Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

REMIVA, s.r.o.

Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Věhlasným výrobcem plastových compoundů a regranulátů na českém trhu je společnost REMIVA s.r.o., největší zpracovatel plastových technologických odpadů z výroby u nás. Nabízíme originální plněné i jinak modifikované compoundy, nacházející využití v mnoha oblastech průmyslu.

Výber odborných partnerov na zabezpečenie vzdelávania zamestnancov regionálnych centier podpory

Výber odborných partnerov na zabezpečenie vzdelávania zamestnancov regionálnych centier podpory

Predmetom zákazky je:
- zabezpečenie vzdelávania budúcich zamestnancov/mentorov RCPU v mentoringu pred samotným zahájením činnosti centier v letných mesiacoch 2023 v súlade s 2. kolom výzvy: Učitelia pre 21. storočie
- zabezpečenie vzdelávania mentorov RCPU z 2. kola Výzvy v mentoringu v oblasti následnej supervízie individuálnou a skupinovou formou,
- zabezpečenie vzdelávania, ako podpory mentorov RCPU z 1. kola Výzvy v druhom roku činnosti v mentoringu v oblasti supervízie individuálnou a skupinovou formou.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00164381

Zadavatel ulice:
Stromová 1

Zadavatel PSČ:
813 30

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Radovan Dobák

Zadavatel telefon:
+421 259 374 249

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minedu.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

V dnešní době úspory energií dochází k nedostatku kvalifikovaných elektromontérů v oblasti fotovoltaiky, proto naše firma z Ostravy nabízí příležitost získat tuto profesní kvalifikaci Elektromontér/ka fotovoltaických systémů 26-014-H. Profesní kvalifikace je ukončena státní zkouškou, která obsahuje jak teoretickou tak i praktickou část, která se provádí na fotovoltaickém polygonu. Naši klienti jsou jak z Ostravy, Opavy, Karviné, Havířova, Nového Jičína, ale také Olomouce, Brna a dalších měst České republiky. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu, která umožňuje čerpat dotaci z veřejných zdrojů. Kontaktujte nás!


Kurz Elektrikář – teoretická a praktická příprava pro složení zkoušek

Kurz Elektrikář – teoretická a praktická příprava pro složení zkoušek

Chcete-li si zlepšit postavení na trhu práce, absolvujte s námi kurz Elektrikář v Ostravě. V kurzu získáte znalosti v oboru elektro pro úspěšné složení zkoušek z pěti profesních kvalifikací: Montér elektrických instalací (26-017-H) Montér elektrických sítí (26-018-H) Montér elektrických rozvaděčů (26-019-H) Montér slaboproudých zařízení (26-020-H) Montér hromosvodů (26-021-H) Absolvování pěti profesních kvalifikací vás opravňuje k vlastnictví živnostenského listu. V případě potřeby si mohou uchazeči také zažádat o přezkoušení na SŠ elektro a získat výuční list Elektrikář. Přihlášky podávejte od 15.5.2024. Studium plánujeme zahájit cca od září/října do prosince/ledna 2025. Do kurzu může být uchazeč přijat se zdravotní způsobilostí potvrzené lékařem a s ukončeným středoškolským vzděláním či s výučním listem. S podáním přihlášky neotálejte, kapacita kurzu je omezena.


Školení o praktickém využití umělé inteligence - jak využít AI v praxi pro zvýšení produktivity

Školení o praktickém využití umělé inteligence - jak využít AI v praxi pro zvýšení produktivity

Umělá inteligence (AI) je již součástí našeho každodenního života a má obrovský potenciál pro zlepšení firemních procesů a zvýšení produktivity. Pokud chcete své zaměstnance naučit, jak efektivně využít AI v každodenní práci, domluvte si školení o využití AI v praxi u RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Zlín. Toto školení je určeno pro jakéhokoli zaměstnance firem, nehledě na oddělení. Umělá inteligence má využití v mnoha oborech a po školení jistě pomůže, každému. Obsah školení - dozvíte se: - Co je AI a jak funguje - Jaké jsou hlavní typy a aplikace AI - Jak používat AI nástroje jako ChatGPT, Prompt engineering, Fine-tuning, Midjourney, Canva, Chatbot a Noteable - Jak navrhovat a testovat AI řešení pro vaše podnikové problémy - Jaké jsou právní a etické aspekty používání AI Cena je 30 000 Kč za skupinu do 15 lidí (nejsme plátci DPH). Po absolvování školení obdržíte certifikát o dokončení.


Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily

Hledáte školící středisko, které pořádá kurzy na stavební stroje a motorové pily? Pak se obraťte na společnost AUTO EDU s.r.o. se sídlem v Ostravě. Školení probíhá především v celém Moravskoslezském kraji. Máme akreditovaná střediska v Opavě, Havířově, Vítkově a Třinci, ale jezdíme školit i do Bruntálu, Krnova, Olomouce a do Brna. Naše učebny jsou nově zrekonstruované a školení probíhá v příjemném prostředí s využitím moderní techniky. Školení strojníků stavebních strojů: nakladače, rypadla, válce, dozery a jiné kategorie dle dohody Druhy kurzů: - základní kurz – pro pracovníky, kteří nemají žádný strojnický průkaz - rozšiřovací kurz – pro vlastníky strojnického průkazu - rozšíření dalších kategorii strojů - sdružený kurz – sloučení základního a rozšiřovacího kurzu - opakované školení s přezkoušením – každé 2 roky se musí obnovit platnost strojnických průkazů Školení obsluhy motorové pily: - základní školení – řezání do průměru 15 cm - základní školení – kácení - opakovací školení - základní školení - křovinořezy - opakovací školení Výstupní doklad: Průkaz k obsluze motorové pily či křovinořezu, anebo potvrzení do tohoto průkazu. Více informací o termínech a cen kurzů se dozvíte na stránkách společnosti AUTO EDU nebo si můžete zavolat na číslo 596614179.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Základní, opakovací školení, kurz jeřábníků, vazačů břemen - jeřábnický, vazačský průkaz

Základní, opakovací školení, kurz jeřábníků, vazačů břemen - jeřábnický, vazačský průkaz

Naše Školící středisko Knotek Vlčnov pořádá základní a opakovací školení pro pracovníky obsluhující zdvihací zařízení (jeřáby) a pracovníky provádějící vázání břemen. Naším cílem je zajistit školení jeřábníků a vazačů dle platné legislativy. Pokud máte zájem o jeřábnický, vazačský průkaz, kontaktujte nás. Školení probíhá přímo u zákazníka nebo v našem středisku ve Vlčnově - veřejná školení realizujeme zpravidla jednou měsíčně. Vstupní předpoklady - věk 18 let, zdravotní způsobilost, potvrzení o předběžném zácviku. Naše středisko provádí školení a zkoušky pro následující třídy jeřábů: Třída „O“: Mostové, portálové nebo konzolové jeřáby s kočkou nebo kladkostrojem ovládané ze země. Třída „A“: Mostové, portálové nebo konzolové jeřáby s kočkou nebo kladkostrojem ovládané z koše nebo kabiny. Třída „B“: Věžové nebo sloupové jeřáby s výložníkem. Třída „D“: Mobilní jeřáby. Třída „N“: Nakládací jeřáby (např. hydraulické ruky). Třída „S“: Technologické manipulátory, jeřábové příslušenství stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků apod. Opakovací školení je povinné a provádí se jednou za 24 měsíců. Po absolvování základního školení a přezkoušení je uchazeči vystaven průkaz jeřábníka či vazače v požadovaném rozsahu. Průkaz nabývá platnosti až po přezkoušení praktických znalostí a dovedností na jeřábu za dozoru osoby s platným průkazem pro daný typ jeřábu. Vykonávání jeřábnických prací držitelem průkazu na konkrétním pracovišti je podmíněno seznámením s riziky na pracovišti a Systémem bezpečné práce dané organizace.