Uzemňovací materiál III - PCI

Uzemňovací materiál III - PCI

Predmetom zákazky sú uzemňovacie materiály (drôt, páska, tyče, svorky, podpery) slúžiace k uzemneniu rôznych energetických zariadení nízkeho (NN), vysokého napätia (VN) a veľmi vysokého napätia (VVN).
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Západoslovenská distribučná, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Západoslovenská distribučná, a.s.

Zadavatel IČ:
36361518

Zadavatel ulice:
Čulenova 6

Zadavatel PSČ:
816 47

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Lago Peter

Zadavatel telefon:
+421 908 718 337

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31216200-5
Bleskozvody

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spínací skříně s otvíracím mechanismem, ochrana elektrických a elektronických součástek

Spínací skříně s otvíracím mechanismem, ochrana elektrických a elektronických součástek

Nevíte, jak ochránit elektronické či elektrické součástky ve venkovních či jiných drsných podmínkách? Naše GEOS-S spínací skříně s otvíracím mechanismem od společnosti SPELBERG spol. s r.o. Vám jejich ochranu zaručí. Nabízíme je v několika velikostech a provedeních vyrobených z robustních materiálů a s průhlednými dvířky pro jednodušší odčítání údajů. Ručíme bezproblémovou obsluhou díky otvíravým dvířkům přes 180°, které jsou pevně ukotveny v rámu. Na dvířkách je navíc dokonalý zavírací systém, díky kterému se dvířka neotevřou jen tak samy například kvůli vnějšímu působení větru. V případě zájmu neváhejte a obraťte se na nás. Působíme v ČR i na zahraničním trhu.


Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

Předním dodavatelem průmyslových kabelů je v rámci ČR společnost LAPP Czech Republic s.r.o. Zlín. Připojovací a ovládací průmyslové kabely mají využití ve strojích, přístrojích, měřících zařízeních i vytápěcí či klimatizační technice. Naše produkce je přehledně rozčleněna. Připojovací a ovládací kabely: - univerzální použití - flexibilní pro různé aplikace - jednožilové vodiče pro rozvaděče - instalační - pro instalace v budovách - pro robotiku - pro dopravní techniku, výtahy - systémy pro servopohony - pro drsné provozní podmínky - s požadavky na chemickou, mechanickou odolnost, rozšířenou teplotu okolí - pro speciální aplikace - pro kolejová, užitková vozidla, fotovoltaiku, větrné elektrárny.


GEOS – průmyslové a venkovní skříně – odolné, flexibilní a bezpečné

GEOS – průmyslové a venkovní skříně – odolné, flexibilní a bezpečné

Pohybujete se v oboru elektroinstalační techniky? Nenašli jste doposud vhodného prodejce a výrobce skříní pro elektrické instalace? Naše společnost Spelsberg spol. s.r.o., s dlouholetou tradicí, Vám nabídne zmíněné systémy v nejlepší kvalitě a za bezkonkurenčních podmínek. Nabízíme prázdné skříně, které jsou již připraveny pro instalaci elektrických rozvodů. Svými vlastnostmi splňují veškeré bezpečnostní požadavky. Jsou odolné vůči vniknutí vody, kondenzaci, prachu a také umí správně regulovat průchod vzduchu. Kromě standartních rozměrů umíme vyrobit skříně všech velikostí dle představ klienta. Vybírat lze ze dvou materiálů, a to plastu nebo hliníků, záleží na vašich preferencích. Novinkou je řada GEOS, která zajišťuje vysokou ochranu proti venkovním vlivům, ať už je to sluneční záření, vítr nebo jakékoliv neblahé vlivy. Není nic lepšího, než produkt vyzkoušet a o kvalitě se přesvědčit, můžeme vám ovšem s jistotou zaručit, že tohoto rozhodnutí nebudete litovat. Navštivte nás v Praze 5, na ulici Věštínská 1611/19.


Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Objednejte si libovolné balení krabic z řady Abox a získejte multifunkční kleště. Max. 5 ks kleští na odběratele. Platí do vyprodání zásob. Společnost Spelsberg spol. s r.o. je jedním z předních mezinárodních výrobců v oboru elektro a působí především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby rozvaděčů i spojovacích krabic, řešení pro betonové konstrukce, průmysl a provozní techniku i protipožárních výrobků s využitím v tunelech nebo únikových cestách. Neváhejte a nakupujte již nyní!


Návrh, prodej a montáž elektro rozvaděčů

Návrh, prodej a montáž elektro rozvaděčů

Pokud hledáte v okolí Opavy nebo Vítkova spolehlivou firmu, která vám zajistí montáž elektro rozvaděčů na klíč, obraťte se na firmu Furch Jiří. Poskytujeme kompletní služby od návrhu, výroby, dodávky až po instalaci a zprovoznění elektro rozvaděčů. Máme dlouholetou praxi v oboru, certifikované pracovníky a moderní technologii. Zaručujeme vám vysokou kvalitu, bezpečnost a spokojenost. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Montáž elektro rozvaděčů je důležitou součástí každého elektrického zařízení. Elektro rozvaděče jsou skříně, ve kterých jsou umístěny jističe, spínače, měřící přístroje a další prvky, které slouží k ochraně, řízení a rozvodu elektrické energie. Montáž elektro rozvaděčů vyžaduje odborné znalosti, zkušenosti a kvalitní materiál – to vše Vám garantujeme, pokud si necháte nainstalovat elektro rozvaděče právě od nás!


Označovací systémy FLEXIMARK - etikety, štítky, razící přístroje, číslice, písmena pro značení kabelů a vodičů

Označovací systémy FLEXIMARK - etikety, štítky, razící přístroje, číslice, písmena pro značení kabelů a vodičů

Firmy z oblasti elektromontáží, výroby strojů, automobilového průmyslu, MaR technologie či elektronické zpracování dat využívají jak kabeláž, tak označovací systémy. Díky značení kabelů a vodičů od společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. se vyznáte v kabelových rozvodech. Dodáváme označovací systémy pod zn. FLEXIMARK pro jakékoliv odvětví, přesným a jasným značením v podobě etiket, štítků, číslic zvýšíte bezpečnost vašich rozvodů a uspoříte čas při montáži i při vyhledávání vadných kabelů či vodičů. Jsme připraveni realizovat označovací systém podle přání zákazníka - štítky z nerezové oceli, plastu, smršťovací hadice s potiskem, etikety pro značení jednotlivých komponentů apod. Označovací systémy FLEXIMARK: - značení dle požadavků konkrétního zákazníka - etikety pro laserový tisk, tarmotranferový tisk - označování kabelů, vodičů i komponent s využitím laserové tiskárny a našeho software - bezpečnostní značení - razící přístroje, číslice, písmena. V souvislosti se značením dodáváme i potřebný software a termotransferové a elektronické tiskárny FLEXIMARK®.