Účtovné a mzdové poradenstvo pre Národnú koalíciu pre digitálne zručnosti a povolania SR

Účtovné a mzdové poradenstvo pre Národnú koalíciu pre digitálne zručnosti a povolania SR

Podrobná špecifikáciu predmetu zákazky je uvedená v prílohe č. 1 - Opis predmetu zákazky, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
52828123

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 18890/5

Zadavatel PSČ:
821 09

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Lucia Braunová

Zadavatel telefon:
+421 915 930 126


Slovník veřejné zakázky (CPV)

79211000-6
Účtovnícke služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vedení účetnictví pro neziskové organizace zajistí Účetnictví Praha s.r.o.

Vedení účetnictví pro neziskové organizace zajistí Účetnictví Praha s.r.o.

Nezisková organizace je organizace – právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku, která nevytváří zisk k rozdělení mezi své vlastníky, správce nebo zakladatele. Pokud nezisková organizace vytvoří zisk, musí ho vložit zpět do rozvoje organizace a plnění jejího poslání. Fungování neziskovky je proto odlišné od klasických podnikatelských subjektů, jejichž cílem je zisk vytvořit. S tím je spojeno také mnoho odlišností v účetnictví, a proto je potřeba být obezřetní při výběru účetní firmy, která musí s neziskovými organizacemi zkušenosti… Přestože neziskovka nevytváří zisk, musí mít dostatek finančních prostředků na svou provozní činnost. Finanční prostředky může získat z veřejných rozpočtů, formou darů, veřejných sbírek, členských příspěvků. I zde je potřeba správné zaúčtování. Pokud tedy hledáte firmu pro vedení účetnictví Vaší neziskové organizace, obraťte se na společnost Účetnictví Praha s.r.o., která má v této oblasti bohaté zkušenosti!


Komplexní účetní servis Praha – ušetří Vám čas i starosti s úřady

Komplexní účetní servis Praha – ušetří Vám čas i starosti s úřady

Spolehlivě a se zárukou bezchybnosti se postará firma EKMA PLUS, s.r.o. se sídlem v Praze o komplexní účetní servis Vaší společnosti a Vy tak budete mít více času na vlastní rozvoj podnikání. Odborně vyškolení účetní se Vám postarají o zpracování jak jednoduchého, tak i podvojného účetnictví, o zpracování mezd a vedení mzdové agendy, vystavení platebních příkazů a zpracování všech přehledů nutných pro úřady. Dále Vám bude poskytnuto poradenství v oblasti daní a daňových přiznání, zastoupíme Vás na úřadech nebo díky nám získáte výhody prodlouženého termínu daňového přiznání. Pokud chcete využít všech těchto výhod, neváhejte svěřit své účetnictví do rukou účetních z firmy EKMA PLUS, s.r.o.


Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte specialistu na správu nemovitostí a potřebujete Veškeré starosti ohledně bytových či nebytových jednotek vložit do profesionálních rukou, naše realitní kancelář REALIT se Vám o vše postará. Jsme profesionální pomoc pro vlastníky nemovitostí či SVBJ. Správa nemovitostí: -obstaráme provoz domů v soukromém vlastnictví -obstaráme provoz domů pro společenství vlastníků bytových jednotek -zajistíme služby spojené s užíváním bytů, nebytových prostor a ostatních částí domů v domech v soukromém vlastnictví -zajistíme vedení účetnictví a administrativní správy pro společenství vlastníků bytových jednotek Komplexnost našich služeb Vám zajistí bezproblémový chod nemovitosti, odstraní překážky a zamezí vzniku problémů.


Komplexní a profesionální účetní služby Praha  - záruka kvality, cenová dostupnost

Komplexní a profesionální účetní služby Praha - záruka kvality, cenová dostupnost

Účetnictví Praha s.r.o. je účetní firma, která poskytuje komplexní účetní služby v Praze a okolí. Mezi hlavní služby patří účetnictví, daňové poradenství, mzdové účetnictví, evidenci tržeb a konsolidace účetnictví. Společnost se specializuje na účetnictví pro malé a střední podniky, a nabízí svým klientům individuální a profesionální přístup. Účetnictví Praha s.r.o. bylo založeno v roce 2000 a od té doby se stalo jednou z nejvýznamnějších účetních firem v Praze. Společnost se snaží se přizpůsobit individuálním požadavkům klientů a proto nabízejí flexibilní a pružné služby.


Vedení účetnictví, daňové evidence, ekonomické a insolvenční poradenství od BASTO Invest s.r.o.

Vedení účetnictví, daňové evidence, ekonomické a insolvenční poradenství od BASTO Invest s.r.o.

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá vedením účetnictví a daňové evidence? Potřebujete poradit v oblasti insolvenčního poradenství? Představujeme společnost BASTO Invest s.r.o., která svoji činnost zaměřuje na daňové, ekonomické a insolvenční poradenství. Samozřejmostí je bezchybné vedení účetnictví a daňové evidence včetně zpracování daňových přiznání a mzdové agendy. Nabízíme také přípravu podkladů pro návrh na povolení oddlužení (osobní bankrot) a ekonomickou podporu pro insolvenční správce včetně vedení účetnictví. Mnoho spokojených zákazníků je naší vizitkou.


Auditorské služby a daňové, účetní a finanční poradenství od SPOLEČNOST AUDIT DANĚ s.r.o.

Auditorské služby a daňové, účetní a finanční poradenství od SPOLEČNOST AUDIT DANĚ s.r.o.

Hledáte profesionály, kteří Vám pro firmu poskytnou auditorské služby či Vám poradí v oblasti daní, ekonomie či financí? Pak se obraťte na SPOLEČNOST AUDIT DANĚ s.r.o., která působí ve Zlíně, ale své zákazníky má po celé České republice. SPOLEČNOST AUDIT DANĚ s.r.o. disponuje týmem zkušených poradců, kteří pro Vás mohou zajistit tyto služby: - statutární audit a audity pro účetní závěrky dle IFSR - daňové, ekonomické a finanční poradenství - poradenství při fúzích společností - účetnictví - oceňování - sestavení daňových přiznání Přes dvacet let zkušeností v oblasti auditorských služeb a přes mnoho spokojených klientů. To jsou profesionální služby společnosti SPOLEČNOST AUDIT DANĚ s.r.o..