Materská škola Cajlanská v Pezinku – sanácia vlhkosti interiéru

Materská škola Cajlanská v Pezinku – sanácia vlhkosti interiéru

Predmetom zákazky je sanácia vlhkosti interiérových stien sanačnými omietkami, vymaľovanie interiéru celého objektu a murárske práce (vysprávky povrchu stien a podlahy po rekonštrukcii poškodených častí vodovodného a plynového potrubia).
Na sanovaných častiach stien je už otlčená vnútorná omietka až po tehlové murivo.

Bližšia špecifikácia objektu je v PD (príloha č. 4 tejto výzvy)

Nakladanie s odpadom:
1.Pri realizácii stavby je potrebné dodržiavať zákon č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a súvisiace všeobecne záväzné právne predpisy platné v odpadovom hospodárstve.
2.Dodávateľ zodpovedá za nakladanie s odpadmi a plní povinnosti podľa § 14 - držiteľa odpadu podľa zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.
3.Po ukončení prác predloží dodávateľ doklad o likvidácii stavebného odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Pezinok

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Pezinok

Zadavatel IČ:
00305022

Zadavatel ulice:
Radničné nám. 7

Zadavatel PSČ:
902 14

Zadavatel obec:
Pezinok

Kontaktní osoba:
Mgr. Vlasta Cholujová

Zadavatel telefon:
+421 336 901 143

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pezinok.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální sanace vodohospodářských staveb – jímky, betonové nádrže, ČOV

Profesionální sanace vodohospodářských staveb – jímky, betonové nádrže, ČOV

Zdá se Vám, že není Vaše betonová nádrž v dobrém stavu? Potřebujete provést opravu betonové jímky, nádrže nebo ČOV? Pokud hledáte firmu, která zajišťuje opravy a sanace vodohospodářských staveb, obraťte se na firmu REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Tato firma, jejíž sídlo najdete ve Svitavách, se zabývá sanací vodohospodářských staveb na území celé České republiky Provádíme profesionální sanace ČOV, nádrží vodojemů, úpraven pitné vody, požárních nádrží, havarijních jímek, i vyhnívacích nádrží. Po provedení odborné diagnostiky technické stavu betonové konstrukce navrhneme technologický postup opravy. Používáme pouze certifikované technologie a špičkové materiály na opravy a rekonstrukce betonových nádrží. Garantujeme vám, že sanace provedená naší firmou výrazně prodlouží životnost betonových konstrukcí a jímek.


Sanace, opravy a hydroizolace zdiva, injektáže, komplexní zatěsnění, poradenství a realizace Praha

Sanace, opravy a hydroizolace zdiva, injektáže, komplexní zatěsnění, poradenství a realizace Praha

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá sanacemi, injektážemi, zatěsněním nebo opravami a hydroizolací zdiva? Představujeme společnost Injekta s.r.o., která svoji činnost zaměřuje komplexní zatěsnění, injektáže, sanaci, opravy, hydroizolaci zdiva, betonu a monolitických konstrukcí proti vlhkosti a tlakové vodě. Zatěsňujeme budovy, domy, suterény, sklepy, garáže, balkóny, terasy, tunely, stoky, bazény, nádrže a mnoho dalšího. Specializujeme se na těsnění bez nutnosti odkopávání. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky, nebo nás navštivte na adrese Revoluční 18, Hovorčovice, Praha - Východ.


Termovize a posuzování plášťů budov – správná funkce Vaší stavby

Termovize a posuzování plášťů budov – správná funkce Vaší stavby

Vlhkostní problémy odhalíte nejlépe v extrémně nízkých teplotách. Termovize odhalí a posoudí tepelné mosty, ve spojení s dalšími postupy odhalí také rizika koroze a navrhne její úpravu. Tohle vše naše firma zajistí, dále posoudí také pláště budovy, které nenesou pouze funkci nosnou, ale také ochrání Vaši stavbu před nepřízní počasí. Obvodové pláště můžou být hořlavé např. dřevostavba či nehořlavé, mezi které řadíme především stavby s kamennými zdmi. Dále také existují lehké obvodové pláště, které jsou z různých materiálů. Veškeré informace Vám rádi sdělíme osobně, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Sanace a opravy železobetonových konstrukcí, průmyslových objektů

Sanace a opravy železobetonových konstrukcí, průmyslových objektů

Vlastníte či spravujete železobetonové konstrukce? O tyto prvky je zapotřebí se starat a v případě jakéhokoliv poškození přijat opatření nápravy. S tím Vám pomůže naše společnost REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Zaměřujeme se na sanaci železobetonových konstrukcí, skeletů průmyslových objektů, mostů a lávek, konstrukcí tribun sportovišť, schodišť, jeřábových drah či plavebních komor. Provádíme opravy a rekonstrukce ČOV, nádrží, jímek, vodojemů. K naší práci patří i povrchová ochrana železobetonových a ocelových konstrukcí, hydroizolace a těsnění bazénů. Stavební systémy realizujeme stavební chemií a sanačními hmotami od kvalitních a osvědčených dodavatelů.


Sanace betonových podlah a svislých konstrukcí

Sanace betonových podlah a svislých konstrukcí

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec Specializujeme se na kompletní sanace betonových podlah a svislých konstrukcí. Kvalitně provedená sanace účelně zastaví korozní procesy a dokáže spolehlivě obnovit jejich původní vlastnosti a vzhled. Provádíme sanace starých i nových betonových konstrukcí. Poskytujeme garanci dlouhodobé záruky a životnosti. Sanační práce zahrnují: - frézování betonových ploch - tryskání betonových ploch tlakovou vodou - čištění betonových ploch a skeletů před povrchovými úpravami


Sanace vlhkého zdiva a zateplení Vás zbaví vlhkosti a plísní v domě - EKZ Sanace staveb s.r.o.

Sanace vlhkého zdiva a zateplení Vás zbaví vlhkosti a plísní v domě - EKZ Sanace staveb s.r.o.

Vlhkost v domě je nepříjemná a postupem času se stává nejen viditelnou, ale také zdravotně závadnou a je potřeba ji řešit. Pokud Vás trápí vlhké zdivo ve Vašem domě, pak je třeba s tím něco dělat a na pomoc si zavolat odborníky. Třeba takové odborníky, jakou jsou ve společnosti EZK Sanace staveb s.r.o. z Plzně. Společnost EZK Sanace staveb se zaměřuje na sanace vlhkého zdiva a jejich odvlhčení a odvodnění. Pro úspěšné odvlhčení a odvodnění budov pro Vás firma zajistí důkladné ohledaní stavby a vyhodnocení míry vlhkosti a výskytu plísní, přičemž dále navrhne vhodnou sanaci, kterou pak i realizuje. Kompletní sanační práce Váš objekt zbaví vlhkosti a plísně a zahrnují: - izolace zdiva a jeho podřezávaní - aplikace chemických injektážních clon - drenážní odvodňovací systémy - aplikace sanační omítky - hydroizolační stěrky a mnohé další úkony, které zajistí, že Váš domov bude opět čistý a zdivo suché a zdravotně nezávadné. Pro více informací ohledně sanaci budovy a vypracování nového projektu sanace neváhejte kontaktovat společnost EZK Sanace staveb s.r.o. z Plzně.