:
30796482

Zadavatel ulice:
Žellova 2

Zadavatel PSČ:
829 24

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Glembová

Zadavatel telefon:
+421 220 856 247


Zadavatel web:
https://www.udzs-sk.sk/urad/zakladne-informacie/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka uren pro pohřební služby – kvalitně zpracované úřední urny

Dodávka uren pro pohřební služby – kvalitně zpracované úřední urny

Hledáte pro svůj pohřební ústav dodavatele úředních uren? Preferujete české výrobce uren? Potřebujete úřední urny? O dodávku úředních uren pro pohřební ústavy se postará český výrobce pohřebního zboží Martin Urbášek z Uničova. Úřední urny jsou určeny přímo na popel zesnulých. Pro pohřební ústavy máme připraveny cenově výhodná balení úředních uren. Balení obsahuje 50 kusů černých uren se šroubovacím uzávěrem. Rozměr balení je 80x80x43 cm. Urny je možné objednat i přes náš e-shop i po jednotlivých kusech.


Kompletní pohřební služby – převozy zesnulých, rakve, urny, výběr hudby a květinová výzdoba

Kompletní pohřební služby – převozy zesnulých, rakve, urny, výběr hudby a květinová výzdoba

Potýkáte se ztrátou blízkého člověka a hledáte citlivou pomoc se zařízením pohřbu? V tom případě se obraťte na Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o., která Vám poskytne komplexní služby. Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. zajišťuje převozy zesnulých, květinovou výzdobu, úpravy hrobových míst, výběr hudby a prodává různé druhy rakví včetně americký a urny. Samozřejmostí je vydání potvrzení o účasti na pohřbu pro zaměstnavatele. Překonejte těžkou chvíli a přenechte starosti s pohřbem na nás!


Pohřeb, obřad, kremace - zařízení a sjednání kompletních pohřebních služeb

Pohřeb, obřad, kremace - zařízení a sjednání kompletních pohřebních služeb

Naše pohřební služba Charón spol. s.r.o. se Vám bude snažit ulehčit těžkou životní situaci při úmrtí milovaného člověka a zajistí důstojné rozloučení včetně dalších pohřebních služeb. Zajistíme veškeré náležitosti, které jsou spojené s pohřby, smutečními obřady a kremací. Záleží na Vás, pro jaký obřad se rozhodnete, sjednáváme civilní i církevní smuteční obřady, ale také privátní rozloučení v úzkém rodinném kruhu. Mezi naše pohřební služby patří: - smuteční květiny a věnce - tisk parte - zajištění smuteční inzerce v novinách - převozy zemřelých z domů, nemocnic, léčeben - obřady - církevní, civilní - kremace. Každý zemřelý by měl být pohřben v rakvi. U nás naleznete dostatečný výběr rakví a ostatního příslušenství jako jsou okrasné obaly na urny, kříže na rakve, lampičky a vázy na hroby, rámečky na fotografie i řetízky s přívěskem na popel. O vše se postarají naši kvalifikovaní a profesionální pracovníci, kteří vždy ví, co mají dělat. Vyberte si pohřební službu, která chová úctu k zemřelým!


Vsypy a ukládání uren do rodinného hrobu – komplexní pohřební služby a rozloučení s blízkými

Vsypy a ukládání uren do rodinného hrobu – komplexní pohřební služby a rozloučení s blízkými

Rozhodli jste se rozloučit s blízkým formou uložení urny do rodinného hrobu a nevíte na jakou pohřební službu se obrátit? Chcete poradit ještě s dalšími formalitami týkající se obřadu? V tom případě využijte společnost POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o. POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o. provádí uložení zpopelněných ostatků do vsypových či rozptylových louček i do rodinných hrobů bez obřadu i s obřadem. Kromě tohoto pomůže také s výběrem hudby, fotoprezentace a dalšími službami. Zachovejte rodinnou tradici a spojení s předky a využijte našich služeb ukládání uren.


Smuteční květinové výzdoby pro pohřební ceremonie

Smuteční květinové výzdoby pro pohřební ceremonie

Pohřební ceremonie vyžaduje nejen citlivý přístup, ale i pečlivě zvolené prvky, které podtrhnou důstojnost a úctu k zesnulému. Pohřební služba Fric ze Slaného se s tímto vědomím zaměřuje na poskytování kompletních služeb, a k tomu patří i obstarání květinové výzdoby, která dodává celému prostoru atmosféru respektu a vzpomínky na ztracený život. Květiny jsou symbolem krásy, ale zároveň i pomíjivosti života. Pohřební služba Fric chápe, že výběr správných květin je důležitým prvkem při vyjadřování posledního rozloučení. Profesionální tým se postará o každý detail, aby vytvořil vkusné a osobité aranžmá podle individuálních přání rodiny. K dispozici jsou různé druhy květinových dekorací, včetně smutečních vazeb, věnců, kytiček a dekoračních prvků. Každá výzdoba je pečlivě vybraná a sestavená s ohledem na pietu a citlivost situace.


Rytí písma na pomník, náhrobek, urnu-vyrytí nápisu

Rytí písma na pomník, náhrobek, urnu-vyrytí nápisu

Pohřební služba POSPA Uherský Brod zajistí i rytí písma - vyrytí nápisu na urnu, na pomník i náhrobek. Zakázky přijímáme v okrese Uherské Hradiště. Na naší provozovně si můžete vybrat styl písma pro rytí a zakoupit urny pro vyrytí písma i fotokeramiku. Do urnových hrobů instalujeme plastové schránky na urny. Náhrobky a pomníky včetně vyrytého nápisu jsme schopni dodat na místo určení. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem zajistíme kompletní pohřební služby - můžete nám volat NONSTOP na tel.: 608836649. Prodej: -urny, rakve, truhly -obaly na urny -plastové schránky na urny -keramické vázy -svítilny -fotokeramika -fotoskříňky -dekorační předměty. Na objednávku: -květinové dary -vázání hřbitovních kytic a věnců.