Moderní vozový park nákladních vozidel společnosti PAP TRUTNOV, s.r.o.

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Moderní vozový park nákladních vozidel společnosti PAP TRUTNOV, s.r.o.

Moderně vybavený vozový park vlastní společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. věnující se vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční dopravě. Přepravu zásilek realizujeme ekologickými a bezpečnými nákladními vozidly DAF, VOLVO, MAN. Naši řidiči jsou pravidelně proškolováni, dopravní společnost má uzavřené pojištění odpovědnosti.

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre – interiérové vybavenie

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre – interiérové vybavenie

Predmetom zákazky je interiérové vybavenie- výroba a dodanie nábytku pre Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.
Predmetom zákazky je výroba nábytku na mieru doplneného bežne dostupným sériovo vyrábaným nábytkom v súlade s projektom interiéru.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Zadavatel IČ:
00180289

Zadavatel ulice:
Horná 20

Zadavatel PSČ:
900 01

Zadavatel obec:
Modra

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Václaviková

Zadavatel telefon:
+421 248 264 213


Zadavatel web:
https://www.moska.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Stylový moderní i klasický nábytek do obývacích pokojů

Stylový moderní i klasický nábytek do obývacích pokojů

Chcete elegantní obývací stěnu, která se přesně vejde do vašeho prostoru? Na míru vyrobená obývací stěna od firmy KATPET výroba nábytku, s.r.o. z Olomouce je tím pravým řešením. Můžete si zvolit praktické úložné prostory, police, a dokonce i integrovaný prostor pro televizi. Vyrábíme stylové komody nabízející spoustu prostoru pro vaše cennosti, závěsné i volně stojící skříňky nebo stolky jako stvořené pro pořádnou Smart TV. Zhotovíme i konferenční stolky. Navrhneme Vám a vyrobíme nábytek v moderním, rustikálním, provence a dalších stylech podle vašeho přání.


Skříně, komody, postele, židle a stoly – atypický nábytek na míru z masivu nebo lamina

Skříně, komody, postele, židle a stoly – atypický nábytek na míru z masivu nebo lamina

Přejete si originálně a kvalitně vybavit ložnici, obývací či dětský pokoj nábytkem, který je funkční a přizpůsobený na míru Vašim potřebám? V tom případě se obraťte na společnost TOM stolařství, která vyrábí pro oblasti Zlína, Brna, Vsetína, Uherského Hradiště a Kroměříže. Společnost TOM stolařství se zabývá výrobou atypického nábytku z masivu, lamina, dýhy nebo LTD. Jedná se například o vestavěné skříně, noční stolky, postele, stoly, židle, vybavení dětského pokoje, pracovny a obývacího pokoje. Nechte si vyrobit nábytek, který Vám bude sloužit dlouho a spolehlivě a kontaktujte nás ještě dnes!


Stolová deska z masivu ve více provedeních i na míru - komponenty pro designové stoly dub, buk, jasan

Stolová deska z masivu ve více provedeních i na míru - komponenty pro designové stoly dub, buk, jasan

Dominantou kuchyně nebo obývacího pokoje bývá právem dřevěný stůl. Společnost BRENUS, s.r.o. z Polešovic u Uherského Hradiště vyrábí masivní stolové desky v mnoha provedeních a hranoly, máte možnost si objednat tuto základní část stolu a následně si nechat u stoláře-truhláře vyrobit stůl na míru. Stůl soliter. Velký výběr dřevin - dub rustikal, dub sukatý, buk jádrový, jasan jádrový. Deska stolu má výraznou kresbou, suky a opracované hrany. Tloušťka stolového plátu zhruba 5 cm.


Český výrobce nábytku - prodejna s kvalitním nábytkem do bytu, kuchyně i kanceláře

Český výrobce nábytku - prodejna s kvalitním nábytkem do bytu, kuchyně i kanceláře

Hledáte nábytek do bytu či kanceláře, který bude kvalitní a cenově dostupný? Pokud jste ze Zlínského kraje, pak doporučujeme navštívit prodejnu Nábytek Iveli Kroměříž, kde najdete vše, co potřebujete pro zařízení vašeho domova nebo kanceláře. Nábytek Iveli Kroměříž je český výrobce a prodejce nábytku, který se specializuje na zakázkové kuchyně, vestavěné a šatní skříně, dětský nábytek a další nábytek. V naší prodejně si můžete prohlédnout i vyzkoušet některé naše výrobky, poradit se s odborným personálem a objednat si nábytek na míru podle vašich přání a možností. Prodáváme a vyrábíme na míru: Bytový nábytek - vyrobíme vám zařízení do celého bytu - do jídelny, ložnice, obývacího pokoje, předsíně, koupelny nebo pracovny. Máme pro vás obývací stěny, stoly, židle, lavice, komody, postele, noční stolky, skříňky a další. Kuchyně - navrhneme a vyrobíme vám kuchyňskou linku podle vašich požadavků a podmínek. Můžete si vybrat z různých typů, stylů, materiálů a barev. Dodáme vám také veškeré doplňky, jako jsou dřezy, baterie, digestoře, spotřebiče a nádobí. Vestavěné a šatní skříně - využijeme každý centimetr prostoru a vyrobíme skříň, která bude praktická i elegantní. Můžete si vybrat z různých rozměrů, designů, dekorů a vnitřního vybavení. Dětský nábytek - zařídíme dětem pokoj tak, aby byl pohodlný a vhodný ke hraní či studiu. Vybrat můžete sektorový nábytek i sestavy na míru, samostatné i patrové postele, psací stoly, židle, skříně, police i přebalovací pulty. Můžete si vybrat z různých motivů a barev. Kancelářský nábytek - vyberte si do Vaší kanceláře nábytek, který bude pohodlný i vkusný. V naší prodejně najdete psací stoly, židle, skříně, regály aj. Nábytek Iveli Kroměříž je vaším partnerem pro kvalitní a moderní bydlení. Naše prodejna je otevřena pro zákazníky ze Zlínského kraje i dalších koutů Moravy.