Oprava kúpeľne  a podláh

Oprava kúpeľne a podláh

Predmetom zákazky je rekonštrukcia -oprava kúpeľne a podláh v zariadení CSS Park Čadca.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum sociálnych služieb PARK

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum sociálnych služieb PARK

Zadavatel IČ:
00632520

Zadavatel ulice:
Hviezdoslavova 918

Zadavatel PSČ:
022 01

Zadavatel obec:
Čadca

Kontaktní osoba:
Mgr. Anna Linhartová

Zadavatel telefon:
+421 414 327 346


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211310-5
Stavebné práce na kúpeľniach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Vyberte si tu ideální podlahu v Podlahovém studiu Jegla z okresu Uherské Hradiště. Nabízíme i odborné položení podlahových krytin. Pokládka lina, PVC, vinylu či plovoucí podlahy potřebuje přípravu podkladu - rovný, hladký a pevný povrch. Změříme vlhkost povrchu, provádíme broušení betonu, vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou. Posoudíme stav původní podlahy předem, konzultace si prosím domluvte na tel.:774831124. Díky dlouholetým zkušenostem provádíme pokládku podlah precizně.


Podlahy pro výrobní haly, podlahy pro těžké provozy, podlahy pro sklady

Podlahy pro výrobní haly, podlahy pro těžké provozy, podlahy pro sklady

Vyřešíme Vaše neustálé opravy podlah v provozu Vaší firmy. Rozebíratelný podlahový sys­tém - PVC panely jsou určený právě do výrobních hal, skladů, v průmyslu, těžkém provozu, svařovny, stolárny, autoservisy, pneuservisy, zemědělství, posilovny, strojní haly, podlahy výstaviště. Montují se všude tam, kde musíte používat jakákoliv manipulační technika a snesou i přejezd nákladního automobilu. Lze provést i za plného chodu výroby či provozu skladu. Provádíme vyznačení tras a koridorů. Firma PODLAHY Liška, s.r.o., Brno dodává zátěžové panely PVC s případnou montáží. Další výhody co Vaše firma ocení: -vyřešení opakovaných oprav -výhodná cena -montáž na různé povrchy (i ve špatném stavu, mastné, popraskané, vlhké apod.) -možné zatížení 2 až 6t/dm2 -chemicky odolné a nenasákavé -nehořlavost - nesnadno hořlavé, třída reakce na oheň je Dfl – s2 (vhodné i do svařoven a stoláren) -rychlá montáž (demontáž) neomezující provoz -po obvodě spojovací zámky -testovaná bezpečnost proti skluzu s výsledkem „VELMI BEZPEČNÉ” za sucha i mokra -tepelná izolace -běžná jednoduchá údržba -snadno rozebíratelné v případě potřeby -pro interiér a exteriér -mrazuvzdorné. Objednejte naše podlahy a ukončete opravy jednou provždy!


Pokládka podlah, dřevěné, laminátové podlahy, dřevěné terasy, obkládání schodů

Pokládka podlah, dřevěné, laminátové podlahy, dřevěné terasy, obkládání schodů

Pokládce podlah se již od roku 2008 věnuje společnost Podlahy Bertl, sídlící v Mostě. Máme s pokládkou podlah bohaté zkušenosti a nabízíme profesionální pokládku podlahových krytin. Pomůžeme vám také s výběrem vhodné podlahy přímo pro vás. Zabýváme se pokládáním dřevěných plovoucích podlah, laminátových podlah, koberců i PVC. Položíme vám také venkovní dřevěné a dřevoplastové terasy. Obkládáme schodiště laminátem, vinylem, dřevem či PVC.


Korková podlaha do bytu i rodinného domu pro úsporu tepelné energie, proti hluku a vhodná pro alergiky

Korková podlaha do bytu i rodinného domu pro úsporu tepelné energie, proti hluku a vhodná pro alergiky

Přemýšlíte o nové podlaze do Vašeho bytu či rodinného domu? Pak se obraťte na jihlavskou firmu Podlahy Pavel Kasal, která má v nabídce od standardních dřevěných a plovoucích podlah i podlahy korkové. Korkové podlahy jsou nejen designově pěkné, ale také nabízí mnoho užitečných vlastností, které ve Vašem domově jistě oceníte. Mezi užitečnou vlastnost patří úspora nákladu na topení, jelikož korkové podlahy velmi dobře izolují teplo. Mimo jiné se hodí i to, že výborně absorbují hluk, a tak už se nemusíte bát, že budete rušit své sousedy. Korkovou podlahu ocení především rodiny s alergiky, pro které je korková podlaha přímo stvořená. V podlaze totiž nenajdete žádné zdravotně závadné prvky, jako jsou ftaláty, které jsou obsaženy například v PVC podlahách. Dopřejte si moderní, designovou korkovou podlahu od firmy Podlahy Pavel Kasal, která Vás bude nejen hřát, ale také zajistí zdravé prostředí do Vaší domácnosti.


Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Koberce patří k velmi oblíbeným podlahovým krytinám a můžete si vybrat s opravdu velkého množství barev a vzorů jak v metráži tak kusových. Ve Zlíně můžete pořídit koberce i další podlahové krytiny u firmy Podlahy Haloda. Další provozovnu najdete ve Slavkově u Uherského Hradiště. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin dle Vašich požadavků. Firma Haloda zajistí i pokládku koberců a krytin všeho druhu. Máme dlouholeté zkušenosti jak v podlahářství, tak v oboru malířských, natěračských prací. Při rekonstrukci tedy zajistíme nejen položení podlahy či koberce, ale i výmalbu místností.


Pokládka laminátových podlah s  realisticky přírodním vzhledem a vynikající ochranou vůči poškození

Pokládka laminátových podlah s realisticky přírodním vzhledem a vynikající ochranou vůči poškození

Nelíbí se Vám staré podlahy ve vaší domácnosti? Uvažujete o pokládce laminátových podlah? Hledáte na Znojemsku podlahářství, které zajistí kompletní dodávku laminátových podlah? Kvalitní laminátové podlahy pokládá společnost Podlahy a dveře Lukáš Nekula. Z naší široké nabídky laminátových podlah od společnosti Unilin si vybere zajisté každý. Podlahy zaujmou bezkonkurenčně realistickým přírodním vzhledem. Předností těchto podlah jsou také chytré inovace, které zajišťují, že jsou laminátové podlahy chráněny proti poškrábaní, skvrnám i vlhkosti na povrchu. V rámci pokládky nové laminátové podlahy zajistíme odstranění staré podlahové krytiny, vyrovnání a aplikaci podlahové vrstvy a také pokládku nové podlahy včetně podlahových lišt.