Účtovné a mzdové poradenstvo pre Národnú koalíciu pre digitálne zručnosti a povolania SR

Účtovné a mzdové poradenstvo pre Národnú koalíciu pre digitálne zručnosti a povolania SR

Podrobná špecifikáciu predmetu zákazky je uvedená v prílohe č. 1 - Opis predmetu zákazky, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
52828123

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 18890/5

Zadavatel PSČ:
821 09

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Lucia Braunová

Zadavatel telefon:
+421 915 930 126


Slovník veřejné zakázky (CPV)

79211000-6
Účtovnícke služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zajistíme pro Vás kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy - EKMA PLUS s.r.o.

Zajistíme pro Vás kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy - EKMA PLUS s.r.o.

Sháníte po Praze společnost, která pro Vás bude zpracovávat jednoduché i podvojné účetnictví? Pak už nehledejte a obraťte se na společnost EKMA PLUS s.r.o., která má s vedením účetnictví dlouhodobé zkušenosti. Společnost pro Vás bude nejen zpracovávat účetnictví, ale může pro Vás vest i mzdovou agendu a další služby jako: - vedení daňové evidence - poradenství - vystavení platebních příkazů - zpracování měsíčních přehledů - roční vyúčtování daní Nebaví Vás vysedávat na úřadech? Nemate na to čas, nebo Váš čas chcete strávit jinak? To vůbec nevadí. Společnost EKMA PLUS s.r.o. pro Vás ráda zajistí zastupování na úřadech. Na základě plné moci Vás společnost bude zastupovat s úřady státní správy. Tak svěřte své účetnictví do rukou zkušených odborníků ze společnosti EKMA PLUS s.r.o. z Prahy.


Sestavení účetních závěrek a daňového přiznání daňovým poradcem

Sestavení účetních závěrek a daňového přiznání daňovým poradcem

SPOLEČNOST AUDIT DANĚ, s.r.o. Zlín může být i Vaším partnerem v oblasti účetnictví a daní. Sestavení účetní závěrky a daňového přiznání může být složitým procesem, ale s naší pomocí si budete jistější. Naše firma se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti účetnictví a daní, které zahrnují nejen přípravu finančních výkazů, ale i zajištění, že jsou veškeré daňové povinnosti splněny s ohledem na nejnovější legislativní změny. Naši odborníci jsou pravidelně školeni. Díky naší pečlivé práci a pozornosti k detailům můžete mít jistotu, že vaše účetní závěrka a daňové přiznání budou odrážet skutečný finanční obraz vaší společnosti. Věříme, že porozumění každému oboru podnikání je klíčem k poskytování služeb na míru. Proto věnujeme čas pochopení specifik konkrétních odvětví s cílem navrhnout optimální řešení každé firmě pro daňové plánování a účetní strategie.


Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Zastáváte funkci předsedy společenství vlastníků jednotek? Pak jistě oceníte nabídku služeb společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s., které Vám pomohou v oblastech účetnictví, evidence provozu nebo zajištění technických záležitostí spojených s provozem nemovitosti. Pro veškeré oblasti nabízených služeb určených předsedům společenství vlastníků jednotek máte k dispozici odborníky, kteří s Vámi danou oblast zkonzultují a pomohou s realizací běžné agendy. Nenechte si brát čas starostmi spojenými s odpovědností předsedy společenství vlastníků a využijte zkušeností odborníků ze společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.


Zpracování mezd, personální poradenství pro firmy v Praze a okolí

Zpracování mezd, personální poradenství pro firmy v Praze a okolí

Tyto služby a vše ostatní s tím spojené Vám zajistí Firma EKMA PLUS, s.r.o. se sídlem v Praze. Poskytujeme kompletní vedení mzdové agendy od přihlášení zaměstnance na úřadech, zaúčtování mezd až po roční zúčtování. Mzdy Vám vždy zpracujeme v dohodnutém termínu na základě Vámi dodaných podkladů a zastoupíme Vás také na úřadech. Pro Vaši firmu obstaráme veškerou personální agendu. Poskytneme Vám poradenství v oblasti pracovního práva a řešení sporů se zaměstnanci. Veškerou personální agendu vedeme v souladu s platnou legislativou. Svěřte nám své účetnictví a věnujte se svému podnikání!


Účetnictví pro příspěvkové a školské organizace na nejvyšší úrovni - MUPAX s.r.o.

Účetnictví pro příspěvkové a školské organizace na nejvyšší úrovni - MUPAX s.r.o.

Účetnictví příspěvkových organizací je náročnou disciplínou, která vyžaduje nejen hluboké znalosti specifických předpisů, ale také schopnost přizpůsobit se individuálním potřebám každé instituce. V MUPAX s.r.o. se můžete spolehnout na naše bohaté zkušenosti a odborné znalosti, které zahrnují kompletní správu dokumentace škol, přípravu a zpracování výkaznictví dle předpisů P1-04, ISP, ISPV, P1c-01, a efektivní přípravu rozpočtů. Naše služby jsou navrženy tak, aby usnadnily každodenní účetní operace a reportování pro ředitele škol a další vzdělávací instituce. Rozumíme výzvám, kterým čelíte při správě finančních záležitostí a reportingu směrem ke zřizovatelům, jako jsou krajské úřady. Proto jsme připraveni nabídnout vám naši plnou podporu a spolupráci. Flexibilita je klíčem k našim službám. Uvědomujeme si, že každá organizace má své specifické potřeby, a proto jsme schopni nabídnout tři různé formy spolupráce, které se přizpůsobí vašim požadavkům. Ať už preferujete kompletní outsourcing účetnictví nebo potřebujete specifickou podporu v určitých oblastech, jsme zde, abychom vám pomohli. Naše služby mohou být prezentovány i prostřednictvím PowerPointových prezentací, které vám pomohou lépe pochopit nabízené možnosti. Přizpůsobíme se vašim potřebám a zajistíme účetní klid!


Odklad daní – daňové poradenství

Odklad daní – daňové poradenství

Plánujete odklad daňového přiznání? Potřebujete se poradit, zda je odklad daňového přiznání tou správnou volbou? Kontaktujte společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh, kde Vám ochotně poradí. Odklad daní doporučení v případě, že nebylo včas zpracování firemní účetní agendy například z personálních důvodů, pokud potřebujete ověřit správnost zpracování účetnictví nebo pokud chcete využít zákonného pojištění daňového poradce v případě špatně vyměřené daně a následné platby penále. Společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh Vám na vyžádání sdělí více podrobností o odkladu daně.