Recyklace asfaltu a betonu v Recyklačním dvoře v Ostravě, prodej recyklátů

JANKOSTAV s.r.o.

Recyklace asfaltu a betonu v Recyklačním dvoře v Ostravě, prodej recyklátů

Specialista na dopravní stavby a přední výrobce litého asfaltu a asfaltových směsí společnost JANKOSTAV s.r.o. provozuje v Ostravě také Recyklační dvůr, kde recykluje drcením a tříděním vybourané asfalty a betony a tyto recykláty nabízí k prodeji.

Poptávám opravu stropu podesty na schodišti

Poptávám opravu stropu podesty na schodišti

Poptávám opravu stropu podesty na schodišti v RD - Brno Bystrc
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2023 09:58

Platnost poptávky:
25.06.2023 09:51

Kontaktní osoba:
TWR s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 702 059 095

Okres:
Brno-město

Obrázek:
Poptávám opravu stropu podesty na schodišti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojní omítky pro dokonale rovné a hladké stěny

Strojní omítky pro dokonale rovné a hladké stěny

Strojní omítky od společnosti Alfréd Popek jsou synonymem pro dokonalost a preciznost ve světě stavebnictví. Představte si hladké, dokonale rovné stěny, které jsou odrazem moderního bydlení a kvalitní práce. To je právě to, co nabízíme. Od roku 1997 se věnujeme strojním omítkám, a to s takovou zručností, že je naše práce je často přirovnávána k uměleckému dílu. Nezáleží na tom, zda potřebujete omítku sádrovou, štukovou, vnitřní či vnější, naše společnost je připravena splnit vaše přání s nejvyšší pečlivostí. Každý projekt je pro nás výzvou, kterou přijímáme s nadšením a profesionalitou. Ať už se jedná o malý rodinný dům nebo velký komerční prostor, přístup zůstává stejný, 100% kvalita a spokojenost zákazníka.


DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

Stavební činnost je oborem, kde se zkušenosti a kvalita odrazí na každém kroku. Společnost DVL Plus s.r.o., s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví, nabízí široký rozsah stavebních a řemeslných prací, od zednických přes obkladačské až po elektroinstalační práce. Působíme nejen v Praze a okolí, ale i v dalších regionech České republiky, kde se zaměřujeme na novostavby, rekonstrukce, modernizace bytů a rodinných domů, stejně jako na stavební úpravy a údržbu objektů občanské vybavenosti. Naše práce zahrnují i specializované projekty, jako jsou rekonstrukce koupelen a bytových jader, stavební úpravy interiérů, zateplení fasád bytových a panelových domů či objektů občanské vybavenosti. Dále se věnujeme demolicím a odvozu stavebního odpadu, zemním, výkopovým a terénním pracím díky vlastnímu parku těžkých stavebních a zemních strojů. Kromě tradičních stavebních služeb nabízíme i inovativní řešení v oblasti revitalizace vodních toků a modelace terénu, což podtrhuje naši snahu o harmonii s přírodním prostředím. Spolupráce s renomovanými partnery jako Stavebniny PRO-DOMA, DEK a SIKO nám umožňuje využívat kvalitní materiály a zaručuje vysoký standard dokončených staveb. Zvolte společnost DVL Plus s.r.o. pro vaše stavební a řemeslné projekty. Díky naší odbornosti, širokému spektru služeb a spolupráci s předními dodavateli materiálů vám můžeme zajistit, že váš projekt bude realizován kvalitně, efektivně a v dohodnutých termínech. Slibujeme nejen dokonalost ve výsledku, ale i transparentní proces během celé realizace vašeho projektu.


Profesionální zednické práce - strojní omítání stěn v interiéru

Profesionální zednické práce - strojní omítání stěn v interiéru

Pokud hledáte profesionální stavební firmu, která se zaměřuje na zednické práce v Blansku a okolí, tak kontaktujte naši společnost Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi. Mezi naše služby patří například strojní omítání stěn v interiéru. Pro omítání vždy využíváme pouze kvalitní směsi od společnosti Knauf a Baumit. Tento způsob omítání umožňuje oproti jiným rychlejší a snadnější aplikaci. Strojní omítání se využívá jako revitalizace starých omítek a umožňuje v místnosti vytvořit bezpečné a optimální vzdušné podmínky, které vyhovují také alergikům. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Rodinné domy na klíč od prosperující stavební firmy s dlouholetými zkušenostmi

Rodinné domy na klíč od prosperující stavební firmy s dlouholetými zkušenostmi

Stavební firma Zednictví Jeneš, s.r.o. je odborníkem na nízkoenergetické i pasivní rodinné domy na klíč. Jejich stavby jsou navrženy s ohledem na moderní vzhled, energetickou účinnost a dlouhou životnost. Mimo hrubé stavby rodinných domů realizují také půdní vestavby a administrativní objekty. Díky letitým zkušenostem Vám poradí s výběrem vhodných stavebních materiálů a technologií. Na jejich webu najdete více informací o jejich činnosti, projektech a vizualizacích. Pokud máte zájem o rodinný dům na klíč v Brně nebo Blansku, můžete se firmu Zednictví Jeneš, s.r.o. obrátit. Působí i v regionu Vyškov a Prostějov. Jejich profesionální tým vám rád pomůže s vaším bydlením!


Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavíte a zvažujete, jakým způsobem si nechat zhotovit stropy? Pak zvolte velmi odolné nonolitické stropní konstrukce z železobetonových desek, o které se postará firma Zednictví Jiří Pokorný. Zajistíme Vám kompletní zhotovení stropů pomocí monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek. Železobetonové stropní desky se dokáží tvarově přizpůsobit i pro nepravidelné půdorysy a vynikají svou vysokou nosností, odolností a žáruvzdornosti. Postaráme se o kompletní realizaci - zajistíme potřebnou dokumentaci, provedeme statické výpočty a vytvoříme výkresy přesně dle daných prostorových dispozic a rozměrů. Vybereme pro Vás nejvhodnější druh betonu i stropní výztuže a konečně provedeme celkovou realizaci. Dáváme si záležet na tom, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně ke vší spokojenosti zákazníka.


Strojní sádrové omítky - ideální řešení pro alergiky, proti vzniku plísní

Strojní sádrové omítky - ideální řešení pro alergiky, proti vzniku plísní

Plánujete omítání zdí ve vašem interiéru a máte ve vaší domácnosti alergika? Tak kontaktujte firmu Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi, která se v Boskovicích a okolí zabývá realizací strojních sádrových omítek. Strojní sádrové omítky: - jsou hladké, nezdražují prach a jsou vhodné pro alergiky - zamezují vzniku plísní - lépe regulují klima uvnitř místnosti - umožňují aplikaci dekorací a jiných malířských technik - jsou snadno opravitelné a rychleji aplikovatelné na zdivo v interiéru oproti štukovým omítkám Nechte si námi vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude lépe dýchat a žít.