Máme pro vás ideální místo na Jižní Moravě pro pořádání firemních akcí a teambuildingů

Vinařství Herůfek

Máme pro vás ideální místo na Jižní Moravě pro pořádání firemních akcí a teambuildingů

Hledáte skvělé místo pro firemní akci, které zanechá trvalé vzpomínky a posílí týmové vazby? Vinařství Herůfek v Zaječí na Jižní Moravě je tím pravým místem pro vynikající jídlo, zábavu i nocleh. Díky krásnému prostředí, široké nabídce aktivit a profesionálnímu přístupu se vaše akce stane nezapomenutelným zážitkem.

Vyhotovenie projektovej dokumentácie

Vyhotovenie projektovej dokumentácie

Predmetom zákazky je vyhotovenie projektovej dokumentácie autorizovanou osobou pre účely:
a)Rekonštrukcia cyklotrasy (1. časť zákazky) - predmetom je rekonštrukcia cyklotrasy na existujúcej lesnej ceste v celkovej dĺžke cca 1, 5 km na parcelách registra C č. 676, 679, 681, 683, 686, 689, 696 a 816 LV č. 2 k. ú. Muránska Huta. Projektová dokumentácia rieši rekonštrukciu cyklotrasy v rozsahu zhutnenia a spevnenia existujúceho štrko-pieskového povrchu a vybudovanie priepustov. Finančné prostriedky pridelené na rekonštrukciu cyklotrasy predstavujú na základe príslušnej zmluvy o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti max. 113 985, 60 Eur s DPH. Vypracovanie projektovej dokumentácie je v termíne najneskôr do 30.6.2023.
b)Rekonštrukcia klinčiarne (2. časť zákazky) - predmetom je rekonštrukcia budovy bývalej klinčiarne. Stavba je evidovaná na parcele registra C č. 468 LV č. 372 k. ú. Muránska Huta. Finančné prostriedky pridelené na rekonštrukciu klinčiarne predstavujú na základe príslušnej zmluvy o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti max. 410 814, - Eur s DPH. Projektová dokumentácia rekonštrukcie klinčiarne bude vypracovaná v zmysle projektovej štúdie, ktorá tvorí Prílohu č. 4 tohto prieskumu trhu. Vypracovanie projektovej dokumentácie je v termíne najneskôr do 31.7.2023.

Súčasťou vypracovania projektovej dokumentácie je zároveň aj vypracovanie stavebného rozpočtu autorizovanou osobou na tieto účely, pre každú časť zákazky zvlášť, ktorý bude slúžiť na účely stanovenia predpokladanej hodnoty zákazky k vyhláseniu verejného obstarávania pre príslušné stavebné práce.

Vyhotovenie projektovej dokumentácie sa vyžaduje v rozsahu nevyhnutnom pre stavebné povolenie stavebné konanie a pre jej využitie pre uskutočnenie verejného obstarávania. Vypracovanie projektovej dokumentácie predstavuje súčasť podmienok realizácie projektu: Vytvorenie cyklotrasy ako vstupnej brány do NP Muránska planina a turistického informačného centra v historickej budove Klinčiarne v obci Muránska Huta, kód projektu: 05I01000048. Projekt je financovaný zo zdrojov mechanizmu Plánu obnovy a odolnosti SR na základe Zmluvy o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti zo dňa 17.2.2023, číslo zmluvy 10/2023/1.8.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Muránska Huta

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Muránska Huta

Zadavatel IČ:
00328553

Zadavatel ulice:
Muránska Huta 2

Zadavatel PSČ:
049 01

Zadavatel obec:
Muránska Huta

Kontaktní osoba:
Slavomíra Mikolajová

Zadavatel telefon:
+421 905 268 351

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Inžinierske projektovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inženýrská činnost v oboru pozemního stavitelství včetně zastoupení klienta na úřadech

Inženýrská činnost v oboru pozemního stavitelství včetně zastoupení klienta na úřadech

Potřebujete zajistit dokumentaci a potřebná povolení pro stavbu inženýrských sítí? Hledáte na Znojemsku firmu, která zajišťuje inženýrskou činnost? Obraťte se architektonickou a inženýrskou kancelář ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o., která se zabývá inženýrskou činností v oboru pozemního stavitelství. Naše kancelář se postará o zajištění veškeré potřebné dokumenty a povolení nutných pro výstavbu inženýrských sítí. Navíc klienty zastoupíme i na úřadech. Kde projednáme projektovou dokumentaci a zajistíme nutná povolení, jako je stavební povolení, ohlášení stavby, rozhodnutí o umístění stavby nebo kolaudační rozhodnutí.


Stavby s vizí a kvalitou - Ing. Tomáš Novotný přináší vaše projekty k životu!

Stavby s vizí a kvalitou - Ing. Tomáš Novotný přináší vaše projekty k životu!

Ing. Tomáš Novotný je renomovaným autorizovaným inženýrem v oboru pozemních staveb a stavební projektantem s působností v Praze a Středních Čechách. S naším týmem odborníků nabízíme široké spektrum projekčních prací, zahrnující vyřizování stavebních povolení, kompletní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, územní rozhodnutí, dokumentaci pro provedení stavby a výběr dodavatele, doporučení stavební firmy, statické výpočty a posudky, průzkumy a posouzení poruch konstrukcí. Svou dlouholetou praxí od roku 1988 jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti projektování administrativních budov, bytových a rodinných domů, občanských staveb, výrobních hal, zateplování objektů a rekonstrukcí památkově chráněných objektů. Mezi naše významné reference patří například administrativní budova Festo Modřany, Raiffeisen stavební spořitelna, a desítky rekonstruovaných rodinných domů na Malé Straně v Praze. Spolupracujeme s našimi klienty na každém kroku projektu, abychom zajistili kvalitní výsledky a plnou spokojenost. S důrazem na preciznost, inovace a dodržování stavebních norem se snažíme přinést optimální řešení pro každý stavební projekt. Kontaktujte Ing. Tomáše Novotného, autorizovaného inženýra v oboru pozemních staveb a stavebního projektanta, pro Vaše projekční potřeby v Praze a Středních Čechách. Spolehněte se na naše zkušenosti a profesionalitu při realizaci Vašich stavebních plánů.


Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Jste si vědomi, že je v dnešním vyvíjejícím světe klíčem k úspěchu efektivita a bezpečnost? Chcete transformovat skladové operace a oblast intralogistiky? V tom případě se obraťte na společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Linde Material Handling Česká republika s.r.o. se zaměřuje na návrh, realizaci a implementaci skladové logistiky na míru svým zákazníkům a danému odvětví průmyslu. Postaráno je o celý proces od příjmu zboží, transportu, skladování palet, autonomních robotických vozíků, vychystávání až po balení a expedici. Investujte do budoucnosti Vaší společnosti a kontaktujte nás co nejdříve!


Profesionální projektová dokumentace staveb - rychlé zpracování

Profesionální projektová dokumentace staveb - rychlé zpracování

Potřebujete zpracovat projektovou dokumentaci k vaší stavbě a nevíte na koho se můžete obrátit? Odborníci ze společnosti PROSPECT s.r.o. se sídlem v Ostravě jsou zde pro Vás a rádi vám s touto dokumentací pomohou! V rámci našich projekčních služeb vám zpracujeme: - studie - investiční záměry - dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení - zadávací dokumentace pro veřejné zakázky - dokumentaci realizační i skutečného provedení díla Přestaňte si lámat hlavu se zpracováním projektové dokumentace, obraťte se na nás a staňte se našim dalším spokojeným klientem!


Zpracování projektu administrativní budovy – profesionálové na projekty a realizaci staveb

Zpracování projektu administrativní budovy – profesionálové na projekty a realizaci staveb

Hledáte profesionálního partnera pro zpracování projektu administrativní budovy, který se zaměřuje také na realizaci a kolaudaci? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o., která působí nejen v Olomouci, Ostravě a Praze. ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. zpracovává projekty administrativních budov a používá moderní BIM software, který umožňuje vytvářet detailní 3D modely, fotorealistické vizualizace a kompletní projektovou dokumentaci. Získejte originální a kvalitní řešení pro Vaši administrativní budovu a kontaktujte nás co nejdříve!


Stavba rodinných domů na klíč, stavební práce, projekční činnost, zděné stavby, ocelové i monolitické konstrukce

Stavba rodinných domů na klíč, stavební práce, projekční činnost, zděné stavby, ocelové i monolitické konstrukce

Vlasák Construction s.r.o. je dynamická stavební společnost s bohatými zkušenostmi v oboru. Naše sídlo se nachází v Praze 2 - Vinohradech, ale naše projekty se rozkládají po celé České republice. Jsme hrdí na to, že jsme týmem naprostých profesionálů, kteří se specializují na stavbu rodinných domů na klíč. Naše činnost: Stavba rodinných domů na klíč: Pro naše klienty realizujeme stavbu rodinných domů a jiných staveb převážně dle vlastních projektů. Jsme flexibilní a rádi spolupracujeme i na projektech jiných architektonických kanceláří. Kvalita a Profesionalita: Realizace stavby je náročný proces, který vyžaduje precizní přípravu. Máme kvalitně zpracované podklady – projekt, rozpočet, harmonogram a technologický postup. Materiály pro veškeré stavební činnosti bereme pouze od osvědčených dodavatelů. Zděné, ocelové a monolitické konstrukce: Naše portfolio zahrnuje různé typy staveb. Od zděných rodinných domů až po moderní ocelové a monolitické konstrukce. Každý projekt je pro nás výzvou, kterou rádi přijmeme. Proč Vlasák Construction? Profesionální Přístup: Jsme tým odborníků, kteří se věnují každému detailu. Dodržení Termínů: Realizace probíhá v souladu s domluvenými termíny. Transparentní Financování: Předem sjednané financování a žádné nepříjemné překvapení. Kvalitní Materiály: Používáme pouze materiály od osvědčených dodavatelů. Chcete si postavit svůj vysněný dům? Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 307 507 nebo e-mailem na honza.vlasak@email.cz. Jsme tu pro vás!