Mobilní jízdenka u Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

Mobilní jízdenka u Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. (DPmHK, a.s.) nejenže zajišťuje městskou hromadnou dopravu trolejbusy, autobusy, elektrobusy na území města a obcí Běleč nad Orlicí, Divec, Charbuzice, Lochenice, Předměřice nad Labem, Stěžery, Stěžírky a Vysoká nad Labem, ale také nabízí uživatelům MHD spoustu navazujících služeb, jako je například Mobilní jízdenka.

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre – interiérové vybavenie

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre – interiérové vybavenie

Predmetom zákazky je interiérové vybavenie- výroba a dodanie nábytku pre Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.
Predmetom zákazky je výroba nábytku na mieru doplneného bežne dostupným sériovo vyrábaným nábytkom v súlade s projektom interiéru.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Zadavatel IČ:
00180289

Zadavatel ulice:
Horná 20

Zadavatel PSČ:
900 01

Zadavatel obec:
Modra

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Václaviková

Zadavatel telefon:
+421 248 264 213


Zadavatel web:
https://www.moska.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Hledáte způsob, jak ochránit obsluhu před nákazou koronaviru? Chcete u pokladen zavést přepážky? Oslovte společnost Truhlářství a sklenářství Hranol v Ostravě, která se postará o výrobu i připevnění přepážek na Vaší provozovně. Jsme schopni rychle zajistit výrobu přepážek a následně jejich upevnění v provozovnách dle možností, ke stolu či ke stropu, případně vymyslíme jiný způsob připevnění. Rozměry jsou individuální, přepážky vyrábíme na míru. Přepážky slouží jako ochrana obsluhy před možnou nákazou koronavirem. Vhodné pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna, odběrová místa zásilek z e-shopu, atd. Díky přepážce zamezíte přímému kontaktu se zákazníky a tím přenosu virového onemocnění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky, nebo emailem.


Výroba a montáž kuchyní, kuchyňských linek

Výroba a montáž kuchyní, kuchyňských linek

Chcete oživit svou kuchyň novou kuchyňskou linkou nebo ji celou přestavět? Pak je tu právě pro Vás firma M+M SDRUŽENÍ ze Zlína, která se postará o výrobu a montáž celé kuchyně či kuchyňské linky. Máme vlastní stolařskou výrobu a postaráme se dokonalé navázaní stavebních a stolařských prací. Výroba kuchyňských linek: - výroba a montáž kuchyňské linky na míru - prodloužená záruka na 36 měsíců - montáž kování s doživotní zárukou - úprava prostor - elektroinstalace, vodoinstalace, úprava stěn, podlahy, obklady, dlažba - úklidové práce. Samozřejmostí je také dodávka a montáž spotřebičů za výhodných podmínek. Naši odborní pracovníci také upraví prostory (elekroinstalatér, vodoinstalatér, obkladač), stěny a podlahy dle Vašeho přání a také pomůže s výběrem vhodných materiálů. Neváhejte a ještě dnes si pořiďte Vaši kuchyň snů.


Moderní i rustikální kuchyně – výroba originálních kuchyňských linek a sestav

Moderní i rustikální kuchyně – výroba originálních kuchyňských linek a sestav

Stavíte dům nebo máte v plánu rekonstrukci kuchyně? Chcete si pořídit kuchyňskou sestavu včetně servírovacích stolků a židlí a mít pro představu návrh v rustikálním i moderním designu? V tom případě se obraťte na Truhlářství Jiří Kafka Třebíč. Truhlářství Jiří Kafka Třebíč zhotovuje kuchyňské linky, skříňky, jídelní stoly i židle v materiálovém provedení a vybavení podle představ zákazníků. Určuje se materiál dvířek, korpusů, výplně dvířek, pracovních desek, doplňků a kování. Nechte si vyrobit elegantní kuchyni s dodávkou a montáží zdarma a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás - česká firma

Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás - česká firma

Firma Kuchyně Chábera Liberec vám na zakázku vyrobí kancelářský, koupelnový i bytový nábytek. Vše si můžete prohlédnout na našich stránkách. Působíme v Libereckém kraji a jeho okolí, ale není pro nás problém uspokojit zákazníky i z jiných lokalit.  Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás U nás v Liberci si můžete nechat vyrobit moderní a plně funkční nábytek do obýváku, koupelny, kanceláře nebo dětského pokoje. Podle dodaných podkladů nebo návrhů pro Vás vyrobíme nábytek na zakázku v požadovaném designu, kvalitě a rozumné ceně. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec rychle a kvalitně uspokojí požadavky každého klienta.


Komplexní výroba nábytku na míru - zakázkové kuchyně, kuchyňské linky, vestavné skříně

Komplexní výroba nábytku na míru - zakázkové kuchyně, kuchyňské linky, vestavné skříně

Rádi byste si pořídili novu postel nebo jiný nábytek? Nechte si vyrobit nábytek na míru podle Vašich představ. Nábytek, který bude vyhovovat Vašim potřebám, požadavkům a vkusu, pro Vás vyrobí společnost Š+N MIRADE z Krčmaně u Olomouce. Vyrábíme veškerý interiérový nábytek, který perfektně zapadne do Vaší domácnosti i do firmy. Nábytek pro bydlení - kuchyně, kuchyňské linky, jídelny, vestavné a vestavěné skříně, ložnice a dětské pokoje, obývací a předsíňové stěny, šatny, koupely… Nábytek a vybavení interiérů komerčních prostor a kanceláří - hotely, penziony, kavárny, školy, recepce, obchody, ordinace… Pokud se Vám nelíbí jednotvárnost a nízká kvalita nábytku běžně nabízeného v obchodech, obraťte se na nás. Jsme schopni realizovat atypické prvky. Zajišťujeme komplexní výrobu nábytku na míru pro klienty z Olomouckého kraje.