Vybavenie SOŠE Poprad-Obrábacie stroje na výrobu DPS, prístroje na osadzovanie a spájkovanie DPS

Vybavenie SOŠE Poprad-Obrábacie stroje na výrobu DPS, prístroje na osadzovanie a spájkovanie DPS

Predmetom zákazky je obstaranie vybavenia odborných učební Strednej odbornej školy elektrotechnickej v Poprade, ktoré je rozdelené do dvoch častí:

Časť 1: Vybavenie SOŠE Poprad Obrábacie stroje na výrobu DPS
Časť 2:Vybavenie SOŠE Poprad - Prístroje na osadzovanie a spájkovanie DPS

Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola elektrotechnická

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola elektrotechnická

Zadavatel IČ:
00893102

Zadavatel ulice:
Hlavná 1400/1

Zadavatel PSČ:
059 51

Zadavatel obec:
Poprad

Kontaktní osoba:
Mgr. Drahoslava Gmitrová

Zadavatel telefon:
+421 915 946 513

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42600000-2
Obrábacie stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ultrazvukové stroje šicí, svařovací, leštička - ultrazvukové spojování materiálů

Ultrazvukové stroje šicí, svařovací, leštička - ultrazvukové spojování materiálů

Ultrazvukové technologie představují revoluční krok v oblasti zpracování materiálů, a firma KOFIX Zlín je na čele tohoto pokroku. S širokou škálou ultrazvukových přístrojů, od leštiček po šicí stroje, KOFIX Zlín dodá řešení pro různé průmyslové aplikace. Ultrazvuková leštička je ideální pro precizní a šetrné čištění dílů, kde tradiční metody selhávají. Díky ultrazvukovým vibracím dokáže odstranit nečistoty i z nejpřístupnějších míst. Ultrazvukový svářecí stroj je zase nepostradatelným pomocníkem při spojování plastových komponent. Jeho schopnost pracovat s materiály obsahujícími alespoň 70% polyesteru, polyamidu, polyetylenu či polykarbonátu z něj činí univerzální nástroj. Ultrazvukový šicí stroj pak přináší revoluci do textilního průmyslu. Využívá unikátní metodu šití založenou na kmitání, které generuje teplo a spojuje materiál bez nutnosti použití nití. Tato technologie je ideální pro výrobu sanitárních a hygienických materiálů, filtračních systémů, izolací, přikrývek, podušek, medicínských materiálů, ochranných oděvů TYVEK a mnoha dalších produktů. KOFIX Zlín také nabízí odbornou konzultaci a servis, což zajišťuje, že každý stroj bude fungovat dle svých možností a zákazníci budou spokojeni. Ultrazvukové stroje od KOFIX Zlín jsou synonymem pro inovaci a efektivitu, přináší nové standardy průmyslové výroby.


Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Pohybujete se v průmyslovém odvětví, automobilovém průmyslu či energetice? Zajímáte se o správné procesní řízení podniku a strojní zařízení? Potřebujete navrhnout nebo dodat průmyslové strojní vybavení do vašeho podniku? Jste u nás na správném místě. Odvětví strojírenství naší společností Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch se zabývá konstrukcí a výrobou strojního zařízení a náhradních dílů, a také následnou dodávkou do podniků. Celý proces probíhá od A až do Z. Vytvoříme návrh a prototyp pro vás na míru, po společném odsouhlasení jde produkt k uživateli, my ho nainstalujeme, zabezpečíme správné fungování a zapojení a nabídneme vstupní zaškolení a servis. Zabezpečíme také dodání potřebných náhradních dílů. Naše společnost vám nenabízí pouze služby, ale i hodnoty, které ocení každý spotřebitel a zákazník. Můžeme jmenovat např. multikulturní a globální zázemí, vysokou kvalitu a nejpřísnější bezpečnostní standarty, spolehlivost a široký výběr produktů. Naše výrobní artikly vyvážíme do celého světa a máme k tomu příslušné certifikace. Pokud máte zájem o naše produkty, těšíme se na následnou spolupráci. Neváhejte a můžete se také dozvědět více o dalších odvětvích, a to prodej kovů a materiálu, potravinovém průmyslu nebo chemické zpracování.


Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

Při řemeslné činnosti a v průmyslu je často potřeba řezání závitů. Vzduchové či elektrické závitořezy se využívají jako moderní způsob pro řezání závitů. V eshopu firmy VABEX s.r.o. z regionu Zlín můžete objednat pneumatické i elektrické závitořezy a také další nástroje a vybavení do dílen. Novinkou na eshopu je pracovní stůl určený pro uchycení závitořezů vzduchových i elektrických, s možností využití pracovní plochy pro srážení hran obrobků. Zboží k objednání: - elektrický závitořez s ramenem ZEL-M16, ZEL-M30 - vzduchový závitořez s pohyblivým ramenem VAT 708, VAT 716, VAT-1412, VAT-1416, VAT-1612, VAT-1616 - unášecí trn pro závitořezy - vzduchový tlumič k vzduchovému závitořezu - speciální pryžová pružná kleština pro závitníky.


Výroba strojů a zařízení pro strojírenskou výrobu – klíčová součást moderního průmyslu

Výroba strojů a zařízení pro strojírenskou výrobu – klíčová součást moderního průmyslu

Chcete se přizpůsobit neustálému vývoji, zavádění nových technologií a hledáte společnost, která má inovativní přístup a široké portfólium produktů? V tom případě se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. s CNC obráběcími stroji, vláknovým laserem a schopností svařovat téměř všechny druhy materiálů Specializované stroje a zařízení jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám strojírenské výroby, což ze společnosti SV Metal spol. s r.o. činí ideálního partnera pro moderní podnikání. Posuňte Vaši výrobu na novou úroveň efektivity a inovace a kontaktujte naši společnost co nejdříve!


Zabezpečte bezproblémový provoz vašeho podniku s profesionální a pravidelnou údržbou strojů

Zabezpečte bezproblémový provoz vašeho podniku s profesionální a pravidelnou údržbou strojů

Každoroční údržba strojů je základním kamenem pro udržení jejich spolehlivého provozu a prodloužení jejich životnosti. Pro mnoho firem je však organizace této údržby náročná a často se stává podceněným úkolem. Společnost Schachermayer, spol. s r.o. Praha, nabízí komplexní službu plánování a realizace pravidelné údržby strojů, která přináší mnoho výhod pro vaši společnost. Už nikdy nebudete opomíjet každoroční údržbu vašich strojů. Díky praktickým upomínkám včas dostanete potřebné informace o plánovaných termínech údržby, což vám umožní lépe organizovat vaši výrobní činnost. Smlouvou o údržbě strojů s firmou Schachermayer předáte starost o organizaci údržby na jejich zkušené techniky. Vaše firma se tak nemusí zabývat složitým plánováním ani hledáním vhodných odborníků na údržbu. Vaše zařízení bude odborně kontrolováno dle přesných kontrolních seznamů údržby pomocí vysoce kvalifikovaných techniků, kteří mají bohaté zkušenosti s údržbou širokého spektra strojů. Zajistí vám bezproblémový provoz a minimalizaci rizika výpadků. Investice do pravidelné údržby se vám vrátí nejen v podobě prodloužení životnosti strojů, ale také v podobě úspor na opravách a náhradních dílech. Důvěřujte odborníkům a uvolněte se od starostí spojených s údržbou – společnost Schachermayer se postará o vaše stroje tak, aby pracovaly bezchybně a efektivně.


Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Máte zteřelé pryžové pásy? Jejich renovaci Vám zajistí společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která renovuje gumový povlak oběžných kol pásových pil například OPMP Český Brod P320, Jesan PS401, PP500, PP480, a jiné. Odstraníme starou pryž a kola znovu za tepla pogumujeme. Kola renovujeme do průměru 530 mm. Dodací termín pogumování je jeden až dva týdny. Dále se zabýváme výrobou, konstrukcí a obchodem v oblasti gumárenského průmyslu. Provádíme pogumování válců, vyrábíme konfekční membrány a dodáváme vulkanizační formy na výrobu pneumatik. Pogumované válce vyrábíme dle požadavků zákazníka.