Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Kežmarok

Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Kežmarok

Preprava mŕtvych tiel poskytovateľom z miesta úmrtia na území Slovenskej republiky na Súdnolekárske a patologicko-anatomické pracovisko objednávateľa, kde bude vykonaná pitva a preprava mŕtvych tiel po vykonaní pitvy späť zo SLaPA pracoviska
a)do chladiaceho zariadenia pohrebnej služby, ktorá bude zabezpečovať pohreb, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia, alebo
b)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa za účelom dočasného uloženia mŕtveho tela do jeho prevzatia pohrebnou službou, ktorá bude zabezpečovať pohreb, alebo
c)do chladiaceho zariadenia poskytovateľa, ak poskytovateľ bude zabezpečovať pohreb, alebo
d)na iné miesto určené objednávateľom, a to do vzdialenosti rovnakej alebo kratšej ako bolo miesto úmrtia.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 09:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Zadavatel IČ:
30796482

Zadavatel ulice:
Žellova 2

Zadavatel PSČ:
829 24

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Glembová

Zadavatel telefon:
+421 220 856 247


Zadavatel web:
https://www.udzs-sk.sk/urad/zakladne-informacie/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby cestnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Pohřební služba Pospa je pohřebnictví, které poskytuje profesionální diskrétní služby v oblasti Uherský Brod. U nás lze domluvit i předem zajištění, sjednání pohřbu včetně zaplacení. Naše provozovna je na adrese: Uherský Brod, Bří Lužů 122 - kontaktní tel.: 608836649. Ulehčíme Vám starosti při ztrátě blízké osoby s vyřizováním posledního rozloučení. Fungujeme NONSTOP. Zajistíme převozy zesnulých v rámci ČR i ze zahraničí. Naše služby, které lze sjednat i přes telefon: - nonstop převoz zesnulých - vázání věnců a kytic - tisk parte - kopání hrobů - hudba - další související služby dle přání pozůstalých - vyřízení pohřbu v sobotu i v neděli - předplacení pohřbu i na splátky.


Vyřízení pohřbů, kremací, převoz zemřelých a další činnosti – komplexní pohřební služby

Vyřízení pohřbů, kremací, převoz zemřelých a další činnosti – komplexní pohřební služby

Nemáte čas ani myšlenky na zařízení pohřbu? Chcete se spolehnout na kvalitní práci pohřební služby? V tom případě se obraťte na společnost MISERICORDIA s.r.o., která se postará o pochování zesnulých. Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. zajišťuje pohřby, kremace, převoz zesnulých a pomůže Vám s výběrem smuteční hudby, rakve, parte a urny. V případě potřeby je možné využít i tvorbu květin a smutečních věnců. Nechce si pomoct v těžkém období a kontaktujte nás!


Smuteční kytice, věnce, rakve i urny – kompletní pohřební služby pro rozloučení s blízkými

Smuteční kytice, věnce, rakve i urny – kompletní pohřební služby pro rozloučení s blízkými

Prožíváte těžké chvíle a potřebujete pomoci se zajištěním pohřbu? Chcete dát svému blízkému ty nejkrásnější květy a věnce? V tom případě se obraťte na pohřební službu HELFI s.r.o., která Vám pomůže se všemi potřebnými formalitami i převozem. Pohřební služba HELFI s.r.o. má obrovský výběr smutečních kytic, věnců a aranžmá. K dispozici jsou taktéž jednoduché i luxusní modely rakví a urny z různých materiálů, jako je dřevo, kámen nebo keramika. Služby zahrnují i převoz zesnulého, zajištění obřadu, výběr smutečních veršů a mnoho dalšího. Ulehčete si s vypravením pohřbu s kvalitní pohřební službou a svěřte vše potřebné nám!


Pohřební služba Ostrava - kompletní pohřební služby

Pohřební služba Ostrava - kompletní pohřební služby

Pohřební služba Charón spol. s r.o. v Ostravě se postará, aby Vaše starosti v této těžké chvíli byly co nejmenší. Zajistíme kompletní pohřební služby: - převozy zesnulých - smuteční obřad (církevní a civilní) - zajistíme květinovou výzdobu, věnce, květiny, hudbu k poslednímu rozloučení - smuteční oznámení, parte - prodej rakví, okrasných obalů na urny, váz, lampiček na hrob - zařídíme vyřízení dokladu spojené s úmrtím - zajistíme převozy zesnulých po celé ČR Naše Pohřební služba Charón Vám se vším poradí. Diskrétně s citlivým přístupem.


Komplexní služby v pohřednictví, vyřízení pohřbů včetně květinové výzdoby od spolehlivé pohřební služby

Komplexní služby v pohřednictví, vyřízení pohřbů včetně květinové výzdoby od spolehlivé pohřební služby

Potřebujete vyřídit pohřeb? Naše pohřební služba MARIE Vám v tomto těžkém období poskytne komplexní služby v pohřebnictví, abyste se nemuseli zabývat záležitostmi, které jsou pro Vás v takové situaci pouze zátěží. Chceme Vám co nejvíce ulehčit těžkou životní situaci při úmrtí blízkého člověka a jsme Vám k dispozici se zajištěním pohřbu včetně květinové výzdoby. Při úmrtí blízkého Vám pomůžeme nejen vyřídit pohřeb, ale také vyplnit i veškeré nutné formuláře. Všechny pohřební záležitosti zařídíte u nás na jednom místě. Pohřební služba MARIE zajišťuje: - výkopy hrobů - převoz zesnulého - vyřízení úmrtního listu - urny - kamenické práce - rakve - smuteční projev - květinovou výzdobu - smuteční oznámení atd. O vše se postará náš kvalifikovaný a proškolený personál, který ví, jak se v dané situaci zachovat.


Pohřebnictví Konkordia zařídí pohřeb dle Vašich požadavků

Pohřebnictví Konkordia zařídí pohřeb dle Vašich požadavků

V těžkých chvílích po ztrátě blízkého člověka je obtížné myslet na vše potřebné související s pohřbem. Pohřebnictví Kroměříž je tu pro Vás, sdělte nám představy o průběhu smutečního rozloučení a naše Pohřební služba KONKORDIA s.r.o. zařídí pohřeb dle Vašich požadavků. Připravíme civilní i církevní rozloučení, pohřeb žehem i do země. V rámci příprav zajistíme i hudbu, květiny, květinové dary, převoz zesnulého, výkop hrobu, dopravu smutečních hostů i administrativní úkony spojené s vyřízením matriky. Zakoupít u nás můžete urnu, rakev. Zajistíme také na přání fotokeramiku na náhrobek, rytí nápisu na urny i zhotovení hrobu.