Výber odborných partnerov na zabezpečenie vzdelávania zamestnancov regionálnych centier podpory

Výber odborných partnerov na zabezpečenie vzdelávania zamestnancov regionálnych centier podpory

Predmetom zákazky je:
- zabezpečenie vzdelávania budúcich zamestnancov/mentorov RCPU v mentoringu pred samotným zahájením činnosti centier v letných mesiacoch 2023 v súlade s 2. kolom výzvy: Učitelia pre 21. storočie
- zabezpečenie vzdelávania mentorov RCPU z 2. kola Výzvy v mentoringu v oblasti následnej supervízie individuálnou a skupinovou formou,
- zabezpečenie vzdelávania, ako podpory mentorov RCPU z 1. kola Výzvy v druhom roku činnosti v mentoringu v oblasti supervízie individuálnou a skupinovou formou.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00164381

Zadavatel ulice:
Stromová 1

Zadavatel PSČ:
813 30

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Radovan Dobák

Zadavatel telefon:
+421 259 374 249

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minedu.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Absolvujte s námi školení a státní zkoušku  montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Absolvujte s námi školení a státní zkoušku montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Při instalaci dobíjecích stanic dotovaných z veřejného rozpočtu je stavební pracovník povinen mít profesní kvalifikaci. To Vám umožní Ivo Tomeček prostřednictvím školení a státní zkoušky Montéra dobíjecích stanic pro elektromobily 26–036‑H. Zkouška trvá 10hodin, skládá se z teoretické a praktické části, která probíhá na polygonu. Před zkouškou doporučujeme absolvovat konzultační seminář, kde se dozvíte potřebné informace o organizaci a průběhu zkoušky, seznámíte se s polygonem, legislativou a bezpečností práce. Školení trvá v časovém rozmezí 6-8hodin, kdy se účastník dozví nové informace o historii a vývoji elektromobility, akumulaci energie, z čeho se nabíjecí stanice skládá a funkčnost jednotlivých částí. Nedílnou součástí školení jsou i dotace pro elektromobily či ekonomika provozování stanic. Na školení a zkoušku jezdí zájemci z Ostravy, Karviné, Opavy a dalších regionů. Buďte dalšími účastníky, kontaktujte nás.


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Školení jeřábníků, vazačů břemen, lešenářů - vazačský, jeřábnický, lešenářský průkaz

Školení jeřábníků, vazačů břemen, lešenářů - vazačský, jeřábnický, lešenářský průkaz

Firmy z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště si mohou ve Školícím středisku Pavel Knotek Vlčnov objednat termín školení jeřábníků, vazačů břemen či lešenářů, kteří po úspěšném absolvování kurzu obdrží příslušný průkaz - vazačský, jeřábnický, lešenářský. Školení probíhá celoročně přímo u zákazníka nebo v našem školicím středisku Vlčnov - areál Střechostav. Provádíme základní a opakovací školení pro pracovníky obsluhující zdvihací zařízení, manipulují s břemeny, provádějící montáž a demontáž lešení. Prováděná školení: - jeřábníci - skupiny O - D - vazači - skupiny A - B - obsluha zdvihacích zařízení - lešenáři. Školení jeřábníků je určeno pro osoby, které budou manipulovat břemeny pomocí zdvihacích zařízení. Školení vazačů břemen je určeno uchazečům, kteří pracují jako signalista pro obsluhu jeřábů všech tříd a budou vázat, odvazovat břemena. Školení lešenářů je určeno pro zájemce, kteří potřebují průkaz lešenáře pro stavbu a provoz trubkových pracovních lešení. Po absolvování základního školení a závěrečném teoretickém i praktickém přezkoušení vystavíme klientovi vazačský či jeřábnický průkaz. Opakované školení je určeno pro pracovníky, kteří již průkaz mají a od posledního školení uběhlo 12 měsíců.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

V dnešní době úspory energií dochází k nedostatku kvalifikovaných elektromontérů v oblasti fotovoltaiky, proto naše firma z Ostravy nabízí příležitost získat tuto profesní kvalifikaci Elektromontér/ka fotovoltaických systémů 26-014-H. Profesní kvalifikace je ukončena státní zkouškou, která obsahuje jak teoretickou tak i praktickou část, která se provádí na fotovoltaickém polygonu. Naši klienti jsou jak z Ostravy, Opavy, Karviné, Havířova, Nového Jičína, ale také Olomouce, Brna a dalších měst České republiky. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu, která umožňuje čerpat dotaci z veřejných zdrojů. Kontaktujte nás!


Odborné poradenství pro ekologické stavby Most - přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Odborné poradenství pro ekologické stavby Most - přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Nabízíme také proškolování zaměstnanců a dopravu materiálů na stavby. Medium International I. s.r.o. se specializuje na odborné poradenství v oblasti izolačních a těsnících materiálů a systémů při realizaci ekologických staveb a dalších vodních děl. Nabízíme také proškolování zaměstnanců a dopravu materiálů na stavby. Text: Medium International I. s.r.o. je firma zabývající se odborným poradenstvím v oblasti izolačních a těsnících materiálů a systémů při realizaci ekologických staveb, spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků i studničních staveb a dalších vodních děl. Naši odborníci vám poradí s výběrem nejvhodnějšího materiálu a systému pro vaši stavbu, aby byla splněna veškerá kritéria. Navíc nabízíme proškolování zaměstnanců, kteří budou používat naše bentonitové těsnící systémy. Tyto systémy jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, a proto je důležité, aby byli vaši zaměstnanci správně poučeni o jejich instalaci a použití. Poslední službou, kterou nabízíme, je doprava materiálů a izolačních systémů na vaši stavbu. Díky tomu se nemusíte starat o nic jiného než jen o samotnou realizaci stavby. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a využijte našich služeb při realizaci vaší stavby.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení únor a duben 2023. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.