Mobilní jízdenka u Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

Mobilní jízdenka u Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. (DPmHK, a.s.) nejenže zajišťuje městskou hromadnou dopravu trolejbusy, autobusy, elektrobusy na území města a obcí Běleč nad Orlicí, Divec, Charbuzice, Lochenice, Předměřice nad Labem, Stěžery, Stěžírky a Vysoká nad Labem, ale také nabízí uživatelům MHD spoustu navazujících služeb, jako je například Mobilní jízdenka.

Výber odborných partnerov na zabezpečenie vzdelávania zamestnancov regionálnych centier podpory

Výber odborných partnerov na zabezpečenie vzdelávania zamestnancov regionálnych centier podpory

Predmetom zákazky je:
- zabezpečenie vzdelávania budúcich zamestnancov/mentorov RCPU v mentoringu pred samotným zahájením činnosti centier v letných mesiacoch 2023 v súlade s 2. kolom výzvy: Učitelia pre 21. storočie
- zabezpečenie vzdelávania mentorov RCPU z 2. kola Výzvy v mentoringu v oblasti následnej supervízie individuálnou a skupinovou formou,
- zabezpečenie vzdelávania, ako podpory mentorov RCPU z 1. kola Výzvy v druhom roku činnosti v mentoringu v oblasti supervízie individuálnou a skupinovou formou.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00164381

Zadavatel ulice:
Stromová 1

Zadavatel PSČ:
813 30

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Radovan Dobák

Zadavatel telefon:
+421 259 374 249

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minedu.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesní školení řidičů skupiny C, CE, D, DE - pravidelné i obnovovací

Profesní školení řidičů skupiny C, CE, D, DE - pravidelné i obnovovací

Školení řidičů organizuje pravidelné i obnovovací školení řidičů nákladních vozidel a autobusů. Vlastníci řidičských průkazů výše uvedených skupin jsou povinni pravidelně podstoupit školení. První teoretická výuka musí proběhnout do roku od vydání nového profesního průkazu. Každoročně tedy v rozsahu 7hodin, v rámci 5let 35hodin. Poté je nutné požádat na úřadě o výměnu profesního průkazu. Výuka obsahuje silniční pravidla v tuzemsku i zahraničí, pravidla bezpečné jízdy a vliv stavu pneumatik na bezpečnost při jízdě. Také se účastníci dozví technické parametry dnešních motorových vozidel, novinky v mezinárodní dopravě, zásady při bezpečném ukládání a vykládání a manipulaci nákladu a v neposlední řadě ekonomiku provozu. Obnovovací školení je povinen podstoupit ti řidiči, kterým platnost řidičského průkazu vypršela a také ti, kteří školení nikdy neabsolvovali. Školení je nutné i pro ty, kteří dosud nebyli držiteli průkazu profesní způsobilosti, ale oprávnění jim bylo přiděleno před 10.9.2009, jde-li o podskupiny D1, D1+E, D nebo D+E, před 10. zářím 2008. Rozsah výuky je stanoven dle věku a řidičského oprávnění. Kontaktujte nás, rádi Vám podáme podrobnější informace. Můžete se přihlásit na našich webových stránkách.


Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Členové Regionální hospodářské komory Brno plně využívají nadstandartních služeb pro své podnikání. Regionální hospodářská komora Brno slouží jako aktivní podpora pro podnikání, k prosazování a ochraně zájmů členských firem. Malí i střední podnikatelé využívají služby pro osobní i podnikatelský rozvoj. Vzdělávací akce Široká škála školení, odborné semináře i praktické kurzy. Spolupracujeme s lektory, kteří mají bohaté i praktické zkušenosti v oborech a dovednostech, které školí. Výhoda pro účastníky z členských firem - mají výrazné cenové zvýhodnění účastnického poplatku. Firemní vzdělávání Pro Vaši firmu připravíme firemní školení „na míru“ dle Vašich potřeb a s přizpůsobením programu. Ve spolupráci s našimi lektory Vám zdarma zpracujeme programovou i finanční nabídku. Členové mají možnost pro účely firemního vzdělávání využít našich školící prostory vč. kompletního servisu a vybavení. Dotace na vzdělávání Z našich dotačních projektů, Vám můžeme pomoci, zajistit dotaci na školení zaměstnanců. V rámci projektů přebíráme náročnou administrativu projektu a zástupci firmy pouze využívají školení. Další výhody pro členy a seznam pořádaných akcí na rok 2018 naleznete na našich webových stránkách Regionální hospodářské komory Brno.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení únor a duben 2023. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Kalibrace, údržba a školení od expertů Hanna Instruments Czech s.r.o.

Kalibrace, údržba a školení od expertů Hanna Instruments Czech s.r.o.

Hanna Instruments Czech s.r.o. je předním poskytovatelem služeb v oblasti měřicích přístrojů, poskytujícím špičkovou údržbu, kalibraci a servis nejen pro produkty zakoupené přímo od naší pobočky, ale i pro přístroje od jiných výrobců. Naše služby zahrnují justování vybraných přístrojů a zajišťování kalibrace ve spolupráci s akreditovanými kalibračními laboratořemi podle mezinárodních standardů ISO/IEC 17025 a HACCP, což zaručuje vysokou přesnost a spolehlivost vašich měřicích přístrojů. Kromě technických služeb poskytujeme také školení pro uživatele, aby mohli efektivně využívat naše přístroje ve své práci. Naše technická podpora je k dispozici jak osobně, tak telefonicky, což zajišťuje, že naši klienti obdrží rychlou a efektivní pomoc, kdykoli ji potřebují. Zajišťujeme krátké dodací lhůty a dodáváme kompletní dokumentaci v českém jazyce. Naše produkty jsou výhradně kvalitní a vyrobené v EU a USA, což nám umožňuje garantovat příznivé ceny a vysokou spolehlivost. V Hanna Instruments Czech s.r.o. jsme hrdí na to, že poskytujeme služby, které přesahují očekávání našich zákazníků a pomáhají jim dosáhnout nejlepších výsledků ve své práci. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Školení o odborné způsobilosti elektro dle nařízení vlády 194/2022 Sb.

Školení o odborné způsobilosti elektro dle nařízení vlády 194/2022 Sb.

Chcete se stát kvalifikovanými elektrotechniky a získat odbornou způsobilost elektro podle nařízení vlády 194/2022 Sb.? Pak je pro vás určeno naše školení, které vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti pro bezpečnou a zákonnou práci s elektrickými zařízeními. Naše školení je určeno pro všechny, kteří pracují s elektrickými zařízeními nebo se jimi chtějí zabývat. Školení ve firmě Rudolf Langer je akreditováno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a splňuje všechny požadavky nařízení vlády 194/2022 Sb. o odborné způsobilosti elektro. Na konci školení složíte zkoušku, která vám zajistí osvědčení o odborné způsobilosti elektro, které je platné po celém území České republiky. Naše školení je zaměřeno na teoretické i praktické aspekty elektrotechniky, jako jsou základy elektrotechniky, elektrotechnická měření, elektrotechnické normy, elektrotechnická bezpečnost, elektrotechnické dokumentace a další. Školení je vedené zkušenými lektory, kteří mají dlouholetou praxi v oboru elektrotechniky.