Malokarpatské osvetové stredisko v Modre – interiérové vybavenie

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre – interiérové vybavenie

Predmetom zákazky je interiérové vybavenie- výroba a dodanie nábytku pre Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.
Predmetom zákazky je výroba nábytku na mieru doplneného bežne dostupným sériovo vyrábaným nábytkom v súlade s projektom interiéru.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Zadavatel IČ:
00180289

Zadavatel ulice:
Horná 20

Zadavatel PSČ:
900 01

Zadavatel obec:
Modra

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Václaviková

Zadavatel telefon:
+421 248 264 213


Zadavatel web:
https://www.moska.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Veškeré řemeslné práce v souvislosti s rekonstrukcí interiéru pro Vás zajistí Mikan Miroslav ze Zlína. Pokud hledáte spolehlivou firmu na dodávku a montáž interiérových dveří nebo kuchyňské linky, neváhejte se na nás obrátit. Dáme Vám vybrat z katalogů výrobce či dodavatelů kuchyní a dveří a zajistíme odbornou montáž. Zakázky pro truhlářské práce přijímáme pro celou ČR, nejen ve Zlínském kraji. Montujeme kuchyňské linky od dodavatele sektorových kuchyní i výrobců kuchyní na míru. Dle domluvy zajistíme i odvoz starého nábytku na skládku. Instalujeme do Vaší domácnosti či kanceláře klasické interiérové dveře do původní ocelových zárubní nebo nových obložkových. Také posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.


Stolařství Ostrava - výroba dětského pokoje, ložnice a veškerého nábytku na míru

Stolařství Ostrava - výroba dětského pokoje, ložnice a veškerého nábytku na míru

Chcete pokojíček dle Vašeho přání? My Vám takový vyrobíme. Disponujeme bohatými zkušenostmi a nadstandardně vybavenou stolařskou dílnou. Pomůžeme Vám s 3D návrhem, vše vyrobíme přesně podle Vašich požadavků a zajistíme dopravu včetně montáže. Nabízíme zakázkovou výrobu: - dětské pokoje - dětský nábytek - hrací dětské sestavy - pískoviště - skluzavky - nábytek na míru - postele - skříně - police, poličky. Dále Vám vyrobíme: - kuchyňské linky - schodiště - kancelářský nábytek. 3D návrhy při realizaci zdarma. Pokud se s výrobou nábytku obrátíte na nás, zaručujeme Vám, že budete maximálně spokojeni!


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Jste za, že kuchyně je základem domácnosti a proto hledáte firmu, která se specializuje na zakázkovou výrobu kuchyňských linek a poskytne Vám ty nejlepší služby? Pak se určitě neváhejte s výrobou kuchyně na míru obrátit na firmu Truhlářství Jiří Kafka v Třebíči. Naše firma se specializuje na zakázkovou výronu nábytku do domácností a vyrábíme moderní, elegantní kuchyně, které jsou uzpůsobeny součastnému stylu života. Každému našemu zákazníkovi velmi rádi poradíme a pomůžeme s návrhem kuchyně - nabízíme zaměření a grafický projekt ZDARMA. Snažíme se vždy nabídnout nejlepší služby a špičkové vybavení v přijatelných cenách. Vybrat si můžete z širokého výběru dvířek, pracovních desek, světel, dále ze spotřebičů světových značek (vestavěné i volně stojící). Nabízíme také záruční i pozáruční servis. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.


Zakázková výroba nábytku, truhlářská výroba, Jihomoravský kraj

Zakázková výroba nábytku, truhlářská výroba, Jihomoravský kraj

Zakázkové výrobě nábytku se věnuje společnost Pavel Sojka, jenž sídlí v Jihomoravském kraji. Naše truhlářská výroba vám zhotový nábytek na míru, dle vašich představ. Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyňské linky, koupelnový nábytek, předsíně, výstavní stánky, dřevěné schodiště, zábradlí a další nábytek dle vašeho přání. Truhláře Pavla Sojku naleznete na adrese Deblín 95, okres Brno-venkov.