Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Nejen kompletní dodání hořákových systémů podle požadavku zákazníka, ale i následný servis a prodej náhradních dílů pro hořáky a hořákové systémy renomovaných výrobců Fluidtechnik, Kromschröder, Alfa IN, LBE, Polna Corp, Pietro Fiorentini, SČA zajišťuje společnost PIRES s.r.o. se sídlem v Třinci. V oblasti hořákových systémů nás odborné zkušenosti stvrzené dlouholetou praxí vyzdvihly na výsluní a stali jsme se vyhledávaným odborníkem v servisu hořáků nejen v České republice, nýbrž i v dalších evropských zemích.

Oprava kúpeľne  a podláh

Oprava kúpeľne a podláh

Predmetom zákazky je rekonštrukcia -oprava kúpeľne a podláh v zariadení CSS Park Čadca.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum sociálnych služieb PARK

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum sociálnych služieb PARK

Zadavatel IČ:
00632520

Zadavatel ulice:
Hviezdoslavova 918

Zadavatel PSČ:
022 01

Zadavatel obec:
Čadca

Kontaktní osoba:
Mgr. Anna Linhartová

Zadavatel telefon:
+421 414 327 346


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211310-5
Stavebné práce na kúpeľniach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Společnost REIN BAU s.r.o. může Vaše bydlení v Praze přetvořit od základu bez ohledu na to, zda se jedná o částečnou modernizaci například vaší koupelny, či kuchyně nebo celkovou proměnu dispozice celého bytu. Kromě náročných instalatérských a elektrických prací včetně revizí se postaráme i o vymalování, nové podlahy, topení, rozvody vody a odpadu a další drobné úpravy, které jsou nezbytné pro dokonalou renovaci. Můžete využít také možnost nezávazného poradenství, abyste byli plně informováni o všech krocích během celého procesu. Vaše bydlení bude po naší práci zcela nové a přizpůsobené vašim potřebám a přání, a vy se budete cítit ještě více doma ve svém prostředí. Buďte připraveni na úžasnou proměnu a vylepšení vašeho domova.


Anhydritové podlahy ideální do Vašeho rodinného domu – vysoká pevnost, dobrá tepelná vodivost

Anhydritové podlahy ideální do Vašeho rodinného domu – vysoká pevnost, dobrá tepelná vodivost

Zvažujete anhydritové podlahy? S jejich pokládkou Vám pomůže Zednictví Jeneš, s.r.o. z Brna. Anhydritová podlaha je vhodná pro různé typy interiérů, od bytových domů po sportovní haly a administrativní prostory. Je snadno zpracovatelná, umožňuje rychlou pokládku a má vysokou finální pevnost. Ideální je pro dokonale rovnou podlahovou plochu pod finální nášlapné vrstvy, jako jsou koberce, dlažba, laminátové podlahy, syntetické nátěry, dřevěné vlysy a parkety. Anhydritové podlahy jsou velmi rovné, což je výhodné při pokládce dlažby nebo dřevěných podlah. Zároveň je anhydrit pružný, který mu umožňuje odolávat konstrukčním pohybům bez poškození. Vyrábějí se z recyklovaných materiálů a jejich výroba a pokládka vyžaduje méně energie. Dalším benefitem je snížení přenosu hluku mezi podlahami. Díky jejich tepelné vodivosti jsou ideální pro podlahové topení. Pokud hledáte firmu, která realizuje anhydritové podlahy v Brně či Blansku můžete se podívat na webové stránky firmy Zednictví Jeneš. Jejich specializací jsou lité anhydritové podlahy. Poskytují profesionální služby i v dalších městech na Moravě jako je například Olomouc, Prostějov.


Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Prodej a pokládka koberců a podlahových krytin všeho druhu

Koberce patří k velmi oblíbeným podlahovým krytinám a můžete si vybrat s opravdu velkého množství barev a vzorů jak v metráži tak kusových. Ve Zlíně můžete pořídit koberce i další podlahové krytiny u firmy Podlahy Haloda. Další provozovnu najdete ve Slavkově u Uherského Hradiště. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin dle Vašich požadavků. Firma Haloda zajistí i pokládku koberců a krytin všeho druhu. Máme dlouholeté zkušenosti jak v podlahářství, tak v oboru malířských, natěračských prací. Při rekonstrukci tedy zajistíme nejen položení podlahy či koberce, ale i výmalbu místností.


Parketové podlahy – pokládka nových parket, renovace a broušení parket

Parketové podlahy – pokládka nových parket, renovace a broušení parket

Nevíte si rady s tím, jak správně zrenovovat parketovou podlahu? Případně uvažujte o pokládce nových parket, ale nevíte, na koho se obrátit? Komplexní servis související s pokládkou a renovací parket a parketových podlah Vám poskytne Podlahářství Tom&Ka s.r.o.z Opavy. Podlahářství Tom&Ka s.r.o Vám může poskytnout: - renovace a broušení parket a parketových podlah - pokládka nových parket z tvrdého dřeva – například dub, buk, jasan – do vzoru stromečku nebo řemene - pokládka parket s perodrážkou nebo třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha – vícevrstvá parketová deska - povrchová úprava parket lakem nebo olejem


Rekonstrukce koupelny v luxusním provedení s použitím designové dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Rekonstrukce koupelny v luxusním provedení s použitím designové dekorační stěrky, velkoformátových obkladů

Pokud očekáváte špičkové služby při rekonstrukci koupelny, firma TOPSTR s.r.o. z Hostišové u Zlína dokáže proměnit každou koupelnu v dokonalý prostor, díky aplikaci dekorační stěrky, velkoformátových obkladů a důrazu na detail docílíme luxusního provedení. Působí také v okolí Brna, Vyškova, klienti velmi oceňují precizní provedení a také použití kvalitních materiálů. Při rekonstrukci zahrnujeme použití dekorační stěrky a velkoformátových obkladů, protože ovlivní celkových vzhled a atmosféru. Pokud se minimalizuje množství spár, docílíme elegantního dojmu a čistého vzhledu koupelny. Dekorační stěrka nabízí širokou škálu designových možností, snadno se přiblížíme vašim představám a požadavkům. S TOPSTR s.r.o. získáte profesionální přístup a individuální řešení na míru. S námi rekonstrukce koupelen proběhne tak, aby byly splněny nejvyšší standardy kvality a bylo docíleno maximálního komfortu. Kontaktujte nás a my vytvoříme koupelnu vašich snů - tel.: 737043586.


Realizace podlahářských prací - dodávka, montáž a renovace podlahových krytin

Realizace podlahářských prací - dodávka, montáž a renovace podlahových krytin

Firma SOS - Roman Smejtek se specializuje na veškeré podlahářské práce. Nabízí nejen dodávku podlahových krytin, ale současně nabízí také montáž a renovaci parket, plovoucích, dřevěných a laminátových podlah a také dodávku a montáž PVC a vinylových podlah. Nabízené služby: - dodávka a pokládka podlah (vinyl a PVC) - dodávka, pokládka a renovace (parkety, plovoucí, dřevěné a laminátové podlahy) - poradenství ohledně výběru vhodných podlahových materiálů - přípravné práce před pokládkou podlah - údržba podlah - voskování a povrchové úpravy olejováním a další. V rámci své činnosti se zabývá také realizací venkovních teras, a to dřevěných nebo z umělého dřeva WPC.