Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu

BOŠ spol. s r.o.

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu

Společnost BOŠ spol. s r.o. se zabývá armováním a opravou hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu, které provádí v souladu s platnými normami, a tak si můžete být jisti jejich maximální kvalitou a spolehlivostí.

NN káble, VN káble a NN zväzkové vodiče - spoločné obstarávanie - PCI

NN káble, VN káble a NN zväzkové vodiče - spoločné obstarávanie - PCI

časť 1: NN káble - silnoprúdové káble s PVC izoláciou 0, 6/1 kV
časť 2: VN káble 150 - silnoprúdové káble s XLPE izoláciou, 1-žilové, 12, 7/22 kV
časť 3: VN káble 240 - silnoprúdové káble s XLPE izoláciou, 1-žilové, 12, 7/22 kV
časť 4: NN izolované vodiče - NN samonosné zväzkové XLPE izolované vodiče
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Západoslovenská distribučná, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Západoslovenská distribučná, a.s.

Zadavatel IČ:
36361518

Zadavatel ulice:
Čulenova 6

Zadavatel PSČ:
816 47

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Halik Emil

Zadavatel telefon:
+421 917 771 848

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31320000-5
Elektrické rozvodné káble

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nízkonapěťové rozvaděče, elektrické zařízení - nejmodernější technologie, projekční a revizní činnost

Nízkonapěťové rozvaděče, elektrické zařízení - nejmodernější technologie, projekční a revizní činnost

Společnost ReSpol s.r.o. je uznávaným výrobcem v oblasti rozvaděčů nízkého napětí a úspěšně se podílí na dodávkách a montážních technologických celků pro energetiku včetně stavebních prací. Naše firma vyrábí: - nízkonapěťové rozvaděče. Revize, projekce: - elektro. Výstavba: - kabelové sítě (nízkonapěťové, vysokonapěťové) - trafostanice. Společnost působící na trhu od roku 1992 dodává nejmodernější technologie například Armádě České republiky nebo společnosti ČEZ a.s.. se kterou dlouhodobě spolupracuje.


Česká výrobní společnost se sortimentem kartáčů na čištění krbů, komínů, kamen a výrobou hromosvodů hledá obchodní partnery

Česká výrobní společnost se sortimentem kartáčů na čištění krbů, komínů, kamen a výrobou hromosvodů hledá obchodní partnery

Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. působí nejen na českém trhu již téměř 30 let. Výrobní činnost společnosti se dělí na dvě hlavní odvětví. První odvětví zahrnuje kompletní sortiment na čištění krbů, kamen, komínů. Jedná se o: - komínové kartáče - ocelové, nerezové, silonové, fíbrové, pružinové, - dále nadstavce, strojky, růžice Druhá neméně důležitá je výroba hromosvodů a součástí pro uzemňování energetických zařízení a to v zinkovaném, hliníkovém a nerezovém provedení. Pro obě odvětví (programy) hledáme silného obchodního partnera, který by zaštiťoval prodej a distribuci sortimentu v dané zemi. Hledáme partnery zejména na trzích zemí EU, jako je Německo, Rakousko,, Itálie, Maďarsko, Rumunsko. Mimo to přivítáme také spolupráci s obchodními partnery ze Švýcarka. Nabízíme kvalitní sortiment výrobků, možnost individuální výroby, katalogovou a foto vybavenost a výsadu či privilegium na daném trhu


Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu Trutnov

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu Trutnov

UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem Nevíte kde výhodně nakoupit elektroinstalační materiál v lokalitě Dvora Králové nad Labem, Trutnov, Jaroměř? Elektro komponenty a další elektroinstalační materiál je stěžejní sortiment naší firmy UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem. Vlastníme sklad k potřebě maloobchodu a velkoobchodu, který zajišťuje potřeby pro firmy a soukromé osoby. Nabízíme frekvenční měniče, pojistky, měřící přístroje, řídící systémy, konektory, kabely a vodiče, jističe, proudové chrániče, přepěťové ochrany, stykače a relé, vypínače a zásuvky, plastové krabičky, skříně, rozvodnice, průmyslové vidlice a zásuvky, svorky a mnoho dalšího elektroinstalačního materiálu.


Výroba a montáž vodotěsných rozvaděčů, které jsou odolné vůči poškození z vnějších vlivů

Výroba a montáž vodotěsných rozvaděčů, které jsou odolné vůči poškození z vnějších vlivů

Zničil váš rozvaděč vandal? Je rozvaděč u vašeho domu vystaven agresivnímu prostředí? Nebo jen hledáte odolný rozvaděč, který by vydržel i extrémním podmínkám? Pak se obraťte na společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o., která sídlí v Ostravě, ale výrobu, dodávku a montáž vodotěsných rozvaděčů realizují po celé České republice. K dispozici máme dva typy vodotěsných rozvaděčů: - rozvaděč Gabriel IP65 – krytí IP65 a mechanická odolnost IK50 - rozvaděč Michael IP68 – krytí IP68 a mechanická odolnost IK50 Oba rozvaděče jsou vyrobeny z pozinkované oceli s povrchovou úpravou a vyznačují se dlouhou životností. Odolávají extrémním povětrnostním vlivům, útokům vandalům a agresivnímu prostředí. Lze je připevnit na betonovou podložku nebo zapustit do země. Rozvaděče vyrábíme buď v standardních rozměrech nebo je lze vyrobit i na míru dle přání zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Nejlepší zásuvka pro ty, kdo vyžadují to nejlepší z technologie a designu!

Nejlepší zásuvka pro ty, kdo vyžadují to nejlepší z technologie a designu!

Bachmann Twist 2 není jen zásuvka. Je to revoluce ve vašem prostoru, spojující eleganci, praktičnost a moderní technologie. Pokud toužíte po rychlém nabíjení vašich zařízení, estetickém designu a snadném integrování do vašich pracovních stolů, Twist 2 je tu pro vás. Součástí zásuvky je také integrovaný USB port, který nabízí možnost rychlého a efektivního nabíjení, když ho nejvíce potřebujete. Už se nemusíte trápit s hledáním adaptéru či ztrátou času při pomalém nabíjení. Nemusíte se ani obávat, že by vaše zásuvka rušila harmonii vašeho interiéru. S elegantními tvary, které si můžete vybrat podle svého vkusu, se Twist 2 snadno začlení do jakéhokoli prostoru. Povrchová úprava proti otiskům prstů navíc zajišťuje, že vaše zásuvka bude vždy vypadat jako nová, aniž byste se museli trápit s nevzhlednými otisky prstů. Navštivte svého prodejce ještě dnes a udělejte z této zásuvky neodmyslitelnou součást vašeho života!


Kabelová konfekce - kabelové svazky pro automobilový průmysl - Náchod

Kabelová konfekce - kabelové svazky pro automobilový průmysl - Náchod

Automobily jsou plné nejrůznějších kabelů, drátů a kabelových svazků, které se mohou zdát na první pohled nedůležité. Právě ty nejmenší kabely, kabelové svazky a další takzvaná kabelová konfekce ale často hrají zásadní roli. Výrobci automobilů na to proto musí myslet a používat to nejlepší, co je na trhu k dostání. Hledáte i vy kvalitního dodavatele kabelové konfekce? Obraťte se na společnost Hronovský z města Náchod. Nabízíme vám kabelové svazky, konektory i další komponenty, které splňují všechny náročné požadavky automobilového průmyslu. O tom, že kabelová konfekce společnosti Hronovský nabízí prvotřídní kvalitu, svědčí mimo jiné to, že kabely z naší firmy dnes najdete téměř ve všech evropských automobilech. Není divu. Naše výroba je vybavena kompletní technologií pro sériovou výrobu, problém pro nás tak není stříhání, odizolování, pájení, krimpování ani vyvazování kabelů. V naší společnosti víme, že každé auto je jiné. Přizpůsobujeme tomu také naší nabídku a snažíme se vyhovět skutečně každému zákazníkovi. Kabelová konfekce u nás tak obsahuje například: - konektory - kabelové svazky - montáž konektorů - zkoušení elektrické - zkoušení mechanické Protože chceme, aby každá kabelová konfekce byla maximálně spolehlivá, velký důraz klademe také na kontrolu kvality. Kabelové svazky i další výrobky tak podléhají řadě zkoušek a testů ať už elektrických, vodních, mechanických či tlakových. U nás tak máte jistotu, že kabelová konfekce odpovídá všem normám a splňuje potřebné požadavky. Kabelová konfekce je zkrátka to, čemu ve společnosti Hronovský skutečně rozumíme. Obraťte se na nás i vy a nebudete litovat.