Komplexné zateplenie budov a striech Zariadenia sociálnych služieb AMBRA, Lučenec

Komplexné zateplenie budov a striech Zariadenia sociálnych služieb AMBRA, Lučenec

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác komplexné zateplenie budov a striech Zariadenia sociálnych služieb AMBRA v Lučenci.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zariadenie sociálnych služieb AMBRA

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zariadenie sociálnych služieb AMBRA

Zadavatel IČ:
52757048

Zadavatel ulice:
Rúbanisko III 2938/52

Zadavatel PSČ:
984 03

Zadavatel obec:
Lučenec

Kontaktní osoba:
Marta Juríčková

Zadavatel telefon:
+421 940 608 017

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zssambra.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215200-9
Stavebné práce na stavbe budov určených pre sociálne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Provádění hydroizolací, střešní hydroizolační fólie z PVC s dlouhou životností

Provádění hydroizolací, střešní hydroizolační fólie z PVC s dlouhou životností

Na hydroizolační práce je třeba najít firmu, která odvede kvalitní práci, abyste nemuseli řešit problémy, které jsou se špatně provedenou hydroizolací spojeny. Ušetřete si hledání, společnost Izolinvest s. r. o. je odborníkem na hydroizolace a mimo jiné dodávají také střešní hydroizolační fólie, které jsou z PVC. Hydroizolační fólie: Logicroof V-RP, určená pro ploché, či mírně šikmé střechy, Logicroof V-SR, vhodné pro střechy, které jsou členité, Logicroof V-GR, pro terasy, balkóny a pochozí střech, Logicpool, využívaná pro bazény, jímky a dokonce koupaliště, Izofol, fólie s různou tloušťkou, které nacházejí své využití hlavně na pozemních částech objektů, či v podzemí, kde prosakuje voda, např. nádrže, jezírka, základy staveb. Samozřejmostí je poskytnutí naší poradenské činnosti týkající se hydroizolace. Využijte našich odborných služeb, které provádějí pouze kvalitně proškolení specialisté a kontaktujte nás, co nejdříve.


Tepelné izolace, hydroizolace ploché, rovné střechy-dlouhodobá ochrana

Tepelné izolace, hydroizolace ploché, rovné střechy-dlouhodobá ochrana

Pokud potřebujete vyřešit izolaci rovné, ploché střechy, obraťte se v regionu Uherské Hradiště na firmu Izolace M, která provádí hydroizolace a tepelné izolace střech. S fóliemi Fatrafol bude zajištěna u střešního plášťě dlouhodobá ochrana. Fóliové izolace rovných střech provádíme včetně zateplovacích prací. Fólii Fatrafol je možné položit na všechny běžné podklady i na původní krytinu, odolávají vlhkosti, UV záření, mechanickému namáhání, tepelné energii i mrazu, jsou bezúdržbové. Jsme rodinná firma. Máme dlouholeté zkušenosti v aplikaci fóliových systémů. Dbáme důsledně na plnění termínů.


Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplení fasády domu OKAL - termofasády ušetří vaše výdaje za energie

Zateplete svůj rodinný dům OKAL a ušetřete vaše výdaje za energie. Vše vám spolehlivě zajistí stavební firma RD KOMEX s.r.o., která je také v programu Nová Zelená úsporám a působí nejen v Jeseníku a Brně, ale také po celé České republice. Zateplení fasády rodinného domu OKAL provádíme venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik od firmy Saint Gobain Weber-Terranova a.s.. Za použití speciálního fasádního polystyrenu se zvýší tepelný odpor obvodových stěn domu k dosažení celkové úspory v nákladech na topení až o 30%. Termofasáda nedilatuje, je pružná, omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům. Povrchovou úpravu termofasády provádíme konečnou omítkou Weber pas. akrylát nebo Weber pas. Silikon (strukturu, zrnitost a barevný odstín volíme dle přání zákazníka). Venkovní kontaktní zateplovací systém od firmy Weber Terranova používáme také pro zateplení přístaveb, verandy, garáží a podobně. Na zateplení fasád můžete také využít dotace z programu Nová Zelená úsporám!


Hydroizolace terasy - odborná pokládka hydroizolační fólie Fatrafol

Hydroizolace terasy - odborná pokládka hydroizolační fólie Fatrafol

Zatékající voda pod terasou může způsobit problémy ve sklepních prostorech Vašeho domu. Hydroizolace terasy vyřeší Vaše problémy. O odbornou pokládku hydroizolační fólie Fatrafol se postará společnost IZOLACE M Uherské Hradiště, která působí především v regionu Zlínský kraj. Systém Fatrafol je spolehlivý, zaručuje vodotěsnost hydroizolační vrstvy a prodlužuje tak životnost terasy. Předpokládaná životnost materiálu je min. 25 let. Záruční doba po provedení naší práce je 10 let, vztahuje se na materiál i provedené práce.


Spolehlivá firma na hydroizolace - zaměření, rozpočet zdarma

Spolehlivá firma na hydroizolace - zaměření, rozpočet zdarma

Odborné provedení hydroizolace má vliv na dlouhodobou životnost. Proto je důležité svěřit práce spolehlivé firmě se zkušenostmi. Ať už plánujete hydroizolaci ploché střechy, spodní stavby, terasy či bazénu, můžete se bez obav obrátit na firmu IZOLACE M s.r.o., která má zkušené vlastní zaměstnance. Zaměření i příprava rozpočtu je u nás zdarma. Působíme nejčastěji v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj, přijímáme však zakázky v rámci celé České republiky. Hydroizolace: - spodní stavby - ploché střechy - pro balkóny, terasy - bazénu, zahradního jezírka.


Realizace foukané tepelné izolace Pardubice - dostupnost i v těžko přístupných místech

Realizace foukané tepelné izolace Pardubice - dostupnost i v těžko přístupných místech

Společnost HC STAV s.r.o. z okresu Pardubice se zabývá realizací foukané tepelné izolace. Specializujeme se na foukané tepelné izolace, které se snadno aplikují i do hůře přístupných míst včetně dutin stavebních konstrukcí nebo stěnových a střešních dílců. Dále izolace používáme při sanaci střech a podlah. Výhoda foukané izolace je především rychlost aplikace, výborná akumulace tepla, žádné spáry, akustické a požární vlastnosti, šetrnost k životnímu prostředí. Navíc skvěle zajistí značnou energetickou úsporu do budoucna. Zaujala Vás foukaná tepelná izolace? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma HC STAV s.r.o. Z okresu Pardubice Vám ráda provede odbornou aplikaci.