Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

KLEINWÄCHTER holding s.r.o.

Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

Profesionální služby v oblasti grafiky, vytvoření grafického návrhu a jeho zpracování nabízí tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. z Frýdku-Místku. Navrhneme různé varianty kreativního grafického řešení a kvalitně vytiskneme zpravodaje, reklamní letáky, brožury, katalogy, kalendáře, pozvánky, dárkové poukazy.

Komplexné zateplenie budov a striech Zariadenia sociálnych služieb AMBRA, Lučenec

Komplexné zateplenie budov a striech Zariadenia sociálnych služieb AMBRA, Lučenec

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác komplexné zateplenie budov a striech Zariadenia sociálnych služieb AMBRA v Lučenci.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zariadenie sociálnych služieb AMBRA

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zariadenie sociálnych služieb AMBRA

Zadavatel IČ:
52757048

Zadavatel ulice:
Rúbanisko III 2938/52

Zadavatel PSČ:
984 03

Zadavatel obec:
Lučenec

Kontaktní osoba:
Marta Juríčková

Zadavatel telefon:
+421 940 608 017

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zssambra.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215200-9
Stavebné práce na stavbe budov určených pre sociálne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Izolace střech a staveb pro trvalou ochranu vašich objektů

Izolace střech a staveb pro trvalou ochranu vašich objektů

Společnost Benefol, s.r.o. poskytuje komplexní řešení pro hydroizolace, a to vše s důrazem na ekologii a udržitelnost. Představte si střechu, která odolává nejen času, ale i proměnlivému českému počasí. Využíváme nejnovější technologie a materiály, abychom zajistil, že vaše střecha bude nejen pevná a bezpečná, ale také esteticky přitažlivá. Ať už jde o ploché střechy, terasy, bazény nebo jezírka, my nabízíme řešení, která jsou stejně praktická, jako jsou krásná. Ať už potřebujete ochránit novou stavbu nebo obnovit starou, my máme řešení na míru vašim potřebám. S důrazem na detail a využitím nejlepších dostupných technologií jsme spartnerem pro izolace, které vydrží.


Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Zateplení fasády domu zlepší tepelné vlastnosti budovy. Pokud si nevíte rady se zateplením, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení a realizací tepelné izolace fasády. Nabízíme Vám zateplení fasády za výhodné ceny. Zednictví Pokorný působí v oblasti Znojma i Moravského Krumlova. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme fasádní práce a tepelnou izolaci fasády pro rodinné a bytové domy, také u komerčních a průmyslových staveb. Stavbu realizují naši zaměstnanci. Ti jsou pravidelně proškolováni a certifikováni v zateplovacích a omítkových systémech.


Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Zateplení střechy rychle a kvalitně - Praha

Potřebujete zateplit rychle a kvalitně Vaši střechu? Jste z Prahy či okolí? Naše společnost Stop Problém, s.r.o. provádí zateplení i izolace střech. Dlouholeté zkušenosti, certifikované materiály i rychlé dodací lhůty vedou ke spokojenosti všech našich zákazníků. Ušetřete za vytápění a kontaktujte naši společnosti Stop Problém, s.r.o. z Prahy. Vyřešíme Váš problém se střechou od A do Z. Během zateplení zajistíme kotvení tepelné izolace včetně následného zapracování povlakových krytin. Provádíme nejen zateplení a izolace plochých a šikmých střech, poskytujeme např. i klempířské práce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Operativně řešíme také lokální zatékání do budov všech typů krytin.


Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Chcete snížit náklady na vytápění pomocí moderní a efektivní metody, která také přispívá k ochraně životního prostředí? V tom případě se obraťte na společnost Česká Foukaná izolace s.r.o. Česká Foukaná izolace s.r.o. realizuje inovativní metodu zateplení, která využívá bezodpadovou technologii. Ta zajišťuje dokonalé vyplnění izolovaných prostor bez nutnosti vyklízení. Foukaná izolace má vynikající zvukovou, tepelnou a protipožární ochranu a díky použití minerální vaty se eliminují tepelné mosty a zajišťuje stabilní teplotu ve Vašem domově. Dosáhněte úspor na vytápění a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Izolace terasy, balkónu s využitím hydroizolační PVC folie

Izolace terasy, balkónu s využitím hydroizolační PVC folie

Pokud vybíráte spolehlivou firmu, která se zabývá izolací teras a balkónů v regionu Zlín nebo Zlínský kraj, pak Vám můžeme doporučit firmu Izolace střech Kamil Provazník Fryšták, která se specializuje také na hydroizolace teras, balkónů s použitím PVC folií. Tyto folie mají řadu výhod, přizpůsobí se povrchu, jsou odolné, nepropustné pro vodu, ale mají vysokou paropropustnost. Lze ji nechat jako pochozí vrstvu, nebo na ni položit dlažbu. Jak probíhá izolace teras a balkónů s PVC foliemi? Izolace teras a balkónů s PVC foliemi probíhá v několika krocích. Nejprve je nutné připravit podklad, který musí být rovný, pevný, suchý a čistý. Poté se na podklad nanáší lepidlo, které zajistí pevné spojení s PVC folií. Následně se na lepidlo pokládá PVC folie a utěsňuje pomocí svařování nebo lepení. Nakonec se na PVC folii aplikuje ochranná vrstva, která může být například dlažba, dřevěná podlaha, trávník nebo jiná dekorace. Proč si vybrat firmu Izolace střech Kamil Provazník Fryšták? Firma Izolace střech Kamil Provazník Fryšták má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti izolace střech, teras a balkónů PVC foliemi. Firma používá kvalitní a certifikované materiály od renomovaných dodavatelů. Samozřejmostí je záruka na provedené práce. Firma má individuální přístup ke každému zákazníkovi, dbá na dodržování termínů a nastaveného rozpočtu.


Ploché střechy - zhotovení nových střech nebo jejich rekonstrukce od Stop Problém s.r.o.

Ploché střechy - zhotovení nových střech nebo jejich rekonstrukce od Stop Problém s.r.o.

Má váš objekt plochou střechu, která potřebuje opravit nebo chcete zhotovit novou plochou střechu? Pokud jste z Prahy nebo okolí pak se obraťte na společnost Stop Problém s.r.o., která pro Vás zhotoví plochou střechu. Ať už se jedná o rodinný dům, bytovou jednotku nebo hospodářský či průmyslový objekt, společnost Stop Problém s.r.o. pro Vás zajistí zhotovení ploché střechy dle Vašich požadavků. Můžete si od společnosti zhotovit střechu zcela novou či si dohodnout její rekonstrukci. Společnost realizuje zakázky komplet. Zajistí tedy veškeré práce sama. Od výstavby střechy po klempířské práce, stavbu světlíků nebo izolaci střechy. Mimo jiné se firma zaměřuje i na lokální zatékání do budov u všech typů střešních krytin. Nechte si zhotovit či opravit plochou střechu od odborníku na trhu. Pro více informací kontaktujte společnost Stop Problém s.r.o..