Dekarbonizace dieselových motorů v profesionálním autoservise

Autoservis Dolina

Dekarbonizace dieselových motorů v profesionálním autoservise

Profesionální dekarbonizaci dieselových motorů provádí špičkový Autoservis Dolina, sídlící v Kudlovicích u Uherského Hradiště. Efektivní odstranění karbonových usazenin ze všech částí motoru zvyšuje jeho výkon, přispívá ke snížení spotřeby paliva i snížení emisí.

Poptávám venkovní schodiště

Poptávám venkovní schodiště

Poptávám venkovní schodiště.


Dobrý den,

rád bych u Vás poptal cenu a termín dodání 2ks venkovních schodišť pro RD viz situační plánek.

Prosím o variantu s podestou a bez podesty.

Opěrné zdi nejsou hotovy, takže šířka není podmínkou, může se drobně změnit.

Děkuju a jsem s pozdravem

Tomáš Haubert
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2023 10:00

Platnost poptávky:
25.06.2023 09:53

Kontaktní osoba:
Tomáš Haubert

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 181 179

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptávám venkovní schodiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba ocelových svařenců a svařovaných konstrukcí - precizní výroba dle požadavků zákazníka

Výroba ocelových svařenců a svařovaných konstrukcí - precizní výroba dle požadavků zákazníka

Strojírenská společnost Ankra Steel zhotoví ocelové svařence a svařované konstrukce na zakázku dle dokumentace zákazníka či vlastní. Zajišťují výrobu ocelových svařenců se strojním opracováním, zakázkovou výrobu účelových zařízení, různé servisní opravy zařízení ve strojírenském průmyslu i části důlních zařízení. Produkují díly pro kolejová vozidla, rotační i nerotační části strojů, komponenty ocelových konstrukcí či celovýrobu svařovaných konstrukcí. Vyrábí i pro zahraniční odběratele, vyváží do evropských zemí jako je Polsko, Německo, Rakousko ale i Švédsko.


Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.

Potřebujete firmu, která pro Vás zrealizuje zámečnické práce? Pokud jste z Liberce, pak se podívejte na nabídku služeb společnosti Stavoklima Liberec s.r.o.. Společnost Stavoklima Liberec s.r.o. nabízí kromě montáží vzduchotechniky nebo klempířských prací i zámečnickou výrobu. V zámečnické výrobě pro Vás nabízí realizace a montáže: - ocelových konstrukcí - ocelové přístřešky - dodávku manipulačních vozíků - skladovací nebo zakládací kontejnery Pro společnost Staviklima Liberec s.r.o. však není problém ani zrealizovat mříže, ploty, vrata nebo ochranné zábradlí a schodiště. Rádi byste se dozvěděli více nebo potřebujete vypracovat projekt přesně pro Vás na míru. Pak se neváhejte obrátit zkušený tým pracovníku společnosti Stavoklíma Liberec s.r.o., která dokáže postavit projekt dle Vašich představ.


Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení

Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení

Ideální řešení pro flexibilní využití prostoru pro sezení v arénách, víceúčelových halách, sportovištích a kulturních zařízeních jsou teleskopické - zásuvné tribuny. Společnost KOVOSTAL Jarošov je předním výrobcem teleskopických tribun. Díky promyšlenému designu a moderním technologiím, jako je například laserové řízení, dodá KOVOSTAL rychlé a snadné rozložení a složení tribun, což umožňuje efektivní přizpůsobení prostoru aktuálním potřebám. Teleskopické tribuny KOVOSTAL jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální požadavky každého zákazníka a prostoru. Jsou vybaveny elektromotory pro snadné ovládání nebo mohou být obsluhovány manuálně pomocí ručních vozíků. Unikátní systém ovládání laserem, vyvinutý firmou po několikaletém vývoji, zajišťuje přesné a bezproblémové vysouvání a zasouvání tribun bez odchylek. KOVOSTAL klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých produktů, používá nehořlavé a těžce zápalné materiály odpovídající evropským standardům. S produkty KOVOSTAL se můžete setkat po celém světě, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí, kde firma úspěšně exportuje do zemí jako Německo, Rakousko, Švédsko a další. Teleskopické tribuny KOVOSTAL tak představují spojení inovativních řešení, kvality a funkčnosti, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na variabilní využití prostorů.


Zakázková kovovýroba se zámečnickými pracemi, stavební zámečnictví

Zakázková kovovýroba se zámečnickými pracemi, stavební zámečnictví

Sháníte spolehlivou firmu, která se zabývá kovovýrobou a nabízí k tomu i zámečnické práce? Oslovte firmu KOVOVÝROBA Herůfek z Bořetic na Břeclavsku, kde vyrábí a montují ocelové konstrukce, ocelové haly, opláštění hal a zámečnické práce. Ocelové haly dodáváme zateplené, nezateplené, průmyslové, skladové , výrobní, sportovní, zemědělské, hangáry nebo garáže. Nabízíme kompletní dodávku ocelových konstrukcí, do které patří sloupy, vazníky, světlíky, okna, dveře, vrata, brány, ploty a jiné. Provedeme opláštění stěn i střech. Zrealizujeme pro Vás i menší zakázky jako jsou zábradlí, brány, atd. Provedeme veškeré zámečnické práce. Vyrobíme pro Vás i dle Vaší výkresové dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba montovaných přístřešků a stříšek nad odpadkové nádoby s pevnou ocelovou konstrukcí

Výroba montovaných přístřešků a stříšek nad odpadkové nádoby s pevnou ocelovou konstrukcí

V dnešním světě, kde se udržitelnost a péče o životní prostředí stávají stále důležitějšími tématy, je klíčové hledat inteligentní způsoby, jak zlepšit veřejné prostory. Jedním z takových řešení jsou koše a přístřeší pro odpadkové nádoby, které v rámci celé České republiky vyrábí firma Čekárny - bus ze Zábřehu. Přístřešky pomáhají udržovat čistotu, ale také chrání odpadové nádoby před nepříznivými povětrnostními vlivy. Přístřeší je vyrobeno z ocelové konstrukce, která je žárově zinkovaná. Střecha je pokryta vlnitou dostatečně pevnou krytinou. Přístřeší lze libovolně prodlužovat, to umožňuje přizpůsobit se konkrétním potřebám a prostorům. Konstrukce umožňuje snadné vyprazdňování odpadových nádob do kontejnerů a popelnic. Prostor je světlý a dostatečně odvětraný. Kromě přístřeší Vám firma nabízí také různé typy odpadkových košů, ať už se stříškou nebo odpadkový koš IPS. Nabídku firmy využilo již celá řada obcí a měst. Nabídka společnosti Čekárny - bus Vás zajisté zaujme a pomůže Vám vytvořit čistější a přívětivější veřejné prostory.


Vyrábíme šachty pro zvedací plošiny na míru

Vyrábíme šachty pro zvedací plošiny na míru

Šachty jsou klíčové pro bezpečný provoz zdvihacích plošin. Jejich dodání, montáž včetně poradenství zajišťuje Zvedací plošiny s.r.o. Při instalaci zvedacích plošin nabízí firma Zvedací plošiny s.r.o. dvě možnosti. Může se zvážit jejich umístění do zděných šachet. Druhá varianta je nákladově výhodnější a jednodušší, pomocí uzavřených ocelových profilů s výplní, například od firmy TAHOKOV. Firma Zvedací plošiny s.r.o. je schopna poradit si se sebevíce atypickými plošinami. Kontaktujte specialisty na zvedací plošiny ještě dnes.