K033 Náhradne diely na PO720AB,VV0301,PO478CA pre SÚC PSK, oblasť Prešov

K033 Náhradne diely na PO720AB,VV0301,PO478CA pre SÚC PSK, oblasť Prešov

K033 Náhradne diely na PO720AB, VV0301, PO478CA pre SÚC PSK, oblasť Prešov
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 09:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Klobušický Peter

Zadavatel telefon:
+421 915 963 370


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34330000-9
Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní lišty, nárazníky, spínače a kryty pro strojní průmysl a stroje

Bezpečnostní lišty, nárazníky, spínače a kryty pro strojní průmysl a stroje

Pokud sháníte bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní průmysl, tak se podívejte na širokou nabídku bezpečnostních lišt, nárazníků nebo krytů od břeclavské firmy Teprostroj s.r.o. V široké nabídce bezpečnostních komponentů můžete vybírat z : - bezpečnostní spínací rohože (s gumovou protiskluzovou vrstvou) - bezpečnostní spínací lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - bezpečnostní rozpínací lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - mini bezpečnostní spínací lišty (miniaturní rozměry s vysokou spolehlivostí) - bezpečnostní optické lišty (odporové, optické nebo rozpínací) - bezpečnostní nárazníky (různé formy, délky a barvy) - bezpečnostní relé (použitelné spolu se spínacími rohožemi, lištami nebo nárazníky) - bezpečnostní bezkontaktní spínače a zámky (vysokoteplotní, tlakové, ...) - bezpečnostní světelné závory (vhodné pro lisy nebo robotické linky) - bezpečnostní oplocení strojů (z podpěr, pletiva a spojovacích šroubů) - ochranné kryty strojů (pro soustruhy, sloupové vrtačky, frézky, brusky) - bezpečnostní spínače a zámky (jazýčkové, lankové, výbuchu odolné,...) Pro více informací neváhejte navštívit naši webovou stránku, kde naleznete kompletní nabídku bezpečnostních komponentů, které jsme Vám v určitých případech schopni uzpůsobit i na míru.


Prodej náhradních dílů na nákladní a dodávkové vozy značky IVECO – bohatá nabídka v našem e-shopu

Prodej náhradních dílů na nákladní a dodávkové vozy značky IVECO – bohatá nabídka v našem e-shopu

V roce 2013 jsme rozšířili prodej po celé ČR a vytvořili tak e-shop, kde nabízíme nové náhradní díly a doplňkový sortiment především pro značky IVECO a IVECO DAILY. Najdete zde sortiment pro různé typy vozů jako například Iveco Stralis, Iveco Eurocargo nebo Iveco Trakker. Dále si také můžete vybrat oleje a kapaliny, nákladní baterie, autochemii a různé příslušenství. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami. Máme spoustu akčních nabídek a nesmí chybět ani novinky v našem sortimentu.


Regenerace, prodej a servis turbodmychadel v Náchodě - TurboExpert24 - Vaše spolehlivá cesta k optimálnímu výkonu

Regenerace, prodej a servis turbodmychadel v Náchodě - TurboExpert24 - Vaše spolehlivá cesta k optimálnímu výkonu

S více než 10 lety zkušeností nabízíme kompletní řešení pro turbodmychadla pro osobní auta a dodávky. Specializujeme se na regeneraci turbodmychadel, která je cenově výhodnou alternativou k nákupu nového turbodmychadla. Díky našim profesionálním technikům a modernímu vybavení zajišťujeme regenerace turbodmychadel s parametry srovnatelnými s novými, a to za zlomek nákladů. Máme skladem široký sortiment repasovaných turbodmychadel pro téměř všechny typy osobních vozidel a dodávek. Naše turbodmychadla jsou pečlivě testována a kontrolována, abychom zaručili jejich kvalitu a spolehlivost. Díky tomu můžeme našim zákazníkům poskytnout rychlé dodání a odborné poradenství při výběru správného turbodmychadla pro jejich vozidlo. Nabízíme také sady těsnění pro turbodmychadla a elektronické regulační ventily, které přispívají k optimálnímu výkonu a funkci turbodmychadel. Kvalita, spolehlivost a profesionální přístup jsou pro nás prioritou. S TurboExpert24 získáte nejen vynikající výkon a spolehlivost turbodmychadel, ale také komplexní servis a záruku kvality. Kontaktujte nás ještě dnes a přesvědčte se sami, jak vám můžeme pomoci s vašimi turbodmychadly.


Špičkový dvouosý přívěsný vozík značky DONAK české výroby, na který se můžete spolehnout

Špičkový dvouosý přívěsný vozík značky DONAK české výroby, na který se můžete spolehnout

Přívěsy značky DONAK se vyznačují vysokou kvalitou a špičkovým provedením. Jsou vyráběny v České republice, zinkovány v Zinkpower anebo Wiegel, čímž je zaručena ochrana proti korozi. Rám je z oceli o síle 2,5 mm a je vyztužen uzavřeným profilem od tažného zařízení až po zadní čelo. Díky špičkovému zpracování má skutečně pevný rám, patří mezi nejpevnější přívěsy v kategorii. Přívěs se pyšní nosným páteřním uzavřeným profilem, což je také rarita. Precizní výroba a konstrukce zaručuje dlouhou životnost. Šířka u přívěsů značky DONAK je 130 cm, tím je zaručeno maximální využití nákladní plochy. Nápravy jsou od německého výrobce KNOTT. Konstrukční rychlost je 130 km/hod., nosnost do 750 kg. Přední čelo je otevíratelné. Pro uskladnění v garáži má snadnou demontáž. K základnímu vybavení, což je zámek proti krádežím, opěrné kolečko, pneumatiky 155/70R13 a 7pol. elektroinstalací, lze dokoupit příslušenství jako je vysoká či plochá plachta přes bočnice, nástavba bočnic, opěrné nohy, rezervní kolo a jiné. Po zakoupení stačí registrace na úřadu na počkání, první STK až po 6ti letech. Dovezeme Vám přívěs po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání a příznivých cenách. Kontaktujte nás.


Autofolie, samolepící Wrap folie na auto, změna barvy vozu

Autofolie, samolepící Wrap folie na auto, změna barvy vozu

Tyto vysoce kvalitní, speciálně upravené potahové folie na Váš automobil jsou díky vysoké tvárnosti použitého PVC vhodné zejména pro extrémně zatížená firemní auta, závodní auta, předváděcí vozy či auta provozovaná půjčovnami a taxislužbou. V sortimentu společnosti AUTOSKLO TS Ostrava s.r.o. naleznete samolepící folie určené k několika účelům: - potahové folie Colorchange, vhodné např. ke sjednocení barvy firemního autoparku, stálobarevné a syté barvy, možnost celopolepu, - potahové folie Stoneprotect, ochrana lakovaných částí vozu, - folie Vista View, vhodné jako tištěná reklama pro exteriérové i interiérové využití - fluorescentní folie, zářivé folie (zachranná služba, hasiči), - reflexní folie, zvýrazňující retroreflexivní a signální folie pro hasiče, záchrannou službu i policii. Rozhodli jste se pro změnu barvy automobilu či vytvoření ochrany lakovaných částí Vašeho vozidla? Pak neváhejte a svěřte svůj vůz do rukou odborníků ve společnosti AUTOSKLO TS Ostrava s.r.o.


Gumové rohože a podlahoviny – dorazy a další produkty nejen pro dopravní prostředky a logistiku

Gumové rohože a podlahoviny – dorazy a další produkty nejen pro dopravní prostředky a logistiku

Chcete ochránit své kamiony, návěsy, nákladní vozidla nebo rampy a pořídit si gumové dorazy? V tom případě se obraťte na společnost Anděl CZ, s.r.o. Společnost Anděl CZ, s.r.o. dodává dorazy s vysokou odolností vůči stárnutí, brzdovým a chladícím kapalinám, horké vodě i kyselinám. Jsou určiny pro dopravní prostředky, ale je možné je využít i jako ochrana u zdí a nákladních ramp. Zabraňte poškození vozidel, návěsů nebo samotných ramp a objednejte si gumové dorazy ještě dnes!